ŞOK MARKET Eleman – Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020

Şok Market

Şok Market iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şok Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şok Market 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Şok Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Şok Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

ŞOK Market İş İlanları ve Personel Alımları

81 İlde binlerce personel ve şubesiyle ülkemizdeki market sektörünün en önemli aktörlerinden olan firma,  yayınladığı Şok Market iş ilanları ile personel alımı yapacağını kurumsal internet sayfası ve çeşitli iş ilanı sitelerinde açıklamışlardır.

Daha önce yayınlanan iş ilanlarına yapılan iş başvurularını yeniden değerlendirmeye alan Şok Market, eleman – personel alımları ve açık pozisyonlarla ilgili güncel bilgilerin internet sitelerinden takip edilebileceğini belirtmiştir.

şok market iş ilanları

Şok Market İş İlanları ve Personel Alımları

ŞOK Market İş İlanları Yayınlandı

90’lı yılların ortalarında kurulan Şok Marketler Tic. A.Ş. ,kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamış birçok ürünü daha uygun fiyatlara tedarik edip, müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Şok Market iş ilanlarını incelediğimizde, başta mağaza personeli olmak üzere şubelerinde görevlendirilmek üzere kasiyer, depo sorumlusu elemanı alımı yapacaktır.

Şok Market iş ilanlarını daha önceden inceleyenlerin tahmin edeceği üzere, Şok Market personel alımı sırasında iş disiplinine sahip, ekip çalışmasına uygun kişilere öncelik tanımaktadır. Şok market iş ilanlarında aranılan özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse;

 • 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı
 • En az lise mevzunu
 • Güler yüzlü ve çözüm odaklı
 • Takım Çalışmasına Uygun
 • Esnek vardiyalı çalışma sistemine müsait
 • Azimli ve kariyer hedefi olan

Mesai arkadaşları aramaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz temel özellikleri karşılayabilen kişiler arasından personel alımı yapan Şok Market, iş başvurusu olumlu değerlendirilen kişileri öncelikle şubelerdeki çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirilirken, belirli bir süre kasiyerlik, tezgâhtarlık, depo görevlisi ve şubenin genel işleyişi ile ilgili iş eğitiminden geçirmektedir.

Her ne kadar vasıflı eleman birçok firmanın ilk tercihi olsa da Şok Market iş ilanlarında vasıfsız ve engelli  personel alımları için ciddi oranda kontenjan ayırmaktadır.

ŞOK Market Açık İş Pozisyonları

Şok Market iş ilanlarına iş başvurusu formu doldurmak isteyenler, firma bünyesinde ki birçok iş pozisyonu için başvuru formu gönderebilirler. Eleman ve personel alımı yapılan iş pozisyonları arasında kasiyer ve depo elemanı alımları başı çekerken, Şok market iş ilanlarında Türkiye geneli için birçok iş pozisyonuna iş başvurusu yapılabilmektedir.

Personel alımı yapılan açık iş pozisyonları şu şekildedir.

 • Mağaza görevlisi
 • Kasiyer
 • Depo sorumlusu
 • Reyon sorumlusu
 • Tezgâhtar
 • Yönetici asistanı
 • Muhasebeci
 • Halkla ilişkiler
 • ( Engelli ) Mağaza görevlisi

ŞOK Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Şok Market iş ilanları başlıklı yazımızın buraya kadar incelediyseniz eğer, aklınıza gelecek en önemli soru Şok Market iş başvuru formu doldurma ile ilgili olacaktır. Şok iş başvurusu için kullanabileceğiniz en önemli kaynakların başında kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi çeşitli iş arama – bulma siteleri yer almaktadır. En güncel ve en yeni Şok Market iş ilanlarının yayınlandığı bu kariyer siteleri üzerinden Şok iş ilanlarının yanı sıra diğer personel alımı yapan firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarını da inceleyerek sizin için en uygun olan pozisyon ve firma ilanlarına başvuru formu gönderebilirsiniz.

Bu interaktif iş arama ve bulma sitelerinin yanı sıra size en yakın Şok Market şubesine giderek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye giderek mağaza görevlisinin size vermiş olduğu Şok Market İş Başvuru Formunu doldurarak, tercih ettiğiniz şube ve pozisyon için iş başvurunuz incelemeye alınacaktır.

Tercihinize bağlı olarak başvuru formu ile birlikte daha önceden hazırlamış olduğunuz Cv ile iş başvuru formunu teslim etmeniz sizin adınıza faydalı olacaktır. Henüz bir Cv hazırlamadı iseniz eğer sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden birini bilgisayarınıza indirerek özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Şok Market işe giriş evrakları

Şok Market işe giriş evrakları, Şok Market iş başvurusu sonuçları açıklanıp, iş başvurunuz ile ilgili olumlu geri dönüş sağlandığı taktirde işe başlamadan önce temin edilmesi gereken belgelerdir. Şok Market işe giriş evrakları işe giriş işlemleri ve personel kaydınızın yapılabilmesi için gerekli olup, internet üzerinden temin edebileceğiniz kolaylıktadır. Şok Markette çalışmak için gerekli olan evraklar aşağıda belirttiğimiz gibi olup, tercih ettiğiniz pozisyon ve şubeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 • İKAMETGÂH
 • NÜFÜS CÜZDANI SURETİ
 • ADLİ SİCİL KAYDI
 • VUKAATLI NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ
 • KİMLİK FOTOKOPİSİ
 • SAĞLIK RAPORU

Tüm bu bilgiler ışığında Şok Market personel ilanlarını detaylı incelemek istiyor ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz.

Şok Market iş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ

ŞOK Market Çalışma Saatleri ve Personel Maaşları

Şok Market çalışma saatleri ve personel maaşları iş başvurusu yapacakların bilgi almak istediği ilk konuların başında yer almaktadır.  Çalışma saatlerini incelediğimizde sabah ve akşam vardiyası olmak üzere günlük 8 saat çalışma saati bulunmaktadır. Haftalık 1 gün izni bulunan Şok market çalışanlarının, 1 yıllık çalışma süresini doldurduğu taktirde 15 gün yıllık izin kullanma hakları doğmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 08:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları  Açık
Dini Bayramlar Açılış / Kapanış 13:00 – 22:00

Çalışılan süreye ve pozisyona göre değişkenlik gösteren Şok Market personel maaşları şu şekildedir.

Yeni başlayanlara asgari ücret + 80 TL değerinde alışveriş çeki verirken, diğer pozisyonlardaki kasiyer, depo personeli ve mağaza sorumlusu maaşları 1900 TL ile 2500 TL arasında değişkenlik gösteren ücretler ödenmektedir.

Marketçilik sektöründeki diğer iş ilanlarına bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply