PEYMAN İş İlanları! Başvuru Formu ve Personel Alımları!

Peyman iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Peyman insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Peyman İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Peyman iş ilanları

Peyman İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook Twitter İnsan Kaynakları İnternet Adresi BAŞVUR

Peyman İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

1995 yılında Eskişehir’de, üç kuruyemiş firmasının birleşmesi ile kurulmuş olan Peyman Kuruyemiş, Türkiye’nin kuruyemiş sektöründe güçlü markalardan biridir. 2016 yılında Bridgepoint bünyesine katılmıştır.

 Peyman; Bahçeden, Çitliyo, Peyman ve Nutzz markalarına sahiptir. Bu markalar aracılığı ile hizmet vermektedir. Buna ek olarak, yurt dışında da Dorleo markası ile faaliyet göstermektedir. 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Peyman, Eskişehir’de fabrika açmıştır. Fabrika; 45 bin ton üretim, 6 bin ton depolama kapasitesine sahip olmakla beraber FDS, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahiptir.

 Sahip olduğu üretim tesisi sayesinde, faaliyetlerine ve gelişimine devam etmektedir. Bu sebeple, bünyesine yeni elemanlar kazandırmak için zaman zaman eleman alımı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği eleman alımlarını yayınladığı Peyman iş ilanları aracılığı ile duyurmaktadır.

 

Peyman İşe Alım Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Peyman, gerçekleştirdiği eleman alımları sayesinde çalışan kadrosunu gün geçtikçe genişletmektedir. Peyman, açık iş pozisyonlarını adaylara duyurmak amacı ile internet üzerinden online iş ilanları yayınlamaktadır. Adaylar, Peyman iş ilanlarını firmanın resmi internet sitesinde ya da internette yer alan birçok kariyer portalında bulabilirler. Peyman iş ilanları; açık iş pozisyonları, iş tanımları ve adaylarda aranan özellikler hakkında bilgi vermektedir.

Peyman iş ilanları

Peyman İş Başvurusu ve Personel alımları

Peyman bünyesine iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, internet üzerinden elde edecekleri başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurarak sisteme yüklemelidir. Böylece, iş başvurusu taleplerini firmaya iletmiş olurlar.

 Peyman bünyesine yapılan tüm iş başvuruları, Peyman insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri, başvuru formlarını değerlendirirken adayların açık iş pozisyonlarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek yetkinlikte olup olmadıklarına dikkat etmektedir. İş başvurusu talebi olumlu olarak değerlendirilen adaylar mülakat aşamasına geçmeye hak kazanırlar.

 İnsan kaynakları yetkilileri, adayları mülakata davet eder. Mülakat aşaması, insan kaynakları yetkilileri ve başvurulan iş pozisyonunun ilgili birim yetkilisi ile gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen mülakatlar yetkinlik bazlıdır. Adayların teknik ve mesleki bilgilerini ölçmeyi amaçlamaktadır. Mülakat aşamasını olumlu olarak tamamlayan adaylara iş teklifi yapılmaktadır. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilmeyen adayların CV’leri, insan kaynakları havuzunda daha sonra değerlendirilmek üzere biriktirilmektedir.

Peyman, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ve teknik lise öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. Peyman bünyesinde stajyer olarak çalışmayı ve sektörde iş tecrübesi kazanmayı isteyen öğrenciler, firmanı resmi internet sitesi üzerinden staj başvurusu yapabilirler.

 

Peyman Açık İş Pozisyonları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Adaylar, Peyman’ın yayınladığı iş ilanlarında çeşitli açık iş pozisyonlarına rastlayabilirler. Peyman iş ilanları genellikle; satış temsilcisi, satış müdürü, yönetici, endüstri mühendisi, makine mühendisi, satış ve destek sorumlusu, depo yöneticisi gibi iş pozisyonları içermektedir. Peyman, adaylara full time ya da part time çalışma imkanı sunmaktadır. Özellikle yılbaşı, sevgililer günü gibi özel gün etkinliklerinde part time elemana olan ihtiyaç arttığı için Peyman part time iş ilanlarına rastlamak mümkündür.

 

Peyman Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Peyman, gerçekleştirdiği eleman alımlarında iş başvurusu yapan adayları değerlendirirken adayların sahip olduğu bazı özellikleri esas almaktadır. Peyman bünyesinde çalışacak kişilerin; esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, seyahat engeli bulunmayan, genellikle aktif olarak araç kullanabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım çalışması konusunda tecrübeli, hırslı ve bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyen kişiler olması beklenmektedir.

 Peyman iş ilanları, açık iş pozisyonlarının gerektirdiği nitelikleri içermektedir. Adaylar, iş başvurusu yapmadan önce iş ilanlarını dikkatli bir şekilde incelemeli ve başvuruda bulunacakları açık iş pozisyonunun gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadığına karar vermelidir.

10 Comments

 1. Yüksel 04/01/2019
  • Gülşah 20/01/2020
 2. Yüksel 04/01/2019
  • www.PersonelAlimi.web.tr 05/01/2019
   • Batuhan ulus 25/01/2019
    • Gülşah 20/01/2020
   • Tuğba Örkütgil 28/11/2019
 3. Makbule Kadak 01/08/2019
 4. Tuğba Örkütgil 28/11/2019
 5. Aslı 03/12/2019

Leave a Reply