Bim Çalışma Saatleri! Bim Market Mesai Saatleri

Bim çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Bim Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Özellikle teknolojik ürünleri piyasa fiyatının çok altında satan BİM açılış-kapanış saati vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.

Bim Çalışma saatleri
Bim Çalışma Saatleri – Bim mesai Saatleri

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağaza ile başlayan BİM Birleşik Mağazalar AŞ’nin ana ilkesi, tüketiciye en uygun fiyatlı ve en yüksek kaliteli ürünleri sunmaktır.  Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye’nin en büyük perakendeci mağazalarından biri olan BİM, Türkiye’de indirim mağazacılığı yapan bir market zinciridir. Ürün portföyünü 700 ürünle sınırlı tutan ve çok sayıda özel ürüne sahip olmayı hedefleyen BİM çalışma saatleri özellikle indirimli ürünlerden faydalanmak isteyen tüketiciler tarafından araştırılmaktadır.

Bim Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

BİM çalışma saatleri her gün sabah saat 09.00’da başlar ve kapanış saati olan saat 21.00’e kadar kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eder. BİM mağazalarında öğle tatili molası bulunmamaktadır. Çalışanlar dönüşümlü olarak yemek ihtiyaçlarını giderirler. Böylece mağaza kesintisiz 12 saat hizmet verir.

Bim Çalışma saatleri
Bim Çalışma Saatleri – Bim Öğle Arası

BİM mağazalarında diğer marketlerden farklı olarak Cuma günleri, Cuma Namazı saatinde, namaz bitene kadar mağaza kapatılır. Bunun haricinde haftanın 7 günü 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında hizmetine devam eder.

Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok marketin arasından farklı uygulamaları ile sıyrılan BİM, özellikle Cuma günleri teknolojik ürünlerde büyük indirimler yaparak vatandaşların gözdesi olmuştur. Bu nedenle hafta sonu BİM açılış-kapanış saati vatandaşlar tarafından çokça araştırılmaktadır. Hafta sonu çalışma saatleri aynen hafta içinde olduğu gibi sabah saat 09.00 ile akşam saat 21.00 saatleri arasındadır.

Haftanın her günü kesintisiz olarak hizmet veren BİM, resmi tatillerde de hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinden sadece ilk günleri BİM mağazaları kapalıdır. Bayramın ikinci gününden itibaren normal mesai düzeninde hizmete devam etmektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Bim İş ilanları,Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019, Bim Kasiyer İlanları ve İş Başvuru Formu 2019 başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

İletişim Adresi

Genel Müdürlük

Adres: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Müşteri Hizmetleri: 0850 254 44 44

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks