Köfteci Ramiz İş İlanları 2021! Köfteci Ramiz İş Başvurusu Formu Doldur

Köfteci Ramiz iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Köfteci Ramiz insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki Köfteci Ramiz iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Köfteci ramiz iş ilanları
Köfteci Ramiz Şubesi – İş İlanları

Köfteci Ramiz İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Köfteci Ramiz, 1928 yılında küçük bir dükkan olarak Ramiz Taşkınlar tarafından açılmıştır. Ramiz Taşkıran’ın oğulları Birol, Bircan, Birtan ve Bülent Taşkınlar tarafından bir markaya dönüştürülen Köfteci Ramiz, 2000 yılından bugüne franchising sistemi ile büyüyerek farklı lokasyonlarda onlarca şubeyi lezzetle tanıştırmıştır. Türkiye’nin lider restoran zincirlerinden biri olan Köfteci Ramiz, müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyetini ayrılmaz iki kavram olarak görmekte ve çalışanlarına huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaya özen göstermektedir.

Köfteci Ramiz Garson İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İstanbul – Tuzla lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilmek üzere “Garson” arayışımız bulunmaktadır.

 • En az ilköğretim mezunu,
 • Benzer iş tecürbesi olan,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Tercihen Tuzla’da ikamet eden,
 • Esnek çalısma saatlerine uyumlu,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Hizmet
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

Aşçı Yardımcısı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Köfteci Ramiz bünyesinde İstanbul’da yer alan şubelerimizde görevlendirilmek üzere;

 • Gastronomi veya Aşçılık Lisans/MYO bölümlerinde okuyan veya mezun,
 • Restoran mutfaklarında pozisyona bağlı çalışan ya da kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen,
 • Hijyen kuralları ve kalite standartları kuralları hakkında bilgi sahibi ve temizliğe özen gösteren,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem veren,
 • Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,

Aşçı Yardımcısı olarak Sıcak, soğuk, pizza, pasta ve et grubu yemekleri alanlarında uzman Takım Arkadaşları arıyoruz.

İŞ TANIMI

Tüm misafirlerimize, Büyük Şefler’ in leziz deneyimini yaşatmak için, çalıştığı bölümde kalite, lezzet ve hizmet standartlarında ürünlerin hazırlanmasını sağlamak.

Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 1 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda, Restaurant – Cafe – Bar, Yiyecek Hizmetleri
Departman: Yiyecek ve İçecek
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Hizmet Personeli
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Köfteci Ramiz İş Başvurusu Süreci

Köfteci Ramiz’in merkez şubesi Manisa’nın Akhisar ilçesinde bulunmaktadır. Bunun yanında Türkiye’nin dört bir yanında franchising sistemiyle çalışan Köfteci Ramiz şubeleri vardır. Şubelere personel alımı bayilik sahibi tarafından yapılabileceği gibi ana firmanın listesindeki adaylardan da seçilebilmektedir. İşverenler eleman ihtiyacı doğduğunda çeşitli kariyer platformlarında Köfteci Ramiz iş ilanları açmaktadırlar. Köfteci Ramiz’de çalışmak istiyorsanız full time ya da part time iş ilanları arasından birini seçebilirsiniz. Köfteci Ramiz’in engelli iş ilanları bulunmamaktadır.

Köfteci Ramiz iş ilanları arasından uygun bir pozisyon bulamadıysanız, çalışmak istediğiniz şubeye giderek bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Köfteci Ramiz iş başvurusu size verilecek formu doldurmanız ile gerçekleşmektedir. Bilgilerinizi içeren Köfteci Ramiz iş başvurusu formu yetkililer tarafından incelenir ve adaylardan biri haline gelirsiniz. Eğer sizden önce başvuran biri yoksa ya da daha uygun bulunduysanız eleman alımı yapılacağı zaman aranarak görüşmeye çağrılırsınız.

Köfteci Ramiz İş İlanları
Köfteci Ramiz İş Başvurusu

Köfteci Ramiz iş başvurusu süreci yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Köfteci Ramiz’de işe alınan personeller çalışmaya başlamadan önce iki aşamalı bir eğitimden geçirilmektedir. Birinci aşamayı Akhisar’daki merkez şubede 3 hafta sürecek bir eğitim oluşturmaktadır. Farklı şehirlerde ikamet eden personellerin konaklama ve gıda masrafları ana firma tarafından karşılanmaktadır. İkinci aşamada ise personelin çalışacağı şubede bu iş için görevlendirilmiş bir ekip tarafından verilen eğitim yer almaktadır.

Köfteci Ramiz Kariyer.net İş İlanları

Köfteci Ramiz firmasında yer almak için online iş başvurusu yapmak istediğinizde, karşınıza çıkan her seçenek doğru seçenek olmayabilir. Kariyer.net sizlere bu konuda kaliteli, hızlı, pratik ve kolay bir süreç sağlayacaktır.

Kariyer.net online platformu üzerinde, Köfteci Ramiz’in personel alımlarına bakmakla kalmayıp birçok firmanın eleman alımlarını inceleyebilirsiniz. Böylece hangi mesleklerde iş açığı var araştırabilir, bu araştırmalarınızın sonucunda sizler de ona göre tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
Tercihlerinizi belirlediğiniz takdirde, sizlere kısa bir üye olum süreci sağlayan Kariyer.net başarılı bir online platformdur. İşe alım için yapılması gereken, tercih ettiğiniz firmanın ya da firmaların başvuru formunu doldurup, bekleme sürecine geçmek olacaktır.

Köfteci Ramiz Secretcv.com İş Başvurusu

Köfteci Ramiz iş ilanlarına ulaşabileceğiniz bir diğer platformda Secretcv.com’dur. Personel alımı yapılan Köfteci Ramiz şubeleri ve iş pozisyonları Secretcv.com üzerinden sıklıkla güncellenmektedir. Secretcv.com gibi kariyer sitelerinden iş başvurusu yapabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Kısa süren üyelik işleminin ardından Secretcv.com üzerinde yayınlanan Köfteci Ramiz ilanlarına başvuru yapabilir, personel alımı yapılan şubelerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Köfteci Ramiz’de Çalışabileceğiniz Pozisyonlar ve Kriterleri

Köfteci Ramiz öncelikle şubeye yakın lokasyonda ikamet eden ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek iş arkadaşlarıyla çalışmak istemektedir. Köfteci Ramiz’de çalışmak için tecrübeli olmanıza gerek yoktur, Köfteci Ramiz personelini şirketin vizyonuna en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için kendisi yetiştirmektedir.

Köfteci Ramiz’in verdiği garson ilanı ile ilgileniyorsanız; dış görünüşe önem veren, iletişim becerisi güçlü ve 30 yaşın altında olmanız gerekmektedir.

Köfteci Ramiz depo elemanı alımı da yapmaktadır. Hammaliye işlemlerini gerçekleştiren depo elemanlarının ürün bilgilerini girmek için bilgisayar kullanmayı bilmesi gerekmektedir.

Bunların dışında Köfteci Ramiz iş ilanları arasında:

 • Kasiyer
 • Kasap
 • Izgaracı
 • Genel müdür

gibi farklı pozisyonlar da bulunmaktadır.

Köfteci Ramiz Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Köfteci Ramiz, müşteri memnuniyetinin çalışan memnuniyetinin bir sonucu olduğunu düşünerek çalışanların kendini değerli hissettiği bir çalışma ortamı yaratmaya özen göstermektedir. Çalışanlara sigorta yapılmakta, yol ve yemek giderleri karşılanmakta, gerektiği takdirde iş yerine ulaşımları sağlanmaktadır. Ayrıca Köfteci Ramiz iş başvurusu yapan kişileri işe almadan önce onlara nitelikli eğitimler vererek işlerini donanımlı bir şekilde yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Köfteci Ramiz maaşları asgari ücretten başlayarak çalışanın pozisyonuna göre değişebilmektedir. Bunun yanında tip yani bahşiş sistemi ve daha çok çalışanın daha fazla kazanmasını sağlayan ödül programı da mevcuttur.

Bu yazımızda Köfteci Ramiz’de çalışmak için yapmanız gerekenler, Köfteci Ramiz iş ilanları ve gerektirdiği kriterler, Köfteci Ramiz’in maaş ve olanaklarından bahsettik. Siz de Köfteci Ramiz’e iş başvurusunda bulunabilir ve bir asırlık maziye sahip bu köklü ailenin bir parçası olabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

İletişim Adresleri

Genel Müdürlük

Adres: Akhisar-Balıkesir Kara Yolu 3. km BP Akaryakıt İstasyonu 45220 Akhisar/Manisa
Telefon: 0 850 888 1928
Faks: 0 236 413 88 44
Mesai Saatleri: 09.00-18.00

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Adres: Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No: 73 Kat: 9 Ortadoğu Plaza Okmeydanı Şişli/İstanbul
Telefon: 0 850 888 1928
Faks: 0 212 273 07 02
Mesai Saatleri: 09.00-18.00 (Hafta içi)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.