MİGROS Eleman – Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020

Migros eleman ilanları

Migros iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Migros insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Migros 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Migros iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Migros personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Migros iş başvurusu

Migros İş İlanları ve Personel Alımları


MİGROS PERSONEL ALIMI YAPACAK


Kurulduğu günden buyana perakendecilik sektörünün öncü kuruluşlarından olan Migros, gittikçe yükselen şube ve personel sayısıyla müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 2020 yılında da belirli dönemler halinde personel alımlarına devam edecektir.


MİGROS İŞ İLANLARI


Perakendecilik sektörünü zamanın teknolojisini de takip ederek modern hizmet anlayışından ödün vermeyen Migros, Türkiye genelinde olmak üzere sektörünün tanımına uygun, takım çalışmasına ve iş disiplinine ayak uydurabilecek personel alımı yapacaktır.

Depo görevlisinden kasiyerine, mağaza sorumlusundan temizlik işçisine varana kadar geniş bir personel yelpazesi bulunan Migros, bölümlerinde oluşan eleman ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına iş ilanlarını düzenli olarak güncellemekte ve yapılan iş başvuru formlarını titizlikle incelemektedir.

Çalışma şartları ve çalışan memnuniyetini her zaman en iyi seviyede tutmaya çalışan firma, market sektöründe çalışmak isteyen tecrübeli veya tecrübesiz birçok kişi için cazibe merkezi haline gelmiştir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız


MİGROS AÇIK İŞ POZİSYONLARI


Migros iş ilanları içerisinde iş başvurusu yapabileceğiniz bir çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Çeşitli Migros ilanlarını incelediğimiz de kasiyer, tezgahtar ve depo personeli alımları yoğunlukta olduğu görülürken, eleman alımı yapılan Migros şubelerinin İstanbul, Ankara ve İzmir de yer aldığı belirtilmektedir.

Migros iş ilanlarını incelerken sadece mağaza personeli alımıyla sınırlı kalmadığını belirtmekte fayda var. Mağaza müdürü ve Migros Yönetici ilanları da sıklıkla karşınıza çıkabileceği gibi stajyer, part time ve engelli personel ilanlarına da iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • KASİYER
 • TEZGÂHTAR
 • DEPO PERSONELİ
 • MAĞAZA PERSONELİ (ENGELLİ )
 • SATIŞ ELEMANI
 • YÖNETİCİ ADAYI

MİGROS İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Güncel Migros iş ilanları öncelikle firmanın resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Sayfaya giriş yaptığınızda otomatik olarak Migros iş başvuru formu karşınıza çıkacaktır. Gerekli alanları doldurup iş başvuru formunu gönderdiğiniz taktirde, 3 iş günü içerisinde Migros iş başvurunuza geri dönüş sağlanacaktır.

İş başvurusu yapabileceğiniz kanallar Migros resmi sayfası ile sınırlı değildir. Özellikle Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama siteleri bu konuda sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle lokasyon filtrelemesi kullanarak yapacağınız aramalarda size en yakın Migros iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Örneğin Migros İstanbul ilanları veya Migros Ankara iş ilanları gibi filtreleme yapılan aramalarda size en yakın iş ilanları listelenecektir.

Daha önce bahsettiğimiz üzere Migros en geç 3 iş günü içerisinde iş başvurularına geri dönüş yapmaktadır. İş başvurunuz olumlu cevaplandığı takdirde, birçoğu e-devlet kapısından ulaşabileceğiniz evraklarınızı hazırladıktan sonra görüşmek üzere sizi çağıracaklardır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

 MİGROS ÇALIŞMA KOŞULLARI VE MAAŞLARI 2020


Migros çalışma şartlarından bahsedecek olursak eğer firma yapısı gereği belirli bir standartta olduğunu söyleyebiliriz. Migros çalışma koşulları şubelere göre ufak farklılıklar gösterebilse de çalışan yorumlarına bakıldığında personellerin memnun olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle Migros personel maaşları diğer firmalara nazaran daha tatmin edici seviyede olup, eleman ücretleri zamanında ödenmektedir.

Firmanın günlük çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır. Haftada 1 gün izin imkânı tanıyan firma, gerekli çalışma sürenizi doldurduğunuz takdirde 2 hafta senelik izni vermektedir. Mağazalarında vardiya sistemini uygulayan firma, resmi tatil veya fazla çalışma süreniz oluşması durumunda mesai ücreti ödemektedir.

Migros un çalışanlarına ödediği maaş miktarı, çalışma süreniz ve işinizin tanımına göre değişkenlik gösterse de, 2019 yılındaki maaş miktarına (2325 TL ) yüzde 8,5 ile yüzde 15 arasında zam yapılmıştır. Bunun yanında Migros çalışanları Sendikal haklara da sahiptir. Bahsi geçen sendika hakları;

 1. YOL PARASI (225 TL)
 2. ÇOCUKLAR İÇİN OKUL YARDIMI (ÇOCUK SAYISINA GÖRE DEĞİŞKENDİR)
 3. DETERJAN YARDIMI
 4. YILLIK İZİN YARDIMI (ALINAN MAAŞ’A GÖRE DEĞİŞKENDİR)

MİGROS İNSAN KAYNAKLARI


Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır.

Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.


MİGROS İLETİŞİM BİLGİLERİ


Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürlük

Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0 216 579 30 00

39 Comments

Selda alçı

Mayıs 18, 2018

Adana ceyhan migroşda magzada reyon elmanı olarak çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olırmusunuz

Cevapla

alpdulger

Mayıs 18, 2018

Merhaba Selda hanım,
Migros İş İlanlarına sayfamızda yer alan Migros İş Başvurusu linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla

Mustafa sağlam

Haziran 23, 2019

ben malatya merkez Migrosta çalışmak istiyorum lisans mezunuyum iş istiyorum her pozisyonda calisirim

Cevapla

Döndü Kalinsazlioglu

Temmuz 3, 2018

Ben ankara sincan da oturuyorum ilkokul mevzunu aliyomusunuz işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

Cevapla

alpdulger

Temmuz 4, 2018

Merhaba Döndü hanım,
Migros bünyesinde başvuru yapabileceğiniz birçok iş pozisyonu bulunmaktadır.
Ayrıca pek çok niteliğe uygun eleman ilanları yayınlanmaktadır.
Bunlar içerisinde ilkokul, lise ve üniversite gibi eğitim düzeylerine uygun iş imkanları bulunmaktadır.
buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 11, 2018

Merhaba Döndü Hanım,
Migros bünyesinde bir çok eğitim düzeyine hitap eden iş imkanları bulunmaktadır. Migros İş Başvurusu Formu doldurarak müracatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla

Çiğdem

Temmuz 26, 2018

Merhabalar ben is ariyorum onlisans mezunu gida teknikeriyim is ariyorum adanada yasiyorum

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 11, 2018

Merhaba Çiğdem Hanım,
Migros açık iş pozisyonlarını incelediğimiz de size uygun iş pozisyonlarının olduğunu görmekteyiz.
Dilerseniz yazımızda yer alan başvuru adresinden Migros iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Çetin doğan

Temmuz 31, 2018

01 03 1982 elazig maden dogumluyum adana saricam yuregir incirlikte ikamet etmekteyim daha once bir cok alanlarda calistim engeliyim yuzde 40 gorme engeli raporum var firmanizda calismak istiyom donus yaparsaniz 05446107232 nolu telefondan sevinirim

Cevapla

Çetin doğan

Temmuz 31, 2018

01 03 1982 elazig maden dogumluyum adana saricam yuregir incirlikte ikamet etmekteyim daha once bir cok alanlarda calistim engeliyim yuzde 40 gorme engeli raporum var firmanizda calismak istiyom donus yaparsaniz 05446107232 nolu telefondan sevinirim orta okul mezunuyum

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 11, 2018

Merhaba Çetin Bey,
Belli bir kapasitenin üstünde personel çalıştıran firmalar yasalar gereği engelli eleman çalıştırmak zorundadır.
Sizin durumunuza uyan engelli personel alımları da belirli dönemlerde yapılmaktadır.
Sayfamızda yer alan Migros İş Başvurusu adresinden Engelli personel alımlarını takip edebilirsiniz.

Cevapla

ömer pekertekin

Eylül 12, 2018

barış mahallesi 50 160 sok no7

Cevapla

Burhan selik

Ekim 15, 2018

Merhaba istanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim 6 yıllık mağaza tecrübem var Eylül’ün 22 sinde başvuruda bulundum internettende başvurdum geri dönüşüm olmadı Migros ailesine katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Burhan Selik 05449218353

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 11, 2018

Merhaba Burhan Bey,
Migros iş ilanlarına yapılan başvurular personel havuzlarında bekletilip, ihtiyaç doğması durumunda irtibata geçilmektedir. İnternet başvurularının dışında herhangi bir Migros şubesine giderek başvuru formu talep edebilir, yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

cumali

Kasım 11, 2018

Herkeze selamlar ben adana dan cumali şoförüm E sınıfı ehliyete sahibim iş arıyorum uzun yol deneyimim var dönüş sağlar saniz sevinirim 543 893 80 98

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 11, 2018

Merhaba Cumali Bey,
Şu anda depo ve sevkiyat elemanı ( şöför ) alımı yapılmaktadır.
İş Başvurusu Formu doldurmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Duygu

Aralık 27, 2018

Merhabalar ben adanada oturuyorum önlisans mezunuyum migrosa 1 ay önce başvuru yaptım dönüş yapılmadı sizinle çalışmak istiyorum ne yapmam lazım

Cevapla

Dilek altunbas

Ocak 7, 2019

Iş İstiyorum işitme engeller rica ederim

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Ocak 7, 2019

Methaba Dilek Hanım,
Migros bünyesinde engelli personel alımı için açılan kontenjanlar bulunmaktadır.
Sitemizde paylaşmış olduğumuz iş başvurusu linkinden engelli personel alımlarıyla ilgili duyuruları takip edebilirsiniz.

Cevapla

yasin

Ocak 10, 2019

Merhabalar İş başvuru Yapmakta Sorun Yaşamaktayım.Email onayı alamdığım için Başvuruyu Tamamlayamıyorum Malesef Sorun Bendemi Yoksa siteyle ilgili bir sorun mu yaşanıyor Cevaplarsanız Sevinirim.

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Ocak 19, 2019

Siteyle ilgili zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Sorun düzelmezse eğer yeni bir e-posta adresi açıp, bununla müracaat etmeyi deneyebilirsiniz.

Cevapla

Deniz Yıldırım

Ocak 23, 2019

Meraba Migros’ta çalışmak istiyorum daha önce farklı yerlerde çalıştım orta reyon şarküteri unlu mamüller pozisyonlarında çalıştım bayanım 2 yıllık tecrübem var bu benim numaram bana ulaşabilirsiniz teşekkürler .. 05412439723

Cevapla

Deniz Yıldırım

Şubat 10, 2019

Mrb deniz ben bayanım Migros’ta çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum orta reyon şarküteri unlu mamüller pozisyonlarında çalıştım 2 yıllık tecrübem var Ankara mamakta oturuyorum Migros’a başvuru yaptım daha önce dönüş olmadı acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun ..

Cevapla

kadriye

Şubat 18, 2019

mrb marmara ünv 2 yıllık satış Anadolu ünv 4 yıllık pazarlama mezunuyum yiyecek içecek sektoründe ustalık ve usta öğreticiliğim var 4 ay şok markette kasa reyon görevlisi olarak çalıştım ücretli öğretmenlik yaptım yönetici adayı olmak istiyorum fakat ilanınızda sorun var sanırım ilerleyemiyorum ve bu statüde yaş sınırı varmı

Cevapla

Sevgi var

Şubat 21, 2019

Mrb.ben sevgi erzincanda yasiyorum daha once migrosa basvurdum donulmedi ben 10 yillik tecrubem var kasaplik yaptim sarkutellikte calistim kasiyerlik bilgim var

Cevapla

Sevgi var

Mart 5, 2019

Mrb.ben sevgi erzincanda yasiyorum ve migrosta calismak cok istiyorum daha once migrosa bas vurdum daha donus yapilmadi 10 yillik market tecrubem var kasaplik ve sarkuteli ve kasiyerlik tecrubem var 5300749039

Cevapla

AYNUR

Mart 8, 2019

Mrb ben Aynur 24 yaşındayım market tecrübem var kuru yemiş rav düzenleme kozmetik tecrübem var mgros ta çalışmak istiyorum acil iş arıyorum

Cevapla

AYNUR

Mart 8, 2019

Mrb Aynur ben 24 yaşındayım bekarım acil işe ihtiyacım var market tecrübem var kuru yemiş rav düzenleme kozmetik bülümü tecrübem var no 05365131987 muş merkezde oturuyorum lütfen dünün

Cevapla

Mümtaz

Nisan 20, 2019

Merhaba iş başvularında olumlu veya olumsuz durumlarda bilgi verıliyormu…sadece olumlu durumlardamı ararlar bilgi verirseniz sevinirım

Cevapla

Enes

Haziran 20, 2019

Meraba ben mamakta oturuyorum orta reyon olarak calismak istiyorum lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim

Cevapla

Enes

Haziran 20, 2019

Meraba ben mamakta oturuyorum orta reyon olarak calismak istiyorum lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim 05550504322

Cevapla

Fatma Pınar

Haziran 28, 2019

Merhaba ben 34 yasindayim …Migrosta çalışmayı çok isterim…Fakat yaş sınırı var mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim…Ona göre başvuru yapmak istiyorum

Cevapla

Ayşegül

Eylül 18, 2019

Benim işe çok ihtiyacim var Tekirdağ Çerkezköy’de yaşıyorum mağazaya çok cv bıraktım fakat dönüş hiç olmadı bana yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var migrosun kendi sitesinede form doldurdum ama dönüş olmadı

Cevapla

Yesim Öztünç

Ekim 10, 2019

Merhaba Ben Mall Off İstanbul Migros Markette görev yapmak istiyorum.Tecrübelerim var lise mezunuyum ve sigara kullanmıyorum..Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Cevapla

Şeyhmus

Mart 11, 2020

Slm.39 yaş izmir marketlerde müdürlük yapmak istiyorum cep 05464328567

Cevapla

Adem

Mart 26, 2020

Türkiye geneli İŞ alımlarınız olacak başvurumu internet üzerinden online olarak yaptım Ağrı merkez de yaşıyorum askerden yeni geldim evli ve bir çocuk babasiyim acil işe ihtiyacım var migros ailesine katılmak istiyorum nasip olursa şimdiden teşekkürler

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Mart 26, 2020

Merhaba Adem Bey,
Migros Market iş ilanlarına başvuru süreci devam etmektedir. Personel alımı süreci insan kaynakları gözetiminde olup, iş başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden geri dönüş sağlanmaktadır.

Cevapla

Cansu

Mayıs 16, 2020

MERAbalar migrosa reyoncu olarak başvuru yapmıştım ben istanbul bölgesine acaba geri dönüş ne zaman olur

Cevapla

Gözde Naz Dursun

Ağustos 4, 2020

Merhaba ben İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Migros’ta daha önce çalışmıştım üniversiteyi kazanınca çıkmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar iş başvurusu yaptım ama aktif olarak çalıştığım bir yer var Migros’a kabul edilirsem çıkmayı düşünüyorum. Şuna aktif olarak çalışıyor olmam sorun olur mu?

Cevapla

Leave a Reply