Teknosa Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Teknosa çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Teknosa Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Herkes için teknoloji sloganıyla teknoloji severlere keyifli bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin öncü teknoloji perakende şirketlerinden biri olan, TV, ses ve görüntü sitemlerinden, cep telefonlarına, bilgisayardan, oyun ürünlerine kadar birçok teknoloji ürününün teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Teknosa açılış-kapanış saati hakkında teknoloji tutkunları araştırma yapmaktadır.

teknosa çalışma saatleri

İlk kurulduğunda 5 mağazası olan Teknosa’nın bugün 75 ilde 283 mağazası bulunmaktadır. Teknosa sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, hafta sonu ve resmi tatillerde açık mı, bayramlarda açık mı gibi soruların cevabını bulacağınız Teknosa çalışma saatleri ile ilgili haberimizin detaylarını aşağıda bulacaksınız.

Teknosa Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş, Sabancı Holding bünyesinde 2000 yılında kurulmuş ve teknoloji ürünlerini en iyi fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı hedeflemiş olan bir teknoloji perakende zinciridir.

Teknosa açılış-kapanış saati hafta içi her gün Pazartesiden Cumaya kadar sabah saat 09.00’da mesai başlar ve öğle tatili molası yapılmadan kesintisiz olarak akşam saat 22.00’ye kadar devam eder. Alışveriş merkezleri içerisinde bulunan mağazaların açılış saatleri, alışveriş merkezlerinin açılış saatleri ile aynıdır.

.

Teknosa Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Cumartesi ve Pazar günleri gibi hafta sonu tatili olan günlerde Teknosa çalışma saatleri herhangi bir şekilde değişmemektedir. Hafta içi çalışma saatleri ne ise hafta sonu da aynı şekilde hizmet vermektedir.

Resmi tatil günleri olan 1 Mayıs, 1 Ocak, 15 Temmuz, 29 Ekim, 30 Ağustos, 19 Mayıs ve 23 Nisan gibi günlerde mağazalar kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde mağazalar ilk gün öğleye doğru saat 13.00’de açılmakta ve bayramın diğer günleri standart çalışma düzeninde hizmetlerine devam etmektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Teknosa İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 ve Teknosa Satış Danışmanı İş İlanları! İş Başvuru Formu ve İlan Detayları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply