Erpiliç İş İlanları ve Erpiliç Çalışma Şartları! İş Başvurusu Formu Yayınlandı!

Erpiliç iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Erpiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Erpiliç 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Erpiliç Çalışma Şartları

Erpiliç Çalışma Şartları – Erpiliç Çalışma Saatleri

Erpiliç İş İlanları ve Çalışma Şartları

İş başvurusu yapmayı düşünenlere uzun yıllar zarfında müşterileri için hijyenik ürünleri sunmakta olan Erpiliç personel alımlarını tavsiye edebiliriz. Bu yazımızda erpiliç çalışma şartları, erpiliç maaşları, elemanlar için aranılan özellikler nasıl gibi sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Erpiliç müşterileri için hizmetlerini sunabilmek amacıyla yılın her döneminde eleman alımları yapmaktadır. Erpiliç gibi köklü bir şirkette kariyeri hedefliyorsanız ve düzenli bir işiniz olsun istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Erpiliç İş Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

Erpiliç eleman ihtiyacını karşılayabilmek için bölümlerindeki eksik pozisyonlara alımları web adresi üzerindeki insan kaynakları bölümünden yapıyor. Genellikle insan kaynaklarının sayfası üzerinden genel iş başvurularını yapılabiliyor ama daha detaylı iş ilanları için kariyer sitelerinden Erpiliç’in boş kadrolarına daha rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kariyer sitelerindeki iş ilanlarına CV’nizi göndermek ya da başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilmeniz mümkün.

Erpiliç İş Başvurusu Şartları

Erpiliç İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Ayrıca İşkur aracılığıyla da Erpiliç firması personel alımı yapmaktadır. Bazı dönemler firma, part time eleman ilanlarıyla da kariyer sitelerinde personel aramaktadır.

Erpiliç Ne Gibi Alanlarda İş İmkanları Sunuyor?

Erpiliç firmasının kariyer sitelerinde değişik pozisyonlar için iş ilanı verdiğini görüyoruz. Bunlar arasında tavuk kesimi ve işleme elemanlarından sistem analistlerine, veteriner hekimlerden bilgi işleme ve yazılım uzmanlarına, tavuk kesimi personellerinden şoföre, satış temsilcisinden paketleme veya kümes bakım işçilerine kadar çok farklı dallarda eleman arandığını görmekteyiz.

Erpiliç Çalışma Koşulları Nasıl?

Erpiliç firmasında gündelik olarak elemanların çalışma saatleri  8.5 saat olarak belirlenmiştir. Hafta içerisinde bir gün izin kullanma hakkı bulunan elemanların bir yılı doldurması halinde 14 gün senelik izin hakkı bulunmaktadır. Kesimhanede çalışan personeller için vardiya saatleri 8 saat üzerinden hesaplanmaktadır.  Satış noktalarında çalışanlar da günlük 8.5 saat çalışmaktadır.

Maaşlar pozisyona göre değişiklik göstermekte olup sgk , yemek ve yol ücreti de verilmektedir. Buna ek olarak yılın belli dönemleri ikramiye hakkına da sahip olan çalışanlar için ek mesai yaparlarsa artı maaşlarına mesai saatleri kadar ekleme yapılmaktadır.

Bu imkanlara sahip olan büyük ve prestijli bir firma olan Erpiliç kariyerini devam ettirmek isteyenlere yılın her döneminde iş imkanları sunmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ERPİLİÇ İş İlanları İçin Tıklayınız.

One Response

  1. özgür tuncel 19/05/2019

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks