Collezione İş İlanları ve Personel Alımları 2019

Tekstil sektörünün ilk akla gelen firmalarından olan Collezione, yayınladığı personel ve işçi  ilanları ile çok sayıda eleman alımı yapacağını duyurmuştur.

Collezione iş ilanları sayfasında yer alan bilgilere göre, yurt içinde satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü ve depo personeli alımı yapacak olan firma, başta Irak olmak üzere çeşitli ülkelerdeki şubeleri içinde iş ilanları yayınlayarak, personel alımı gerçekleştirecektir.

Collezione iş ilanları ve personel alımlarını yayınladığımız sayfamızda, Collezione iş başvuru sürecinden başvuru sonrası istenilen belgelere kadar detaylar sunacağımız yazımızın alt başlıkları şu şekildedir.

Collezione İş İlanları Yayınlandı

Collezione şube sayısı ve müşteriye en iyi hizmete götürebilme amacı doğrultusunda, Collezione iş ilanları sayfasında sürekli güncellenen pozisyonları ile satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü ve depo sorumlusu alımları gerçekleştirmektedir.

İş başvurularında, alanında ve sektörde deneyimli personel tercihleri yapmaya özen gösteren Collezione insan kaynakları birimi, yerine göre yetiştirilmek üzere deneyimsiz ve aynı zamanda engelli personel ilanları yayınlayarak bu alandaki kişiler içinde gelir kapısı olabilmektedir.

Part time ve stajyerler içinde çalışma alanları bulunduran firma, bu pozisyonlarda çalışanlara normal personel maaşlarının dışında ücret ödemektedir.

Collezione iş ilanları

Collezione Mağazası – Collezione İş İlanları

Collezione personel ilanlarında aranılan özellikler aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf

Collezione Açık İş Pozisyonları

Bünyesinde temizlik işçisinden güvenlik görevlisine, satış danışmanından mağaza müdürüne varana kadar birçok iş pozisyonu bulunduran firma, çoğunlukla satış danışmanı ve mağaza görevlisi iş ilanları başlıklı duyurularda bulunmaktadır.

Sizde Collezione çatısı altında giyim sektöründe yer almak istiyorsanız, aşağıdaki tabloda personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Collezione İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Collezione iş ilanlarına müracaat etmenin belli başlı bir kaç yöntemi olmasına rağmen, bunlardan en kolay ve tercih edileni internet üzerinden yapılan iş başvurularıdır. Collezione iş ilanları sayfası ve Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarından iş başvurusu formuna ulaşabileceğiniz gibi çeşitli kariyer ilan sitelerinden de iş başvuru formu doldurup, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tüm bu iletişim kaynaklarına ulaşmakta zorlanıyorsanız eğer aşağıda adresini paylaştığımız Collezione iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz

Collezione iş ilanları - cv gönder

Collezione Cv Gönder

[Alert-not]

Collezione İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

[/ Uyarı-not]

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Collezione personel alımlarında son derece seçici davranan bir firmadır ve bu yüzden iş başvurusunda bulunan personel adaylarını bir kaç aşamalı sınav ve mülakatlara sokmaktadır. Bu süreçte İngilizce yeterlilik sınavı ve Psikoteknik analizlerden geçirilmektedir.

Bahsedilen sınav ve mülakatlardan başarılı olarak ayrılanlardan seçim yapılanlardan, personel özlük dosyasının ve firma kayıtlarının yapılabilmesi için bir takım belgeler istenmektedir.

Yasal olarak hazırlanması zorunlu olan belgelerin yanı sıra firma ve pozisyona göre değişkenlik gösterebilen belgelerin bazıları şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • İkametgah Belgesi
 • Askerlik Durum Belgesi
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü
 • Öğrenim Durum Belgesi

[Alert-not]

E-Devlet Giriş Sayfası

[/ Uyarı-not]

Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Oluşturduğu istihdam ile binlerce aileye gelir kapısı olan Collezione, personellerine sağladığı çalışma koşullarıyla ülkemizde en fazla tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Collezione personel maaşları başta olmak üzere, izin takvimi, sosyal haklar ve çalışma sürelerine kadar birçok detayı inceleyebileceğiniz tabloyu sayfanın devamında bulunabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz

İnsan kaynakları

En önemli Kaynağımız, insanımızdır… Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek; insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek, bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçla , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalİte – Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir. Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.

İletişim Adresleri

Telefon:
02124471212
E-posta:
[email protected]

Adres:
Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey/İstanbul

Leave a Reply