Erpiliç İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Yayınlandı!

Erpiliç iş ilanları
Erpiliç İş Başvurusu

Erpiliç iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Erpiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki Erpiliç iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Erpiliç iş ilanları
Erpiliç İş Başvurusu

Erpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1969 yılında 200 civciv ile üretime başlayan Erpiliç, dünyanın önde gelen piliç üreticileri arasına girmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak adına günümüzde 2300 çalışan, 1300 üreticisi ve 70 bayisi ile hizmet vermektedir. Günlük 330 bin kesim kapasitesine ulaşarak hedeflerinde ne kadar ciddi olduğunu kanıtlamıştır.

Erpiliç, yeni ürünler geliştirmek ve Pazar payını büyütmek için yeni yatırımlar yapmıştır. Yaptığı yatırımlar sonucunda bünyesine yeni elemanlar almaya ihtiyaç duymuştur. Siz de Erpiliç iş başvurusu yapmak isterseniz, Erpiliç eleman alımı sürecinden yararlanarak kendinize Erpiliç bünyesinde bir kariyer oluşturma şansı elde edebilirsiniz.

Erpiliç – Pazarlama Sorumlusu İş İlanları

İş Açıklaması

Gıda sektöründe yer alan firmamızın ürünlerinin sahada dağıtım ve pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilecek,Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, belirtilen vasıflara uygun olan takım arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Gıda sektörünün pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli
 • Rut sistemi disiplinine uyabilecek
 • Beşeri ilişkileri kuvvetli hızlı çalışıp pratik düşünebilen
 • Prim+Yemek+ssk+yol sistemi ile çalışabilecek,
 • Teminat verebilecek
 • 30-35 yaşını aşmamış
 • B-C-E Sınıfı ehliyetlerinden en az birine sahip olan ,
 • Askerliğini tamamlamış Bay adaylar,

İç Anadolu Bölge Bayi Yöneticisi İş İlanı

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin  4 (dört) yıl örgün öğretim veren bölümlerinden mezun,
 • Hızlı Tüketim sektöründe  bayi satış ve organizasyonu tasarlamak ve yönetmek, ekip oluşturmak konularında minimum 5 (beş) yıl deneyimli,
 • Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,
 • Takım çalışmasına ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
 • Veri analizi konusunda kendisini geliştirmiş, ileri analizler yapabilecek düzeyde MS Office uygulamalarına hakim,
 • Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • ihtiyaç doğrultusunda rotasyon nedeni ile şehir değişikliği yapabilecek,
 • Konya’da ikamet eden / edebilecek olan,

‘Bayi Yöneticisi’ aramaktayız.

İş Tanımı

 • Görev alacağı bölge müdürlüğünde  çalışan ya da çalışacak olan bayilerin satış organizasyonlarının  oluşturulmasına gerektiğinde liderlik etmek,
 • Bayilerin  günlük, haftalık, aylık  satış seyrini detaylı olarak takip ve  analiz ederek  istikrarlı bir şekilde performansı artırmaya yönelik aksiyon alınmasını sağlamak,
 • Bayileri şirket hedef ve vizyonuna göre yönetmek,  yönlendirmek, koordine etmek,
 • Yeni bayi adayları bulmak,
 • Bayinin satış ekibinin iş başı eğitimlerinin tasarlanması, uygulanması konusunda katkı vermek, liderlik etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: Konya
İş Başvurusu

Erpiliç İş Başvurusu Süreci Hakkında

Erpiliç, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmeyi ve bu gücü en verimli şekilde değerlendirmeyi amaçlamaktadır. Şirketin bu hedef ve stratejileri doğrultusunda, başarıyı temel alan çağdaş insan kaynakları uygulamaları yürütülmektedir.

Erpiliç iş başvurusu, iki yöntem ile gerçekleştirilebilir. Bunlardan ilki, Erpiliç resmi internet sitesinde bulunan Erpiliç iş başvurusu formunu doldurarak önceden hazırladığınız CV’nizi yüklemenizle gerçekleşir. İkinci yöntem ise CV’nizi Erpiliç bünyesine elden teslim etmenizdir.

Dönemsel olarak yapılan Erpiliç personel alımı, internette bulunan çeşitli kariyer portallarında Erpiliç iş ilanları yayınlanmasıyla başlamaktadır. İlanları inceleyerek hangi pozisyonlara personel alımı yapıldığını, pozisyonlar için aranılan niteliklerin neler olduğunu ve nasıl bir iş olduğunu öğrenebilirsiniz.

Erpiliç bünyesinde bir kariyer fırsatı yakalamak isteyenler Erpiliç iş ilanlarını inceleyerek kendilerine en uygun pozisyona karar verebilirler. Erpiliç çalışan adayları, kendilerine uygun bir pozisyon bulamazlarsa ya da hangi pozisyonun kendileri için daha iyi olduğuna karar veremezlerse genel başvuruda bulunabilirler.

Erpiliç bünyesine iş başvurusunda bulunulabilecek pozisyonlar genellikle; bilgi işlem yazılım personeli, veteriner hekim, Axapta yazılım uzmanı ve Axapta sistem analisti gibi pozisyonlardır.

Erpiliç Kariyer.net İş Başvurusu

İş başvurusunu online olarak gerçekleştirmenin önemi, son zamanlarda iyice artmıştır. Çünkü, gün geçtikçe teknoloji ile birlikte, hayatımızı pratik bir şekilde ilerletmek istiyoruz. Erpiliç için iş başvurusunda bulunmak istediğinizde, bu başvuru için ziyaret edeceğiniz siteler bulunmaktadır. Bu noktada, Kariyer.net en başta belirmektedir. Personel alımının sayısını zamanla arttıran bu platform sizlere çeşitli iş imkanı sunmaktadır.

Kariyer.net üzerinden, iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız öncelikle, bu platforma üye olmanız gerekmektedir. Hızlı ve ücretsiz üyelik sağlayan Kariyer.net üzerinden, yapmanız gereken ikinci hamle ise, istediğiniz firma için başvuru formu doldurmak olacaktır. Birden fazla başvuru formu doldurup, cv’nizi paylaşabileceğiniz, çok sayıda eleman alımı gerçekleştiren güvenilir bir sitedir.

Erpiliç İş Başvurusu Formu Hakkında

Erpiliç iş başvurusu formu, firmanın resmi internet sitesinde yer almaktadır. İnternet sitesinin insan kaynakları bölümünü açtığınızda Erpiliç iş başvurusu formuna ulaşmış olursunuz. Başvuru formu, Erpiliç çalışan adayları hakkındaki bazı bilgileri sorgulamayı amaçlar. Başvuru formunda bulunan kategoriler aşağıda listelenmiştir.

 • Kimlik & İletişim Bilgileri;

Bu bölüm kimlik bilgilerinizi ve telefon numarası, ev adresi gibi iletişim bilgilerinizi sorgulamaktadır. Ayrıca cinsiyet, medeni hal, sürücü belgesi gibi bilgiler için de doldurulacak alanlar bulunmaktadır.

 • Yabancı Dil;

Bu bölüm çalışan adaylarının yabancı dil seviyesi hakkında bilgi edinmek amaçlıdır. Adayların kaç tane yabancı dil bildikleri ve bildikleri yabancı dilde okuma, yazma ve konuşma becerileri sorgulanmaktadır.

 • Sigara Kullanımı;

Adayları sigara kullanıp kullanmadıklarını sorgulamak amacıyla açılmıştır.

 • Özel Durum;

Bu bölüm, adayların herhangi bir özel durumu olup olmadığını öğrenmek amacıyla açılmıştır. Adaylar; engelli, eski hükümlü ya da şehit yakını ise bunu belirtmeleri gerekir.

 • Seyahat Durumu;

Bu bölümde ise adayların iş gereği seyahat edip edemeyeceğini öğrenmeyi amaçlamaktadır.

 • İş Tecrübeleri;

Adaylar, bu bölüme daha önce edindikleri iş tecrübelerini girmelidir. Firma adı, başlangıç tarihi, ayrılma tarihi ve çalışılan pozisyonu girmeleri yeterli olacaktır.

 • Eğitim Bilgileri;

Bu bölümde adayların hangi eğitim düzeyinde olduğunu belirtmeleri gerekmektedir. Giriş ve bitiş tarihi, okul adı ve bölüm belirtilmelidir.

 • Eğitim / Sertifikalar;

Adayların aldıkları tüm eğitimleri ve bu eğitimler sonrası aldıkları sertifikaları belirtmeleri gerekmektedir.

 • Bilgisayar Bilgileri;

Adaylar bu bölümde yer alan kutucuğa, bilgisayarda hangi programları kullanabildiği yazmalıdır.

 • Referans Bilgileri;

Bu bölüm iş başvurusu süreci için oldukça önemlidir. İnsan kaynakları yetkilileri gerektiğinde referans listenizde yer alan kişileri arayabilmektedir. Bu sebeple, referans olarak vermek istediğiniz kişinin adını, soyadını, çalıştığı şirketin adını, görevini ve iletişim bilgilerini girmelisiniz.

Erpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Erpiliç Sıkça Sorulan Sorular

Erpiliç iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebeple sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Erpiliç İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Erpiliç iş ilanları 2021 yılının geri kalanında da oldukça ilgi görmektedir. Bu sebeple iş başvuruları sebebiyle yoğunluk yaşayan insan kaynakları, başvuru sahiplerine en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışmaktadır. Yine de belirleyici bir süre vermek gerekirse eğer, firma kendilerine ulaşan 2021 Erpiliç İş Başvurusu Formlarını 3 ile 7 gün arasında sonuçlandırmaktadır.

Erpiliç 2021 İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Kariyer.net ve Personelalimi.web.tr gibi interaktif platformlara yabancı olanlar, Erpiliç iş başvurularını mağazalar üzerinden yapabilirler. Mağaza ofislerine gelenler buradan 2021 Erpiliç İş Başvurusu Formu talep edip doldurarak müracaatlarını gerçekleştirebilirler.

Erpiliç İş Başvurusu Formu Nerede Yayınlanıyor?

Daha önce bahsettiğimiz gibi Erpiliç 2021 İş Başvurusu Formu çeşitli iş arama sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu platformları kullanmakta zorlananlar, en yakın Erpiliç şubesinde iş başvurusu formu doldurabilirler.

İstediğim Şube İçin İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Erpiliç yayınladığı iş ilanlarında personel alımı yapılan şube ve iş pozisyonunu ayrıntılı bir şekilde paylaşmaktadır. Paylaşılan bilgiler dışındaki bir lokasyonda bulunan Erpiliç şubesi için iş başvurusu yapılamamaktadır.

Personel Alımı Yapılan İdari Bölümler Nelerdir?

Erpiliç iş ilanlarında genellikle kasiyer ve mağaza satış danışmanı gibi pozisyonlar dışında;

 • Hukuk Birimi
 • Satın Alma
 • Muhasebe
 • Reklam Birimi
 • Müdür
 • Genel Müdür
 • Yönetici
 • Yönetici Asistanı
 • Mağaza Müdürü

gibi idari bölümler için personel alımı yapmaktadır.

Erpiliç 2021 Personel Maaşları Ne Kadar?

En fazla soru yöneltilen konuların başında personel maaşları gelmektedir. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da en düşük personel maaşını asgari ücretin %10 üstü olarak belirlenmiştir. Mağazalarda prim sistemi uygulayan firma fazla mesai ücretleri ve kazanılmış primleri personel maaşlarına yansıtmaktadır.

Erpiliç Çalışma Şartları Nasıl?

Bu konu çok genel ve ayrı bir yazı hazırlanması gereken bir konu olmasına rağmen kısaca bahsetmeye çalışalım. Erpiliç çalışma şartları aynı sektördeki diğer firmalarla benzer koşullarda olduğunu söyleyebiliriz.

Erpiliç mağazaları açılış kapanış saatleri 08:00 ile 22:00’dır. Günde 8 saat mesai süresi bulunan Erpiliç çalışanlarının gün içerisinde 1 saat yemek molası vermektedirler. Vardiya sisteminin bulunduğu Erpiliç Mağazaların da, haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.

İletişim

Merkez
Erpiliç Entegre Tavukçuluk Üretim Pazarlama ve TİC. AŞ.
Doğancı Köyü Mudurnu Yolu Caddesi No:67 Merkez/BOLU Erpiliç Genel Merkezi
Telefon: 0 374 253 48 48 Faks:0 374 253 49 00
Tüketici Danışma Hattı: 0 800 344 44 44
E-posta: [email protected]
Kayıtlı E-Posta:[email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.