Kipa Kasiyer İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Yayınlandı!

Kipa Kasiyer İş İlanları
Kipa Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kipa Kasiyer İş İlanları 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Kipa Kasiyer İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Kipa Kasiyer iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Kipa Kasiyer iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Kipa Kasiyer iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

kipa kasiyer ilanları
Kipa İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kipa Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1992 yılında İzmir’de kurulmuş olan Kipa, zaman içerisinde ülkemizin çeşitli illerine yayılmış ve Türkiye’nin en önemli perakende satış firmaları arasına girmeyi başarmıştır. 2003 yılında Tesco tarafından alınan hisseleri ile Tesco Kipa adını almıştır.

Firma, yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek ve hizmetlerine hız kesmeden devam etmek amacı ile sık sık eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kipa iş ilanları, internet üzerinden yayınlanmakta ve açık iş pozisyonları içermektedir. Firma bünyesinde kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, online olarak yayınlanmakta olan iş ilanlarını inceleyerek kendilerine en uygun iş pozisyonunu seçebilirler.

Kipa iş ilanları, herkesin başvurusuna açıktır. Adaylar, internette yer alan başvuru formunu doldurarak firmanın insan kaynakları departmanına iletmelidir. İnsan kaynakları yetkilileri, Kipa iş başvurusu taleplerini değerlendirerek uygun buldukları adaylara geri dönüş yapmaktadır.

Kipa Part Time Kasiyer İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Mağazalarımızda  görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘ KASİYER‘ arıyor.

İŞ TANIMI

En az lise mezunu,

 • Tercihen Kasiyerlik tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Muğla(Bodrum)
İş Başvurusu

Kipa Kariyer.net İş İlanları

Kipa firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi Kipa iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz Kipa hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından Kipa iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında Kipa tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi Kipa şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Kipa iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Kipa Kasiyer İş Pozisyonu Hakkında

Kipa iş ilanları, pek çok açık iş pozisyonu içermektedir. Firmanın en çok ihtiyaç duyduğu iş pozisyonu ise kasiyer pozisyonudur. Kipa Kasiyer iş ilanları, en çok talep gören ilanlar arasında yer almaktadır. Kipa kasiyerleri; müşteriler ile birebir iletişim halinde, satış aşamasında müşterilere yardımcı olan, kasa sorumluluğunu taşıyan çalışanlardır.

Çalışma saatleri esnek olup part time ya da ful time çalışma imkanları da bulunmaktadır. Kasiyer iş pozisyonunun en zorlu yanı, kasanın sorumluluğunu taşımaktır.

Kipa Kasiyer Adaylarında Aranan Niteliklerkipa iş başvurusu şartları

Kipa Kasiyer iş ilanları, adaylarda aranan özellikler hakkında bilgi vermektedir. Kipa, bünyesinde çalışacak olan kasiyer adaylarında; müşteri odaklılık, pratiklik, pozitif düşünce, esnek çalışma saatlerine uygunluk, takım çalışmasına yatkınlık, perakende satış alanında en az 1 yıl tecrübe, 30 yaşını aşmamış olmak gibi özellikler aramaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Kipa İş İlanları İçin Tıklayınız.

Personel Alımı Yapılan Kipa Şubeleri

KİPA ANKARA TAURUS
Hipermarket
Konya Yolu, Mevlana Bulvari Kat:Z No: 190-B1 Balgat, Çankaya ANKARA
Tel: 850 677 59 37 – Fax: 850 677 59 36
ANKARA/Çankaya
KİPA ANKARA ORAN
Hipermarket
TURAN GÜNES BULVARI.NO:182\17 ORAN\ANKARA
Tel: 850 677 59 69 – Fax: 850 677 59 68
ANKARA/Çankaya
KİPA ANKARA FORUM
Hipermarket
Yozgat Bulvari No: 99 Ovacik Mevkii Etlik Keçiören ANKARA
Tel: 850 677 59 59 – Fax: 850 677 59 58
ANKARA/Keçiören
KİPA ANKARA POLATLI
Gülveren Mah. Gençlik Cad. No:20 Polatli – ANKARA
Tel: 850 955 05 59 – Fax: 850 955 05 58
ANKARA/Polatli
KİPA ANKARA ARMADA
Hipermarket
Eskisehir Yolu Armada Alisveris Merkezi No: 6/B – 4 Sögütözü / Ankara
Tel: 850 677 59 47 – Fax: 850 677 59 46
ANKARA/Yenimahalle

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.