Kahve Dünyası İş İlanları 2020! 3000- 3500 TL Maaşla İşe Başla!

Kahve Dünyası İş İlanları
Kahve Dünyası İş Başvurusu

Kahve Dünyası iş ilanları ve personel alımı yapılan Kahve Dünyası şubelerine ayırdığımız yazımızda; eleman ilanı yayınlanan pozisyonlar, çalışma şartları, başvuru şartları, detaylı iş olanakları ve Kahve Dünyası iş başvurusu formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kahve Dünyası iş ilanları

Kahve Dünyası Şubesi – İş İlanları

Kahve Dünyası İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kahve Dünyası, 2004’de İstanbul Eminönü’nde açılan ilk şubesi ile hizmet vermeye başlayan, kendine ait tesislerde ürettiği çeşitli kahve tatlarını müşterilerine sunun bir markadır. Firmanın vizyonu Türklerin mevcut kahve kültürünü tüm dünyada tanınır hale getirmektir.

Hem cornerları hem de sayısı 140’ı aşan şubeleriyle hizmet sunun marka, yüksek kalite anlayışını sürdürebilmek adına eğitimli ve marka standartlarına uygun bir personel kadrosuyla hizmet vermeyi ön planda tutmaktadır.

Kahve Dünyası’na Personel Alımı

Eleman alımı sırasında markanın ofis ve mağazalarında çalışmak isteyen adayların oluşturduğu başvurular, insan kaynakları kadrosu tarafından değerlendiriliyor ve bu değerlendirme sonrasında özgeçmiş ve bazı yetkinlik mülakatları gerçekleştiriliyor.

Perakende sektörü için özel tasarlanmış envanterler den yararlanan firma, başvuruda bulunan adayların kişisel özelliklerini değerlendirmeyi de amaçlıyor. Marka, işe alım sürecinden sonra gerek bilgi gerek becerilerini artırmak amacıyla personelini çeşitli eğitimlere tabi tutuyor. Markanın merkez ofisinde ve mağazalarında çalışan personeline bir kariyer haritası belirleniyor ve gelecekte üstlenecekleri görevlerle ilgili kariyer eğitimleri gerçekleştiriliyor.

Kahve Dünyası’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Kahve Dünyası, Altınkılıçlar Kahve Kakao Ürünleri Ticaret ve Sanayi firması adı altında eleman alımı için Türkiye’nin tanınmış iş ilanı siteleri ve kendi internet sitesi (www.kahvedunyasi.com) üzerinden boş pozisyonların iş ilanını yayınlıyor.

Mağaza bakım sorumlusu, mağaza sorumlusu, stok kontrol sorumlusu, muhasebe sorumlusu, mekanik teknisyen, garson, bilgi sistemi elemanı, proje yönetim uzmanı ve satın alma sorumlusu gibi pozisyonlarda iş imkanı sunan firma, personelinin daima kalite standartlarına uygun ve eğitimli olmasına özen gösteriyor.

Kahve Dünyası İş İlanlarının Detayları

Çalışanlarına ticket, multinet ya da sodexo benzeri yemek kartı veren firma haftanın 7 günü açık bulunuyor. Tüm barista iş ilanları ya da Kahve Dünyası iş ilanları arasında markanın ilanına rastlayan adaylar tarafından firmanın internet sitesi olan www.kahvedunyasi.com üzerinden Kahve Dünyası iş başvurusu formu doldurularak başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Markanın internet sitesinde yer alan iş başvuru formunda adayın, ad-soyad, cinsiyet, doğum yeri ve tarihi, başvuruda bulunmak istediği pozisyon, iletişim bilgileri, iş deneyimleri ve öğrenim durumu gibi bilgilerine yer vermesi gerekiyor.

Kahve Dünyası ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda başvuru süreci ve firmayla ilgili detaylar sunmaya çalıştık. Açık pozisyonlar ve personel alımı yapılan şubeleri sürekli yenilenirken, Kahve Dünyasıyla ilgili en güncel duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

İş Başvurusu

Leave a Reply