Kipa İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Yayınlandı

kipa iş başvurusu

Kipa iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Kipa insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Kipa 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Kipa iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Kipa personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

kipa iş ilanları
Kipa Şubesi – Kipa iş İlanları ve İş Başvurusu

Kipa iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Kipa insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Sayfamız üzerinden Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Kipa İş Başvurusu Formu doldurabilirsiniz. Kipa iş ilanları ile şubelerindeki personel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için personel alımlarına 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da devam etmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı illerindeki şubelerine Bay – Bayan personel alımı yapacağını duyurmuştur. Kipa iş ilanları ve eleman alımlarıyla ilgili detaylara ve iş başvuru formuna yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 • Kipa İş İlanları
 • Kipa Açık İş Pozisyonları
 • Kipa İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Kipa İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Kipa Çalışma Şartları
 • Kipa Personel Maaşları

Kipa İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türkiye genelinde başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya da olmak üzere,  20 den fazla ilde şubeleri bulunan Kipa, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına başta kasiyer, tezgâhtar ve depo personeli olmak üzere iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Genel olarak mağaza içi pozisyon ilanları yayınlayan Kipa, Belirli zamanlarda yönetici adayı ve stajyer de dahil olmak üzere engelli personel alımları da yapmaktadır. Kipa, iş ilanlarına yapılan başvurulardan firma prensiplerine uygun, ekip ruhu ve firma hedeflerini benimsemiş personel adaylarından tercih yapmaya çalışmaktadır. Aranılan personel portföyünden kısaca bahseden ilanlarda;

 • En Az Lise Mevzunu
 • 18 Yaşını Doldurmuş T.C. Vatandaşı
 • Adli Sicili Temiz
 • Yoğun iş temposuna uygun
 • Azimli ve Kariyer Hedefi Olan

Temel personel özellikleri olması gerektiğini belirtmiştir. Özellikle yoğun müşteri trafiği başta olmak üzere, iş temposunun arttığı anlarda çözüm odaklı ve pratik davranabilmek firmanın önem verdiği başlıca niteliklerden sadece 1 tanesini oluşturmaktadır.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

Kipa Açık İş Pozisyonları

Kipa iş ilanlarını inceleyenler, firma içerisinde personel alımı yapılan birçok iş pozisyonu olduğunu görecektir. 2021 yılının geri kalanında da bu pozisyonlar için yapılan iş başvurularını değerlendiren Kipa, mağaza personelinden muhasebe elemanına kadar birçok iş pozisyonu için iş başvurusu kabul etmektedir.

 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Tezgahtar
 • Bilgi İşlem
 • Satın Alma

Kipa İş ilanlarına başvuru yapacak olanlar için, açık iş pozisyonlarıyla ilgili detaylı bilgiyi başlıklar halinde inceleyebilirisiniz.

Satış Danışmanı Kipa Salihli

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Kipa Salihli AVM’de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere ‘Satış Danışmanları’ aramaktayız.

 • En az lise mezunuysanız,
 • Salihli’de ikamet ediyorsanız,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız,
 • Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz,
 • Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,
 • İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,
 • Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,

başvurunuzu bekliyoruz.

Kasiyer ve Görev Tanımı Nedir?  

Kipa iş ilanları - iş başvurusu
Kasiyer Görev Tanımı

Kısaca tanımlamak gerekirse Kasiyer, mağazada para alışverişini yapan kişidir. Fakat emin olabilirsiniz ki Kasiyer, kipa için bundan çok daha fazlasıdır. İşinin konumu gereği insanlarla iletişim halinde olan kasiyerler, bir anlamda firmanın vitrini ve gülen yüzü olmak da zorunludur. Bu yüzden insanlarla iletişimde sıkıntı yaşamamalı ve pratik bir çalışma temposu olmalıdır. Bunların dışında sorumluluk alanının temizliği ve çevresindeki elektronik cihazların kontrolü de kasiyerin sorumluluğundadır

Depo Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

kipa iş ilanları - iş başvurusu
Depo Elemanı – Kipa İş İlanları

Adından da anlaşılacağı gibi depo sorumlusudur. Tedarik edilen ürünlerin istiflenmesi, depoya giren – çıkan ürünlerin takibi, stok durumunu yetkili birimlere sunmakla görevlidir. Aynı zamanda depo düzeni ve sağlığa uygun koşulların sağlanmasıyla da ilgilenmektedir. Mağazalarda kilit konumda yer alan Depo personellerinin son derece dikkatli ve sorumluluk almaktan kaçmayan bir yapısı olması gerekmektedir.

Tezgahtar ve Görev Tanımı Nedir?

Tezgahtar, mağazada bulunan ürünleri tüketiciye sunan personeldir. Sorumluluk alanında ki ürünlerin fiyat takibini yapan, kusurlu ve hatalı ürünleri ayırmakla sorumludurlar. Mağazadaki kampanya, indirim ve ürünlerle ilgili bilgileri tüketiciye bildirmekle yükümlüdür. Satış pozisyonundaki sorumluluğu nedeniyle ikna kabiliyeti yüksek olmalıdır. Kasiyerlerden sonra müşteriyle etkileşim halinde olan bir başka pozisyonda tezgahtarlar dır. Bu yüzden, kişisel bakımı konusunda dikkatli ve müşteriye karşı çözüm odaklı bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Bilgi İşlem Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Bilgi işlem personelleriBilgi işlem, mağazanın arka planındaki teknik görevlidir. Mağazanın işleyişiyle ilgili elektronik altyapı ve iletişimi sağlayan ve takibini yapan birimdir. Kasada ki barkod sisteminden kullanılan bilgisayarlara kadar bilgi işlem çalışanlarının sorumluluğunda olan bu cihazlar, teknik aksaklık durumlarında yine bu birimin ilgilenmesi gereken elektronik aletlerdir.

Satın Alma Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

satın alma elemanlarıMağazanın ürün tedariklerinde en düşük maliyetle en iyi kaliteyi satın almak satın alma personellerinin görevleri arasındadır. Aynı zamanda mağaza maliyetlerini minimuma indirmek içinde çalışma yapan bilgi işlem personellerinin, pozisyonları gereği liderlik vasıflarının ve karar verebilme yeteneklerinin güçlü olması gerekmektedir.

Kipa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şimdiye kadar okuduklarınız kafanızda bir şeylerin oluşması için yeterli oldu ve sizde bir an önce Kipa iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız eğer, yazımızın altında belirtilen Kipa iş başvurusu linkinden başvuru formunuzu doldurup iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş başvurusunda bulunmadan önce hangi pozisyon için başvuracağınızı kafanızda kesinlikle netleştirmeli siniz. Şunu kabul etmek gerekir ki kendinden emin ve pozisyonuyla ilgili sağlıklı bilgiler sunan bir başvuru, her işi yaparım havası katan bir sunuma göre kabul edilme şansı çok daha yüksektir. Özgeçmişiniz de belirttiğiniz bilgiler son derece sade ve abartıya kaçılmamış olmalıdır. Kipa iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz interaktif iş arama siteleri yer almaktadır. Bunlar içerisinde kariyer.net gibi iş bulma sitelerinde 2021 Kipa iş başvuru formuna ulaşabilir, en güncel Kipa ilanlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kipa İş İlanları ve İş Başvurusu

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

Kipa İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

İş başvurularına en geç 1 hafta içerisinde geri dönüş yapan Kipa insan kaynakları, başvuruları olumlu geri dönüş alan personel adaylarıyla yüz yüze görüşmek üzere insan kaynakları birimine çağırmaktadır. Burada yapılacak son mülakattan’da başarılı olanlardan personel işlemlerinin yapılabilmesi için çeşitli evraklar istemektedir. Bu evraklar çalışacağınız pozisyona göre değişiklik gösterebilse de, genel itibari ile birçoğu e-devlet kapısından ulaşabileceğiz evrakların bazıları şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
 • İkametgâh belgesi
 • Nüfus cüzdanı sureti
 • Kimlik Fotokopisi

Kipa Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2021

Kipa çalışma şartları, yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapma aşamasındaki kişilerin üzerinde durduğu en önemli konuların başında gelmektedir. Özellikle çalışma saatleri konusunda sıkça geri dönüş alırken, Kipa personel maaşlarının, 2021 yılında da internet üzerinden çokça aranıldığını görmekteyiz.

Kipa çalışma şartları sektördeki diğer firmalarla benzerlikler göstermektedir. Mağaza açılış kapanış saatleri ile paralel olarak Kipa mağazalarında vardiya sistemi uygulanmaktadır. Sabah ve akşam vardiyası olarak 2 vardiyada dönüşümlü olarak çalışan Kipa personelleri, haftada 1 gün izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Kipa Personel Maaşları 2021

Kipa personel maaşları, 2021 yılında da firma hakkında merak edilen konuların başında yer almaktadır. Özellikle iş başvurusu yapma aşamasında iseniz, elbetteki ne kadar kazanacağınız konusunda bilgi edinmek son derece önemli.

Kipa eleman maaşları çalışacağınız iş poziyonu ve tabi ki firmada geçirdiğiniz çalışma süresine göre değişmektedir. Kipa’da yeni işe başlayacağınızı düşünürsek, personel maaşlarını belirtirken bunu baz alarak belirtmekte fayda var.

Kipa personel maaşları yeni işe başlayanlar için asgari ücretten başlamaktadır. Çalışılan şube ve pozisyona göre bu rakamın %15 üzerine çıkılabildiği görülürken, şube müdürü ve yöneticilerinin asgari ücretin 3 katına varan maaş aldıkları görülmektedir. Kipa eleman ücretlerinden bahsederken prim ve ikramiyelere de değinmek gerekir. Şube ve çalışan performansına göre prim kazanan Kipa personelleri, belirli periyotlarla ikramiye almaktadır.

Kipa Güncel İş İlanları

Kozmetik Personeli İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • Kozmetik sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
 • Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen,
 • Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz,
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
 • Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü,
 • Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • BAYAN adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Kendisine ait reyonların temizlik ve düzeninin sağlamak,
 • Kendisine ait reyonların ürün teşhirinin yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak,
 • Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün, tanıtımı yapmak,
 • Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul(Avr.), İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Düzce, İstanbul(Asya)
İş Başvurusu

Kipa Hakkında ve iletişim Adresleri

Kipa Türkiye’nin batısında, tarihi bir ticaret merkezi olan izmirde 100 işadamının girişimiyle 1192 yılında kuruldu. Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi en Büyük şehirleride dahil olmak üzere, 20 şehirde 160 mağazayla her hafta yaklaşık 1,5 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Yaklaşık 6000 kişiye istihdam sağlayan kipa, Türkiye perakende sektörünün en büyük işverenlerinden biridir. İletişim adresleri Kipa Ticaret AŞ Genel Merkezi Adres: Yeni Havaalanı Cad. No:40 Çiğli / İzmir Tel: +90 850 737 18 39 İstek, Memnuniyet, Soru ve Şikayet İçin Hattımız: 444 54 72 E-posta:  [email protected]  

7 yorum

 1. Mrb daha önce migrosta 2 yıl çalıştım.aile sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım.lise 2 sınıftan terkim bilgisayar muhasebe bölümü okumuştum.Kipa markette çalışmak istiyorum uygun görürseniz.olurda alinirsam Kipa markete onur duyup çalışmak istedeğim tek yer.

  • Merhaba.
   Bilindiği üzere Kipa Migros bünyesine dahil olmuştur. İş Başvurusu Formuna sayfamızda yer alan adreslerden veya Migrosun kurumsal internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.