Bim Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Firma ve İlan Detayları

FİRMA SEKTÖRÜ
Hizmet - Üretim
ÇALIŞMA ŞEKLİ
Hafta içi 08.30 - 18.30

Haftasonu (Cumartesi) -
Haftasonu (Pazar)
Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemekhane

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Firmamızda görevlendirilmek üzere :18-30 yaş aralığında
En az lise mezunu
Vardiyalı çalışabilecek
Türkiye geneli için
Çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hizmet / Perakende  
Bölüm: Üretim / İmalat
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: Türkiye Geneli

Bim Market İş İlanları 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Bim Market İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Bim Market iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Bim iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Bim Market iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bim İş İlanları - Logo
Bim İş İlanları İş Başvurusu Formu

Bim Market İş İlanları 2021

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. kaliteli hizmet ve yapmış olduğu yatırımlar neticesinde ülkemizin en büyük firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye genelini kapsayan Bim Market şubelerine 2020 yılının geri kalanında da eleman ve personel alımlarına devam eden firma, en son yayınlanan Bim ilanlarına yapılan iş başvurularını değerlendirmeye almaktadır.

Kendilerine ulaşan Bim İş Başvuru Formlarını titizlikle inceleyen insan kaynakları birimi, eleman ihtiyacı duyan şubeleri için personel alımı gerçekleştirmektedir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Bim Market Personel Alımları Başladı

Bim personel alımları 3 aşamalı işlemektedir. Yazılı, sözlü ve yüz yüze olmak üzere iş başvurusu yapan personel adaylarını mülakatlara tabi tutan Bim Market, personel alımı yapıldıktan sonra yeni işe başlayan çalışanlarını 2 haftalık eğitime sokmaktadır.

Yapılan mülakat ve eğitimler neticesinde çalışacak olduğunuz iş pozisyonu belirlenirken, yeni işe başlayanlar için 3 aylık bir deneme süreci uygulanmaktadır. Bu deneme sürecinin başarı ile atlatılması durumunda Bim Market Mağazalarında uygulanan prim sisteminden yararlanılmaya başlanmaktadır.

Bim Market Personel Alımı Yapılan İş Pozisyonları

Bim Market iş ilanlarını incelediyseniz eğer firmanın personel alımı yaptığı iş pozisyonları ve eleman alımı yapılan Bim Market şubeleri ile ilgili kısa bir ön bilgiye varmışsınızdır. Detaylı olarak bahsedeceğimiz bu konuda ki tüm ayrıntılara yazımızın devamından ulaşabilir, Bim Market iş ilanlarında bahsedilen başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

Marketçilik sektörü hakkında biraz bilginiz varsa eğer eleman alımı yapılan iş pozisyonları ile ilgili az çok bir fikriniz olması muhtemeldir. İlk akla gelen iş pozisyonları olarak;

 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Reyon Personeli
 • Depo Personeli
 • Şarküteri
 • Manav
 • Kasap
 • Bilgi İşlem

personeli akla gelse de, Bim Market bünyesi içerisinde ofis personeli, muhasebe, hukuk, satın alma, finans departmanı ve insan kaynakları gibi çalışma şansı yakalayabileceğiniz iş pozisyonu bulunmaktadır.
Ayrıca vasıflı – vasıfsız gözetmeksizin personel alımı yapan Bim Market, öğrenciler gibi ek iş arayan birçok kesime de part time çalışma imkanı sağlamaktadır.

Bim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?” Bize yöneltilen soruların en başında gelen bu konunun cevabı tam yerindesiniz. Yazımızın devamında paylaşmış olduğumuz “Bim Market 2021 İş Başvurusu Formu” linki üzerinden başvuru formunda yer alan alanları doldurduktan sonra iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bim 2020 İş Başvuru Formu içerisinde;

 • Doğum Tarihi
 • T.C Kimlik Numarası
 • Adres Bilgileri
 • Telefon Numaranız

gibi kişisel bilgilerinizin yanı sıra eğitim durumu ve referanslar gibi sorular yöneltilmektedir.
Bu bilgilerin tamamını eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sayfa üzerinde yer alan “Bim Market İş Başvurusu Yap” kısmına bastığınız taktirde talebiniz firmanın insan kaynakları birimine ulaşacaktır.

Bim Market iş ilanlarının yayınlandığı Kariyer.net, Yenibiris.com ve İskur.gov.tr gibi online kariyer platformları bulunmaktadır. Dilerseniz bu platformlar aracılığıyla da iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazımızın Devamında bahsetmiş olduğumuz bu iş arama siteleri üzerinden nasıl iş başvurusu yapılır, üyelik alma ve profil oluşturma gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Kariyer.net Bim Market İş Başvurusu

Bir süredir iş arıyorsanız eğer büyük ihtimalle kariyer.net ve benzeri iş arama sitelerine aşina olmanız kuvvetle muhtemeldir. Bildiğiniz üzere Kariyer.net, Türkiye’deki tüm firmaların personel alımı yapmak için iş ilanı duyurularının yayınlandığı online aracı kuruluştur.

Kariyer.net’in bu kadar popüler olması sebebi ile Bim Markete ait iş ilanları da bu platform üzerinde anlık olarak güncellenmek dedir. Her şehir ve Bim Market mağazası için ayrı ayrı iş ilanları yayınlayan firma, iş başvurusu yapan personel adayları ile bu platform üzerinde geri dönüş sağlamaktadır.

Kariyer.net üzerinden Bim iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için öncelikle site üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Yeni veya daha önce almış olduğunu mail adresi ile hemen üyelik oluşturduktan sonra site sizi profil oluşturmanız için farklı bir sayfaya yönlendirecektir.

Bir nevi Cv yerine geçecek olan bu sayfada daha önce bahsetmiş olduğumuz kişisel bilgilerinize benzer nitelikte ki boş alanların doldurulması gerekmektedir.Bu arada henüz Cv hazırlamamış ve boş cv örneği arıyorsanız eğer sitemizde yer alan Boş Cv Örnekleri sayfamızda yayınlamış olduğumuz hazır Cv’ler içerisinden istediğinizi bilgisayarınıza indirerek özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Yenibiris.com Bim Market İş Başvurusu

Yenibiris.com’da tıpkı Kariyer.net gibi iş arama siteleri arasında en popüler olanların arasında yer almaktadır. En eski ve en köklü iş arama organizasyonu olan Yenibiris.com’da her gün binlerce iş ilanı yayınlanmaktadır.

Bim Market iş ilanları da tıpkı diğer iş arama – bulma sitelerinde olduğu gibi Yenibiris.com üzerinde çok fazla yayınlanmaktadır. Aktif olarak buradaki Bim ilanlarını güncelleyen insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan başvuru formlarını incelemek üzere başvuru havuzlarına aktarmaktadır.

Şirket ihtiyaçları ve Bim Mağazalarındaki personel eksikliği doğrultusunda iş başvuru havuzundan yararlanan insan kaynakları birimi, personel adayları ile irtibata geçmektedir.

Yenibiris.com’da yayınlanan Bim Market iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için Kariyer.net’de olduğu gibi site üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Hemen belirtilmeli ki Yenibiris.com ve bu tarz siteler üzerinde oluşturacağınız üyelikler ücretsiz olup, dilediğiniz zaman site de yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşkur Bim Market İş Başvurusu

Hepinizin bildiği üzere İşkur yapı olarak daha önce bahsetmiş olduğumuz iş arama ve bulma sitelerinden farklıdır. Ülkemizdeki istihdamı arttırmaya yönelik bir yapılanma olan işkur.gov.tr, iş arayanlara iş bulmanın yanı sıra işveren ile çalışanlar arasında yaşanan anlaşmazlıkları çözüme ulaştırmakla yükümlüdür.

Türkiye İş Kurumu ünvanı ile çalışmalarına aralıksız devam eden bu devlet kurumu, her gün binlerce işçi ve işverene hizmet vermektedir. Özellikle istihdamı arttırmaya yönelik işverenlere sağladığı katkı sayesinde binlerce firmanın iş ilanı yayınladığı İşkur da, Bim Market iş ilanları da oldukça ilgi görmektedir.

Özellikle engelli personel ilanlarını www.iskur.gov.tr üzerinden yayınlayan Bim Market insan kaynakları birimi, buradan yapılan iş başvurularına telefonla geri dönüş yapmaktadır. Bu imkandan faydalanabilmeniz için elbette öncelikle işkur kaydınızı yapmanız gerekmektedir. İşkur kaydınızı www.iskur.gov.tr adresine girerek yapabilir, sistem üzerinde yayınlanan Bim Market iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Boş Cv Örneği Doldur

Eğer henüz bir Cv oluşturmadıysanız, sizi tam anlamıyla yansıtacak boş Cv örneği bulmanız biraz vakit alabilir. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Özgeçmiş örnekleri içerisinden istediğinizi bilgisayarınıza indirerek doldurabilir, belki de Bim Market kariyerinize başlamak için ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

 

Bim İş Başvurusu Şartları

Bim Market iş ilanları içerisinde vasıflı – vasıfsız eleman, Bay – Bayan, lise ve yüksek okul mevzunu gibi bir çok kesime yönelik çalışma olanağı sağlandığından bahsetmiştik. Fakat tahmin edeceğiniz üzere her pozisyon için aranan vasıflar farklı olup, alanında uzmanlaşmış kişiler tercih edilmektedir.

Bim iş başvuru şartları Kasiyer, depo personeli, reyon görevlisi yani genel mağaza personeli için aşağıda belirtildiği gibi olup, muhasebe, hukuk, ve finans departmanları için farklılıklar göstermektedir.

 • En az lise mezunu
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

Bim İşe Girerken İstenilen Belgeler

Bim Market iş ilanlarına yapmış olduğunuz iş başvurunuz olumlu karşılanıp iş başı yapacağınız size bildirildiyse eğer, Bim insan kaynakları birimi sizden işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için bir takım belgeler isteyecektir. Bu işe girişte istenilen evrakların geneli E-Devlet sisteminden ulaşabileceğiniz şekilde olup, çalışacağınız iş pozisyonuna göre değişiklikler göstermektedir.

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

İlgili  A101 Kasiyer İlanları ve İş Başvuru Formu 2021

2 yorum

 1. 21.04.1992 doğumluyum.lise 3 terk tasdiknameliyim.Evli 1 çocuk sahibiyim.Daha önce iş deneyimlerim var.salihli manisa daki şubelerinizden birinde çalışmak istiyorum.her ne bölüm ve iş olursa yaparım.05530724982 numaradan iletişim sağlayabirsiniz.

 2. 01.09.1973 doğumluyum lise 2 den terk 4 senelik şok marketlerde deneyimim var haricen 6 yıllık yerel markette deneyimim var istanbul fatih şubelerinde yada karagümrük yakınlarındaki şubelerinizde çalışmak istiyorum kasiyer olarak tercihimdir 05342524742 numaradan iletişim sağlayabilirsiniz teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.