Furpa Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Furpa Market ilanları
Furpa Market İş Başvurusu

Furpa Market iş ilanları ve başvuru şartları yayınlandı! Furpa iş başvurusu formu insan kaynakları sayfasında yayınlanırken; kasiyer, depo elemanı ve tezgahtar ilanlarına çok sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. Furpa Market ilanlarını incelediğimiz yazımızda; iş başvuru formu, çalışma şartları, açık iş pozisyonları ve iş olanakları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Furpa iş ilanları
Furpa Market Şubesi – İş İlanları

Facebook     Twitter    FURPA İnsan Kaynakları     www.furpa.com.tr     BAŞVUR

Furpa Market İş İlanları 2021

1998 yılında Bursa Yenibağlar şubesi ile perakende sektörüne admını atan Furpa Market, müşterilerine güven veren hizmet politikası sayesinde şube sayısını 50’ye çıkarmayı başarmıştır. Bursa’nın marka değeri en yüksek market zincirleri arasında yer alan Furpa, sunmuş olduğu binlerce çeşit ürünle birlikte şube sayısını da arttırmaktadır.

 

Her yıl olduğu gibi Furpa iş başvuruları, firmanın insan kaynaklarına ulaşmaya devam etmektedir. Furpa market iş ilanları ile 2021’in geri kalanında da eleman ve personel alımlarına devam eden firma; kasiyer, depo elemanı, şarküteri ve reyon görevlisi ilanlarını sürekli güncel tutulmaktadır.

Firma ilanlarına başvuru yapmadan önce; Bim Market, A101, Şok Market gibi sektördeki diğer firmaların iş ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, gerekli değerlendirmelerde bulunarak, tercih ettiğiniz pozisyon için Furpa iş başvurusu yapabilirsiniz.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

FURPA Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Furpa iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler, firmanın insan kaynakları sayfasından Furpa iş başvurusu formunu doldurarak müracaatlarını gerçekleştirebilirler. Kariyer.net, Yenibiris.com, Secretcv.com ve Eleman.net gibi ilan sitelerini takip edenlerin fark edeceği üzere, Furpa iş ilanlarına bu platformlar üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Furpa Market Kariyer.net İş İlanları

Furpa Market iş ilanlarına birçok internet platformu üzerinden ulaşabileceğinizden bahsetmiştik. Personel ve eleman alımı yapılan açık iş pozisyonlarını internet ortamından sıklıkla güncelleyen Furpa Market, kolay bir şekilde iş başvurusu yapılabilmesi için Kariyer.net üzerinden ilanlar yayınlamaktadır.

Kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvuru formlarını değerlendirmeye alan firma, ihtiyaç duyulan iş pozisyonu ve Furpa Market şubeleri için eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Furpa Market tarafından Kariyer.net üzerinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru formu gönderebilmek için tabiki öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Kısa süren üyelik ve Cv hazırlama sürecinin ardından, sitede yayınlanan Furpa Market ve diğer binlerce firma ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Furpa Sıkça Sorulan Sorular

Furpa iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı  ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle;

Furpa iş başvurusu nasıl yapılır?

Furpa iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?

Furpa iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?

Ankara ve İstanbul için Furpa iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi pek çok soruyla karşılaştık. Furpa iş başvurusu ile ilgili sizden gelen soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Furpa İş Başvurusu Yaptım, Üç Gündür Cevap Gelmedi

Bu bekleme süreci maalesef ki bir haftayı bulabilmektedir. Genellikle başvuru sahiplerine üç iş günü içerisinde geri dönüş yapan firma yetkilileri, yoğunluk oluşması durumunda bu süreyi bir haftaya uzatabilmek dedir.

Furpa Part Time İş Başvurusu Alıyor mu?

Evet. Özellikle öğrenci veya ek iş arayanların part time iş ilanlarına oldukça fazla ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz. Sitemizde yer 2021 Furpa iş başvurusu formu ile part time iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yüzde 40 Görme Engelliyim, İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Furpa engelli personel çalıştırma konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Furpa Engelli personel ilanlarını özellikle iskur.gov.tr üzerinden yayınlamaktadır. iskur.gov.tr üzerinden İşkur kaydı oluşturarak, Engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

FURPA İnsan Kaynakları

1998 yılında Furpa Yenibağlar Şubesi ile Fuat ALPASLAN önderliğinde parekende sektörüne adım atan ALPASLAN Ailesi; Kısa zaman içerisinde oluşturdukları sıcak diyalog ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin de beğenisini kazanarak;

Sırası ile Yenibağlar, Millet , Bağlaraltı, Kaplıkaya, İncirli , Panayır Premium, Zümrütevler, Fethiye, Çamlıca, Kestel, Yeşilova, Başaran, Arabayatağı,Ertuğrul, Doburca, Özlüce, Karaman, Emek , Gemlik1, Yunuseli, Etibank ,Küplüpınar, Başaran2, Yeşilova2, Gemlik2, Mudanya, Hipodrom, Gürsu, Güzelyalı, Kestel2, Yeşilyayla, Dikkaldırım, Ortabağlar, Erikli Premium, Göçmen Konutları, Samanlı, Elmasbahçeler, Dikkaldırım2, Musababa, 23 Nisan, Görükle, mağazalarımız ile 19. yılımızda 46 şubesi ve Özlüce semtinde 5.000 m2 kapalı alan lojistik deposu ile hatırı sayılır bir market zinciri haline gelmiştir.

50 m2 satış alanından 35.000 m2 kapalı satış alanına ulaşılması sürecinde; Gerek tüketicilerin beğenisi, gerekse tedarik zincirinin güven ve desteği ile müşterilerine sürekli daha kaliteli bir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşayan “Furpa Marketler Zinciri”, sizlerle birlikte “Hep daha iyiye, hep daha ileriye !..” gitmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Özlüce Köyü Kiremitlik Mevkii Çiçek Cad.No:17 
 Nilüfer / BURSA

+90 (224) 413 8 300

 [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.