TAB Gıda İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve Personel Maaşları!

tab gıda iş ilanları
TAB Gıda İş İlanları ve Eleman İlanları

TAB Gıda iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları TAB Gıda insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve TAB Gıda İş Başvurusu Formu sayfamızda!

TAB Gıda iş ilanları

TAB Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

TAB Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1994 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. TAB Gıda, hızlı servis sektörüne 1995 yılında Burger King’in ana işletmecisi ve geliştirme ortağı olarak katılmıştır. Ardından Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci gibi markalarla çalışmaktadır. Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

TAB Gıda, hizmetlerine hız kesmeden devam etme amacı ile sürekli olarak eleman alımı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmekte olduğu eleman alımlarını, internet üzerinden yayınladığı TAB Gıda iş ilanları başlığı ile duyurmaktadır. TAB Gıda, bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, iş ilanlarını inceleyerek açık iş pozisyonları hakkında merak ettikleri konular hakkında bilgi edinebilirler.

TAB Gıda İşe Alım Süreci Hakkında

TAB Gıda, açık iş pozisyonlarını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları aracılığı ile duyurmaktadır. TAB Gıda bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinden ya da internetteki birçok kariyer portalından iş ilanlarına ulaşabilmektedir. Adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak iş başvurusu taleplerini iletebilirler.

TAB Gıda başvuru formu adayların; kişisel bilgilerini, iletişim bilgilerini, başvurmak istedikleri bölümü, başvuru anında çalışıyorlar ise ne kadar maaş aldıklarını ve hangi yan haklara sahip olduklarını, firmadan talep ettikleri net maaşı, işe başlayabilecekleri  tarihi, çalışmak istedikleri il ve ilçeyi, eğitim bilgilerini, yabancı dil ve bilgisayar becerilerini, iş tecrübelerini, katıldıkları kurs ve seminerleri, referans bilgilerini belirtmelerini talep eden bir formdur. Adaylar, başvuru formunun sonuna bir adet vesikalık fotoğraf eklemelidir.

TAB Gıda bünyesine yapılmış olan tüm iş başvurusu talepleri, firmanın insan kaynakları departmanına iletilmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri, gelen başvuruları inceleyerek olumlu buldukları adayları mülakata davet etmektedir. Mülakata davet edilen adaylara, açık iş pozisyonunun gerektirdiği yetkinlikler bazlı sorular sorulmaktadır. Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

TAB Gıda Açık İş Pozisyonları Hakkında

TAB Gıda’nın yayınlamakta olduğu iş ilanları; açık iş pozisyonları, iş tanımları ve pozisyona başvuracak adaylarda aranan özellikler hakkında bilgiler içermektedir. Adayların TAB Gıda bünyesinde rastlayabilecekleri açık iş pozisyonları genellikle; restoran yönetici adayı, muhasebe uzmanı, pazarlama uzmanı, yazılım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi pozisyonlardır.

TAB Gıda, adaylara ful time ve part time çalışma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, TAB Gıda bünyesinde engelli personel kadrosu da bulunmaktadır. TAB Gıda, üniversite ve lise öğrencilerine stajyer olarak çalışma imkanı da tanımaktadır. Öğrenciler, firmanın resmi internet sitesi üzerinden staj başvurusu yapabilirler.

TAB Gıda İnsan Kaynakları Politikası

tab gıda iş ilanları

TAB Gıda İş İlanları ve Eleman İlanları

TAB Gıda, tüm pozisyonlardaki çalışanlarına mutlu, güvenilir ve verimli bir çalışma ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ancak çalışan memnuniyeti ile sağlayabileceğini düşünen TAB Gıda, çalışanlarının her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli kariyer ve gelişim fırsatı sunmaktadır. Çalışanları için sürekli gelişim politikası uygulamaktadır.

TAB Gıda çalışanları; yemek kuponu ve yol parası gibi yan haklara sahiptir. Çalışan maaşları, düzenli olarak ödenmektedir. TAB Gıda çalışan maaşları, çalışılan iş pozisyonuna göre değişmekte olup ortalama 2 bin TL miktarındadır. Firmanın ücretlendirme politikası; sektör verileri, çalışan iş pozisyonunun sorumluluk düzeyi ve iş temposu gibi hususlar dikkate alınarak belirlenmektedir.

TAB Gıda, çalışanlarına sağladığı bu imkanlar sebebi ile, çalışan adayları tarafından çok sayıda talep görmektedir. TAB Gıda iş ilanları, çok sayıda başvuru almaktadır. Bu sebeple, TAB Gıda bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bir an önce iş ilanlarını inceleyip kendilerine ne uygun pozisyona karar vererek iş başvurularını tamamlamalıdır.

İletişim Adresleri

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Telefon (0212) 310 66 00
Faks (0212) 236 56 45

Leave a Reply