Burger King Ekip Üyesi İş İlanları! Çok Sayıda Personel Alımı Yapılıyor

BURGER King Ekip Üyesi İş İlanları
BURGER King Ekip Üyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Burger King Ekip Üyesi iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Burger King insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Burger King 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Burger King Ekip Üyesi İş İlanları ve 2020 Başvuru Formu

Burger King Ekip üyesi iş ilanları

Burger King İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1954 yılında kurulmuş olan Burger King, bir fast food markasıdır. İlk restoranını 4 Aralık 1954 tarihinde Miami’de açmıştır.  Hizmetlerine büyük bir hızla devam etme amacı ile sürekli olarak eleman alımı yapmaktadır. Burger King iş ilanları, düzenli olarak internet üzerinden yayınlanmaktadır.

Burger King bünyesinde kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, internet üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurarak Burger King iş başvurusu taleplerini iletebilirler. Firma bünyesine gelen tüm başvuru talepleri insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Olumlu bulunan adaylar mülakata davet edilmektedir. Mülakatların olumlu bir şekilde tamamlanması sonrasında adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Burger King Ekip Üyesi İş İlanları Yayınlandı

Burger King bünyesinde çalışanların kariyer yolları en başta belirlenmektedir. Burger King bünyesinde çalışacak olan her aday, pek çok eğitim programı sayesinde işe başlamadan önce ve işe başladıktan sonra ihtiyaç duydukları bilgi ve tecrübe konusunda destek görmektedir. Restoran oryantasyonu ile başlayan restoran hayatı, buna ek olarak pek çok performans geliştirme sistemi ile devam etmektedir.  

Burger King ekip üyesi pozisyonu, her fast food restoranda olduğu gibi bu  restoran için de başlangıç pozisyonudur. Ekip üyeleri  part time ve ful time çalışma imkanına sahiptir. Esnek çalışma saatleri içeren iş pozisyonu, çalışanlara kendi programlarını yönetebilme imkanı sunmaktadır. Burger King bünyesinde kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, ekip üyesi pozisyonu ile başlayarak hedefleri için bir adım atabilirler. Burger King İş İlanları, herkesin başvurusuna açıktır.

Burger King Ekip Üyesi İş Tanımı Hakkında

Burger King ekip üyesi iş ilanları, iş tanımı ve adaylarda aranan nitelikler hakkında bilgi vermektedir. Ekip üyesi iş pozisyonu; takım çalışmasına uyumlu, titiz, dinamik, çalışkan ve müşteri odaklı olmayı gerektirmektedir.

burger king iş başvurusu şartları

Burger King İş Başvurusu ve Aranılan Özellikler

 

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Burger King İş İlanları İçin Tıklayınız.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Leave a Reply