Burger King İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Burger King Personel Alımı

Burger King iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Burger King insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Burger King 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Burger King iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Burger King personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Burger King İş İlanları
Burger King Restorantı – Burger King İş İlanları

Dünyanın önde gelen fast food zinciri olan firma, Burger King iş ilanları ile personel ve eleman alımı yapacağını duyurmuştur. Burger King ekip elemanı, mağaza yönetici adayı ve çağrı merkezi personel alımı ilanlarıyla ilgili detayları yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Burger King iş ilanları ve iş başvurusu süreciyle ilgili bilgiler sunduğumuz yazımızda; Burger King iş başvurusu formu, Burger King iş başvurusu nasıl yapılır, Burger King iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, iş başvuru sayfası nerede, çalışma saatleri nedir, Burger King personel maaşları ne kadar gibi birçok konuya sizler için açıklık getirdik.

Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir.

 • Burger King İş İlanları
 • Burger King Açık İş Pozisyonları
 • Burger King İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Burger King İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Burger King Çalışma Şartları
 • Burger King Personel Maaşları

Burger King İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

Fast food sektörü denildiğinde ilk akla gelen firma olan Burger King, kurumsal sitesinde ve çeşitli iş ilan sitelerinde yayınladığı Burger King iş ilanları ile bünyesinde bulundurduğu; ekip elemanı, şube yöneticisi adayı, çağrı merkezi elemanı, pazarlama birimi, insan kaynakları ve idari işler bölümlerine yarı zamanlı ve tam zamanlı yapılan iş başvurularını kabul etmektedir.


Bünyesinde bulunan; vasıfsız, ilköğretim mevzunu, lise mevzunu, vasıflı, üniversite mevzunu, bay – bayan, tecrübeli, tecrübesiz, engelli gibi birçok kesime hitap eden kontenjanlar için de personel alımı gerçekleştirmektedir.

Firma prensiplerine ve ekip ruhunu her şeyden önce tutan firma, iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adaylarına, Burger King iş başvurusu şartlarını aşağıda belirtmiştir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

Burger King İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Burger King bünyesinde iş başvurusu yapabileceğiniz pek çok iş pozisyonu yer almaktadır. Ülke genelinde bir çok şube barındırması sebebiyle birçok şehirde personel alımı gerçekleştiren Burger King, 2021 Burger king iş başvuru formunu çeşitli internet kanallarında paylaşmaktadır.

İnternet üzerinde yayınlanan Burger King iş başvuru formunu incelediğimizde, restoran çalışanlarının yanı sıra bilgi işlem, muhasebe ve yönetici kadrosu için de iş başvurusu yapılabileceği görülmektedir.

Burger King Ekip Üyesi İlanları – İstanbul –

İş Açıklaması

Perakende Unlu Mamuller sektöründe faaliyet gösteren firmamız için mevcut/yeni açılacak mağazalarımız da görevlendirilmek üzere;

 • Ekip Üyesi
 • Vardiya Yetkilisi
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Mağaza Müdürü

Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İŞ TANIMI

 • Ürün hazırlanması, sunumu, kasa vb. görevlerden sorumlu olacak,
 • Mağazanın satış ve karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak
 • Merkez ve mağazalar arası koordinasyonu sağlamak,
 • Stok, SKT, Ciro Hedefi, Karlılık vb. sorumlu olmak,
 • Mağazanın genel temizlik ve hijyen kurallarına uygun olmasına dikkat etmek, gerekli kontrolleri yapmak,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GENEL NİTELİKLER

 • Ekip arkadaşları ile uyum içerisinde çalışacak,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetine önem veren,
 • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
 • Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, müşteriye güler yüzüyle hizmet verebilecek,
 • MS Office ve SAP programlarını kullanabilen
 • En az lise veya Üniversite mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
 • İstanbul (Anadolu-Avrupa) bölgelerinde ikamet eden Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Burger King İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı yapılan pozisyonlardan bahsettik fakat iş başvurusu nasıl yapacağız diyenlerin olduğunun farkındayız. Daha önce kısaca bahsettiğimiz üzere Burger King iş ilanları internet üzerinden hizmet veren çeşitli iş arama siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Tabi ki Burger King iş başvuru formu doldurmak için kullanabileceğiniz platformlar bununla sınırlı değil. bu konuya da değineceğiz fakat öncelikle firma ilanlarının yayınlandığı şu iş arama sitelerinden biraz bahsedelim.

Tahmin edileceği ve birçok kişinin aşina olduğu üzere iş arama ve bulma konusunda hizmet veren sitelerin başında kariyer.net, secretcv.com ve yenibiris.com gibi platformlar bulunmaktadır. 7/24 iş başvurusu yapabilme imkanı tanıyan bu siteler, iş başvurusu yaparken işverenlerle sizi bir araya getiriyor diyebiliriz.

Burger King iş başvuru formu doldurmak için bahsetmiş olduğumuz iş arama siteleri üzerinden öncelikle üyelik oluşturmanız gerekecektir. Üyelik sistemi iş arayanlar için tamamen ücretsiz olmakla birlikte, sistem üzerinde oluşturduğunuz profil sayfası ile site üzerinde yayınlanan tüm iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Burger King iş başvurusu formu ile yaptığınız yazılı müracaat olumlu karşılanır ise kısa zamanda geri dönüş sağlayan firma, telefonda yapılan mülakattan sonra sizi yüz yüze görüşmek üzere insan kaynakları birimine davet etmektedirler. Burada yapılan son görüşmeden başarı ile geçen kişilerden eleman kayıtlarının yapılabilmesi için çeşitli belgelerin sunulmasını istemektedirler.

Burger King iş başvurusu 

İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında.

Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

Burger King İş Başvurusunda İstenilen Belgeler Nelerdir?

Burger King iş ilanlarına başvuru yaptıysanız eğer bu aşamadan sonra firma başvuru formunuzu incelemesini beklemekten başka bir seçeneğimiz yok tabi ki. Burger King iş ilanlarına yapılan başvurulara 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonrasında firma şartlarına uygun olduğunuz kanısına varıldığı taktirde eleman alımı yapılacağı tarafınıza bildirilmektedir.

Bu aşamadan sonra işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan belgeler firma tarafından sizden istenilmektedir. 2021 Burger King iş başvuru formunda da detaylıca belirtilen bu belgeler, iş başvurusu yaptığınız tüm firmalar tarafından talep edilen niteliktedir.

İşe girerken istenilen belgeler çalışılan pozisyona göre değişiklikler gösterebilirken, E-devlet sisteminden kolayca çıkartabileceğiniz evraklardan bazıları aşağıdaki gibidir.e-devlet giriş

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

 E-DEVLET GİRİŞ

Burger King Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Burger King çalışma şartları hakkında internet üzerinde birçok şehir efsanesine dönüşmüş söylem bulunmaktadır. Kimisi çalışma koşullarının kötülüğünden bahsederken başka bir kaynakta ise çalışma şartları ve mesai saatleri hakkında negatif yorumda bulunanların tam tersini iddia etmektedir. Elbetteki burada sizlere birinci kaynaktan edindiğimiz bilgileri sunacağız.

Burger King çalışma şartları 2021 yılında da en çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Bunun sebebi ise firmanın 2019 ve 2020 yılından bu yana çalışma koşulları ve personel maaşları konusunda iyileştirmelere gitmesidir. Örnek verecek olursak, 2019 yılında başlayan ve sonraki 2020 – 2021 yıllarında da devam eden franchise verilen yerlerde yapılan denetimleri örnek gösterebiliriz.

Yapılan denetimler de hijyen ve sağlık koşullarının yanı sıra çalışma şartları, mesai saatleri ve özellikle personel maaşlarının firma kriterlerine uygun olup olmadığı dikkatle teftiş edilmektedir. Biraz detaylandıracak olursak eğer örneğin Burger King part time çalışan maaşları belirli bir kanuna göre hesaplanmaktadır. Şubede yapılan incelemelerde kıstaslara uyulup uyulmadığı, part time maaşlarının buna göre belgelendirip verilip verilmediğine dair incelemelerde bulunulmaktadır.

Burger King Çalışma Saatleri

Burger King çalışma saatleri hakkında birçok geri bildirim almaktayız. Personel mesai saatlerinin dışında Burger King kaçta açılıyorkaçta kapanıyor gibi birçok soru yöneltilmekte. Bunlar başka bir yazının konusu olsa da aşağıdaki tablo da Burger King açılış kapanış saatleri ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaptık.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 02:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 02:00

Burger King çalışma saatleri sektördeki diğer firmalarla bariz benzerlikler göstermektedir. Şubelerin açılış kapanış saatlerini göz önüne alırsak eğer Burger King şubelerinin vardiya sistemi ile çalıştığını belirtebiliriz. Sabah ve akşam vardiyası olarak dönüşümlü olarak 2 vardiya bulunurken, part time çalışanlar ihtiyaca göre yönlendirilmektedir.

Sabah vardiyasında bulunanlar saat 10:00 ile 18:00 arası çalışırken, akşam vardiyasında bulunanlar 18:00 ile 02:00 arası hizmet vermektedir. Bunun dışında haftada 1 gün izin kullanan Burger King çalışanlarının 14 günlük yıllık izin hakları bulunmaktadır.

Burger King Personel Maaşları 2021

Bu konuyu ele alırken ikiye hatta üçe ayırmak gerekebilir. Zira Burger King personel maaşları içerisinde tam zamanlı, stajyer ve part time maaşları ayrı paragraf açacağız.

İlk olarak tam zamanlı çalışanlardan bahsedeceğiz. Motorlu kurye, Mutfak elemanı, Kasiyer, sipariş sorumlusu yani ekip üyesi olarak tanımlayabileceğimiz tüm şube çalışanları asgari ücretle iş başı yapmaktadır. Zaman içerisinde performans ve şube gelirlerine orantılı olarak artan personel maaşlarının, açıklanan asgari ücret artış oranına göre iyileştirildiği bilinmektedir.

Stajyer maaşları ise en fazla kafa karıştıran konuların başında yer almaktadır. Stajyer derken bunu motorlu kurye yada mutfak elemanı olarak düşünmeyiniz. Burger King her sene muhasebe, finans, hukuk ve satın alma departmanlarına stajyer öğrenci alımları gerçekleştirmektedir. Bu sebeple Burger King Stajyer maaşları işe alınan departmana göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda en sağlıklı bilgiyi iş başvurusu esnasında irtibat halinde olduğunuz insan kaynakları birimi verecektir.

Bir diğer konu ise Burger King part time maaşları. İnternet üzerinden takip ediyorsanız eğer “Burger King part time maaşları ne kadar? Part time ücretleri nasıl hesaplanıyor?” gibi tam bir kargaşaya dönüşmüş bir durum söz konusu. Aslında cevabı son derece basit. Burger King part time maaşları ay içerisinde çalışılan süreye göre değişmektedir. Asgari ücretten hesaplayacak olursak eğer, ayda 15 gün çalıştıysanız eğer alacağınız maaş, asgari ücretin yarısı olacaktır. Bununla orantılı olarak artan çalışma gününe göre part time çalışan ücretleri hesaplanmaktadır.

Burger King Güncel İş İlanları

Burger King Kıdemli Satın Alma Uzmanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin İşletme, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya ilgili bölümlerin Mühendislik fakültelerinden mezun,
 • Satın alma alanında en az 4 yıl deneyimli, tercihen perakende ve gıda sektör deneyimi olan,
 • İyi düzeyde İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (özellikle ileri seviyede Excel)
 • İyi seviyede proje okuma bilgisine sahip,
 • Maliyet analizi, planlama ve raporlama yapabilen, online ihale yönetimi süreçlerine hakim,
 • Tercihen stratejik satın alma ve müzakere yönetimi süreçlerini bilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, takım olma bilincine sahip ve önem veren, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip; inisiyatif alabilen, dikkatli ve detaycı,
 • Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
 • Rol aldığı süreçleri başından sonuna kadar sorumlu olduğu yöneticisi ile birlikte yürütebilecek, sorumluluk bilinci yüksek,
 • Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

İŞ TANIMI

 • Teknik malzeme ekipmanları ile tüm yatırımlar satın alma süreçlerinin sorumlu olduğu yönetici ile birlikte yönetilmesi,
 • Piyasa, fiyat, değer ve risk analizlerinin yapılması,
 • Sektördeki gelişmelerin takip edilmesi, alternatif ürün ve tedarikçi araştırması yapılması, tedarikçi ilişkilerinin sorumlu olduğu yönetici ile birlikte yönetilmesi ve geliştirilmesi,
 • Tedarikçi firmalar ile stratejik iş ortaklıklarının kurulması ve satın alma faaliyetlerinin hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesi,
 • Verimlilik ve maliyet odaklı yaklaşım ile yeni projelerin geliştirilmesi, mevcut projelerin yönetimi,
 • Stokların stratejik hedefler doğrultusunda sorumlu olduğu yönetici ile birlikte yönetilmesi,
 • Tedarikçi ilişkilerinin ve sözleşmelerinin takibi,
 • İç müşteri talep ve ihtiyaçlarını tanımlayarak; uygun iyileştirici projeler geliştirilmesi,
 • İnşaat ve yatırımlar ile ilgili tüm satın alma süreçlerinden sorumlu olacaktır.
Aday Kriterleri
Tecrübe: 3 – 6 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Restaurant – Cafe – Bar, Perakende
Departman: Satın alma
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
Burger King İş Başvurusu

Burger King İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.’nin Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan Burger King®, kısa sürede Türkiye’ye yayılarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.’nin Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan Burger King, kısa sürede Türkiye’ye yayılarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.Sayısız ödüle layık görülen Burger King, son olarak Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile gerçekleştirilen 2016 ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda 1 numaralı marka seçilmiştir.

İLETİŞİM ADRESLERİ

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Tel    : 444 54 64

Faks : 0212 236 56 45

Müşteri Hizmetleri

0850 222 54 64

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.