Market İş İlanları

ŞOK MARKET İş İlanları! Şok İş Başvurusu Formu ve İşe Giriş Evrakları 2022

Şok Market iş ilanları yayınlandı! 2022 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şok Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şok Market 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Şok Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Şok Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

ŞOK Market İş İlanları ve Personel Alımları

81 İlde binlerce personel ve şubesiyle ülkemizdeki market sektörünün en önemli aktörlerinden olan firma,  yayınladığı Şok Market iş ilanları ile personel alımı yapacağını kurumsal internet sayfası ve çeşitli iş ilanı sitelerinde açıklamışlardır. Daha önce yayınlanan iş ilanlarına yapılan iş başvurularını yeniden değerlendirmeye alan Şok Market, eleman – personel alımları ve açık pozisyonlarla ilgili güncel bilgilerin internet sitelerinden takip edilebileceğini belirtmiştir.

şok market iş ilanları
Şok Market İş İlanları ve Personel Alımları

ŞOK Market İş İlanları 2022

90’lı yılların ortalarında kurulan Şok Marketler Tic. A.Ş. ,kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamış birçok ürünü daha uygun fiyatlara tedarik edip, müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Şok Market iş ilanlarını incelediğimizde, başta mağaza personeli olmak üzere şubelerinde görevlendirilmek üzere kasiyer, depo sorumlusu elemanı alımı yapacaktır. Şok Market iş ilanlarını daha önceden inceleyenlerin tahmin edeceği üzere, Şok Market personel alımı sırasında iş disiplinine sahip, ekip çalışmasına uygun kişilere öncelik tanımaktadır. Şok market iş ilanlarında aranılan özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse;

 • 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı
 • En az lise mevzunu
 • Güler yüzlü ve çözüm odaklı
 • Takım Çalışmasına Uygun
 • Esnek vardiyalı çalışma sistemine müsait
 • Azimli ve kariyer hedefi olan

Mesai arkadaşları aramaktadır. Yukarıda belirttiğimiz temel özellikleri karşılayabilen kişiler arasından personel alımı yapan Şok Market, iş başvurusu olumlu değerlendirilen kişileri öncelikle şubelerdeki çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirilirken, belirli bir süre kasiyerlik, tezgâhtarlık, depo görevlisi ve şubenin genel işleyişi ile ilgili iş eğitiminden geçirmektedir. Her ne kadar vasıflı eleman birçok firmanın ilk tercihi olsa da Şok Market iş ilanlarında vasıfsız ve engelli  personel alımları için ciddi oranda kontenjan ayırmaktadır.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market Personel Alımları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu 2022

Şok Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Şok Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Şok Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Şok Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Şok Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Şok Market Şubat 2022 İş İlanları

Ocak ayının ardından Şubat ayında da en fazla merak edilen konuların başında Şok Market Şubat ilanları gelmektedir. Şok Market Şubat 2022 ilanları içerisinde engelli personel adaylarının yanı sıra, part time ve staj başvurusu yapmak isteyenleri de kapsayan birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Başta Büyükşehirler olmak üzere Türkiye geneli personel alımları için duyurular yapan Şok Market, çeşitli kariyer sitelerinde Şok Market iş başvuru formunu kullanıma sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde de yer alan Şok Market İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatta bulunabilirsiniz.

Şok Market Mart 2022 İş İlanları

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan Şok Market, 2022 Ocak ve Şubat ayında olduğu gibi 2022 Mart ilanları da an itibari ile yayınlamıştır. Çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek olan Şok Market, personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi iş arama platformlarında iş başvuru formunu kullanıma sunmuştur.

Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları için birçok ilan yayınlayan firma, Muhasebe ve satın alma gibi iş pozisyonları için de oldukça fazla duyuru yapmaktadır.

Bu ve buna benzer tüm ilanlara ve detaylara sayfamızdan ulaşabilir, başvuru adreslerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şok Market Nisan 2022 İş İlanları

Mart ayının sona ermesinin ardından, Nisan ayı için yayınlanacak Şok Market ilanları meraklıları tarafından beklenmekteydi. Şok Market 2022 Nisan ilanları içerisinde birçok il ve iş pozisyonu bulunmaktadır. Yayınlanan duyurular içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler başı çekmektedir.

Personel Alımı yapılan pozisyonlar içerisinde;

 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Şube Müdürü
 • Bölge Sorumlusu
 • Muhasebe Elemanı
 • Satın Alma Personeli
 • Halkla İlişkiler
 • İnsan Kaynakları
 • Şoför
 • Hukuk Departmanı
 • Satış Temsilcisi

yer almaktadır.

İş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Şok Market başvuru sayfası kullanabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için müracaat edebilirsiniz.

ŞOK Market Açık İş Pozisyonları

Şok Market iş ilanlarına iş başvurusu formu doldurmak isteyenler, firma bünyesinde ki birçok iş pozisyonu için başvuru formu gönderebilirler. Eleman ve personel alımı yapılan iş pozisyonları arasında kasiyer ve depo elemanı alımları başı çekerken, Şok market iş ilanlarında Türkiye geneli için birçok iş pozisyonuna iş başvurusu yapılabilmektedir. Personel alımı yapılan açık iş pozisyonları şu şekildedir.

 • Mağaza görevlisi
 • Kasiyer
 • Depo sorumlusu
 • Reyon sorumlusu
 • Tezgâhtar
 • Yönetici asistanı
 • Muhasebeci
 • Halkla ilişkiler
 • ( Engelli ) Mağaza görevlisi

ŞOK Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şok Market iş ilanları başlıklı yazımızın buraya kadar incelediyseniz eğer, aklınıza gelecek en önemli soru Şok Market iş başvuru formu doldurma ile ilgili olacaktır. Şok iş başvurusu için kullanabileceğiniz en önemli kaynakların başında kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi çeşitli iş arama – bulma siteleri yer almaktadır. En güncel ve en yeni Şok Market iş ilanlarının yayınlandığı bu kariyer siteleri üzerinden Şok iş ilanlarının yanı sıra diğer personel alımı yapan firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarını da inceleyerek sizin için en uygun olan pozisyon ve firma ilanlarına başvuru formu gönderebilirsiniz.

Bu interaktif iş arama ve bulma sitelerinin yanı sıra size en yakın Şok Market şubesine giderek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye giderek mağaza görevlisinin size vermiş olduğu Şok Market İş Başvuru Formunu doldurarak, tercih ettiğiniz şube ve pozisyon için iş başvurunuz incelemeye alınacaktır. Tercihinize bağlı olarak başvuru formu ile birlikte daha önceden hazırlamış olduğunuz Cv ile iş başvuru formunu teslim etmeniz sizin adınıza faydalı olacaktır. Henüz bir Cv hazırlamadı iseniz eğer sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden birini bilgisayarınıza indirerek özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Şok Market işe giriş evrakları

Şok Market işe giriş evrakları, Şok Market iş başvurusu sonuçları açıklanıp, iş başvurunuz ile ilgili olumlu geri dönüş sağlandığı taktirde işe başlamadan önce temin edilmesi gereken belgelerdir. Şok Market işe giriş evrakları işe giriş işlemleri ve personel kaydınızın yapılabilmesi için gerekli olup, internet üzerinden temin edebileceğiniz kolaylıktadır. Şok Markette çalışmak için gerekli olan evraklar aşağıda belirttiğimiz gibi olup, tercih ettiğiniz pozisyon ve şubeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 • İKAMETGÂH
 • NÜFÜS CÜZDANI SURETİ
 • ADLİ SİCİL KAYDI
 • VUKAATLI NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ
 • KİMLİK FOTOKOPİSİ
 • SAĞLIK RAPORU

Tüm bu bilgiler ışığında Şok Market personel ilanlarını detaylı incelemek istiyor ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz. Şok Market iş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ

ŞOK Market Çalışma Saatleri ve Personel Maaşları

Şok Market çalışma saatleri ve personel maaşları iş başvurusu yapacakların bilgi almak istediği ilk konuların başında yer almaktadır.  Çalışma saatlerini incelediğimizde sabah ve akşam vardiyası olmak üzere günlük 8 saat çalışma saati bulunmaktadır. Haftalık 1 gün izni bulunan Şok market çalışanlarının, 1 yıllık çalışma süresini doldurduğu taktirde 15 gün yıllık izin kullanma hakları doğmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 08:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları  Açık
Dini Bayramlar Açılış / Kapanış 13:00 – 22:00

Çalışılan süreye ve pozisyona göre değişkenlik gösteren Şok Market personel maaşları şu şekildedir. Yeni başlayanlara asgari ücret + 80 TL değerinde alışveriş çeki verirken, diğer pozisyonlardaki kasiyer, depo personeli ve mağaza sorumlusu maaşları 1900 TL ile 2500 TL arasında değişkenlik gösteren ücretler ödenmektedir. Marketçilik sektöründeki diğer iş ilanlarına bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Şok Market İş Başvurusu Hakkında Sıkça Sorulanlar

Şok Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Şok Market, iş başvurusu yapan personel adaylarına en fazla üç gün içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. İnsan kaynaklarına ulaşan iş başvuru formunda belirtilen iletişim adresleri üzerinden geri dönüş sağlayan firma, başvurunuzun onaylanması durumunda sizi şubelere davet edecektir.

Şok Market Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Şok Market engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Şok Market Yaş Sınırı

Şok Marketlerde çalışabilmek için personel adaylarının 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Stajerler için bu kural değişmekte olup, bu kurallara uygun olmayan başvuru sahiplerine olumsuz geri dönüş yapılmaktadır.

Şok Market Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Şok Market Başvuru Formuna firmanın internet adresi ve şubelerden ulaşabilirsiniz. Başvuru formu üzerinde iş geçmişiniz, kişisel bilgileriniz ve çalışmak istediğiniz iş pozisyonlarını belirtmeniz istenmektedir.

Şok İşe Giriş Evrakları Nelerdir?

Şok işe giriş belgelerini yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Yine de kısaca belirtmek gerekirse; E-devlet uygulamasından kolayca temin edebileceğiniz ikametgah, adli sicil kaydı gibi evraklardır.

Şok Market Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?

Yeni Yayınlanan Şok Market iş ilanlarını incelediğimizde, yapılan duyuruların genellikle tam zamanlı çalışma şekli için yapıldığını görmekteyiz. Yine de belirli aralıklarla part time personel alımları gerçekleştiren Şok Market, part time iş başvurularını kurumsal internet adresi üzerinden yapmaktadır.

ŞOK Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş Merkez Ofis İnsan Kaynakları Departmanı’nda görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları Analitiği Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.GENEL NİTELİKLER
 • Lisans mezunu (Endüstri veya İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik )
 • Veri Analitiği ve çalışma konusunda deneyimli,
 • SAP HR projelerinde aktif rol almış, en az 2 yıl deneyimli,
 • SAP Key User / Anahtar kullanıcı görevi üstlenmiş,
 • Tercihen Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi sahibi,
 • Çeşitli İK bilgi sistemleri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi,
 • İK değişim projelerini yönetme konusunda deneyimli,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik,
 • Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İstanbul (Üsküdar) ikamet eden veya edebilecek olan.
İŞ TANIMI
 • SAP HR modülün kavramsal tasarım, test, kullanıcı eğitimi, canlıya alma ve sonrası kullanıcı desteği süreçlerinin yönetilmesi,
 • HRIS sistemlerinde özel ve standart raporların geliştirilmesi, yürütülmesi ve desteklenmesi,
 • İnsan Kaynakları analitik projelerini yönetilmesi,
 • C&B aylık raporların hazırlanması ve İK raporlarının konsolidasyonuna destek verilmesi,
 • İK analitiği, verimliliği ve performans süreçlerine dair tüm çalışanların ve proje durumlarının üst yönetime raporlanması,
Aday Kriterleri
Tecrübe: 2 yıl Tecrübeli Adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lisans(Mezun),Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: İnsan Kaynakları
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul / Üsküdar
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. Edremit Şube Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere İnşaat ve İdari İşler Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

 • Sorumluluğu dahilinde bulunan kamu, kurum ve kuruluşları ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak,
 • İdari işler süreçleri kapsamında tüm faturalama ve evrak işlemlerinin takibini yapmak,
 • İdari işler ile ilgili mağaza ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlamak,
 • Şubesine bağlı bulunan mağazaların tüm inşaat ve teknik işlemlerini takip etmek,
 • Yeni mağaza açılışlarında inşaat süreçlerini yönetmek, mevcut mağazaların tamir, bakım, yenileme, iyileştirme ve servis hizmetlerinin koordinasyonunu gerçekleştirmek,
 • İnşaat ile ilgili hakkedişleri hesaplamak, kontrolünü sağlamak.

Genel Nitelikler:

 • Lisans mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve  benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı ve planlı çalışmaya yatkın,
 • Problem çözme konusunda yetkin,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
 • B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Seyahat engeli olmayan,
Aday Kriterleri
Tecrübe: 2 yıl Tecrübeli Adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lisans(Mezun),Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Yönetim
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: Balıkesir
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: Mardin
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Türkiye'nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İzmir
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen lise mezunu,
 • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
 • İstekli ve motivasyonu yüksek,
 • Sorumluluk almayı seven,
 • İletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
 • A2 sınıfı ehliyeti olan,
İŞ TANIMI
 • E-ticaret platformu üzerinden verilen siparişlerin müşterinin adresine  teslim etmek,
 • Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
 • Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
 • Mağazanın raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazanın ürün stoklarını takip etmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Hizmet Personeli
Ülke/Şehir: Konya
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunanŞok Marketler T.A.Ş.  Antalya Serik Şube Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere Stok Kontrol Elemanları aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 • En az MYO mezunu,
 • Stok yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli,
 • Şube stoklarının etkin ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayabilecek,
 • Ürün ve stok yönetimi konusunda bilgi sahibi,
 • Microsoft Office programlarına hâkim,
 • Düzenli, analiz ve raporlama tekniklerini bilen,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
 • Sayısal ve analitik yetkinlikleri gelişmiş,
 • Takım çalışmasına yatkın, gelişmeye ve yeniliğe açık,
 • Depo Stok Kontrol deneyimi olan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İŞ TANIMI
 • Şubeler arası ürün transferlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak,
 • Şubelere ürün sevkiyatının planlamasını ve organizasyonunu yapmak
 • Şubelerdeki ve depolardaki stok seviyelerinin takibini sağlamak.
 • Şubelerin genel stok kontrollerini gerçekleştirmek.
 • Aktif şekilde şube ziyaretleri yapmak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Yiyecek ve İçecek
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Antalya
İş Başvurusu
İŞ TANIMIFull Time "Depo Personeli" olarak görev yapacak kişiler;
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Şok Market’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Personel
Ülke/Şehir: İstanbul(Avrupa) (Esenler)
İş Başvurusu
 

İŞ TANIMIFull Time "Depo" olarak görev yapacak kişiler;
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Şok Market’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Personel
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Üsküdar)
İş Başvurusu
 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
 
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Personel
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Üsküdar)
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Personel
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Üsküdar)
İş Başvurusu

Şok Market İletişim

Bulgurlu, Alemdağ Cd No:38, 34692 Üsküdar/İstanbul

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Market sektöründe çeşitli alanlarda uzun süre tecrübem oldu. kasiyer, şoför ve depo personeli olarak deneyimliyim. tercih edilirsem verimli olabileceğimi biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu