Oruç Market İş İlanları ve Oruç Market 2021 İş Başvurusu Formu

Oruç Market iş ilanları
Oruç Market İş İlanları

Oruç Market iş ilanlarına her gün bir yenisi eklenerek eleman alımı yapılmaya devam ediyor. Market sektörünün önemli firmaları arasında yer alan Oruç Market, 2021 yılında da personel alımı yaparak, bir çok kişiye kariyer fırsatı sunmaya devam ediyor. İstanbul’un birçok ilçesinde 20’den fazla şubesi bulunan Oruç Market, kasiyer, depo, satış danışmanı gibi birçok iş pozisyonu için eleman alımı yapmaktadır.

Oruç Market İş İlanları
Oruç Market İş Başvurusu

Oruç Market İş İlanları 2021

Oruç market ilanlarını incelediğimizde, firma bünyesinde birçok çalışma pozisyonu bulunmaktadır. Bu pozisyonlar içerisinde genel mağaza personeli için yayınlanan iş ilanlarının yanı sıra, part time ve engelli vatandaşlarımız içinde sunulan iş imkanları bulunmaktadır. Belirttiğimiz bilgiler dahilinde, market sektöründe deneyimli veya mağazacılıkta kariyer hedefleriniz bulunuyorsa eğer, Oruç Market iş ilanlarına başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Peki Oruç Market iş ilanlarına nasıl başvurabilirsiniz? Personel alımı yapılan şubeler ve pozisyonlar hangileri? Yazımızın devamında.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Oruç Market İş Başvurusu 2021

Günümüz teknolojisinin sağladığı kolaylıklarla birlikte, birçok alanda olduğu gibi iş başvuruları da internet üzerinden yapılabilmektedir. Hem işverenler hemde iş arayanlar için son derece kolaylık sağlayan bu imkanlar sayesinde, Oruç Market iş ilanlarına, firmanın kurumsal web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elbette ilk yapmanız gereken, Oruç Market iş başvurusu formu doldurmak olacaktır. Firmanın insan kaynakları sayfasına giriş yaptığınızda, otomatik olarak başvuru formu doldurmak için yönlendirileceksiniz. Başvuru formunda istenilen bilgileri doldurup, vesikalık resminizi ekledikten sonra, müracaatınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Gönderilen iş başvurusu formları ve özgeçmişler, insan kaynaklarına ulaşmaktadır. Gönderilen başvuru formları, Oruç Market insan kaynakları tarafından personel havuzlarında tutulmaktadır. Müracaatta bulunduğunuz pozisyonla ilgili eleman alımı yapıldığı taktirde, başvurunuza  2 gün içerisinde insan kaynakları tarafından geri dönüş yapılmaktadır.

Oruç Market Açık İş Pozisyonları

Yazımızın başında kısaca bahsettiğimiz, personel alımı yapılan iş pozisyonlarını detaylandırmakta fayda var. Yayınlanan ilanları incelediğimizde, kasiyer, depo görevlisi, reyon görevlisi ve satış personeli için açılan iş ilanlarının yoğunlukta olduğu görülmektedir. Kurumsal yapısı itibariyle muhasebe, satın alma, hukuk, saha satış koordinatörü gibi birimleri içerisinde bulunduran Oruç Market, bu pozisyonlar içinde iş ilanları yayınlamıştır.

Firma İstanbul merkezli bir hipermarket olduğu için, personel alımlarından İstanbul’da ikamet edenler yararlanabilmektedir. Arama motorlarına bulunduğunuz ilçeyi belirterek yapacağınız aramalar daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Örneğin Oruç Market Dudullu iş ilanları başlıklı aramalarınızda, Dudullu şubesi için yayınlanan iş ilanları ve iş pozisyonları karşınıza çıkacaktır.

Market sektöründeki diğer firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarını incelemek isterseniz eğer, Market İş İlanları sayfamıza bakabilir, karşılaştırmalar yaparak, sizin  için en uygun kararı vermek için araştırmalar yapabilirsiniz.

İş Başvurusu Süreciyle İlgili Tavsiyeler

Konumuz Oruç Market iş ilanları olunca, hali ile bahsedilmesi gereken bir çok detay oluyor. Başvuru süreci ve sonrası ile ilgili yapılması gerekenleri aktardığımız bu yazımızda, sıra geldi mülakata giderken ve başvuru formu doldururken dikkat edilmesi gereken hususları sizler için bir araya getirdik.

  • Öncelikle başvuru yapacağınız iş pozisyonu ve firma ile ilgili bir ön araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. Firma beklentileri ve çalışma şartları gibi konularda bilgi edinmeniz, iş başı yapmanız durumunda istenmeyen sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacaktır.
  • En önemli kısım belki de bu. Doğal olarak iş başvurusu yapacağınız her firma sizden öncelikle Cv ve başvuru formu doldurmanızı isteyecektir. İş başvuru formu ve Cv doldururken bilgilerinizin güncel ve olabildiğince düzenli olmasına özen göstermelisiniz.
  • Mülakata girmeniz durumunda soğuk kanlı ve kendinden emin bir görüntü sergilemeniz çok önemli. Telaşlı ve acemice tavırlarınız hata yapmanıza ve karşı tarafa acemice görüntüler sergilemenize neden olabilir.

Bu konuda yapabileceğimiz liste uzayıp gidebilir fakat, en önemli noktalardan kısaca bahsetmek istedik. İşler tabi ki her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir ve Oruç Market insan kaynakları yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumsuz cevap verebilir. Oruç Market ilanlarına yaptığınız iş başvurunuz kabul edilmezse neler yapılabilir, gelin birazda bunlardan bahsedelim.

  • Oruç Market iş ilanları yıl içerisinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Oruç Market’te çalışmak için kararlıysanız eğer, daha sonra yayınlanıcak iş ilanlarını takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonuna tekrar başvuru yapabilirsiniz.
  • Kaybedecek vaktiniz yoksa eğer Oruç Market gibi birçok firma ilanının yayınlandığı Market İş İlanları sayfamızı inceleyebilir, Bim, Şok ve Hakmar Market gibi bir çok firma ilanına iş başvurusu yapabilirsiniz

Oruç Market Çalışma Saatleri 2021

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Oruç Market İnsan Kaynakları

Birlik Gıda İnş. San. Tic. Ltd. Şti’nin temeli 1967’li yılının başında atıldı. 1967 yılında Elazığ Karakoçan ilçesinde Kurt Ticaret olarak faaliyetine başladı. 1967 – 1974 yılları arasında perakende sektöründe faaliyetini sürdürdü.

1974’de sonra ticari hedeflerini büyüterek sektörünün önde gelen lider firmalarından ÜLKER, ETİ, UNILEVER, LEVER, PROCTER. HENKEL v.b. gibi ticari firmalar ile bayi olarak 1994 yılına kadar faaliyetine devam etmiştir.

Şirket Anadolu’da büyümenin verdiği kuvvet ve inançla Türkiye’de ticaretin lokomotifi olan İstanbul’a ticari faaliyetlerini taşımıştır.

Birlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında Tuzla Bölgesinde yurt içi ve yurt dışı gemi acenteleri ile yoğun olarak çalışmaktadır. Bunun dışında kamu kurum ve kuruluşları ile sektördeki sanayi tesisleri ve fabrikalar ile yoğun bir şekilde tedarikçi firma olarak faaliyetine devam etmektedir.

Birlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti olarak güvenilirlik ve dürüstlüğü ilke edindiğimiz şirketimizde; bunun için büyük özveri gösteren çalışma arkadaşlarımızın hepsine ve siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

İletişim

Adres :Dumlupınar Mah.Ankara Cad.No:74/A PENDİK-İSTANBUL
Tel :
0 (216) 398 07 74
Gsm :0 533 592 45 82
Email :info@orucmarket.com

 

İlgili  Bimeks İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.