Market İş İlanları

Migros İş İlanları 2022 ve Migros İş Başvurusu Formu Yayınlandı

Migros iş ilanları yayınlandı! 2022 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Migros insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Migros 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Migros iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Migros personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Migros iş başvurusu
Migros İş İlanları ve Personel Alımları

MİGROS PERSONEL ALIMI YAPACAK


Kurulduğu günden buyana perakendecilik sektörünün öncü kuruluşlarından olan Migros, gittikçe yükselen şube ve personel sayısıyla müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 2022 yılında da belirli dönemler halinde personel alımlarına devam edecektir.

MİGROS İŞ İLANLARI 2022

Perakendecilik sektörünü zamanın teknolojisini de takip ederek modern hizmet anlayışından ödün vermeyen Migros, Türkiye genelinde olmak üzere sektörünün tanımına uygun, takım çalışmasına ve iş disiplinine ayak uydurabilecek personel alımı yapacaktır. Depo görevlisinden kasiyerine, mağaza sorumlusundan temizlik işçisine varana kadar geniş bir personel yelpazesi bulunan Migros, bölümlerinde oluşan eleman ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına iş ilanlarını düzenli olarak güncellemekte ve yapılan iş başvuru formlarını titizlikle incelemektedir.

Çalışma şartları ve çalışan memnuniyetini her zaman en iyi seviyede tutmaya çalışan firma, market sektöründe çalışmak isteyen tecrübeli veya tecrübesiz birçok kişi için cazibe merkezi haline gelmiştir.

Migros Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Migros iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Migros ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Migros Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Migros İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Migros Şubat 2022 İş İlanları

Ocak ayının ardından Şubat ayında da en fazla merak edilen konuların başında Migros Şubat ilanları gelmektedir. Migros Şubat 2022 ilanları içerisinde engelli personel adaylarının yanı sıra, part time ve staj başvurusu yapmak isteyenleri de kapsayan birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Başta Büyükşehirler olmak üzere Türkiye geneli personel alımları için duyurular yapan Migros, çeşitli kariyer sitelerinde Migros iş başvuru formunu kullanıma sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde de yer alan Migros İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatta bulunabilirsiniz.

Migros Mart 2022 İş İlanları

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan Migros, 2022 Ocak ve Şubat ayında olduğu gibi 2022 Mart ilanları da an itibari ile yayınlamıştır. Çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek olan Migros, personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi iş arama platformlarında iş başvuru formunu kullanıma sunmuştur.

Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları için birçok ilan yayınlayan firma, Muhasebe ve satın alma gibi iş pozisyonları için de oldukça fazla duyuru yapmaktadır.

Migros Nisan 2022 İş İlanları

Mart ayının sona ermesinin ardından, Nisan ayı için yayınlanacak Migros ilanları meraklıları tarafından beklenmekteydi. Migros 2022 Nisan ilanları içerisinde birçok il ve iş pozisyonu bulunmaktadır. Yayınlanan duyurular içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler başı çekmektedir.

Personel Alımı yapılan pozisyonlar içerisinde;

 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Şube Müdürü
 • Bölge Sorumlusu
 • Muhasebe Elemanı
 • Satın Alma Personeli
 • Halkla İlişkiler
 • İnsan Kaynakları
 • Şoför
 • Hukuk Departmanı
 • Satış Temsilcisi

yer almaktadır.

İş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Migros başvuru sayfası kullanabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için müracaat edebilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu

MİGROS AÇIK İŞ POZİSYONLARI

Migros iş ilanları içerisinde iş başvurusu yapabileceğiniz bir çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Çeşitli Migros ilanlarını incelediğimiz de kasiyer, tezgahtar ve depo personeli alımları yoğunlukta olduğu görülürken, eleman alımı yapılan Migros şubelerinin İstanbul, Ankara ve İzmir de yer aldığı belirtilmektedir. Migros iş ilanlarını incelerken sadece mağaza personeli alımıyla sınırlı kalmadığını belirtmekte fayda var. Mağaza müdürü ve Migros Yönetici ilanları da sıklıkla karşınıza çıkabileceği gibi stajyer, part time ve engelli personel ilanlarına da iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • KASİYER
 • TEZGÂHTAR
 • DEPO PERSONELİ
 • MAĞAZA PERSONELİ (ENGELLİ )
 • SATIŞ ELEMANI
 • YÖNETİCİ ADAYI

MİGROS İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Güncel Migros iş ilanları öncelikle firmanın resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Sayfaya giriş yaptığınızda otomatik olarak Migros iş başvuru formu karşınıza çıkacaktır. Gerekli alanları doldurup iş başvuru formunu gönderdiğiniz taktirde, 3 iş günü içerisinde Migros iş başvurunuza geri dönüş sağlanacaktır. İş başvurusu yapabileceğiniz kanallar Migros resmi sayfası ile sınırlı değildir. Özellikle Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama siteleri bu konuda sıklıkla kullanılmaktadır.

Özellikle lokasyon filtrelemesi kullanarak yapacağınız aramalarda size en yakın Migros iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Örneğin Migros İstanbul ilanları veya Migros Ankara iş ilanları gibi filtreleme yapılan aramalarda size en yakın iş ilanları listelenecektir. Daha önce bahsettiğimiz üzere Migros en geç 3 iş günü içerisinde iş başvurularına geri dönüş yapmaktadır. İş başvurunuz olumlu cevaplandığı takdirde, birçoğu e-devlet kapısından ulaşabileceğiniz evraklarınızı hazırladıktan sonra görüşmek üzere sizi çağıracaklardır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir. İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

 MİGROS ÇALIŞMA KOŞULLARI VE MAAŞLARI 2022


Migros çalışma şartlarından bahsedecek olursak eğer firma yapısı gereği belirli bir standartta olduğunu söyleyebiliriz. Migros çalışma koşulları şubelere göre ufak farklılıklar gösterebilse de çalışan yorumlarına bakıldığında personellerin memnun olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle Migros personel maaşları diğer firmalara nazaran daha tatmin edici seviyede olup, eleman ücretleri zamanında ödenmektedir.

Firmanın günlük çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır. Haftada 1 gün izin imkânı tanıyan firma, gerekli çalışma sürenizi doldurduğunuz takdirde 2 hafta senelik izni vermektedir. Mağazalarında vardiya sistemini uygulayan firma, resmi tatil veya fazla çalışma süreniz oluşması durumunda mesai ücreti ödemektedir. Migros un çalışanlarına ödediği maaş miktarı, çalışma süreniz ve işinizin tanımına göre değişkenlik gösterse de, 2020 yılındaki maaş miktarına (2325 TL ) yüzde 8,5 ile yüzde 15 arasında zam yapılmıştır. Bunun yanında Migros çalışanları Sendikal haklara da sahiptir. Bahsi geçen sendika hakları;

 1. YOL PARASI (225 TL)
 2. ÇOCUKLAR İÇİN OKUL YARDIMI (ÇOCUK SAYISINA GÖRE DEĞİŞKENDİR)
 3. DETERJAN YARDIMI
 4. YILLIK İZİN YARDIMI (ALINAN MAAŞ’A GÖRE DEĞİŞKENDİR)

Migros İş Başvurusu Hakkında Sıkça Sorulanlar


Migros İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Migros, iş başvurusu yapan personel adaylarına en fazla üç gün içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. İnsan kaynaklarına ulaşan 2022 iş başvuru formunda belirtilen iletişim adresleri üzerinden geri dönüş sağlayan firma, başvurunuzun onaylanması durumunda sizi şubelere davet edecektir.

Migros İş Başvuru Formu Nereden Bulunur?

Migros 2022 İş Başvuru Formu’na firmanın internet adresinden ve size en yakın Migros şubelerinden temin edebilirsiniz.

Migros Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Başvuru formu üzerinde iş geçmişiniz, kişisel bilgileriniz ve çalışmak istediğiniz iş pozisyonlarını belirtmeniz istenmektedir.

Personel Alımı Yapılan Şubeler ve İş Pozisyonları

Migros’un personel alımı yaptığı iş pozisyonlarını yazımızda detaylıca bahsetmiştik. Yine de kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Migros Mağaza Personeli
 • Muhasebe Personeli
 • Şöför
 • Güvenlik Görevlisi

alımları yapılmaktadır.

Migros Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği, İstatistik, Matematik, İktisat bölümlerinden mezun,
 • İyi seviyede Excel kullanabilen,
 • Analitik bakış açısına sahip,
 • Problem çözme ve iletişim becerisi yüksek,
İŞ TANIMIİşe alınacak kişi pazarlama kategori satınalma departmanı altında aşağıdaki görevlerden sorumlu olacaktır;
 • İlgili kategorinin raporlarının analizi ve koordine edilmesi,
 • Üst yönetim, pazarlama birimleri ve diğer tüm ilişkili birimler ile raporlamaların paylaşımının sağlanması.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
 Ön Lisans(Mezun),Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda
Departman
Satın Alma
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Konusunda deneyimli,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 •  Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşterilerin taleplerine istinaden ürünleri hazırlamaktan ve sunmaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İzmir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: Mardin
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Türkiye'nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda
Departman
Lojistik
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Ankara
 GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Konusunda deneyimli,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
İŞ TANIMIFull Time "Kasap" olarak görev yapacak kişiler;
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Perakende
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Uzman
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul

İŞ TANIMIFull Time "Manav" olarak görev yapacak kişiler;
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Migros’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz.

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Üsküdar)
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
İş Başvurusu
 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
İş Başvurusu

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

MİGROS İNSAN KAYNAKLARI


Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler. Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

MİGROS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürlük Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul Telefon: 0 216 579 30 00

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

49 Yorum

  1. Merhaba Zeynep Hanım,
   Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Migros iş ilanları ülke çapında yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam etmektedir. Sitemizde yer alan başvuru formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Antalya manavgatta ikamet etmekteyim. Kırıkkale üniverstesi Tarih bölümü mezunuyum. Akdeniz üniverstesinde pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Ayrıyeten silahsız özel güvenlik sertifikam var. Migros bünyesinde güvenlik personeli olarak çalışmak istiyorum Antalya Manavgatta

  1. Merhaba İsmail bey,
   Öncelikle Migros İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   İş başvurusu yapmak için sayfamızda yer alan 2021 Migros İş Başvurusu Formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 2. Merhaba ben Antalya kepezde Çankaya mahallesinde oturuyorum 7 senelik market tecrübem var şuan işsizim lütfen yardımcı olun

 3. Merhaba ben titanic Delüx otel içi market sorumlusu olarak çalıştım ve Asal muz da kasiyer olarak çalıştım toplam 7 sene kadar şuan işsizim yardımcı olurmusunuz lütfen çok ihtiyacım var

  1. Merhaba Serkan bey,
   Migros iş ilanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Migros bünyesinde niteliklerinize uygun iş pozisyonları yer almaktadır.
   Sitemizde yer alan Migros iş başvurusu formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonu için müracaatta bulunubilirsiniz.

 4. İlkokul mezunuyum magazanizda temizlik vb gibi işler için başvuruda bulunmak istiyorum .

  1. Merhaba Hacer Hanım,
   Sitemizde yer alan Migros İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Migros çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Migros iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Migros iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 5. Merhaba ben İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Migros’ta daha önce çalışmıştım üniversiteyi kazanınca çıkmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar iş başvurusu yaptım ama aktif olarak çalıştığım bir yer var Migros’a kabul edilirsem çıkmayı düşünüyorum. Şuna aktif olarak çalışıyor olmam sorun olur mu?

 6. MERAbalar migrosa reyoncu olarak başvuru yapmıştım ben istanbul bölgesine acaba geri dönüş ne zaman olur

 7. Türkiye geneli İŞ alımlarınız olacak başvurumu internet üzerinden online olarak yaptım Ağrı merkez de yaşıyorum askerden yeni geldim evli ve bir çocuk babasiyim acil işe ihtiyacım var migros ailesine katılmak istiyorum nasip olursa şimdiden teşekkürler

  1. Merhaba Adem Bey,
   Migros Market iş ilanlarına başvuru süreci devam etmektedir. Personel alımı süreci insan kaynakları gözetiminde olup, iş başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden geri dönüş sağlanmaktadır.

 8. Merhaba Ben Mall Off İstanbul Migros Markette görev yapmak istiyorum.Tecrübelerim var lise mezunuyum ve sigara kullanmıyorum..Yardımcı olursanız çok sevinirim..

 9. Benim işe çok ihtiyacim var Tekirdağ Çerkezköy’de yaşıyorum mağazaya çok cv bıraktım fakat dönüş hiç olmadı bana yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var migrosun kendi sitesinede form doldurdum ama dönüş olmadı

 10. Merhaba ben 34 yasindayim …Migrosta çalışmayı çok isterim…Fakat yaş sınırı var mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim…Ona göre başvuru yapmak istiyorum

 11. Meraba ben mamakta oturuyorum orta reyon olarak calismak istiyorum lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim 05550504322

 12. Meraba ben mamakta oturuyorum orta reyon olarak calismak istiyorum lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim

 13. Merhaba iş başvularında olumlu veya olumsuz durumlarda bilgi verıliyormu…sadece olumlu durumlardamı ararlar bilgi verirseniz sevinirım

 14. Mrb Aynur ben 24 yaşındayım bekarım acil işe ihtiyacım var market tecrübem var kuru yemiş rav düzenleme kozmetik bülümü tecrübem var no 05365131987 muş merkezde oturuyorum lütfen dünün

 15. Mrb ben Aynur 24 yaşındayım market tecrübem var kuru yemiş rav düzenleme kozmetik tecrübem var mgros ta çalışmak istiyorum acil iş arıyorum

 16. Mrb.ben sevgi erzincanda yasiyorum ve migrosta calismak cok istiyorum daha once migrosa bas vurdum daha donus yapilmadi 10 yillik market tecrubem var kasaplik ve sarkuteli ve kasiyerlik tecrubem var 5300749039

 17. Mrb.ben sevgi erzincanda yasiyorum daha once migrosa basvurdum donulmedi ben 10 yillik tecrubem var kasaplik yaptim sarkutellikte calistim kasiyerlik bilgim var

 18. mrb marmara ünv 2 yıllık satış Anadolu ünv 4 yıllık pazarlama mezunuyum yiyecek içecek sektoründe ustalık ve usta öğreticiliğim var 4 ay şok markette kasa reyon görevlisi olarak çalıştım ücretli öğretmenlik yaptım yönetici adayı olmak istiyorum fakat ilanınızda sorun var sanırım ilerleyemiyorum ve bu statüde yaş sınırı varmı

 19. Mrb deniz ben bayanım Migros’ta çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum orta reyon şarküteri unlu mamüller pozisyonlarında çalıştım 2 yıllık tecrübem var Ankara mamakta oturuyorum Migros’a başvuru yaptım daha önce dönüş olmadı acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun ..

 20. Meraba Migros’ta çalışmak istiyorum daha önce farklı yerlerde çalıştım orta reyon şarküteri unlu mamüller pozisyonlarında çalıştım bayanım 2 yıllık tecrübem var bu benim numaram bana ulaşabilirsiniz teşekkürler .. 05412439723

 21. Merhabalar İş başvuru Yapmakta Sorun Yaşamaktayım.Email onayı alamdığım için Başvuruyu Tamamlayamıyorum Malesef Sorun Bendemi Yoksa siteyle ilgili bir sorun mu yaşanıyor Cevaplarsanız Sevinirim.

  1. Siteyle ilgili zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Sorun düzelmezse eğer yeni bir e-posta adresi açıp, bununla müracaat etmeyi deneyebilirsiniz.

  1. Methaba Dilek Hanım,
   Migros bünyesinde engelli personel alımı için açılan kontenjanlar bulunmaktadır.
   Sitemizde paylaşmış olduğumuz iş başvurusu linkinden engelli personel alımlarıyla ilgili duyuruları takip edebilirsiniz.

 22. Merhabalar ben adanada oturuyorum önlisans mezunuyum migrosa 1 ay önce başvuru yaptım dönüş yapılmadı sizinle çalışmak istiyorum ne yapmam lazım

 23. Herkeze selamlar ben adana dan cumali şoförüm E sınıfı ehliyete sahibim iş arıyorum uzun yol deneyimim var dönüş sağlar saniz sevinirim 543 893 80 98

 24. Merhaba istanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim 6 yıllık mağaza tecrübem var Eylül’ün 22 sinde başvuruda bulundum internettende başvurdum geri dönüşüm olmadı Migros ailesine katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Burhan Selik 05449218353

  1. Merhaba Burhan Bey,
   Migros iş ilanlarına yapılan başvurular personel havuzlarında bekletilip, ihtiyaç doğması durumunda irtibata geçilmektedir. İnternet başvurularının dışında herhangi bir Migros şubesine giderek başvuru formu talep edebilir, yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 25. 01 03 1982 elazig maden dogumluyum adana saricam yuregir incirlikte ikamet etmekteyim daha once bir cok alanlarda calistim engeliyim yuzde 40 gorme engeli raporum var firmanizda calismak istiyom donus yaparsaniz 05446107232 nolu telefondan sevinirim orta okul mezunuyum

  1. Merhaba Çetin Bey,
   Belli bir kapasitenin üstünde personel çalıştıran firmalar yasalar gereği engelli eleman çalıştırmak zorundadır.
   Sizin durumunuza uyan engelli personel alımları da belirli dönemlerde yapılmaktadır.
   Sayfamızda yer alan Migros İş Başvurusu adresinden Engelli personel alımlarını takip edebilirsiniz.

 26. 01 03 1982 elazig maden dogumluyum adana saricam yuregir incirlikte ikamet etmekteyim daha once bir cok alanlarda calistim engeliyim yuzde 40 gorme engeli raporum var firmanizda calismak istiyom donus yaparsaniz 05446107232 nolu telefondan sevinirim

 27. Merhabalar ben is ariyorum onlisans mezunu gida teknikeriyim is ariyorum adanada yasiyorum

  1. Merhaba Çiğdem Hanım,
   Migros açık iş pozisyonlarını incelediğimiz de size uygun iş pozisyonlarının olduğunu görmekteyiz.
   Dilerseniz yazımızda yer alan başvuru adresinden Migros iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 28. Ben ankara sincan da oturuyorum ilkokul mevzunu aliyomusunuz işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  1. Merhaba Döndü hanım,
   Migros bünyesinde başvuru yapabileceğiniz birçok iş pozisyonu bulunmaktadır.
   Ayrıca pek çok niteliğe uygun eleman ilanları yayınlanmaktadır.
   Bunlar içerisinde ilkokul, lise ve üniversite gibi eğitim düzeylerine uygun iş imkanları bulunmaktadır.
   buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  2. Merhaba Döndü Hanım,
   Migros bünyesinde bir çok eğitim düzeyine hitap eden iş imkanları bulunmaktadır. Migros İş Başvurusu Formu doldurarak müracatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 29. Adana ceyhan migroşda magzada reyon elmanı olarak çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olırmusunuz

  1. Merhaba Selda hanım,
   Migros İş İlanlarına sayfamızda yer alan Migros İş Başvurusu linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

   1. ben malatya merkez Migrosta çalışmak istiyorum lisans mezunuyum iş istiyorum her pozisyonda calisirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu