TAB Gıda İş İlanları! 2021 İş Başvurusu Formu ve Personel Maaşları!

TAB Gıda iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları TAB Gıda insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve TAB Gıda İş Başvurusu Formu sayfamızda!

TAB Gıda iş ilanları
TAB Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

TAB Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1994 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. TAB Gıda, hızlı servis sektörüne 1995 yılında Burger King’in ana işletmecisi ve geliştirme ortağı olarak katılmıştır. Ardından Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci gibi markalarla çalışmaktadır. Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

TAB Gıda, hizmetlerine hız kesmeden devam etme amacı ile sürekli olarak eleman alımı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmekte olduğu eleman alımlarını, internet üzerinden yayınladığı TAB Gıda iş ilanları başlığı ile duyurmaktadır. TAB Gıda, bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, iş ilanlarını inceleyerek açık iş pozisyonları hakkında merak ettikleri konular hakkında bilgi edinebilirler.

TAB Gıda İşe Alım Süreci Hakkında

TAB Gıda, açık iş pozisyonlarını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları aracılığı ile duyurmaktadır. TAB Gıda bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinden ya da internetteki birçok kariyer portalından iş ilanlarına ulaşabilmektedir. Adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak iş başvurusu taleplerini iletebilirler.

TAB Gıda başvuru formu adayların; kişisel bilgilerini, iletişim bilgilerini, başvurmak istedikleri bölümü, başvuru anında çalışıyorlar ise ne kadar maaş aldıklarını ve hangi yan haklara sahip olduklarını, firmadan talep ettikleri net maaşı, işe başlayabilecekleri  tarihi, çalışmak istedikleri il ve ilçeyi, eğitim bilgilerini, yabancı dil ve bilgisayar becerilerini, iş tecrübelerini, katıldıkları kurs ve seminerleri, referans bilgilerini belirtmelerini talep eden bir formdur. Adaylar, başvuru formunun sonuna bir adet vesikalık fotoğraf eklemelidir.

TAB Gıda bünyesine yapılmış olan tüm iş başvurusu talepleri, firmanın insan kaynakları departmanına iletilmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri, gelen başvuruları inceleyerek olumlu buldukları adayları mülakata davet etmektedir. Mülakata davet edilen adaylara, açık iş pozisyonunun gerektirdiği yetkinlikler bazlı sorular sorulmaktadır. Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

TAB Gıda Açık İş Pozisyonları

TAB Gıda’nın yayınlamakta olduğu iş ilanları; açık iş pozisyonları, iş tanımları ve pozisyona başvuracak adaylarda aranan özellikler hakkında bilgiler içermektedir. Adayların TAB Gıda bünyesinde rastlayabilecekleri açık iş pozisyonları genellikle; restoran yönetici adayı, muhasebe uzmanı, pazarlama uzmanı, yazılım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi pozisyonlardır.

TAB Gıda, adaylara ful time ve part time çalışma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, TAB Gıda bünyesinde engelli personel kadrosu da bulunmaktadır. TAB Gıda, üniversite ve lise öğrencilerine stajyer olarak çalışma imkanı da tanımaktadır. Öğrenciler, firmanın resmi internet sitesi üzerinden staj başvurusu yapabilirler.

Tab Gıda Kariyer.net İş İlanları

Tab Gıda şirketinde çalışmak istiyorsanız ya da bu firmanın eleman alımı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Kariyer.net adresinde bulunan Tab Gıda iş ilanı sayfasından almak istediğiniz tüm gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Eğer aldığınız bilgiler doğrultusunda kendinizi eleman alımı için uygun görüyor iseniz ilk olarak Kariyer.net adresine üye olmalı ardından firmanın iş ilanına başvuru yapmalısınız. Başvuru için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ekstra olarak şirketin personel alımı için değerlendirmeye alacağı şeyler var ise gözden kaçırmayın.
Eğer sahip olunması gereken tüm kriterlere sahipseniz ve iş tercih edeceğiniz bir iş ise başvurunuzu tamamlayınız ve Kariyer.net tarafından bilgilendirme için beklemede kalın. Kariyer.net sizlere eleman alımı süreci içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Tab Gıda Güncel İş İlanları

Tab Gıda Restoran Yönetici Adayı İş İlanları

İş Tanımı

Ata Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. 1994 yılında kurulmuş, 1995’te ilk BURGER KING restoranını İstanbul’da açmıştır. Bugün TAB Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. TAB Gıda, Burger King’den sonra bünyesine dahil ettiği Sbarro, Popeyes, Arby’s markaları ve kendi yarattığı Usta Dönerci ve Usta Pideci markaları ile birlikte etkinliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma tarzı, motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olacak bir yöneticilik pozisyonu…
Şirket ihtiyaçları doğrultusunda yüksek performansınızın ödüllendirildiği dinamik bir şirket…
Sizden ne mi bekliyoruz? Eğitim döneminiz sonunda aşağıdaki konularda yetkinliklere sahip olmanızı…

 • Restoranın finansal ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek,
 • Kendisine bağlı ekibin sevk, idare ve yönetiminden sorumlu olmak,
 • Misafirlerin istek, öneri ve şikayetleri ile ilgilenmek,
 • Restoran kalite, servis ve temizliğini en yüksek standartlarda sürekli olarak sağlamak ve sağlatmak,
 • 3. Kişilere karşı şirketi başarıyla temsil etmek.

Aranan Nitelikler

Markalarımızın Çankırı’da bulunan restoranlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Restoran Yönetici Adayı“ arayışımız bulunmaktadır.

 • Ön lisans veya lisans mezunu,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Yöneticilik yetkinliklerine sahip,
 • İletişimi kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Çankırı’da ikamet eden,

adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

Tab Gıda Ticari Pazarlama Aktiviteleri Uzman Yardımcısı

İş Tanımı

Ata Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. 1994 yılında kurulmuş, 1995’te ilk BURGER KING restoranını İstanbul’da açmıştır. Bugün TAB Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. TAB Gıda, Burger King’den sonra bünyesine dahil ettiği Sbarro, Popeyes, Arby’s markaları ve kendi yarattığı Usta Dönerci ve Usta Pideci markaları ile birlikte etkinliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Kasa sistemlerinde yapılan ve yapılacak olan teknik geliştirme ihtiyaçlarını belirlemek, gelişme süreçlerini takip etmek ve eğitim videolarını hazırlamak,
Ulusal ve bölgesel kampanya mekanikleri oluşturmak, maliyet kontrollerini yapmak ve raporlamak,
Reklam alanı kullanımlarını takip etmek,
Restoranlarda sergilenecek görsellerin tasarım, üretim ve montaj süreçlerini yönetmek,
Tasarım ekibine bilgi vermek ve üretim süreçlerini takip etmek,
AVM ilişkilerini takip etmek,
TAB Gıda markalarının AVM kampanyalarına dahil olmalarını sağlamak.
Aranan Nitelikler

Şirketimizin Pazarlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Ticari Pazarlama Aktiviteleri Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimi bulunan,
 • İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,
 • İleri derecede Microsoft Office bilgisi olan,
 • Öğrenmeye açık ve yenilikleri takip eden,
 • Yaratıcı yönü kuvvetli,
 • Sorumluluk sahibi,
 • Sunum tekniklerine hakim,
 • Ekip çalışmasında başarılı ve iletişimi kuvvetli,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Tab Gıda Sıkça Sorulan Sorular

Tab Gıda iş ilanları ile ilgili yazımızı yayınlandığından bu yana, özellikle iş başvurusu süreci ile ilgili çok fazla geri dönüş sağlanmıştır. Her ne kadar yazımız içerisinde detaylı bir şekilde ele alsak da, Tab Gıda iş ilanları ile ilgili yöneltilen sorulara kısaca cevap vererek, iş başvurusu süreciyle ilgili merak edilenleri özetlemeye çalışalım.

Tab Gıda İş İlanlarına Nereden Ulaşabilirim?

Yazımızda da bahsettiğimiz üzere Tab Gıda iş ilanlarına ulaşabileceğiniz birçok interaktif platform bulunmaktadır. Personel alımları için Kariyer.net ve Personelalimi.web.tr gibi iş arama siteleri üzerinden duyurular yayınlayan Tab Gıda, iş başvurusu formunu bu platformlar üzerinden yayınlamaktadır.

Tab Gıda Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?

Tab Gıda belirli dönemlerde part time eleman alımı yapmaktadır. Part Time iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Tab Gıda başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Tab Gıda Çağrı Merkezi Maaşları Ne Kadar?

Tab Gıda maaşları, yeni işe başlayanlar için asgari ücretten başlamaktadır. Çağrı Merkezi maaşları da asgari ücretten başlamakla birlikte, firma da çalıştığınız süreye göre değişkenlik göstermektedir.

Tab Gıda İş Başvurusu İşkur’dan Yapılabilir Mi?

Çok sık olmasa da Tab Gıda iş ilanlarına İşkur üzerinden ulaşabilirsiniz. İşkur üzerinden genellikle engelli personel alımı gerçekleştiren firma, Tab Gıda iş başvurusu yapanlara yine bu platform üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

TAB Gıda İnsan Kaynakları Politikası

tab gıda iş ilanları
TAB Gıda İş İlanları ve Eleman İlanları

TAB Gıda, tüm pozisyonlardaki çalışanlarına mutlu, güvenilir ve verimli bir çalışma ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ancak çalışan memnuniyeti ile sağlayabileceğini düşünen TAB Gıda, çalışanlarının her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli kariyer ve gelişim fırsatı sunmaktadır. Çalışanları için sürekli gelişim politikası uygulamaktadır.

TAB Gıda çalışanları; yemek kuponu ve yol parası gibi yan haklara sahiptir. Çalışan maaşları, düzenli olarak ödenmektedir. TAB Gıda çalışan maaşları, çalışılan iş pozisyonuna göre değişmekte olup ortalama 2 bin TL miktarındadır. Firmanın ücretlendirme politikası; sektör verileri, çalışan iş pozisyonunun sorumluluk düzeyi ve iş temposu gibi hususlar dikkate alınarak belirlenmektedir.

TAB Gıda, çalışanlarına sağladığı bu imkanlar sebebi ile, çalışan adayları tarafından çok sayıda talep görmektedir. TAB Gıda iş ilanları, çok sayıda başvuru almaktadır. Bu sebeple, TAB Gıda bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bir an önce iş ilanlarını inceleyip kendilerine ne uygun pozisyona karar vererek iş başvurularını tamamlamalıdır.

İletişim Adresleri

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Telefon (0212) 310 66 00
Faks (0212) 236 56 45

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.