Herry İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020

Herry iş ilanları ve iş başvurusu
Herry iş başvurusu

Herry iş ilanları ve iş başvurusu yapmak isteyenler için  incelediğimiz yazımızda, eleman alımı yapılan Herry şubeleri ile iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlarla ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Herry iş ilanlarını ile ilgili sayfamızda; engelli eleman ilanlarından personel maaşlarına, çalışma saatlerinden stajyer ve Herry part time iş ilanlarına kadar birçok konuya sizler için açıklık getireceğiz.

Herry İş İlanları ve Firma Bilgileri

Herry iş başvurusu aşamalarına geçmeden önce firma hakkında kısa bir bilgilendirme yapmakta fayda var.

Herry iş ilanları

Herry Giyim Mağazası

90’lı yılların başında İstanbulda açılan ilk mağazasıyla sektöre merhaba diyen firma, kısa sürede kendini ispatlamış ve bugün Kadın Giyim markaları arasındaki en prestijli isimler arasında ki yerini almıştır. Türkiye’nin 40’dan fazla şehrinde 100’den fazla mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden firma, başarılı firma politikası ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.

Abiye’den pantolona, etekten trikoya kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan firma, güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışanlarıyla  Herry satış mağazalarında müşterilerini misafir etmeye devam etmektedir.

Marka değeri ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına eleman alımlarına devam edilirken, Herry insan kaynaklarına ulaşan iş başvuruları hız kesmeden devam etmektedir. 2020 yılının geri kalanında da; satış danışmanı, kasiyer, depo elemanı ve part time eleman ilanları ile şubelerde oluşan ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir.

Herry Açık İş Pozisyonları

Herry iş ilanlarını takip edenlerin fark edeceği üzere, eleman alımı yapılan pozisyonlar içerisinde; satış temsilcisi, kasiyer, depo elemanı, mağaza yöneticisi ve engelli personel ilanları ilk dikkat çeken duyurular olmaktadır.

Iş Başvurusu

İş İlanları – İş Başvurusu – Açık Pozisyonlar

Herry iş başvurusu yapabileceğiniz şubelere incelediğimiz de ise; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi 4 büyük şehirlerimizdeki Herry şubelerine çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir.

Hemen belirtmek gerekir ki,şube sayısının fazla oluşu sebebiyle herry iş ilanları sürekli yenilenmektedir. En güncel iş ilanlarına ulaşmak için, Herry insan kaynakları sayfasını takip etmenizde büyük  fayda var. Şube çalışanlarının dışında, belirli periyotlarla  stajyer ve part time eleman ilanları da yayınlanırken, iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyon ve görev tanımlarını alt başlıklar halinde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Herry Satış Danışmanı İlanları

Herry iş ilanlarında en fazla talep gören pozisyonların başında satış danışmanı ilanları gelmektedir. Mağaza içi organizasyonlardan müşteri ile iletişime kadar birçok alanda aktif görev üstlenen Herry çalışanları, ikna kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü olmalıdırlar.

Müşteriye ürünler hakkında bilgilendirme yaparken son derece nazik ve müşteri odaklı davranılması gerekmektedir. Müşteriyle birebir iletişim halinde olan satış temsilcileri, kişisel bakımına özen göstermelidirler.

Satış temsilcisi ilanlarında belirtilen aday kriterleri ve görev tanımı ise kısaca şu şekildedir.

Aranılan Nitelikler
Tecrübe:              Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),

Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık, Perakende

Departman: Pazarlama

Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa

Herry Kasa Elemanı İş İlanları

Herry iş ilanlarında belirtilen bir diğer pozisyon ise kasa elemanıdır. Kasa elemanı iş ilanlarını incelediğimizde en dikkat çeken konulardan bir tanesi, bu pozisyon için engelli ve part time eleman alımlarının bir hayli fazla olmasıdır. Özellikle part time iş başvurusu yapacak olanların kasiyer olarak değerlendirilmesi kuvvetle muhtemeldir.

Kasiyer iş başvurusu

Kasiyer ilanları

Müteri ile birebir iletişim halinde bulunan kasa elemanlarının satış temsilcilerinde olduğu gibi kişisel bakımlarına özen göstermeleri ve müşteri odaklı davranmaları gerekmektedir. Şubedeki mağaza trafiğinin en fazla hissedildiği yer olan Herry kasaları, bu yoğunluğu organize edebilecek kişiler tarafından yönetilmektedir.

Aranılan Nitelikler
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz

Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),

Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık, Perakende

Departman: Satış

Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa

Herry Part Time İş İlanları

Ek iş arıyor ve yeni kazanç kapısı sağlamak istiyorsanız eğer, özellikle öğrencilere yönelik çok fazla part time eleman alımı yapılmaktadır. Herry part time iş ilanlarını takip edenler yarı zamanlı çalışma şeklindeki duyuruların genellikle satış temsilcisi ve kasa pozisyonları için yayınlandığını görebilirler. Özellikle İstanbulAnkaraİzmir ve Antalya gibi dört büyük şehrimizdeki şubeleri için part time eleman ilanları sıklıkla yenilenmektedir.

Aranılan Nitelikler
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz

Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),

Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret), Perakende

Departman: Satış Temsilcisi

Çalışma Şekli: Part Time  / Yarı Zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa

Herry İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herry iş ilanları ve eleman alımları ile bilgiler sunduğumuz yazımızda, firma hakkında bilgiler sunarken, kasiyer, satış temsilcisi ve depo elemanı gibi personel alımı yapılan pozisyonlardan bahsetmeye çalıştık. Peki bu pozisyonlara iş başvurusu nasıl yapılır? Tercih edebileceğiniz başvuru kanalları nelerdir? Hepsi yazımızın devamında.

personel alımı

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Herry insan kaynakları birimi, eleman alımı yapacağı pozisyon ve şubeleri ilk olarak kurumsal internet sayfasından yayınlamaktadır. En güncel ilanlardan haberdar olmak için insan kaynakları sayfasını takip etmenizde büyük fayda var. İnsan kaynakları sayfasına giriş yaptığınızda, Herry iş başvurusu formu karşınıza çıkacaktır. Kişisel bilgileriniz, referanslarınız ile tercih ettiğiniz pozisyon ve Herry şubesini belirttikten sonra gönder butonuna tıkladığınızda, müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır.

Herry ilanlarına başvuru yapabileceğiniz kanallardan bir tanesine de Kariyer.netYenbiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleri oluşturmaktadır. İş İlanları konusunda Türkiye’nin en otoriter sitelerini kullanmaktan geri kalmayan insan kaynakları birimi, özellikle Engelli ve Stajyer iş ilanlarını, bahsetmiş olduğumuz yayın organları aracılığıyla duyurmaktadır. Bu siteler üzerinden yapacağınız iş başvurularında, öncelikle kullanmış olduğunuz site üzerinden üyelik oluşturduktan sonra, Cv yani Özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.

D&R iş başvurusu

Iskur D&R Ilanlaları

Bahsedeceğimiz son başvuru yöntemi, İşkur yani Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayınlanan Herry ilanlarıdır. İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren bu kamu kurumu, şimdiye kadar sayısı milyonları bulan kişiye iş imkanları yaratmıştır. Tabiki Herry ilanlarına İşkur üzerinde rastlamanız mümkün. Herry iş başvurusu yapmadan önce, tabi ki öncelikle İşkur Platformu üzerinden üyelik almanız gerekmektedir. Herry işkur ilanlarına baktığımızda, genellikle Engelli personel ilanlarının yayınlandığını görmekteyiz.

Eleman alımı yaptığı pozisyonlardan bahsetmiştik. Mağazacılık sektöründeki diğer firma ilanlarıyla karşılaştırmalar yapmak ve farklı firmaların kasiyersatış danışmanı ve depo elemanı ilanlarına göz atmak için Mağaza İş İlanları sayfamızı ziyaret ederek, gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

Herry Giyim Kariyer.net İlanları

Herry Giyim için personel alım ilanlarına en hızlı göz atabileceğiniz popüler başvuru kanalı Kariyer.net’i hiç duymuş muydunuz?

Kariyer.net, çeşitli firmaların personel alım ilanlarıyla dolu başarılı işe alım platformlarından biridir. Sizinle uyumlu iş ilanlarıyla en kısa sürede karşılaşmanızı sağlayan bu platform işvereniniz ve sizin karşılıklı memnuniyetinizi gözetir. Üzretsiz üyelik imkanı sunan Kariyer.net size, sitedeki Cv’niz ile birçok çeşitli firmanın iş ilanına göz atma fırsatı da sunar.

Böylece Kariyer.net, bünyesindeki Herry Giyim gibi farklı marka ve şirketlerin iş ilanlarından haberdar olmanızı da sağlar. Dilediğinizde bu iş ilanlarından birine, kayıtlı Cv’niz ile iş başvurusunda bulunmanız da mümkündür.

Herry İşe Giriş Evrakları

Bahsetmiş olduğumuz başvuru kanallarından herhangi biriyle iş başvurunuzu yaptıysanız eğer, insan kaynakları size kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Gönderilen iş başvurusu formlarını büyük bir dikkatle inceleyen insan kaynakları birimi, ön başvurunuza olumlu yanıt verdiği taktirde sizi sözlü ve yüz yüze mülakatlar için ofislerine çağırabilirler.

İşe alım alım sürecinden başarılı bir şekilde ayrıldığınızda sizden işe giriş evrakları istenecektir. Personel özlük dosyası evrakları ve sigorta için gerekli evraklardan oluşan bu belgeler, kanunen zorunlu olarak temin edilmesi gereken belgelerdir.

Bir çoğu e-devlet sisteminden ulaşabileceğiniz kolaylıkta olup, başlıca şu şekildedir;

 • İşçi kimlik bilgileri, Nüfus cüzdanı sureti,
 • İkametgah ilmuhaberi,
 • Mezun olduğu okul diploma fotokopisi
 • Referansları ve CV’ si,
 • Kanun gereği iş sözleşmesi,
 • Sağlık Raporu,
 • Bazı işkolları için, periyodik olarak sağlık muayenelerinden geçirildiğine dair rapor,
 • Özürlü işçi ise sakatlık raporu aslı ve ya fotokopisi,
 • Sakatlık indiriminden yararlanabilmesi için ilgili vergi dairesi başkanlığından indirim uygulanacağına dair yazı,
 • Sakat işçi için İş-Kur müracaat kayıt evrakı,
 • Adli sicil kaydı,
 • Herhangi bir kanuni sebeple ücret kesme cezası uygulanırsa, yapılan kesintilerin sebebinin bildirildiği yazı,
 • Fazla çalışma için işçinin onayının alındığı yazı,
 • İşçilerin, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ve karşı karşıya bulundukları mesleki riskler, alınması gerekli tedbirler ve yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgilendirildiklerine dair yazı,
 • İşin gereklerine göre bulunması gereken diğer evraklar, bulunmalıdır.

Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Elbetteki iş arayışı içindeyseniz merak edilen en önemli konuların başında çalışma şartları ve eleman maaşları gelmektedir. Genel olarak belirli bir standart sağlanmış olsa da firma yapısına göre çalışma saatleri ve personel ücretlerinde değişkenlik görülebilmektedir.

İş Başvurusu Formu

Çalışma Saatleri – İş Başvurusu –

Öncelikle Herry çalışma saatlerinden bahsedecek olursak eğer, Herry mağazaları saat 10:00 ile 22:00 arası açık bulunmaktadır. Dolayısıyla mağaza çalışanları sabah ve akşam vardiyası olarak dönüşümlü çalışmaktadır. Haftalık ve yıllık izin konusunda kanunen belirtilen esaslara uyulmaktadır. Haftada 1 gün izin kullanan çalışanların yıllık izin süresi 14 gündür.

Herry Personel Maaşları

Herry maaşları bulunduğunuz pozisyon ve çalışma sürenize göre değişmektedir. Yeni işe başlayan bir Herry çalışanı asgari ücretle işe başlarken, prim ve fazla mesai ücretleriyle eleman ücretleri tatmin edici seviyelere gelmektedir.

Herry iş başvurusu sürecini beraber incelediğimiz yazımızda, Herry iş ilanlarıyla ilgili birçok konuya açıklık getirmeye çalıştık. Firma ilanları ile ilgili güncellemeleri sitemiz üzerinden takip edebilir, Herry iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Leave a Reply