Vestel İş İlanlarına İş Başvuruları Başladı!

Vestel iş ilanları
Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda; kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, 2020 personel maaşlarından vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Vestel iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel iş ilanları

Vestel Satış Şubesi – İş İlanları

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1984 yılında kurulan ve günümüzde en çok tercih edilen beyaz eşya ve elektronik markaları arasında yer alan Vestel, kurulduğu günden bu yana hızla gelişmekte ve yeniliklere imza atmaktadır. 1998 yılında Türkiye’nin ilk renkli televizyonunu üretmiş, çeşitli alanlarda yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde zirveye ulaşmıştır.

Uzun yıllar sektörün ihracat liderliğini diğer firmalara bırakmayan Vestel, günümüzde 152 ülkeye ihracat yapmaktadır.

2015 yılında “Kariyer.net” kariyer portalında yapılan oylamada “en beğenilen firma” seçilmiş ve çok talep gören bir firma haline gelmiştir.

Vestel V-Kuşağı Nedir?

Yalnızca Vestel’e özgü ve firmanın geleceğini şekillendirecek bir kuşaktır. Çalışanların yenilikçi, inovatif, dinamik, teknolojiye yön veren, proaktif ve fark yaratan düşüncelerle üretim yapması amaçlanmaktadır.

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Vestel iş başvurusu süreci adayların internette, sosyal medya platformlarında ya da üniversitelerin kariyer stantlarında Vestel iş fırsatlarını görmesiyle başlar.
 • Vestel iş başvurusu formu firmanın internet sitesinde yer almaktadır.
 • İnternet sitesinden Vestel iş ilanları hakkında bilgi edinebilir ve istediğiniz pozisyonlara başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Başvurunuzu tamamlamanızın ardından insan kaynakları tarafından oluşturulan işe alım ekibi başvurunuzu değerlendirir.
 • Vestel iş başvurusu süreci firmanın internet sitesinden adaylar tarafından takip edilebilmektedir.
 • Başvurunuz olumlu olarak değerlendirildiği takdirde Online Genel Yetenek ve Online İngilizce sınavlarına girmeniz gerekecektir.
 • Online Genel Yetenek ve Online İngilizce sınavlarında başarılı olursanız karşınıza “mülakat” aşaması çıkacaktır.
 • Mülakat aşamasında işe alım uzmanları, bölüm yöneticileri ve genel müdür görüşmelerini tamamlamanız gerekmektedir.
 • Mülakat sonrasında olumlu sonuç elde ederseniz şirket yetkililerince telefon yoluyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Şirket, bilgilendirmeyle beraber sizlere uygun gördükleri iş teklifini de sunar.
 • Vestel’deki yeni kariyerinize başlamak için teklifi kabul etmeniz yeterli olacaktır.

Vestel Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net’e üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek olmadan, kısa bir zaman harcadıktan sonra Vestel iş ilanlarına hemen ulaşabilirsiniz. İlanlara ulaştığınızda bu bünyede çalışmak için yapmanız gereken, başvuru formu doldurmaktır. Bu formu doldurduktan sonra iş başvurusu işleminiz Kariyer.net platformu üzerinde tamamlanmış olacaktır. Bu platformda sahip olmanız gereken tek şey, güzel bir cv’dir.

Kariyer. net üzerinde birçok personel alımı ilanı bulunmaktadır. İlanların çeşitliliği başvuruda bulunanlara ve elaman alımı sürecinde olan kurum veya kuruluşlara kolaylık sağlamaktadır. Tarafların memnuniyetini kazanmış olan Kariyer.net, tercih edilme oranını gitgide arttırmaktadır. Tercih edildikçe, bünyesinde bulundurduğu üyeleri memnun etme isteği de aynı oranda artmaktadır.

Vestek İş Olanakları

Bünyesinde 16.000 çalışanı bulunan Vestel, farklı alanlarda ve farklı özelliklerde adayları çeşitli iş olanakları sağlamaktadır. Vestel iş ilanları; Ar-Ge, yazılım, üretim, gömülü sistemler, kalite, uygulama, otomasyon sistemleri gibi teknolojik alanlardan ya da insan kaynakları, müşteri hizmetleri gibi yönetim alanlarından ilanlar içerebilir.

Vestel iş ilanları

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Ayrıca ithalat – ihracat, mali işler, planlama ve lojistik alanlarında da görebileceğiniz Vestel iş ilanları, ilgili bölümler hakkında donanımlı bay- bayan adayların başvurusuna açıktır. Başvurunuzu full time ve part time iş ilanları için yapabilirsiniz. Engelli iş ilanları seçeneği de bulunduran Vestel, engelli adaylar için de uygun pozisyonlar sağlamaktadır.

Vestel’e iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, hazırladığınız yazılı ya da videolu CV ile Vestel İnsan Kaynakları’na e-posta yollayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca firmanın Facebook sayfasından mesaj yoluyla da başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan kariyer sorularını cevaplamak, iş başvurusu yapmanın bir diğer yöntemidir.

Vestel bünyesinde staj yapmak isteyen stajyer adaylar, yukarıda belirtilen yöntemlerden herhangi birini kullanarak staj başvurularını tamamlayabilirler.

Vestel Çalışma Şartları 2020

 • Vestel bünyesinde çalışma saatleri 08.00 – 18.00 arasındadır.
 • Çalışanlar; ücretsiz ulaşım, genel yaşam sigortası, ücretsiz yüksek lisans ve ücretsiz yemek gibi olanaklardan faydalanabilirler.
 • Ayrıca firma çalışanları için tasarlanmış sosyal kulüpler, kişisel gelişim merkezleri, sosyal akivite ve dinlenme alanları ve sağlık hizmetlerinden faydalanmak da çalışanlar için düşünülmüş olanaklar arasında yer almaktadır.
 • Çocuk sahibi olan çalışanlar için firma tarafından kreş ve burs imkanı tanınmaktadır.

Vestel bünyesinde staj eğitimini tamamlayan stajyer öğrenciler için firma tarafından ulaşım, yemek, konaklama ve eğitim imkanları sağlanmaktadır.

Bu yazıda sizlere Vestel iş başvurusu süreci, Vestel’ de çalışabilmek için gereken nitelikler ve çalışma koşulları hakkında işinize yarayabilecek bilgileri sunduk. Hemen iş başvurusunda bulunarak Vestel ailesine katılabilirsiniz.

İş Başvurusu

Vestel İletişim

Müşteri Temsilcilerimize; 0 850 222 4 123 iletişim merkezi ve Whatsapp numaramızdan ya da CapCanlı Destek uygulamamızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca 08502224124 ve 08503935656 nolu numaralar Vestel’e aittir. Ekibimiz sizi Vestel markalı ürününüz için ek güvence fırsatlarıyla alakalı bilgi vermek ve anket çalışmaları amacıyla arayabilir.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz kanaldan bize ulaşmanız için;

Mail adresimiz : vmh@vestel.com.tr
vmh@vestel.com.tr
Whatsapp Numaramız: 0850 222 4 123

Leave a Reply