Market İş İlanları

Bim Part Time İş İlanları! Bim Part Time İş Başvurusu ve Kasiyer İlanları

Bim part time iş ilanları güncellenmeye devam ederken, eleman alımı yapılan Bim şubelerine iş başvuruları hız kesmeden devam etmektedir. Mağaza sektöründe deneyimli ve Bim part time iş başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru süreciyle ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bim part time iş ilanları
Bim Mağazası – Part Time İş İlanları –

Part time eleman alımlarından personel maaşlarına, çalışma saatlerinden firma bilgilerine kadar birçok konuya sayfamızdan ulaşabilir, Bim insan kaynaklarına part time iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim Part Time İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Bim part time iş başvurusu yapmak isteyen ve Bim ilanlarını düzenli olarak takip edenler için hazırladığımız yazımızda, part time eleman ilanlarının yanı sıra, firmaya ait kasiyer, depo elemanı ve genel mağaza ilanları gibi diğer pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.


Firma unvanıyla anacak olursak eğer, Bim Birleşik Mağazalar A.Ş şüphesiz ki ülkemizdeki en önemli ve en büyük perakende marketlerin öncülüğünü yapmaktadır. Binlerce şubesi ile ülke genelinde inanılmaz bir mağaza ağına sahip olan Bim, kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye iş olanakları sağlamaktadır.

2022 yılında da şube açılışlarına ve eleman alımlarına devam eden firma, çok sayıda personel alımı yapmaya devam etmektedir. Tam zamanlı çalışma şeklinin haricinde yarı zamanlı çalışma imkanı arayan birçok kişiye de gelir kapısı olmaya devam edilmektedir.

Bim iş ilanları ile eleman alımı yapılacak şube ve pozisyonları firmanın insan kaynakları sayfasında yayınlamaktadır. Bim insan kaynakları sayfasını incelediğimizde, part time eleman ilanları, diğer iş ilanlarına göre sınırlı sayıda olduğu görülmektedir. Buna rağmen şube sayısının fazla oluşu, birçok ilimizde part time çalışma fırsatı sunmaktadır.

Peki; Bim part time iş başvurusu yapabileceğiniz iller hangileri, Bim part time iş ilanları hangi pozisyonları kapsıyor? Hepsi yazımızın devamında.

Popüler İş İlanları
Bim İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu

Bim Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Bim Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Bim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Bim Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Bim Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Bim Part Time İş İlanları 2022

Bim iş ilanları sayfasına baktığımızda, part time iş başvurusu yapabileceğiniz illerimiz içerisinde; İstanbulAnkaraİzmir ve Antalya başı çekmektedir. Bu dört şehrimizi sırasıyla Adana, Konya, Eskişehir ve Bursa takip ederken, hemen hemen birçok ilimizde Bim part time iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim part time iş ilanları ve iş başvurusu süreciyle ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızda, part time eleman alımı yapılan 4 büyük şehrimizdeki Bim şubelerini, alt başlıklar halinde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Part Time İş Başvurusu

Hiç şüphesiz sanayisi ve nüfus yoğunluğu bakımından ülkemizin en büyük illerinin başında İstanbul gelmektedir. Bu sebeple Bim şubelerinin de en fazla bulunduğu, neredeyse her mahallede bir Bim Markete rastlamanız son derece mümkün.

Bim part time iş ilanlarında, İstanbul’ da ikamet edenlerin iş başvurusu yapabileceği Bim Market şubeleri arasında; Bağcılar, Esenler, Adalar, Beşiktaş, Dudullu, Ümraniye, Samandıra, Gazi Osman Paşa, Beylikdüzü, Aksaray, Fatih ve Topkapı gibi Bim Market mağazaları yer almaktadır.

Ankara Part Time İş İlanları

Bim part time iş ilanlarının en fazla yayınlandığı illerimizden bir diğeri de Ankara’dır. Bim Ankara iş ilanları başlığıyla yapılan duyurularda, çok sayıda part time kasiyer alımı, depocu alımı ve temizlik elemanı alımı gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Bim part time Ankara ilanlarına başvuru yapmak isteyenler, yazımızın devamında paylaşmış olduğumuz erişim linkinden Bim part time iş başvurusu yapabilirler.

Antalya Part Time İş İlanları

Bim Marketler Zincirlerinin en yoğun olarak bulunduğu illerimizden bir diğeride Antalya’dır. Birçok şehrimizde olduğu gibi Antalya’da da birçok noktada Bim şubesi yer almaktadır. Kasiyer, satış danışmanı ve depo elemanı alımları gerçekleştirilirken, b pozisyonlar için çok sayıda part time eleman ilanları yayınlanmaktadır.

İzmir Part Time İş İlanları

Firma ilanlarını incelediğimizde, Bim part time iş ilanlarının en fazla olduğu bir diğer şehrimiz İzmir gelmektedir. İzmir part time iş ilanlarına ulaşmak isteyenler firmanın insan kaynakları sayfasından iş başvurusu formuna ulaşabilir, tercih edilen Bim şubesine part time iş başvurusu yapabilirler.

Bim Part Time İş Pozisyonları

Bim Birleşik Mağazaların yapısını incelediğimizde yarı zamanlı yani part time çalışanların genellikle kasiyer pozisyonunda değerlendirildiği görülmektedir. Yarı zamanlı çalışma pozisyonunda genellikle üniversite öğrencilerine part time iş imkanı sunan insan kaynakları birimi, depo ve mağaza içi organizasyonlar için de part time eleman ilanları yayınlamaktadır.

Peki, iş başvurusu nasıl yapılır? Bim iş başvurusu formuna nereden ulaşılır? Bim part time iş başvurusu ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Bim Part Time İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Bim Marketler İstanbul Şube Müdürlüğü'ne mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Part Time çalışabilek Mağaza Satış Temsilcisi aramaktayız. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
 • İstekli ve motivasyonu yüksek,
 • Sorumluluk almayı seven,
 • İletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
İŞ TANIMI
 • Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
 • Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
 • Depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazanın ürün stoklarını takip etmek
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli - Tecrübesiz
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Hızlı Tüketim Malları
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Hizmet Personeli
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen Par time Kasiyer ve mağaza personelleri aranmaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli - Tecrübesiz
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Hızlı Tüketim Malları
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Part Time 
Pozisyon Seviyesi
Hizmet Personeli
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul

Bim Part Time İş Başvurusu 2022

Firma ilanlarına başvuruda bulunmak için izleyebileceğiniz birkaç tane kanal bulunmaktadır. Bahsedeceğimiz yollarda birincisi; aşağıda linkini paylaştığımız adresten insan kaynakları sayfasında yayınlanan Bim iş başvurusu formu doldurarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İzleyebileceğiniz yollardan bir diğeri de, Kariyer.net gibi iş ilanları siteleri üzerinden part time iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kurumsal internet sayfası haricinde çeşitli interaktif ilan siteleri üzerinden de duyurularda bulunan firma, insan kaynaklarına ulaşan bütün başvuruları dikkatle incelemektedir.

Yenibiris.com gibi ilan siteleri üzerinden yapacağınız başvurularda, öncelikle siteye üye girişi yaptıktan sonra Cv yani Özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Doldurmuş olduğunuz Özgeçmişinizle firma ilanlarını yakından inceleyebilir, tercih ettiğiniz ildeki Bim şubelerine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim ilanlarına ulaşabileceğiniz başvuru kanallarından sonuncusu ise Türkiye İş Kurumu yani İşkur olmaktadır. Her ne kadar part time personel alımları  bu platform üzerinden fazla yayınlanmasa da Bim kasiyer, depo elemanı ve engelli iş ilanlarına İşkur üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bim’in eleman alımı yaptığı diğer pozisyonlar ve şubelerle ilgi bilgi almak isterseniz eğer, Bim İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu başlıklı yazımızda tüm detaylara ulaşabilir, Bim Kasiyer İlanları ve Bim Depo Elemanı İş İlanları isimli paylaşımlarımız sayesinde pozisyon odaklı incelemeler yapabilirsiniz.

Bim Market Kariyer.net İlanları

Bim Market iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilmek için yararlanabileceğiniz pek çok platform bulunduğundan bahsetmiştik. Bu interaktif platformlar içerinde en fazla tercih edilen ve ilk akla gelen iş arama sitelerinin başında da tahmin edebileceğiniz üzere Kariyer.net gelmektedir.

Her gün binlerce firmanın eleman – personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladığı Kariyer.net de, kısa bir üyelik işleminin ardından sizde bu platformun sağlamış olduğu imkanlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
İş arayanların dışında iş verenler tarafından da en fazla tercih edilen markaların başında yer alan kariyer.net üzerinden yapacağınız iş başvurularına en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır.

Bim Market ilanlarına da sıklıkla rastlayabileceğiniz Kariyer.net üzerinden, tercih ettiğiniz iş pozisyonu ve lokasyona göre filtrelemeler yapabilir, size en uygun olan Bim Market şubesinde işe başlama şansı yakalayabilirsiniz.

Bim Part Time İşe Giriş Evrakları

Bahsetmiş olduğumuz başvuru kanallarından herhangi biriyle iş başvurunuzu yaptıysanız eğer, insan kaynakları size kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Gönderilen iş başvurusu formlarını büyük bir dikkatle inceleyen insan kaynakları birimi, ön başvurunuza olumlu yanıt verdiği taktirde sizi sözlü ve yüz yüze mülakatlar için ofislerine çağırabilirler.

Bim işe alım sürecinden başarılı bir şekilde ayrıldığınızda sizden işe giriş evrakları istenecektir. Personel özlük dosyası evrakları ve sigorta için gerekli evraklardan oluşan bu belgeler, kanunen zorunlu olarak temin edilmesi gereken belgelerdir.

Bir çoğu e-devlet sisteminden ulaşabileceğiniz kolaylıkta olup, başlıca şu şekildedir;

 • İşçi kimlik bilgileri, Nüfus cüzdanı sureti,
 • İkametgah ilmuhaberi,
 • Mezun olduğu okul diploma fotokopisi
 • Referansları ve CV’ si,
 • Kanun gereği iş sözleşmesi,
 • Sağlık Raporu,
 • Bazı işkolları için, periyodik olarak sağlık muayenelerinden geçirildiğine dair rapor,
 • Özürlü işçi ise sakatlık raporu aslı ve ya fotokopisi,
 • Sakatlık indiriminden yararlanabilmesi için ilgili vergi dairesi başkanlığından indirim uygulanacağına dair yazı,
 • Sakat işçi için İş-Kur müracaat kayıt evrakı,
 • Adli sicil kaydı,
 • Herhangi bir kanuni sebeple ücret kesme cezası uygulanırsa, yapılan kesintilerin sebebinin bildirildiği yazı,
 • Fazla çalışma için işçinin onayının alındığı yazı,
 • İşçilerin, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ve karşı karşıya bulundukları mesleki riskler, alınması gerekli tedbirler ve yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgilendirildiklerine dair yazı,
 • İşin gereklerine göre bulunması gereken diğer evraklar, bulunmalıdır.

Çalışma Şartları ve Part Time Maaşları 2022

Bim’de part time çalışıyorsanız eğer, sizi çalıştıracakları yerlerin en başında kasa bulunmaktadır. Hareketli ve yoğun müşteri trafiğini idare etmekle sorumlu olan Bim kasiyerleri, son derece dikkatli ve oluşabilecek hırsızlık olaylarına karşı tedbirli olmalıdırlar. Part time elemanların haftada 30 saat çalışma süreleri bulunmaktadır.

Bim Çalışma şartları
Part Time Çalışma Şartları – Bim Part Time İş İlanları-

Belirtmemiz gereken bir diğer önemli nokta ise; çalışmaya başladıktan sonra ki ilk 3 ayınız deneme süresi olmaktadır. 3 ayın sonunda ise maaşınıza mağaza primi yatırılmaktadır. Mağaza hedeflerine göre değişen bu prim tutarı, ay sonunda maaşınıza yansıtılmaktadır.

Part Time Personel Maaşları 2022

Part time çalışan maaşlarından bahsedecek olursak eğer; yemek ve yol ücretlerini de eklediğimizde, part time çalışan ücretleri 1200 – 1400 TL arasında değişebilmektedir.

Son olarak;

Bim Part Time İş İlanları ve İş Başvurusu başlıklı yazımızda, başvuru sürecinden çalışma koşulları ve maaş bilgilerine kadar sizlere part time iş ilanlarıyla ilgili bilgilendirmede bulunmaya çalıştık. Bim part time iş ilanlarıyla ilgili firma güncellemelerini sitemiz üzerinden takip edebilir, aşağıda paylaşmış olduğumuz erişim linklerinden Bim Market iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Bim Sıkça Sorulan Sorular

Her ne kadar açıklayıcı bir yazı oluşturmaya çalışsak da, bazı konular yeteri kadar anlaşılamıyor olabilir. Bu kanıya varmamızda ki en büyük sebep ise, kullanıcılarımızın bize yaptığı geri dönüşler. Yazımızın sonlarına doğru gelirken hem bu geri dönüşlere cevap vererek iş başvurusu aşamasındaki personel adaylarına yardımcı olmaya çalışacağız.

Bim’den Ayrıldım Tekrar İş başvurusu Yapabilir miyim?

Bu konu hakkında sıkça soru almaktayız. Bim de çalışıp ayrılmış olmanız, Bim iş İlanlarına yeniden iş başvurusu yapmanıza engel olmamaktadır. Firmanın yayınlamış olduğu Bim İş Başvurusu Formu’nu bilgisayarınıza indirip doldurduktan sonra, müracaatınızı yapabilirsiniz.

Bim Part Time Maaşları Ne Kadar?

Bim iş ilanları içerisinde en fazla talep gören iş pozisyonlarının başında part time çalışma şekli gelmektedir. Hal böyle olunca da Bim part time maaşları en fazla aranılan konuların başında gelmektedir. Bim part time maaşları, çalıştığınız süre ile bağlantılı olarak asgari ücretin %20 üzerine çıkabilmektedir.

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu