Market İş İlanları

Bim Market İş İlanları! 2022 Bim İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur! Bim İlanları

Bim Market 2022 İş Başvuruları Başladı! Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2022 Kasiyer Maaşları ve Açık İş Pozisyonlar? Bim İş Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır? Yazımızın Devamında...

Bim Market İş İlanları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Bim Market İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Bim Market iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Bim iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Bim Market iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bim İş İlanları - Logo
Bim İş İlanları İş Başvurusu Formu

Bim Market İş İlanları 2022

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. kaliteli hizmet ve yapmış olduğu yatırımlar neticesinde ülkemizin en büyük firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye genelini kapsayan Bim Market şubelerine 2022 yılının geri kalanında da eleman ve personel alımlarına devam eden firma, en son yayınlanan Bim ilanlarına yapılan iş başvurularını değerlendirmeye almaktadır.

Kendilerine ulaşan Bim İş Başvuru Formlarını titizlikle inceleyen insan kaynakları birimi, eleman ihtiyacı duyan şubeleri için personel alımı gerçekleştirmektedir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
Bim İş Başvurusu

Bim Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Bim Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Bim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Bim Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Bim Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Bim Market Şubat 2022 İş İlanları

Ocak ayının ardından Şubat ayında da en fazla merak edilen konuların başında Bim Market Şubat ilanları gelmektedir. Bim Market Şubat 2022 ilanları içerisinde engelli personel adaylarının yanı sıra, part time ve staj başvurusu yapmak isteyenleri de kapsayan birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Başta Büyükşehirler olmak üzere Türkiye geneli personel alımları için duyurular yapan Bim Market, çeşitli kariyer sitelerinde Bim Market iş başvuru formunu kullanıma sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde de yer alan Bim Market İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatta bulunabilirsiniz.

Bim Market Mart 2022 İş İlanları

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan BİM MARKET, 2022 Ocak ve Şubat ayında olduğu gibi 2022 Mart ilanları da an itibari ile yayınlamıştır. Çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek olan BİM MARKET, personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi iş arama platformlarında iş başvuru formunu kullanıma sunmuştur.

Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları için birçok ilan yayınlayan firma, Muhasebe ve satın alma gibi iş pozisyonları için de oldukça fazla duyuru yapmaktadır.

Bu ve buna benzer tüm ilanlara ve detaylara sayfamızdan ulaşabilir, başvuru adreslerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim Market Nisan 2022 İş İlanları

Mart ayının sona ermesinin ardından, Nisan ayı için yayınlanacak Bim Market ilanları meraklıları tarafından beklenmekteydi. Bim Market 2022 Nisan ilanları içerisinde birçok il ve iş pozisyonu bulunmaktadır. Yayınlanan duyurular içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler başı çekmektedir.

Personel Alımı yapılan pozisyonlar içerisinde;

 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Şube Müdürü
 • Bölge Sorumlusu
 • Muhasebe Elemanı
 • Satın Alma Personeli
 • Halkla İlişkiler
 • İnsan Kaynakları
 • Şoför
 • Hukuk Departmanı
 • Satış Temsilcisi

yer almaktadır.

İş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Bim Market başvuru sayfası kullanabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için müracaat edebilirsiniz.

Bim Market Personel Alımları Başladı

Bim personel alımları 3 aşamalı işlemektedir. Yazılı, sözlü ve yüz yüze olmak üzere iş başvurusu yapan personel adaylarını mülakatlara tabi tutan Bim Market, personel alımı yapıldıktan sonra yeni işe başlayan çalışanlarını 2 haftalık eğitime sokmaktadır.

Yapılan mülakat ve eğitimler neticesinde çalışacak olduğunuz iş pozisyonu belirlenirken, yeni işe başlayanlar için 3 aylık bir deneme süreci uygulanmaktadır. Bu deneme sürecinin başarı ile atlatılması durumunda Bim Market Mağazalarında uygulanan prim sisteminden yararlanılmaya başlanmaktadır.

Bim Market Personel Alımı Yapılan İş Pozisyonları

Bim Market iş ilanlarını incelediyseniz eğer firmanın personel alımı yaptığı iş pozisyonları ve eleman alımı yapılan Bim Market şubeleri ile ilgili kısa bir ön bilgiye varmışsınızdır. Detaylı olarak bahsedeceğimiz bu konuda ki tüm ayrıntılara yazımızın devamından ulaşabilir, Bim Market iş ilanlarında bahsedilen başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

Marketçilik sektörü hakkında biraz bilginiz varsa eğer eleman alımı yapılan iş pozisyonları ile ilgili az çok bir fikriniz olması muhtemeldir. İlk akla gelen iş pozisyonları olarak;

 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Reyon Personeli
 • Depo Personeli
 • Şarküteri
 • Manav
 • Kasap
 • Bilgi İşlem

personeli akla gelse de, Bim Market bünyesi içerisinde ofis personeli, muhasebe, hukuk, satın alma, finans departmanı ve insan kaynakları gibi çalışma şansı yakalayabileceğiniz iş pozisyonu bulunmaktadır.
Ayrıca vasıflı – vasıfsız gözetmeksizin personel alımı yapan Bim Market, öğrenciler gibi ek iş arayan birçok kesime de part time çalışma imkanı sağlamaktadır.

Bim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?” Bize yöneltilen soruların en başında gelen bu konunun cevabı tam yerindesiniz. Yazımızın devamında paylaşmış olduğumuz “Bim Market 2022 İş Başvurusu Formu” linki üzerinden başvuru formunda yer alan alanları doldurduktan sonra iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bim 2022 İş Başvuru Formu içerisinde;

 • Doğum Tarihi
 • T.C Kimlik Numarası
 • Adres Bilgileri
 • Telefon Numaranız

gibi kişisel bilgilerinizin yanı sıra eğitim durumu ve referanslar gibi sorular yöneltilmektedir.
Bu bilgilerin tamamını eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sayfa üzerinde yer alan “Bim Market İş Başvurusu Yap” kısmına bastığınız taktirde talebiniz firmanın insan kaynakları birimine ulaşacaktır.

Bim Market iş ilanlarının yayınlandığı Kariyer.net, Yenibiris.com ve iskur.gov.tr gibi online kariyer platformları bulunmaktadır. Dilerseniz bu platformlar aracılığıyla da iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazımızın Devamında bahsetmiş olduğumuz bu iş arama siteleri üzerinden nasıl iş başvurusu yapılır, üyelik alma ve profil oluşturma gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Kariyer.net Bim Market İş Başvurusu

Bir süredir iş arıyorsanız eğer büyük ihtimalle kariyer.net ve benzeri iş arama sitelerine aşina olmanız kuvvetle muhtemeldir. Bildiğiniz üzere Kariyer.net, Türkiye’deki tüm firmaların personel alımı yapmak için iş ilanı duyurularının yayınlandığı online aracı kuruluştur.

Kariyer.net’in bu kadar popüler olması sebebi ile Bim Markete ait iş ilanları da bu platform üzerinde anlık olarak güncellenmek dedir. Her şehir ve Bim Market mağazası için ayrı ayrı iş ilanları yayınlayan firma, iş başvurusu yapan personel adayları ile bu platform üzerinde geri dönüş sağlamaktadır.

Kariyer.net üzerinden Bim iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için öncelikle site üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Yeni veya daha önce almış olduğunu mail adresi ile hemen üyelik oluşturduktan sonra site sizi profil oluşturmanız için farklı bir sayfaya yönlendirecektir.

Bir nevi Cv yerine geçecek olan bu sayfada daha önce bahsetmiş olduğumuz kişisel bilgilerinize benzer nitelikte ki boş alanların doldurulması gerekmektedir.Bu arada henüz Cv hazırlamamış ve boş cv örneği arıyorsanız eğer sitemizde yer alan Boş Cv Örnekleri sayfamızda yayınlamış olduğumuz hazır Cv’ler içerisinden istediğinizi bilgisayarınıza indirerek özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Yenibiris.com Bim Market İş Başvurusu

Yenibiris.com’da tıpkı Kariyer.net gibi iş arama siteleri arasında en popüler olanların arasında yer almaktadır. En eski ve en köklü iş arama organizasyonu olan Yenibiris.com’da her gün binlerce iş ilanı yayınlanmaktadır.

Bim Market iş ilanları da tıpkı diğer iş arama – bulma sitelerinde olduğu gibi Yenibiris.com üzerinde çok fazla yayınlanmaktadır. Aktif olarak buradaki Bim ilanlarını güncelleyen insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan başvuru formlarını incelemek üzere başvuru havuzlarına aktarmaktadır.

Şirket ihtiyaçları ve Bim Mağazalarındaki personel eksikliği doğrultusunda iş başvuru havuzundan yararlanan insan kaynakları birimi, personel adayları ile irtibata geçmektedir.

Yenibiris.com’da yayınlanan Bim Market iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için Kariyer.net’de olduğu gibi site üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Hemen belirtilmeli ki Yenibiris.com ve bu tarz siteler üzerinde oluşturacağınız üyelikler ücretsiz olup, dilediğiniz zaman site de yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşkur Bim Market İş Başvurusu

Hepinizin bildiği üzere İşkur yapı olarak daha önce bahsetmiş olduğumuz iş arama ve bulma sitelerinden farklıdır. Ülkemizdeki istihdamı arttırmaya yönelik bir yapılanma olan işkur.gov.tr, iş arayanlara iş bulmanın yanı sıra işveren ile çalışanlar arasında yaşanan anlaşmazlıkları çözüme ulaştırmakla yükümlüdür.

Türkiye İş Kurumu ünvanı ile çalışmalarına aralıksız devam eden bu devlet kurumu, her gün binlerce işçi ve işverene hizmet vermektedir. Özellikle istihdamı arttırmaya yönelik işverenlere sağladığı katkı sayesinde binlerce firmanın iş ilanı yayınladığı İşkur da, Bim Market iş ilanları da oldukça ilgi görmektedir.

Özellikle engelli personel ilanlarıwww.iskur.gov.tr üzerinden yayınlayan Bim Market insan kaynakları birimi, buradan yapılan iş başvurularına telefonla geri dönüş yapmaktadır. Bu imkandan faydalanabilmeniz için elbette öncelikle işkur kaydınızı yapmanız gerekmektedir. İşkur kaydınızı www.iskur.gov.tr adresine girerek yapabilir, sistem üzerinde yayınlanan Bim Market iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Boş Cv Örneği Doldur

Eğer henüz bir Cv oluşturmadıysanız, sizi tam anlamıyla yansıtacak boş Cv örneği bulmanız biraz vakit alabilir. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Özgeçmiş örnekleri içerisinden istediğinizi bilgisayarınıza indirerek doldurabilir, belki de Bim Market kariyerinize başlamak için ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Bim İş Başvurusu Şartları

Bim Market iş ilanları içerisinde vasıflı – vasıfsız eleman, Bay – Bayan, lise ve yüksek okul mevzunu gibi bir çok kesime yönelik çalışma olanağı sağlandığından bahsetmiştik. Fakat tahmin edeceğiniz üzere her pozisyon için aranan vasıflar farklı olup, alanında uzmanlaşmış kişiler tercih edilmektedir.

Bim iş başvuru şartları Kasiyer, depo personeli, reyon görevlisi yani genel mağaza personeli için aşağıda belirtildiği gibi olup, muhasebe, hukuk, ve finans departmanları için farklılıklar göstermektedir.

 • En az lise mezunu
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

Bim İşe Girerken İstenilen Belgeler

Bim Market iş ilanlarına yapmış olduğunuz iş başvurunuz olumlu karşılanıp iş başı yapacağınız size bildirildiyse eğer, Bim insan kaynakları birimi sizden işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için bir takım belgeler isteyecektir. Bu işe girişte istenilen evrakların geneli E-Devlet sisteminden ulaşabileceğiniz şekilde olup, çalışacağınız iş pozisyonuna göre değişiklikler göstermektedir.

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Bim Market İş İlanları Sıkça Sorulanlar

Bim Market iş ilanları hakkında hazırladığımız yazımızın sonlarına doğru gelirken, Bim Market iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili sizler tarafından sıkça tarafımıza soru yöneltilmektedir. Hem bu sorulara kısaca cevap verelim, hemde yazımızı kısaca özetlemek için birkaç soruya cevaplamaya çalışalım.

Bim Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Bim engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Bim İş Başvurusu kaç Günde Sonuçlanır?

Bim Market her yıl yüzlerce iş ilanı yayınlamakta olup, düzenli olarak personel alımları gerçekleştirmektedir. Ülke çapında geniş bir mağaza ağına sahip olması sebebiyle, mağazalarda oluşan eleman ihtiyaçları artmaktadır.

Bu sebeple Bim Market insan kaynaklarına her gün yüzlerce iş başvurusu formu ulaşmaktadır. Firmaya ulaşan iş başvuruları 3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Yoğunluk oluşması durumunda ise bu süre 10 güne kadar çıkabilmektedir.

Bim Market Part Time Personel Alımı Yapıyor Mu?

Bim Market genel olarak tam zamanlı çalışma kadroları oluşturmaktadır. Genel olarak tam zamanlı personel alımı yapılsa da, belirli aralıklarla part time eleman alımları da yapılmaktadır. Yayınlanan part time iş ilanlarına firmanın kurumsal adresi üzerinden ulaşabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için başvuru formu gönderebilirsiniz.

BİM Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBaşarısının gücünü çalışanların üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Mağazalarımızın genel ve günlük işleyişini sağlanmasında rol alacak, ekibine liderlik edecek Bölge Sorumluları aramaktayız.GENEL NİTELİKLER
 • 4 yıllık üniversite mezunu (Yüksek lisans mezunu tercih sebebidir)
 • En az 1 iyi seviyede yabancı dil
 • 20 - 28 yaş aralığında
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın.
 • Gaziantep' te çalışabilecek.
 • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış olmak.
İŞ TANIMI
 • Bölgesindeki mağazaların düzenli ziyaret edilmesi.
 • İş görüşmeleri yaparak yeni mağaza çalışanlarının işe alım süreçlerinin yönetilmesi.
 • Şirket ile mağazalar arasındaki bilgi ve evrak akışını sağlamak.
 • Mağazalar ile ilgili tüm tedbirleri koordine etmek.
 • Rakip ve güncel piyasayı takip etmek, bağlı bulunduğu Pazarlama müdürüne raporlamak.
 • Mağaza performansını artıracak araştırma ve çalışmalar yapmak.
 • Stok ve siparişleri koordine etmek.
 • Mükemmel mağaza yöneticilerine sahip olmak için gerekenlerin yapılması.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Gaziantep
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIGenel Nitelikler;
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması,
 • Üniversite mezunu
 • Şişli ,Kağıthane , Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ilçelerinde  ikamet etmesi,
 İşin Tanımı;
 • Mağazanın  günlük işleyişte yapılması gereken tüm işleri şirket kuralları doğrultıusunda  planlamak , yapılmasını sağlamak ve  gerektiğinde bizzat katılmak,
 • Kendisine bağlı çalışan ekibinin gellişimi için çalışmalar yapmak,,
 • Personelin çalışma saatlerini planlayarak Bölge Sorumlusuna sunmak ve uygulamanın sağlanması,
 • Mağaza işleyişi açısından önem taşıyan tüm unsurları kontrol etmek, değerlendirmek ve Bölge Sorumlusuna bildirmek,
 • Mağaza performansını artırıcı araştırma ve çalışmalar yapmak,
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Part Time çalışabilek Mağaza Satış Temsilcisi aramaktayız. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
 • İstekli ve motivasyonu yüksek,
 • Sorumluluk almayı seven,
 • İletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

İŞ TANIMI

 • Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
 • Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
 • Depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazanın ürün stoklarını takip etmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIKurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: Mardin
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme/veya Mühendislik bölümlerinden mezun
 • 2-4 yıl arasında IFRS, konsolidasyon ve SPK raporlama tecrübesi olan
 • Bağımsız denetim tecrübesine sahip
 • Finansal raporlama, bütçe, genel muhasebe/tekdüzen hesap planı konusunda bilgili, yönetim raporlamaları ve veri analizi konularında bilgi sahibi
 • Tercihen SAP sistemini kullanabilen
 • İleri seviyede İngilizce bilen
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek
 • Analitik düşünme, planlama, yorum ve sunum becerileri gelişmiş
 • Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş
 • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

İş Tanımı

 • TFRS ve SPK kapsamında solo ve konsolide mali tablo ve dipnotların üçer aylık dönemler itibariyle hazırlanması
 • Bağımsız denetim sürecinin koordine edilmesine destek verilmesi
 • Bütçe çalışmalarına destek verilmesi ve gerekli alt süreçlerin ve teknik konuların takibinin yapılması
 • Aylık yönetim raporlarını hazırlamak, yurt içi ve dışı iştiraklerin yönetim raporlarını konsolide etmek ve raporları yönetime dağıtıma hazır hale getirmek
 • Aylık bütçe-gerçekleşen karşılaştırmalarının yapılması, bütçe-fiili sapmaların analizi ve raporlanması
 • Raporlama bilgi sistemlerinin günlük işleyişini sağlamak, kontrolünü yapmak, şirket çalışanlarına ve yurt dışı iştiraklere raporlama sistemlerini verimli kullanabilmeleri adına destek olmak
 • Yapılan raporlarla ilgili sistemsel geliştirmelere ve projelere destek sağlamak
 • Yönetim  veya kamu otoriteleri tarafından talep edilecek diğer rapor,  analiz ve sunumların hazırlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 2 - 4 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Finans
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Müşteri Yöneticisiarıyoruz.Temel Nitelikler;
 • En az Lise mezunu olmak,
 • Erkek / Bayan
 • Erkek Adaylar için tercihen askerliğini yapmış olmak,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Müşterilerimize karşı güler yüzlü olmak
İŞ TANIMIÇalıştığı mağazada BİM Organizasyonunun Hedefleri’ne bağlı kalarak çalışılması. Şirketin daha iyi sonuçlar alması ve başarılar elde etmesi için tüm diğer personel ile işbirliği içinde çalışılması.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Adana
İş Başvurusu
 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBüyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Personel
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Bim İletişim

Abdurrahmangazi, Ebubekir Cd. No:73, 34887 Sancaktepe/İstanbul

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Bim market iş ilanlarına birçok kez başvuru da bulundum. Fakat geri dönüş yapılmadı. birçok markette tecrübem bulunmaktadır. kasiyer veya şoför olarak çalışabilirim. ilginizi bekliyorum

 2. Ordu unyede yasiyorum market islerinde acimiyim ama bu isi ypacgimdan eminim..lise mezunuyum yrdimci olursaniz sevinirim tskler ederim..

 3. Erzurum merkez de yaşıyorum. Bimi çok beğeniyorum ve çok çalışmak istiyorum. Tel no 0536 406 8325

  1. Merhaba Kadir Bey,
   Sitemizde yer alan Bim Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Bim Market çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Bim Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Bim Market iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  1. Merhaba Aydınhan Bey,
   Sitemizde yer alan Bim Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Bim market çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Bim Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Bim Market iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 4. Gönül market tecrübem vardır bim markette her hangi bir bölümde çalışabilirim e posta yoluyla dönüş yapabilirsiniz teşekkür ederim

 5. 01.09.1973 doğumluyum lise 2 den terk 4 senelik şok marketlerde deneyimim var haricen 6 yıllık yerel markette deneyimim var istanbul fatih şubelerinde yada karagümrük yakınlarındaki şubelerinizde çalışmak istiyorum kasiyer olarak tercihimdir 05342524742 numaradan iletişim sağlayabilirsiniz teşekkürler.

 6. 21.04.1992 doğumluyum.lise 3 terk tasdiknameliyim.Evli 1 çocuk sahibiyim.Daha önce iş deneyimlerim var.salihli manisa daki şubelerinizden birinde çalışmak istiyorum.her ne bölüm ve iş olursa yaparım.05530724982 numaradan iletişim sağlayabirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu