Tat Gıda İş İlanları! Tat Gıda Başvuru Formu ve Eleman Maaşları!

Tat Gıda iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Tat Gıda insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Tat Gıda İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Tat gıda iş ilanları

TAT Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook Twitter İnsan Kaynakları İnternet Adresi BAŞVUR

Tat Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

            Tat Gıda, 1967 yılında Bursa Kemalpaşa’da kurulmuştur. Günümüzde Kemalpaşa dışında Karacabey, İzmir Torbalı fabrikalarında domates ürünleri, mayonez ve konserve çeşitleri ile hizmet vermektedir. Tat Gıda, çevre bilincine sahip olan bir Koç Holding markası olarak faaliyet göstermektedir. Tarıma verdiği destek ile çevreye zarar vermeden üretim yapmaktadır. Ambalaj atıklarının geri kazandırılmasını önemseyen ve devlet kurumlarıyla beraber çalışmalar yapan Tat Gıda, kendi bünyesinde çalışan personellere de çevre bilinci konusunda eğitim vermektedir. Sürekli ve güncel olarak yayınladığı Tat Gıda iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır.

 

Tat Gıda İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

            Tat Gıda bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan iş ilanlarına başvuruda bulunarak işe alım sürecini başlatabilirler. Ayrıca, firmanın anlaşmalı olduğu kariyer portallarında yayınlanan Tat Gıda iş ilanlarına da başvuruda bulunabilirler. İş başvurusu talepleri olumlu olarak değerlendirilen adaylar, Tat Gıda İnsan Kaynakları İşe Alım Departmanı tarafından görüşmeye davet edilir.

 Tat iş görüşmesine davet edilen adaylar, insan kaynakları yetkilileri ile, başvurdukları açık iş pozisyonlarının gerektirdiği yetkinlikler hakkında sorulara tabi tutulmaktadır. Mülakat aşaması olumlu olarak değerlendirilen adaylara insan kaynakları yetkilileri tarafından iş teklifinde bulunulur. Böylece Tat Gıda işe alım sürecini tamamlamış olurlar.

 

Tat Gıda Çalışma Şartları Nelerdir?

Tat gıda iş ilanları

Tat Gıda İş İlanları ve Çalışma Şartları

            Tat Gıda bünyesinde bulunan çalışanların, çalışma saatleri 08.30 – 17.30 arasındadır. Böylece günlük 9 saati tamamlamış olurlar. İşletmelerde vardiyalara göre farklı çalışma saati uygulamaları yürütülebilir. Vardiyalı çalışma sistemi uygulanarak çalışanlarına en uygun çalışma saatlerini sunmayı amaçlamaktadır.

            Tat Gıda çalışanlarının İş Kanunu’na uygun olarak belirlenmiş olan izin hakları bulunmaktadır. 1 yılını doldurmuş olan tüm çalışanların yıllık izin hakları bulunmaktadır. Toplu İş Sözleşmeleri kapsamında farklı uygulamalar da gerçekleştirilebilir.

            Tat Gıda şirketinde, Koç Topluluğu iş değerlendirme sistemi aracılığı ile tüm beyaz yakalı çalışanlar tarafından gerçekleştirilmekte olan işler, iş yükü ve sorumluluk seviyelerine göre kademelendirilmiştir. Ücretlendirme sistemi, iş değerlendirme sonuçları ve Koç Holding’in ücret politikaları üzerine kurulmuştur. Çalışanların performansına ve ülkedeki enflasyon oranına dayalı olarak çalışanlara ödenen ücretlere artış uygulanmaktadır. Personel maaşları, yıllık 16 brüt maaş olarak ödenmektedir.

            Çalışanların tümü sigortalı olarak görev yapmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sağladığı sağlık hizmetlerinin yanı sıra, Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı’na üye olmaları takdirinde farklılaşan özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası olanakları sağlanmaktadır. Aynı zamanda, iş yeri doktoru imkanı da bulunmaktadır.

            Tat Gıda çalışanları, firmanın sağladığı sağlık olanakları haricinde yemek ve servis olanağına da sahiptir. İşletmeler içerisinde yer alan kafeteryalar çalışanlar için kullanıma açıktır. Çalışanların ikametgah durumuna uygun olarak servis hizmeti sunulmaktadır. Böylece çalışanların günlük ulaşım ve yemek masrafları da şirket bünyesi tarafından karşılanmış olmaktadır.

            Tat Gıda, çalışanlarının sosyal hayatı ile de yakından ilgilenmektedir. Çalışanları için birçok kültürel ve sportif etkinlik düzenlemektedir. Kültürel etkinlikler için kurulmuş olan Tataktif Klübü, şirket içinde ve işletmelerde toplu etkinlikler düzenlenmesiyle faaliyet göstermektedir. Firma, Koç Topluluğu Spor Şenliğine tenis, masa tenisi, basketbol ve futbol takımları ile katılım sağlayarak yeni faaliyetlere imza atmaktadır.

 

Tat Gıda Çalışan Adaylarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

            Tat Gıda, bünyesine kazandıracağı yeni çalışanlarında bazı nitelikler aramaktadır. Bunlardan ilki ve önemlisi, başvurulan açık iş pozisyonunun gerektirdiği üniversite ve bölümlerinden mezun olmuş olmaktır. Üretim konusunda deneyimli ve müşteri odaklı çalışabilen adaylar tercih edilecektir. Vardiyalı sistemle çalışabilecek ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek adaylara öncelik tanınacaktır.

Leave a Reply