loader image

Tahtakale Spot Kasiyer İş İlanları! Kasiyer Maaşları ve Çalışma Şartları

Tahtakale Spot Kasiyer iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Arçelik insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Tahtakale Spot Kasiyer İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Tahtakale Kasiyer İş İlanları

Tahtakale Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu


Tahtakale Spot Kasiyer İş İlanları


Her dönem düzenli olarak Tahtakale spot kasiyer iş ilanları yayınlanmaktadır. Çalışma şartları, başvuru süreçleri, Tahtakale maaşları ve iş için istenilen kriterleri öğrenmek için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Kariyer.net iş ilanları üzerinden güncel bir şekilde sürekli olarak yayınlanan Tahtakale Spot’un iş ilanları, belki de hayalinizdeki işin kapılarını sizlere açıyor! Sayfamız üzerinden Tahtakale Spot çalışma şartları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

80’li yılların başında, Antalya’dan yola çıkan ve bugünlere gelen marka en uygun fiyatlarla uzun zamandan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Binlerce yıl kendi üretimini gerçekleştiren firma, müşterilerinin ihtiyaçlarına yetişmek için sürekli olarak personel alımı yapmaktadır.


Tahtakale Spot Kasiyer Maaşları


Tahtakale Spot kasiyer maaşları, genel olarak asgari ücret + %10 olarak belirlenmektedir. Bununla beraber çalışanlara maaşının yanında yemek de verilmektedir. Antalya’nın pek çok ilçesine yayılan firmaya başvuru yapmak için online kanalları kullanabilir ya da yüz yüze görüşerek CV’nizi bırakabilirsiniz.


Tahtakale Spot Mağazalarında Çalışmak İçin Gerekli Kriterler


Tahtakale Spot İş İlanları

Tahtakale Spot İş Başvuru Şartları

Tahtakale işe alım süreci hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Tahtakale Spot mağazalarına gidebilirsiniz. Tahtakale iş başvurusu yapmanız için aşağıda belirtilen kriterleri taşımanız gerekmektedir:

-Lise mezunu olmak,

-Kasiyerlik konusunda deneyimli olmak,

-Ofis programlarına hâkim olmak,

-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

-Ekip çalışmasına uygun olmak,

-Müşteri odaklı çalışabilmek,

-Analitik düşünme yetisine sahip olmak.


Tahtakale İş Başvurusu


Belirtilen bütün bu kriterleri taşıdığınızı düşünüyorsanız Tahtakale iş başvurusu yapabilirsiniz. Tahtakale, iş ilanları konusunda çok çeşitlidir. Genellikle satış danışmanı ve kasiyer gibi görevleri için düzenli olarak elemen alımı yapılmaktadır.

İş başvurusu formu doldurarak, Tahtakale’ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz! Belirtilen kriterlere göre uygun olursanız, firma sizleri Tahtakale iş görüşmesi için çağıracaktır!

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer TAHTAKALE İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply