CarrefourSA İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Doldurma

CarrefourSA personel ilanı
Carrefoursa iş ilanları

CarrefourSA iş ilanları yayınlandı! 2020 – 2021 Carrefoursa İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları CarrefourSA insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve 2021 CarrefourSA İş Başvurusu Formu sayfamızda!

CarrefourSA iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? Carrefoursa iş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve CarrefourSA personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz. Carrefoursa iş ilanları

Hizmet ve sektöründeki yenilikçi yapısıyla modern market anlayışının öncü yapılanması, kurumun resmi yayın organı CarrefourSA iş başvurusu sayfasındaki personel alımı yapacağı açık pozisyonlarla ilgili güncellemeleri yapmaya devam etmektedir. Yazımızın devamında alt başlıklar olarak detaylı olarak bilgilendireceğimiz CarrefourSA iş ilanları ve Carrefour iş başvuru formu ile ilgili konu başlıkları şu şekildedir.

 • CarrefourSA İş İlanları
 • CarrefourSA Açık İş Pozisyonları
 • CarrefourSA İş Başvurusu Nasıl Yapılır
 • CarrefourSA İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • CarrefourSA Çalışma Saatleri
 • CarrefourSA Personel Maaşları Ne Kadar?

CarrefourSA İş Başvurusu ve 2021 İş İlanları

Türkiye’deki aktivitelerine 90’lı senelerin başında başlamış olsa da, yarım asırlık iş tecrübesi bulunan CarrefourSA, şirket menfaatlerine uygun özellikleri bulunan personel alımı yapacaktır.

Sürekli eleman kadrolarını güncelleyen CarrefourSA, nitelikli personel temin edebilmek için Carreforsa iş başvurusu formu dolduranların müracaatlarını titizlikle incelemektedir. Yayınladığı iş ilanlarında, personel alımı yaparken dikkat ettikleri temel özelliklerden bahsedilmektedir. İş başvurusunda bulunulan pozisyon için deneyimli ve kariyer hedefi olan adayların tercih sebebi olduğunu belirtilirken, stajyer ve engelli personeller için açılan kontenjanlarda CarrefourSA iş ilanlarında göze çarpan bir diğer önemli noktadır.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

CarrefourSA İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Ülke çapında yayılma politikasıyla Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmayı, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeyi başaran CarrefourSA, oluşan eleman boşluklarını doldurmak için çalışmalarına ara vermeden personel alımlarına devam etmektedir. Özellikle; Carrefoursa Ordu İş Başvurusu, Carrefoursa Afyon İş Başvurusu, Carrefoursa İş Başvurusu Ankara ve Van Carrefoursa İş Başvurusu başlıklı duyurularda belirtilen açık iş pozisyonlarını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

 • Depo personeli
 • Bilgi işlem
 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Satın alma

CarrefourSA iş başvurusunda bulunacak adayların tecrübeli olmaları tercih sebebi olsa da, vasıflı – vasıfsız eleman gözetmeksizin yeni işe başlayan tüm kişileri kısa süre süren deneme ve eğitim sürecinden geçirmektedir. Bu eğitim sürecinde CarrefourSA ile ilgili temel bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Carrefour çalışma koşulları, personel beklentileri ve müşteri ilişkileriyle ilgili bilgilerin yanı sıra, elemanların çalıştıkları iş pozisyonlarıyla ilgili sorumlulukları ve teknik bilgiler verilmektedir.

Carrefoursa’nın, daha önce kısa başlıklar halinde bahsettiğimiz eleman alımı yapacağı bölümlerden bahsetmiştik. Yayınlanan CarrefourSA iş ilanları ve başvuru formu sayfasında belirtilen iş pozisyonlarıyla ilgili Kasiyer, depo elemanı, reyon personeli, tezgahtar, bilgi işlem ve satın alma personelleriyle ilgili detaylı bilgi ve görev tanımları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kasiyer ve Görev Tanımı Nedir?

Sanırım hepimizin “ kasiyer nedir? ” sorusuna tatmin edici cevaplar vermesi kaçınılmazdır. Fakat detaylandıracak olursak ve soruyu “ iyi bir kasiyer nasıl olmalıdır” diye sormalıyız. Carrefoursa iş başvurusu formu dolduran birçok kişinin müracaatlarını istatistiklere vurduğumuzda, kasiyer iş ilanlarına yapılan başvuruların diğer pozisyonlara göre daha fazla olduğu açıkça görülmektedir.

Kasiyer ilanlarına talep bu kadar fazla iken tabi ki pozisyon hakkında detaylı bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Carrefousa kasiyer iş ilanlarında belirtilen görev tanımını özetleyecek olursak eğer; sanılanın aksine sadece tahsilat görevi üstlenmemektedirler. Müşteriyi ilk karşılayan ve uğurlayan kasiyerler, insan ilişkilerinde başarılı ve sıcakkanlı olmak zorundadırlar. Müşteri istekleri doğrultusunda çözüm odaklı ve yoğun müşteri trafiğini başarılı bir şekilde idare edebilmelidirler. Müşteri ilişkileri dışında mağaza içi organizasyonlarında da aktif olmalıdır. Sorumluluk alanının temizliği ve yazar kasa, pos cihazı gibi elektronik cihazların bakım ve eksiklerini temin edebilmelidirler.

Tezgahtar ve Görev Tanımı Nedir?

Carrefour iş ilanlarında en fazla duyurusu yapılan pozisyonlardan bir diğeri ise tezgahtar gelmektedir. Kısaca satış personeli de diyebileceğimiz tezgahtarlar, Ürün hakkında bilgili ve müşteriyi yönlendirme kabiliyeti yüksek olmalıdır. Yapılan kampanyalar, indirimler ve mağaza avantajlarını gelenlere aktarmalıdırlar. Ürünle ilgili kullanma tarihleri ve kusurlu ürünlerin takibini yapan tezgahtar, gerekli ürünler ve stok takibini başarıyla gerçekleştirmelidir.

Depo Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Depo personeli, mağazaya gelen üretim mallarının takibi, depo düzeni ve malların muhafazasını sağlamakla sorumludur. Depoya giren – çıkan ürünleri belgelendirerek mağaza ihtiyaçlarının belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda sorumlu olduğu pozisyonun ihtiyaçlarını ve temizlik koşullarını temin etmekle görevli olan depo elemanı, CarrefourSA iş pozisyonları içerisinde belki de en büyük öneme sahip olanlarındandır.

Bilgi İşlem ve Görev Tanımı Nedir?

Bilgi işlem, Mağazadaki elektronik alt yapının sağlıklı işleyişi sağlamakla görevlidir. Teknolojik yeniliklerin mağazaya entegrasyonu konusunda yetkili olan bilgi işlem personeli, çağımızın yeniliklerini takip etmekle yükümlüdür. Bunun yanında mağazada bulunan bilgisayar, güvenlik sistemi ve mağaza işleyişinde kullanılan elektronik cihazların bakımı yapmakla sorumludur.

Satın Alma ve Görev Tanımı Nedir?

Satın alma pozisyonu bir ekip işidir. Mağazanın ihtiyaçlarını en ucuza tedarik etmekle ve şube maliyetlerini en aza indirmekle sorumludur. Bu ciddi sorumluluklar büyük riskleri de beraberinde getirdiği için, mükemmel bir takım çalışmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Piyasadaki tedarikçilerle sürekli irtibat halinde ve iyi ilişkiler kurarak, ürün sevkiyatlarını hızlandırmalıdır. Satın alma personeli alımlarında çok Titiz davranan CarrefourSA, satın alma pozisyonu için yapan iş başvurularında tecrübeli personel adaylarına öncelik tanımaktadır.

CarrefourSA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer, Carrefoursa ve yayınladığı iş ilanları hakkında detaylı ve güvenilir bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Carrefoursa iş ilanları hakkında yeteri kadar bilgi edindik fakat, iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmeli?

Bize yapılan geri dönüşlerde; Carrefoursa iş başvurusu formu’na nereden ulaşabilirim? Carrefoursa iş başvurusu için Cv göndermek yeterli mi? gibi buna benzer bir çok soru yöneltilmek de olup, kısaca sizler için yanıt vermeye çalışacağız.

Carreforsa iş başvurusu formu doldurmak için kullanabileceğiniz birçok internet tabanlı başvuru kanalı bulunmaktadır. 2018, 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da birçok popüler iş arama sitelerinde Carreforsa iş başvurusu formu yayınlanmaktadır. Özellikle kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş bulma siteleri bu konuda sıklıkla kullanılırken, başvuru sürecini hızlandırmaktadır.

Elbetteki personel alımı duyuruları bu platformlarla sınırlı kalmamaktadır. Firmanın kendi resmi sayfasından güncel olarak takip edilebilen Carrefour ilanlarına, site üzerinde yer alan 2021 CarrefourSA iş başvurusu formunu doldurup iş başvurusunda bulunabilirler.

Kurumsal CarrefourSA internet sitesinden iş başvurusunda bulunabileceğiniz gibi yetkili CarrefourSA şubelerinden de iş başvuru formuna ulaşabilir ve çalışmak istediğiniz pozisyon için, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

CarrefourSa iş Başvurusu

Carrefoursa İş Başvurusu İçin Cv Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, Carrefoursa iş başvurusu için Cv hazırlayabilirsiniz.

Carrefoursa iş başvurusu için Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dokümandır.

Carrefoursa İş Başvurusu Cv Doldur

CarrefourSA İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Başvuru formu doldurdunuz ve olumlu geri dönüş aldıysanız eğer elbetteki başvuru süreciyle ilgili en zor kısmı atlattınız demektir. Bundan sonraki süreç ise son derece kolay olmasına rağmen kafanızda soru işareti bırakan bir süreç olabilir. Bu süreçte Carrefoursa işe girerken istenen belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Bu belgeler işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi gerekli olup, personel kaydınızın oluşturulabilmesi için aciliyeti bulunmaktadır. İstenilen evraklar çalışılacak pozisyonlara göre değişiklik gösterse de, genel olarak e-devlet sitesinden çıkarabileceğiz evraklar şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( e-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( e-Devlet )
 • İkametgah ( e-Devlet )
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Cüzdanı Sureti ( e-Devlet )
 • Sağlık Raporu ( Yetkili Sağlık Kuruluşları )

E-Devlet Giriş

CarrefourSA Çalışma Şartları 2021

Bir yerde yeni bir işe başlıyorsanız eğer tabi ki ilk uyum sağlamanız gereken konuların başında çalışma şartları gelmektedir. Bu konu o kadar önemlidir ki belkide iş başvurusu yaparken tercih sebebiniz olmasında ki en önemli konu firmanın çalışma koşulları olabilmektedir. Carrefoursa çalışma şartları da tabi ki bu yazının konusu olacaktır.

Konuya geçmeden önce kısa bir bilgilendirme yaparsak eğer, Carrefoursa çalışma şartları 2018 ve 2019 yılından itibaren firma tarafından düzenlemeye gidilerek iyileştirilmektedir. 2021 yılına geldiğimiz şu günlerde Carrefoursa çalışma koşullarının sektördeki diğer firmalara nazaran daha kaliteli bir seviye de olduğunu belirtebiliriz.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

CarrefourSA mesai saatleri vardiya sistemine dayalı olup, her hafta değişen sabah ve akşam grupları vardır. İş temposu gereği yapılan fazla çalışmalarda, mesai ücreti ödenmektedir.

CarrefourSA iş ilanları sayfasında belirtilen önemli başka bir konuda sosyal ve sendikal haklardır. Sosyal ve sendikal haklar bakımından personel dostu olan CarrefourSA, resmi tatil günlerinde de mesai ücreti ödemektedir. Haftalık 1 gün izin izin hakkı tanıyan firma, yıllık izin için gerekli olan 1 seneyi dolduran personellerine 14 günlük yıllık izin imkanı tanımaktadır.

CarrefourSA personellerinin faydalandığı diğer imkanları maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz. Yol Parası ( 225 TL) Yemek Ücreti (Yemekhanesi olmayan mağazalarda verilir) Yakacak Yardımı (Kışın başında verilir) Okul Yardımı (Çocuğu olanlara verilir) Gıda Çeki (Her ay verilir yıla göre değişir)

CarrefourSA Personel Maaşları Ne kadar?

Çalışma koşullarından bahsettik, işin birde ekonomik boyutu var tabi ki. Bize gelen bildirimlerde cevap beklenen en fazla soru CarrefourSa maaşlarıyla ilgili. Carreforsa personel maaşları ne kadar? Kasiyer maaşları, part time çalışan ücretleri ve stajyer maaşlarıyla ilgili birçok soru yöneltilmekte. CarrefourSA personel maaşları Çalışılan yıl ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Yeni işe başlayan Kasiyer, reyon personeli ve temizlik elemanı benzeri çalışanlarına asgari ücret ödemesi gerçekleştirirken, kasap ve şarküteri sorumlularına % 10 – %15 arasında değişen miktarda ücret ödemesi gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde prim sistemi de uygulanmaktadır. Belirlenen mağaza hedeflerinin yakalanması durumunda, alınan maaş oranında ödeme yapılmaktadır.

Carrefoursa İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Carrefoursa iş başvurusu ve 2021 iş ilanları ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın sonlarına doğru gelirken, iş başvurusu ile ilgili en çok sorulan soruları kısaca cevaplayarak yazımızı sonlandırırken, firmanın yayınladığı en son iş ilanlarından haberdar olmak için bildirimlere abone olabilirsiniz.

Carrefoursa İş Başvurusu Formu ve Cv Gibi Belgeleri Nereden Bulabilirim?

2021 Carreforsa İş Başvurusu Formu, Cv Örneği ve İşe Girerken İstenilen Belgeler Listesi gibi gerekli belgelerin tamamına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kariyer.net ve İskur.gov.tr de Van ilanlarını Bulamıyorum. Nereden Ulaşabilirim?

Kariyer.net ve iskur.gov.tr gibi adreslerde Carrefoursa iş ilanlarının tamamını görmeniz mümkün olmayabilir. Kullandığınız platformlardan verim alamıyorsanız eğer, www.Carrefoursa.com adresinden bulunduğunuz ili seçerek, il bazlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Son yayınlanan iş ilanlarını kontrol ettiğimizde, iş başvurusu yapılabilecek ilanlar içerisinde; 

 • Carrefoursa Ordu İş Başvurusu
 • Carrefoursa Afyon İş Başvurusu
 • Carrefoursa İş Başvurusu Ankara
 • Van Carrefoursa İş Başvurusu

gibi şehir başlıklı duyurular yapıldığı görülmektedir.

İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

CarrefourSA İnsan Kaynakları faaliyet gösterdiği her ülkede misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun olacak şekilde; Nitelikli iş gücünü şirketimize kazandırmak ve yatırım yapmak, Çalışanların gelişimine katkı sağlamak, Organizasyonu geliştirmek ve güçlendirmek, Ücret yönetimi ve ödüllendirme sistemini yönetmek, Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttırmak, adına yoğun ve etkili biçimde çalışmaktadır.

İletişim Adres : CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul

Telefon: 0850 755 10 00

Fax : 0 216 655 00 50

E-mail : [email protected]

Çağrı Merkezi: 444 10 00

4 yorum

  • Merhaba Mevlude Hanım,
   Sitemizde yer alan Carrefoursa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Carrefoursa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Carrefoursa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Carrefoursa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 1. KİŞİSEL BİLGİLER

  Adı Soyadı : Reşat GÜŞ
  Doğum Tarihi : 27.09.1977
  Doğum yeri : İskenderun
  Uyruğu : T.C.
  Adres : Karaağaç mah.Şarkkonak Atatürk cad.Aytekin
  apt. no:250 /1 Arsuz
  E- mail : [email protected]
  Telefon Gsm : 0 535 506 3950
  Seyehat engeli : Yok
  Sigara kullanımı : Yok

  ÖĞRENİM DURUMU
  Ön Lisans : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi / Yönetim
  ve Organizasyon Bölümü
  Üniversite : ALMANYA Bayreuth Üniversitesi Nürünberg / İşletme

  KURS VE SEMİNERLER
  Tömer : Ankara Üniversitesi Yabancı
  Dil Öğretim Merkezi – ALMANCA
  Silingua Yabancı Dil Kursu : Almanca ve İngilizce

  YABANCI DİLLER
  İgilizce : Okuma yazma anlama iyi
  Almanca : Okuma yazma anlama iyi
  Arapça : Okuma yazma anlama çok iyi

  KARİYER BİLGİLERİ

  Ersin Manav : Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 3 yıl
  Feray Giyim mağazası : Satış danışmanı , Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 5 yıl
  Sara Kuyumculuk Alanya : Tezgahtarlık , Satış danışmanı
  İş Tecrübesi 3 yıl

  BİLGİSAYAR EĞİTİMİ
  Microsoft ,Word, Excel , Medisoft ve Elektra vb. programlar

  REFERANSLAR
  Ferhat GÜÇ Gsm : 0 537 890 8440 / Feray giyim Mağazası
  Ekrem ÖZEN Gsm : 0 533 446 1084 / Sara Kuyumculuk Sahibi.

  • Merhaba Reşat Bey,
   Sitemizde yer alan CarrefourSa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   CarrefourSa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   CarrefourSa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan CarrefourSa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.