Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020 – 2021

Ülker İş İlanları
Ülker İş İlanları

Ülker iş ilanlarına gönderilen iş başvuruları hız kesmeden devam ederken, ilan detayları ve 2021 Ülker İş Başvurusu Formu insan kaynakları tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Ülker iş ilanları ve eleman alımlarına ayırdığımız sayfamızda, çalışma şartlarından 2021 Ülker İş Başvurusu Formuna, personel maaşlarından personel alımı yapılan Ülker fabrikalarına kadar merak edilen birçok konu Personelalimi.web.tr‘de.

Ülker İş İlanları Yayınlandı

Ülkemizin en köklü ve en değerli markaları arasında yer alan Ülker, Yıldız Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle Ülker fabrikalarında binlerce kişiye çalışma imkânları tanıyan firma, personel ilanları yayınlamaya 2021 yılında da devam ediyor.

Ülker İş İlanları
Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sizde Ülker’de çalışmak ve firmanın personellerine sağladığı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, hemen 2021 Ülker İş Başvurusu Formu doldurarak, tercih ettiğiniz pozisyon ve şehirde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Peki, Ülker ilanları nerede yayınlanıyor? Ülker iş başvurusu formu nasıl doldurulur? Bunları öğrenmek için kullanabileceğiniz birkaç tane erişim kanalı bulunmaktadır. Ülker İnsan Kaynakları sayfasının yanı sıra, İşkur ve Kariyer.net gibi platformlar üzerinden firma ilanlarına erişebilir, personel alımı yapılan eleman kadrolarına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İşkur Ülker İlanları

İşkur olarak kısalttığımız “Türkiye İş Kurumu“, iş ve işçi bulmaya yönelik aracı görevi üstlenen devlet kurumudur. Bu güne kadar birçok sektörde milyonlarca kişiye iş olanakları sağlamış olan İşkur, çalışmalarına bu doğrultuda devam ettirmektedir.

İşveren ve iş arayanları bir araya getiren Türkiye İş Kurumu sayfalarında, Ülker A.Ş. bünyesinde değerlendirilmek üzere çok sayıda iş ilanı bulunmaktadır. İşkur üzerinden Ülker’de çalışmaya başlamak için, öncelikle İş kur kaydı oluşturmanız ve gerekli kriterleri yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

Aşağıda internet adresini paylaştığımız linke tıklayarak, Türkiye İş Kurumu ( İşkur ) kaydınızı yapabilir, belki de Ülker çalışanları arasında ki yerinizi alabilirsiniz.

Kariyer.net Ülker İlanları

Ülker Kariyer.net ilanlarından bahsetmeden önce, firma ilanlarının sadece Kariyer.net ile sınırlı olmadığını belirtmekte fayda var. Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleri üzerinden de personel ilanları yayınlayan Ülker insan kaynakları birimi, tercihlerini daha çok Kariyer.net tarafından yana yapmaktadır.

Ülkemizdeki belki de en kapsamlı iş arama sitesi olan Kariyer.net üzerinde birçok Ülker ilanına ulaşabilir, personel alımı yapılacak pozisyonlar, görev tanımları ve maaş bilgileri gibi birçok detaya ulaşabilirsiniz.

Ülker İş başvurusu yapmak için öncelikle siteye üye olmanız ve Cv yani Özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Gerekli adımları tamamladıktan sonra, Ülker insan kaynakları tarafından yayınlanan personel ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Secretcv.com Ülker İlanları

Ülker iş ilanlarına ulaşabileceğiniz platformlar içerisinden bir diğeri de Secretcv.com. Tıpkı Kariyer.net gibi ülkemizde en fazla tercih edilen iş arama siteleri arasında yer alan bu platform, personel alımı yapan birçok firmanın ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

Secretcv.com üzerinde yayınlanan Ülker iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Mail adresiniz ile yapacağınız üyelik işlemlerinden sonra sitede yer alan profil sayfasından bilgilerinizi doldurarak, iş başvurusu yapmak için gereken adımları tamamlamış olursunuz.

Ülker’in Secretcv.com üzerinden yayınladığı iş ilanları içerisinde çikolata fabrikası işçisi, insan kaynakları, muhasebe ve bilgi işlem gibi pozisyonlar yer almakla birlikte, yapılan bu duyurular anlık olarak güncellenmektedir.

Sizde iş arıyor ve Ülker gibi büyük ve köklü bir firmada yer almak istiyorsanız eğer, vakit kaybetmeden Secretcv.com adresinden üyelik oluşturarak, Ülker iş ilanlarına iş başvuru formu gönderebilirsiniz.

Ülker.com.tr İş İlanları

Ülker iş ilanlarını takip edebileceğiniz bir diğer başvuru kanalı da firmanın resmi internet adresi olan ülker.com.tr’dir. Diğer iş arama sitelerinden önce personel ve işçi alımı yapılan fabrika ve organizasyonlarına ait iş pozisyonlarını ülker.com.tr adresinde duyuran firma, iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarına oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

İhtiyaçlar doğrultusunda ülker.com.tr üzerindeki duyurularını anlık olarak güncelleyen insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan 2021 Ülker İş Başvurusu Formlarına yine bu platform üzerinden geri dönüş sağlamaktadır.

Bu platform üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için belirtmiş olduğumuz internet adresine giriş yapmanız yeterli olmaktadır. Ardından karşınıza çıkan Ülker İş Başvurusu Formunu doldurup, gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Yapmış olduğunuz başvuru insan kaynakları tarafından incelenir, başvurunuz olumlu karşılandığı taktirde başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarası ve mail adresi gibi iletişim adreslerinizden geri dönüş yapılmaktadır.

Ülker Açık İş Pozisyonları

Ülker Fabrikası
Eski Ülker Fabrikası

Binlerce personeli bulunan Ülker, ‘iş arıyorumçalışmak istiyorum’ diyen yüzlerce kişiye daha gelir kapısı olmaya devam ediyor.  Aynı zamanda ek iş arayanlara part time çalışma imkanı tanıyan firma, engelli vatandaşlarımızı kapsayan engelli personel alımı gerçekleştirmektedir. Her şeyden önce firma ilkelerine bağlı eleman arayışı içinde olan Ülker, yoğun çalışma temposunu yönetebilecek kişileri personel kadrolarına dahil etmektedir.

Eleman alımı yapılan pozisyonlar içerisinde; tekniker, avukat, sipariş sorumlusu, güvenlik görevlisi, şoför, satış yöneticisi, satış uzmanı, kalite güvence uzmanı, üretim mühendisi, kategori yöneticisi,  satın alma uzmanı, denetim uzmanı, yazılım uzmanı, depo elemanı, depo müdürü, laborant gibi uzmanlık gerektiren alanlar yer almaktadır.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki Ülker fabrikaları için çok sayıda personel alımı gerçekleştiren firmanın, personel adaylarında aradığı temel özellikler aşağıdaki gibidir.

 • Lisans mezunu, tercihen Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • En az 5 yıllık sektör tecrübesine sahip,
 • Microsoft Office Programları ve Sap kullanabilen,
 • Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • Aktif araç kullanabilen.

Ülker İş Başvurusu İçin Cv Doldur

Hangi firma olursa olsun, henüz iş başvurusu yapma konusunda karar verme aşamasında iseniz yapmanı gereken en önemli şey tabi ki, iyi bir Cv oluşturmak olacaktır. Bildiğiniz üzere internetin hayatımız da bu kadar önemli bir rol oynadığı dönemlerde, neredeyse tüm firmaların iş ilanları interaktif platformlarda yayınlanmakta olup, personel alımları konusunda ön ayak olma durumundadır.

Bu noktada önceden hazırladığınız donanımlı ve düzenli bir Cv de iş başvurusu yaparken bu süreci sizin için hızlandıracaktır. Bize yapılan geri bildirimlerde, özellikle boç Cv örneği arayan yüzlerce kişinin bulunduğunu görmekteyiz. 

Ülker de dahil olmak üzere hangi firma olursa olsun, yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz adına, sizler için hazırlamış olduğumuz Boş Cv Örnekleri sayfamızdan dilediğiniz Cv örneğini bilgisayarınıza indirerek doldurabilirsiniz.

Ülker İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Ülker iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebepler sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Ülker İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Bu konu iş başvurusu yapmış olduğunuz platforma göre değişkenlik gösterse de, Ülker iş başvuruları genel olarak 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Kendilerine ulaşan iş başvurusu formlarını büyük bir titizlikle inceleyen Ülker, acil personel ihtiyacı duyduğu iş pozisyonları için günü birlik geri dönüşler sağlayabilmektedir.

Ülker 2021 İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Bize yöneltilen soruların büyük bir çoğunluğunu bu konu oluşturmaktadır. Ülker iş ilanlarına internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi firmanın insan kaynakları ofisine giderek de iş başvurusu yapılabilmektedir.

Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Ülker engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Stajyer Alımı Ne Zaman Yapılıyor?

Firma Stajyer alımları ile programını yıllık olarak yapmaktadır. Örneğin 2021 yılı için stajyer alımı planını sene başında gerçekleştirmektedir. Buna Bağlı olarak Ülker stajyer ilanları sene başında yayınlanmakta ve gerçekleştirilmektedir.

Ülker iş ilanları ve personel alımlarına ayırdığımız yazımızda, iş başvurusu yapma aşamasındaki kişiler için firma ile ilgili detaylı bilgiler sunmaya çalıştık. Yazımızın içinde bahsetmiş olduğumuz Ülker iş başvurusu formu ve diğer erişim linklerini aşağıda bulabilir, tercih ettiğiniz pozisyon ve şehir için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ülker Part Time İş Başvurusu Alıyor Mu?

Özellikle öğrenci veya ek iş arayanların en fazla tercih ettiği iş modeli olan part time çalışma sistemi için, maalesef ki Ülker personel alımı yapmamaktadır. En son yayınlanan en son ilanları incelediğimizde genellikle tam zamanlı personel alımı yapıldığı görülmektedir.

Ülker Çikolata Fabrikası İçin Aranan Nitelikler Nelerdir?

Ülker çikolata fabrikası için yayınladığı iş ilanlarında, aranılan nitelikleri şu şekilde belirtmiştir.

 • 18 Yaşını Doldurmuş
 • Askerlik Durumu Muaf veya Yapılmış
 • En Az Lise Mevzunu
 • Takım Çalışmasına Uygun
 • Vardiyalı Çalışma Sistemini Ayak Uydurabilecek

Nitelikte personel aramaktadır.

Ülker İş Başvurusu

Yıldız Holding’e Ait Diğer İş İlanları

Yıldız Holding Lojistik Elemanı İlanları

Kocaeli(Çayırova)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yıldız Ventures’ın taze sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren girişimi için Çayırova/Kocaeli bölgesinde konumlandırılacak “Lojistik Elemanı” arayışı bulunmaktadır.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli,
 • Tercihen 1-2 yıl depo yönetimi tecrübesi olan,
 • Microsoft Office ve ERP program kullanımına aşina,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Tercihen Gebze ve çevresinde ikamet eden.

İş Tanımı

 • Hammadde depodan sorumlu,
 • Mal kabul kayıtlarının girişinin yapılması,
 • İrsaliyelerin kesilmesi,
 • Plasiyer araçlarının takibinin yapılması,
 • ERP sistemi üzerinden üretim sarf işlemlerinin yapılması

Aday Kriterleri

Tecrübe:En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu:Muaf, Yapıldı
Eğitim Seviyesi:Ön Lisans(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma SektörüGıda
DepartmanLojistik
Çalışma ŞekliSürekli / Tam zamanlı
Personel SayısıBelirtilmemiştir
Ülke/ŞehirKocaeli(Çayırova)

Yıldız Holding Elektrik, Elektronik/Otomasyon Bakım Mühendisi İş İlanları İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Pendik’ te  faaliyet göstermekte olan PNS Pendik Nişasta San. A.Ş.’ de görevlendirilmek üzere Elektrik,Elektronik/ Otomasyon Bakım Mühendisi aramaktadır.
Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
 • Bakım alanında en az 2-3 yıl deneyimli,
 • Tercihen, Allen bradley controllogix plc’ler ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,
 • Yüksek Gerilim, trafo, kompanzasyon tesisatı hakkında bilgi sahibi, 
 • Endüstriyel Elektronik, AC, DC motor sürücüleri hakkında bilgi sahibi,
 • Otomasyon ve kontrol sistemleri,enstrüman mühendisliği hakkında bilgi sahibi, 
 • Planlı bakım ve revizyon uygulaması hakkında bilgi sahibi, 
 • İyi düzeyde İngilizce bilen, 
 • Tercihen ISO 9000 kalite ve İş Güvenliği konularında bilgi sahibi.

İş Tanımı

 • İşletmedeki elektrik,elektronik ve otomasyon ile ilgili arıza ve problemlerin giderilmesi, 
 • Elektrik, elektronik ve otomasyon donanımın sağlıklı, verimli ve sürekli etkin bir biçimde çalıştırabilmeleri için gerekli olan planlı , revizyon koruyucu ve arızi bakımların planlara uygun olarak yapılması, 
 • Yeni yapılacak yatırımlar ve makine rehabilitasyonlarının planlanması, fizibilite çalışmalarını, yurt içi ve dışı firmalarla temasa geçilmesi.

Aday Kriterleri

Tecrübe:En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu:Muaf, Yapıldı
Eğitim Seviyesi:Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Üniversite Bölümü:Elektrik/Elektronik Mühendisliği

Pozisyon Bilgileri

Firma SektörüBakım / Onarım
DepartmanLojistik
Çalışma ŞekliSürekli / Tam zamanlı
Personel SayısıBelirtilmemiştir
Ülke/Şehirİstanbul(Asya)Ülker İletişim Adresleri

Ülker Sipariş Sorumlusu İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin ilk dijital çok süpermarketi olan firmamız İstegelsin’de çalışmak üzere ”Sipariş Sorumlusu”na ihtiyacımız bulunmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve adayların taşıması gereken özellikler aşağıdaki gibidir;

GENEL NİTELİKLER 

 • Tercihen lise mezunu,
 • Güler yüzlü,
 • Tercihen perakende sektöründe deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Vardiyalı çalışma sistemine ayak uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,

İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu depo içerisinde reyon düzeninin sağlanması,
 • Stokların  günlük kontrol edilmesi ve eksik ürünlerin raflara yerleştirilmesi,
 • İnternet üzerinden gelen siparişlerin hazırlanması ve sevkiyat için yönlendirilmesi,
 • Gerektiğinde müşteri ile iletişime geçilmesi,
 • Deponun kalite kontrol süreçlerine uyulması,
 • Deponun temizlik ve düzeninin sağlanması.

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Askerlik Durumu: Yapıldı, Tecilli

Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret)

Departman: Operasyon

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Hizmet Personeli

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Ülke/Şehir: Muğla(Bodrum)

İş Başvurusu

Ülker Pazarlama Müdürü İstanbul

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Benzer pozisyonda minimum 8 yıl, tercihen FMCG sektöründe tecrübeli,
 • Dijital pazarlama süreçlerine hakim,
 • Pazarlama iletişimi faaliyetleri kapsamında marka yönetimi, reklam, tanıtım, medya planlama ve satın alma, kampanya, fuar, organizasyon yönetimi, reklam bütçe ve raporlama alanında konusunda deneyimli,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • (Erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.

İŞ TANIMI

 • Rekabet ile ilgili analiz ve araştırmalar yaparak aksiyon planı hazırlamak,
 • Yeni pazarlar araştırarak, müşteri ziyaretleriyle portföye yeni müşteriler kazandırmak,
 • İştiraklerin/Markanın mevcut pazar konumunun güçlendirilmesi ya da yeni pazarlara giriş yapmasını sağlamak,
 • Pazarlama bütçesini belirlemek ve yönetmek,
 • Sosyal medya hesaplarını yönetmek, fotoğraf ve video çekimlerinin gerçekleştirmek ve web sitesi için blog yazıları için içerik üretmek,
 • Hedef kitle ile iletişim kurmak, müşteri ilişkilerini doğru şekilde yönetmek, müşteri veri tabanlarını korumak ve güncellemek,
 • Reklam ve kampanyaların hazırlanmasını sağlamak, basın veya sektörel iletişim kanallarında kullanılmak üzere baskılı/dijital malzemeleri organize etmek,
 • Konferans, seminer, üniversite etkinlikleri gibi organizasyonları organize etmek,
 • Yurtiçi ve dışı sektörel fuarları takip ederek katılımcı olacaklarımız için hazırlıkları yapmak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 8 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Sancaktepe)
İş Başvurusu

Ülker İletişim Adresleri

Maltepe Mh., Davutpaşa Caddesi 10, Topkapı İstanbul, Türkiye

Yıldız Holding

Yıldız Holding Genel Müdürlüğü Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 Büyük Çamlıca Üsküdar İstanbul

Yıldız Holding Kurumsal İletişim

Yıldız Holding Genel Müdürlüğü Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 Büyük Çamlıca Üsküdar İstanbul

Twitter: @yildiz_IM

40 yorum

   • iş arıyorum 01,01 1973. doguluyum sami avcı ABDİ İBRAHİM İLAÇ FABRİKASIN DA 2.5 YIL DENEYİM VAR PANDEMİRDOLAYSILA 50 KİŞİ İŞTEN ÇIKARILDIK VE ACİL İŞ ARIYORUM BANA YARDIMCI OLURASANIZ SİZE TEŞEKÜRLER EDERİM VARDİYALI ŞALIŞIRIM
    İ

   • SELAM BEN EROL SUVAK VAN/ERCİŞTEN SİZE YAZIYORUM 20 YILLIK BİR PAZARLAMA GECMİŞİM VAR VAN VE İLCELERİNDE DAHA ÖNCEDEN 6 YILA YAKIN VAN ŞAVURLARDA CALIŞTIM PAZARLAMA OLARAK ŞİMDİ İSE YİNE Bİ ŞİRKETTE CALIŞIYORUM VANDA YAPRAK GIDA ERCİŞDE S,S,S,S TOPTAN GIDA CALIŞIR DURUMDAYIM VAN VE BÖLGE DAHA İYİ BİR HİZMET VERMEK İSTİYOROM BEN ŞEFLİK BAŞ VURUSUNDA BULUNMAK İSTIYORUM 0541 450 46 86 BU BENİM TELİM

    • Merhaba Erol bey,
     Öncelikle Ülker İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
     İş başvurusu yapmak için sayfamızda yer alan 2021 Ülker İş Başvurusu Formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Merhaba ben sertif ;
   01.01.1976 doğumluyum. Askerliğimi yaptım. Ehliyetim var. Makina operatörlüğü olarak çalıştım ayrıca paketleme ve başka görevlerde sorumluluk alabilirim 3 vardiyalı çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim 🙂
   TEL:05448957929

   • Merhaba Sertif Bey,
    Ülker bünyesinde çalışabileceğiniz, vasıflarınıza uygun iş pozisyonları yer almaktadır. Sitemiz üzerinden Ülker ilanlarını takip ederek tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Merhaba ben sertif ;
   01.01.1976 doğumluyum. Askerliğimi yaptım. Ehliyetim var. Makina operatörlüğü olarak çalıştım ayrıca paketleme ve başka görevlerde sorumluluk alabilirim 3 vardiyalı çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim 🙂
   TEL:05448957929.

 1. Merhaba ben sertif ;
  01.01.1976 doğumluyum. Askerliğimi yaptım. Ehliyetim var. Makina operatörlüğü olarak çalıştım ayrıca paketleme ve başka görevlerde sorumluluk alabilirim 3 vardiyalı çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim 🙂
  TEL:05448957929

  • Merhaba,
   ülker Fabrikalarına düzenli olarak işçi alımı yapmaktadır. Ülker Çikolata Fabrikası ve diğer departmanlarına eleman alımlarına aktif olarak devam etmektedir. İş başvurusu için sitemizde yer alan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

  • Merhaba,
   ülker Fabrikalarına düzenli olarak işçi alımı yapmaktadır. Ülker Çikolata Fabrikası ve diğer departmanlarına eleman alımlarına aktif olarak devam etmektedir. İş başvurusu için sitemizde yer alan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

  • Merhaba,
   ülker Fabrikalarına düzenli olarak işçi alımı yapmaktadır. Ülker Çikolata Fabrikası ve diğer departmanlarına eleman alımlarına aktif olarak devam etmektedir. İş başvurusu için sitemizde yer alan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

 2. merhaba ben ayhan alcan 40 yaşındayım şu an açil işe ihtiyacım var 5 yıllık söförlük tecrubem var 1yıl portif kullandım bunun gibi ve bundan başka birçok işleri yapabilirim

 3. Şaban Özçalık 40 yaşındayım şuan işsizim dogalgaz ve su sayaçları arıza bakım montaş teknik servisi elamanı olarak çalıştım ısı ve sıhhı tesisat belgem var dogalgaz kazan ateşleme belgem var sizinle çalışmak istiyorum ortaokul mezunuyum ilginize teşekürler

  • Merhaba Hatice Hanım,
   Ülker ilanlarına sitemizde yer alan linklerden ulaşabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonuna iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

  • Merhaba Esra Hanım,
   Ülker bünyesinde çalıştırmak üzere engelli personel alımları yapmaktadır. Ülker engelli iş ilanlarına sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 4. Selamın aleyküm 1990 doğumluyum evliyim Allah bagislarsa ikitane kızım var iş. Arıyorum pandemidwn dolayı 4 yıldır çalıştığım isyerin den aylar önce çıkartildim iş arıyorum ehliyetim var şoförlük yapabilirim plasiyer olarak uzun zam çalıştım hamur işlerine elim yatkindir Ülker fabrikasin da imalat ve plasiyer bölümlerin de çalışmak isterim bu yazmış olduğum meslek dallarin da tecrübeliyim yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Durmuş Bey,
   Öncelikle Ülker iş ilanlarına göstermiş olduğunuz alakadan ötürü teşekkür ederiz. Ülker bünyesinde yetkinliklerinize uygun iş pozisyonları bulunmaktadır.
   Sitemizde yer alan Ülker 2021 İş Başvurusu Formu ile tercih ettiğiniz iş ilanına başvuru formu gönderebilirsiniz.

  • Merhaba,
   Ülker İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ülker ilanlarını incelediğimizde vasıflarınıza uygun pozisyonlar için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Ülker ilanlarına müracaat edebilmeniz için sitemizde yer alan Ülker İş Başvurusu Formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba Fadime Hanım,
   Sitemizde yer alan Ülker İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Ülker çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Ülker iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Ülker iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 5. Lütfen yardımcı olur musunuz işe çok ihtiyacım var lise mezunuyum 23 yaşındayım hiçbir şekilde başvuru yapamıyorum hangi pozisyon olursa olsun ben çalışırım çok ihtiyacım var evliyim eşimin sağlık sorunları var mecbur çalışmam lazım

 6. Lütfen yardımcı olur musunuz hiçbir şekilde başvuru yapamıyorum lise mezunuyum 24 yaşındayım yeni evlendim eşimin sağlık sorunları var hangi pozisyon olursa olsun ben çalışırım çok ihtiyacım var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.