OSES Çiğ Köfte Çalışma Saatleri! Oses Çiğ Köfte Açılış – Kapanış Saatleri

Oses Çiğ Köfte çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Çiğ köfte ilk zamanlarda elle yoğurularak çok az bir kitleye ulaşıyordu. Oses Çiğ Köfte kurucusu Osman Yaşar, bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırmak için, çiğ köfte makinesi kullanmaya başlayarak üretimi arttırıp sanayileşmenin de ilk adımını atmıştır.

Daha sonra açılan ilk şubesi ile markalaşma yolunda ilerleyen Oses Çiğ Köfteye, el değmeden, hijyenik koşullarda hazırlandığından dolayı talep artmıştır.

oses çiğ köfte çalışma saatleri
Oses Çiğ Köfte Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri

Bunun üzerine Ab standartlarında ilk çiğköfte fabrikası kurulmuştur. Fabrikasyon üretim ve benzersiz lezzeti ile Türkiye genelinde 800’ü aşkın şubeyle hizmet vermeye başladı. Benzersiz lezzetiyle tanışmak isteyenler Oses Çiğ Köfte açılış-kapanış saati hakkında araştırma yapmaya başlamışlardır.

Hatta lezzetinin kulaktan kulağa yayılması sonucu insanlarda merak uyandıran Oses Çiğ Köfte çalışma saatleri hakkında bir araştırma yaptık ve sizinle paylaşıyoruz.

Oses Çiğ Köfte Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Türkiye genelinde çeşitli şubelerle faaliyet gösteren Oses Çiğ Köfte açılış-kapanış saati hafta içi her gün sabah 09.00 ile gece 02.00 arasındadır. Çiğköfte genellikle günün her saatinde yenen ancak gece daha fazla tüketilen bir ürün olduğu için mesai saatleri geceye kadar sarkmaktadır.

oses çiğ köfte çalışma saatleri
Oses Çiğ Köfte Çalışma Saatleri – Açılış Saatleri

Franchise sistemi ile çiğ köfte sevenlere hizmet veren Oses Çiğ Köfte çalışma saatleri şubelere ve bulunduğu muhite göre de değişebilir. Öğle tatili olmayan ve çalışanların dönüşümlü olarak mola kullandığı Oses Çiğ Köfte şubelerinin, genel olarak açılış ve kapanış saatleri 09.00 ile 02.00 arasındadır.

Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Genel olarak hafta içi ve hafta sonları aynı şekilde hizmet veren Oses Çiğ Köfte şubelerinin, hafta sonu açılış ve kapanış saatleri de 09.00 ile 02.00 arasındadır. Resmi tatillerde açık olan şubeler, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayram tatili ilk günleri biraz geç açılmaktadır. Ancak açıldıktan sonra yine saat 02.00’ye kadar hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Oses Çiğköfte İş İlanları ve İş Başvurusu Şartları  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply