Metro Market İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu

Metro Market Personel Alımı ve İş Başvurusu

Metro Market iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Metro Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Metro Market 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Metro Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Metro Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

metro market iş ilanları
Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Metro Market İş İlanları 2021

Dünyanın en büyük toptancı marketi olarak gösterebileceğimiz Metro , Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki mağazalarında görevlendirmek üzere iş ilanları yayınlama devam etmektedir. Türkiye’deki İlk mağazasını 90’lı yılların başında açan Metro Group, Türkiye de faaliyete başladığından beri binlerce kişiye gelir kapısı olmakla birlikte, ülke ekonomisine de sağladığı katkı dolayısıyla da her kesim tarafından saygı duyulan bir firma olmuştur.

Artan şube sayısı ve artan müşteri ihtiyaçlarının çeşitliliği nedeniyle oluşan eleman ihtiyacını yayınladığı Metro Market Personel alımı iş ilanlarıyla kapatmak isteyen firma, kasiyerden depo personeline, tezgahtardan temizlikçisine varana kadar, çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaktır. Metro Market iş ilanları ilginizi çekiyor fakat, Personel alımlarıyla ilgili detaylı bilgi almak ve Metro iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, yazımızın devamını takip etmelisiniz. Metro market personel alımı ve iş başvurusu süreciyle ilgili değineceğimiz alt başlıklar kısaca şunlardır.

 • Metro İş İlanları
 • Metro Açık İş Pozisyonları
 • Metro İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Metro İş Başvurusunda İstenen Evraklar
 • Metro Çalışma Saatleri
 • Metro personel maaşları ne kadar
Metro Market Personel Alımı ve İş Başvurusu
Metro Market iş ilanları ve iş başvurusu formu doldur

Metro İş İlanları ve Personel Alımları

Toptancı market anlayışının sadece Türkiye’de değil Dünyada öncü firmalarından olan Metro Group, kurumsal sayfalarında  ve çeşitli kariyer sitelerinde iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanan iş ilanlarında aranılan temel özelliklerden de bahseden firma, Metro çalışma şartlarına ayak uydurabilecek, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını benimsemiş, azimli ve kariyer hedefi olan iş başvurularının, personel alımlarında tercih sebebi olduğunu belirtmiştir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Metro Açık İş Pozisyonları

Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da Metro bünyesinde çalıştırmak üzere boşalan iş pozisyonlarını doldurmaya devam eden Metro Group, daha sonra detaylı bilgi vereceğimiz, eleman alımı yapacağı iş bölümleri kısaca şu şekilde sıralamıştır.

 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Bilgi işlem
 • Satın alma

Metro Market personel alımlarında son derece seçici davranmaktadır. iş başvurusunda bulunulan pozisyon için yazılı, sözlü ve yüz yüze olmak üzere 3 mülakattan geçen personel adayları, son derece dikkatli ve sıkı bir iş disiplinine sahip olmalıdır. Bay ve bayan personel alımlarının yanı sıra stajyer ve engelli personel alımları da yapmakta olan Metro Group, bu alandaki iş ilanlarını da yine internet aracılığıyla yapmaktadır. Personel alımı yapılan,  açık iş pozisyonlarını kısaca yukarıda belirtmiştik. Bu bölümlerle açıklamaları ve görev tanımlarını yazımın devamında okuyabilirsiniz.

Kasiyer Nedir ? Ne İş Yapar?

Kasiyer Kasiyer; kısaca ürün veya hizmetin para karşılığını tahsil eden kişi diyebiliriz.Günlük müşteri yoğunluğunu en fazla hisseden personel olan kasiyerler, aynı zamanda müşteriyle en fazla diyalog halinde olan elemanlardır. Müşteriye hitap şeklinden satılan ürünlerin poşetleme ye  varana kadar müşterilerine yardımcı olmakla sorumlu olan kasiyerler aynı zamanda, para hesaplamalarını da hızlı bir şekilde yapmalıdırlar. Aynı zamanda sorumlu olduğu alanın düzenini de sağlamak zorunda olan kasiyerler, yazar kasayla ilgili mürekkep ve rulo stoklarını da takip etmelidirler.

Tezgahtar Nedir?  Ne İş Yapar?

Tezgahtar Müşteriye mağazada bulunan ürünlerle ilgili bilgi veren ve satış işlemini gerçekleştiren çalışanlardır. Kişisel bakımına ve müşteriye hitabına dikkat etmesi gereken tezgahtarlar, aynı zamanda ürünlerin kullanım tarihlerini ve kusurlu ürünleri takip etmekle de sorumludurlar. Çalışma alanın hijyenik kurallara uygun olmasına dikkat eden tezgahtarlar, müşterinin tepkisini çekecek davranışlardan kaçınmalıdırlar.

Depo Personeli Nedir? Ne iş yapar?

Metro’ nun müşterilerine binlerce ürün sunduğunu düşünürsek, depo elemanlarının ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini ve çok yoğun bir tempoyla çalıştıklarını belirtmemiz zor olmaz. Depoya giren – çıkan malların takibi ve depo düzeninden sorumlu olan depo personelleri,stok durumundan kusurlu ürün ayırımına, sipariş edilen ürünlerin yerleştirilmesinden tüketiciye sunuluşuna dek satış sürecini takip etmektedirler.

Bilgi İşlem Nedir? Ne iş yapar?

Bilgi İşlem Personeli Zamanın ilerlemesi ve gelişen teknolojik ürünlerin iş hayatımıza girmesiyle beraber, Bilgi işlem birimi hayati bir öneme sahip olmuştur.mağaza içindeki elektronik altyapıdan yazıcılara varıncaya kadar sorumluluk alanı olan bilgi işlem çalışanları, aynı zamanda tüm bu cihazların periyodik bakımlarını da yapmak zorundadır.

Satın Alma nedir? Ne iş yapar?

Satın alma personeliSatın alma birimi, Metro gibi büyük firmaların belkide en önemli birimidir diyebiliriz. Ürün tedarikinden mağaza maliyetlerine her türlü ekonomik tedbirleri almak zorunda olan satın alma personellerinin performansları firma için çok önemlidir.

En iyi ürünü en düşük maliyetle tedarik etme amacı güden satın alma birimi, bu yüzden ihtiyaç duyduğu bütün tedarikçilerle iyi ilişkiler kurmalı ve ürün sevkiyatını en hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için çaba göstermelidir.

Metro İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Metro iş başvurusunda bulunmak isteyenler öncelikle hangi pozisyon için iş başvurusunda bulunmak istediklerine karar vermelidirler. Emin olun rastgele yapılan başvuruların bilinçli yapılan iş başvurularına karşı hiç şansı yoktur. Hangi lokasyon için iş başvurusunda bulunacağınıza karar verdikten sonra, firmanın insan kaynakları sayfasından ve kullanmış olduğu kariyer sitelerinden Metro iş başvuru formunu doldurup, iş başvurusunda buluna bilirsiniz.

Metro Market iş ilanlarına başvuru yapmak için kullanabileceğiniz birçok iş arama sitesi yer almaktadır. Özellikle kariyer.net, secretcv.com ve yenibiris.com üzerinde birçok şehirdeki Metro Gross Market şubesi için yayınlanan iş ilanları bulunmaktadır. Belirtmiş olduğumuz iş bulma sitelerini üzerinde oluşturacağınız üyelik ile birlikte, site üzerinde yayınlanan Metro ilanlarına iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz. Metro market İş başvuru formuna ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Metro İş Başvurusunda İstenilen Evraklar Nelerdir?

Metro Market iş başvuru formu doldurup iş başvurusunda bulunanlara 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. İnsan kaynaklarına ulaşan Metro iş başvuru formları firmanın başvuru havuzlarında bekletilmektedir. Sonraki tarihlerde oluşan çalışan ihtiyaçlarını bu havuzda biriken iş başvuru formlarından yararlanarak personel alımı yapan Metro Market, eleman – personel alımı yaparken son derece titiz davranmaktadır.

İş başvurunuz olumlu değerlendirilip personel alımı için uygun görüldüğünüz taktirde işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gereken bir takım iş başvuru için gerekli evraklar istenmektedir. Standart olarak birçok firmanın talep ettiği bu işe giriş evrakları genel olarak www.turkiye.gov.tr adresinden temin edebileceğiniz belgelerdir. Çalışılan pozisyon ve firmaya göre ufak tefek değişiklikler olmasına rağmen Metro Market işe giriş evrakları başlıca şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( e-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( e-Devlet )
 • İkametgah ( e-Devlet )
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Cüzdanı Sureti ( e-Devlet )
 • Sağlık Raporu ( Yetkili Sağlık Kuruluşları )

Metro Market Çalışma Şartları 2021

Metro Market çalışma şartları market sektöründeki birçok firma ile benzerlikler gösterse de personel yorumlarını incelediğimiz de Metro çalışma koşullarının diğer firmalara kıyasla olumlu ayrıntılara sahip olduğunu görmekteyiz. Özellikle Metro Market personel maaşları ve çalışma saatleri konusunda son derece düzenli bir yapıya sahip olan firma, fazla mesai ve prim sistemindeki hassas tutumu sayesinde çalışanları tarafından son derece güven duyulan bir firma olmayı başarmıştır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Metro Market iş ilanlarını inceliyor ve başvuru formu doldurmak için firma hakkında incelemelerde bulunuyorsanız eğer elbetteki bilgi almak isteyeceğiniz ilk konuların başında çalışma şartları ve personel maaşları olacaktır. Metro Market çalışma şartlarını incelediğimizde ilk bahsedeceğimiz konu çalışma saatleri olacak. Molaları da dahil ettiğimizde 8 – 9 saat çalışma süresi vardır. Fazla mesai şartlarında ve resmi tatillerde çalışma olursa fazladan mesai ücreti ödenmektedir. Haftada 1 gün izin hakkı olan Metro Personeli, 1 sene sonunda 14+2 gün yıllık izin hakkı oluşmaktadır.

Metro personellerinin çalışma sürelerine göre faydalandığı diğer imkanları maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz. Her Ay Prim (150 TL – 275 TL) Her Ay Market Yardımı ( 100 TL – 200 TL) Giyim Yardımı (100 TL – 200 TL) Yakacak Yardımı (400 TL – 600 TL) Dini Bayramlar (150 TL – 250 TL) Yılbaşı ( 75 TL – 125 TL )

Metro Market Personel Maaşları Ne kadar?

Metro Market iş ilanları ile ilgili yayınlamış olduğumuz duyurulara gelen soruların en başında Metro Market Personel Maaşları Ne Kadar? Metro Maaşları Ne Zaman Yatıyor? gibi konular yer almaktadır. Bu konuda net bir rakam vermek zor olsa da Metro çalışan yorumları üzerinden bir yargıya varmak mümkün Metro Market personel maaşları çalışılan yıl ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Yeni işe başlayan Metro personelleri, asgari ücretin  %20 – %30 daha fazla maaş almaktadırlar Firma bünyesinde prim sistemi de uygulanmaktadır. Belirlenen mağaza hedeflerinin yakalanması durumunda, alınan maaş oranında ödeme yapılmaktadır.

Metro Market İş İlanları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Metro Market 2021 Personel Maaşları Ne Kadar?

Metro Market Maaşları ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerinde bulabilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse yeni işe başlayan Metro Market çalışanları Asgari ücret ile iş başı yapmaktadır.

Metro Market Sınav Soruları

Metro Market personel alımı yaparker personel adaylarını yazılı mulakat ile almaktadır. Sınav soruları genel kültür ve çalışmak istediğiniz pozisyon ile ilgili yetkinlik sorularını kapsamakta olup, yetkili birimler tarafından her sınavda yeniden düzenlenmektedir. Bu sebeple Metro Market sınav soruları belirli periyotlarla değişmektedir.

Metro Market 2021 Çalışma Saatleri Hakkında

Metro Market Çalışma Saatleri hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Metro Market Part Time Personel Alımı Yapıyor Mu?

Metro Market özellikle kasiyer pozisyonu için part time personel alımı yapmaktadır. Part time personel alımlarını kendi internet sitesi ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden gerçekleştiren Metro Market, kendilerine ulaşan iş başvurusu formlarına en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Metro Market Güncel İş İlanları

Metro Market Engelli Reyon Elemanı / Kasiye İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash&Carry,Ümraniye Mağazası’nda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  “Engelli Reyon Elemanı”  arıyor.

 • En az Lise mezunu,
 • Tercihen market deneyimi olan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek.
Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende

Departman: Hizmet

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Ümraniye)

Metro Market Kasiyer İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash&Carry, Bodrum Mağazası’nda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘ KASİYER‘ arıyor.

İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Kasiyerlik tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi
Uzman
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Muğla
İş Başvurusu

Metro Market Sebze Meyve Sorumlusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Türkiye’nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda
Departman
Lojistik
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

Metro Market Depo Personeli İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 – 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

Metro Market Lojistik Asistanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

32 yorum

 1. serap güzelses 4 yıllık şok markette deneyimim var haricen 8 yıllık yerel market deneyimim var iki aydır iş sizim kasiyerlik deneyimim var ok iyi derecede arapçam var 05342524742 numaradan iletişim kurabilirsiniz teşekkür ederim saygılar

 2. Merhaba emine Düşünmez bir yıllık kasiyer deneyimim var iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum ankara sincanda oturuyorum bana ulaşırsanız çok sevinirim işe çok ihtiyacım var

  • Merhaba;
   Veteriner Hekimiyim. Real Bilkent’te 4 yil çaliştim.Gida sektorü et üretim parçamala ve pazarlamada 13 yillik deneyimim var. Kurumsal firmanizda çalismak isterim. Çok iyi tecrübelerim olmustur ve 5 yildizli otellere ürün hazirlama ve satişi yapmaktayiz.
   Bilginize; iyi çalişmalar.

 3. 3 şubeli kendi marketlerimiz vardı 2 yıl işlettim 1 yıla yakın oldu iflas ettim caddem süpermarketleri şişli kurtuluş merkez örnektepe ve nurtepe şubeleri
  Iş konusunda tecrübe sahibiyim her hangi bir bölümde takım arkadaşı olarak çalışmak istiyorum

 4. s.a. ben samsun merkez denim…toplam 17 yıllık…….. kasap …şarküteri …… meslegim var …..samsun da ve sizlerle çalışmak istiyorum….. numaram 538 974 28 89 ….zeki kayhan onur saygılarımla…

 5. MERHABA BEN YAKLAŞIK OLARAK 15 YIL SATIŞ DANIŞMANI KASA SORUMLUSU REYON PERSONELİ OLARAK ÜST DÜZEY ÇALIŞMIŞ BULUNMAKTAYIM TECRÜBELERİMİ METRO MARKETTE AYNI HASSASİYETTE YAŞAMAYI COK İSTİYORUM LÜTFEN BANA BU KONUDA BİR ŞANS VERMENİZİ ÇOK İSTİYORUM BİRTÜRLÜ BAŞVURU FORMUNUZA ULAŞAMIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM 05425688610 ALLAHRIZASI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN

 6. Merhaba iyi günler Ben Miraç Ateş A101 de kasa cı idim hemde reyon toplamasini biliyorum hemde reyoncuydum . Metro markette çalışmak istiyorum . Deneyimliyim numaram :05060959059 Ankara Keçiören de okuyorum .

  • Merhaba Miraç Bey,
   öncelikle sitemiz üzerinden Metro Market İş ilanları‘na göstermiş olduğunuz ilgi sebebi ile teşekkür ederiz.
   Metro Market İş İlanları içerisinde niteliklerinize uygun iş pozisyonları bulunmaktadır. İlgili sayfamız üzerinden Metro Market İş Başvuru Formu’nu doldurarak iş başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede geri dönüş sağlanacağından emin olabilirsiniz.

 7. ABDİ İBRAHİM İLAC FABRİKSIN DA.2.5 YIL ÇALIŞTIM . ATATÜRK HAVAALANI YOLARI DIŞ HATLARINDA B.T.A CENTRIN G YEMEK FİRMASINDA ,8.5 YIL ÇALŞMIŞLIGIM BULUNMAKTATIR ACİL İŞ ARYORUM YARDIMÇI OLURSANIZ SEVİNİRİM SİZLERDEN HABER BEKLİYORUM

 8. ATATÜRK HAVAALANI DIŞ HATLAR B.T.A CENTRİNG YEMEK FİRMASINDA 2008VE 2018 YILIDA 8 YIL ÇALIŞTIM AYRICA AYRICA . ABDİİBRAHİM İLAÇ FABRİKASINDA 2,5 ÇALIŞTIM PADEMİR DOLAYSIYLA İŞTEN ÇIKARILDIM ÇOK ACİL İŞE İHTİYACIM VAR HEMEN İŞ BAŞI VAPABİLİRİNİM VARDİYALI ÇALIŞIRIM. METRO MARKETE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.. ADRESİM. MASLAK ÇEŞME CAD İNNÖNÜ .MAH ANAFARTALAR SOK NO 44 DAİRE.1. SEFAKÖ BANA BU TELEFONDAN ULAŞABİLRSİNİZ

  • Merhaba Sami Bey,
   öncelikle sitemiz üzerinden Metro Market İş ilanları‘na göstermiş olduğunuz ilgi sebebi ile teşekkür ederiz.
   Metro Market İş İlanları içerisinde niteliklerinize uygun iş pozisyonları bulunmaktadır. İlgili sayfamız üzerinden Metro Market İş Başvuru Formu’nu doldurarak iş başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede geri dönüş sağlanacağından emin olabilirsiniz.

 9. Merhaba perakende mağazacılık sektöründe 5 yıllık sebze meyve reyon tezgahtarlık tecrübem var şuan calismiyorum uygun görürseniz çalışmak isterim numaram 05436626340

  • Merhaba Murat bey,
   öncelikle Metro Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
   Metro iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, site deyer alan 2021 Metro Market İş Başvurusu Formu’nu doldurmanız yeterli olacaktır.
   Başvurunuz ilgi gördüğü taktir de, en kısa sürede başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle irtibat kurulacaktır.

  • Merhaba Alican Bey;
   Metro Market İş İlanlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Metro Market iş ilanları içerisinde niteliklerinize uygun iş pozisyonları yer almaktadır. Bulunduğunuz lokasyona uygun, tercih ettiğiniz iş pozisyonuna iş başvurusu yapmak için sayfamızda yer alan Metro Market İş Başvurusu Formu’nu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

 10. Mrb ben bu sektörde çalışmak istiyorum 3 yıllık deneyimim var tempollu çalışmayı severim ıstanbul gaziospaşada otuyorm işe acil ihtiyacım var kasiyerlik yada reyonluk yapabilirm

  • Merhaba Semra Hanım,
   Metro Market iş ilanları ve eleman – personel alımı yapılan iş pozisyonları anlık olarak güncellenmektedir.
   İş başvurusu yapmak için sayfamızda yer alan 2021 Metro Market İş Başvurusu Formu’nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için başvuru formu gönderebilirsiniz.

 11. Mrb ben semra yaşım 23 metro marketi çok araştırdım çok iyi bi sektör hedeflerim var yükselmk için bu sektörde işimde çok azimli disiplinli çalışırım fazla çalışma sorun değil Istanbul bayrampaşa şubenizde çalışmak isterim A101 de çalıştım 3 yıl kasiyer reyon magaza şefliği 3 ay oldu ayrıldım market işini mesleğim bnm sizinlede çalışmayı cokk istiyorm dönüşlerinizi bekliyorum
  05398660736

  • Merhaba Semra Hanım,
   Öncelikle Metro Market İş İlanları sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Metro Market iş ilanları içerisinde niteliklerinize uygun, iş başvurusu yapabileceğiniz bir çok iş pozisyonu yer almaktadır. Şube odaklı iş başvurusu yapmak için sitemiz içerisinde yer alan başvuru linkini kullanabilirsiniz.
   İstediğiniz şube için yayınlanan Metro Market ilanlarına başvuru formu gönderebilir, belkide Metro Market çalışanları arasında olma şansını yakalayabilirsiniz.

 12. MERHABA BEN MUTLU DERMENCİ
  7YILLIK BİM VE A101 MARKETLERINDE YÖNETİCİ KONUMDA ÇALIŞTIM.
  KASA VE REYON DİZİLİMİNİ IYI DERECE DE BİLMEKTEYİM.
  ŞUAN ÇALIŞMIYORUM.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM.
  TEŞEKKÜR EDERİM.

  • Merhaba Mutlu Bey,
   Sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Metro Market bünyesinde çalışabileceğiniz, niteliklerinize uygun iş pozisyonları yer almaktadır.
   Metro Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan İş Başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

  • Merhaba Esma Hanım,
   Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Sitemizde yer alan Metro Market İş Başvurusu Formu ile müracaatınızı gerçekleştirdiğiniz taktirde, niteliklerinize uygun iş pozisyonunda personel alımı yapılıp yapılmadığı tarafınıza bildirilecektir.

  • Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Metro Market iş ilanları ülke çapında yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam etmektedir. Sitemizde yer alan başvuru formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.