Sultan Market İş ilanları ve İş Başvurusu Formu 2020

Sultan market iş ilanları
Sultan market iş başvurusu

Sultan Market iş ilanları yayınlandı! İş başvurusunda bulunmak isteyenler için; kasiyer, reyon görevlisi, manav ve  kasap pozisyonlarına eleman aranmakta olup, çok sayıda personel alımı yapılacaktır.

Sizde Sultan Market iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız eğer, yayınlanan firma ilanlarında belirtiler, çalışma şartları, açık pozisyonlar, personel maaşları ve iş başvurusu formu ile ilgili bilgilere sayfamızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

Sultan Market İş İlanları

80’li yılların başlarında Kütahya’da kurulan Sultan Market, 30 seneyi aşan market sektöründeki deneyimi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Son güncel iş ilanlarına baktığımızda personel alımı yapılan açık pozisyonlarında gücelleme yapan insan kaynakları, iş başvurularını tekrar kabul etmeye başlamıştır. Şu an için kasiyer, reyon görevlisi ve depo personeli pozisyonlarına yapılan müracaatları değerlendirmeye alan firma; bilgisayar operatörü, bilgi işlem, satın alma kısımları için yapılan müracaatları başvuru havuzlarında bekletmektedirler.

Gerekli pozisyonlarda personel gereksinimi doğması durumunda başvuru havuzunda beklettikleri iş başvurularını yeniden değerlendirmeye alan insan kaynakları, başvuru sahipleri ile irtibata geçmektedirler.

Sultan market iş ilanları ve İş başvurusu formunu sayfamızın devamında bulabilir, başvuru formunda istenilen bilgileri doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için İş başvurusu yapabilirsiniz.

Sultan Market İş Başvurusu Formu

Sultan market iş Başvurusu formuna sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, firmanın insan kaynakları sayfası ve en yakın Sultan market şubelerinden temin edebilirsiniz.

Genel olarak eğitim düzeyi, askerlik durumu ve tercih edilen iş pozisyonu gibi doldurulması gereken alanların bulunduğu başvuru formuna, burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sultan Market başvuru formunu doldurduktan sonra firmanın internet sayfasından veya en yakın Sultan Market şubesine iş başvuru formunuzu teslim edebilirsiniz.

Sultan Market Açık İş Pozisyonları

Firma içerisinde hem ilk ve orta öğretim hemde yüksek okul mevzunları için iş olanakları bulunmakla birlikte part – time, stajyer ve engelli personel alımları da yapılmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında özellikle tecrübeli adayların tercih sebebi olduğunu belirten insan kaynakları, personel adaylarında aranılan temel özellikleri aşağıdaki gibi sıralamıştır şekilde sıralamıştır.

  • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
  • İlk Öğretim (Mezun)
  • Lise (Mezun)
  • Ön Lisans (Mezun)
  • Üniversite(Mezun)
  • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
  • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
  • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
  • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Sultan market iş ilanları

Sultan Market İş Başvurusu

Sultan Market her yıl yüzlerce kişiye yeni iş imkanları sağlayarak hem personel kadrolarını güçlendirmekte hemde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımaktadır. Buna paralel olarak “Sultan Market İş İlanları” başlıklı duyurularda,  2018 yılında da çok sayıda personel alımı yapılacağı ve iş başvuru formlarının değerlendirilmek üzere kabul edileceği açıklanmıştır. Kasiyer, orta reyon personeli, depo elemanı, manav görevlisi, kasap görevlisi gibi pozisyonlardan herhangi birine iş başvurusu yaparak, sizde Sultan Market şubelerinin birinde işe başlayabilirsiniz.

Market sektöründeki diğer firmaların yayınladığı iş ilanlarını Market İş İlanları sayfamızdan ulaşarak, karşılaştırmalar yaptıktan sonra doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Sultan Market iş ilanlarında yayınlanan açık iş pozisyonlarını ve personel alımı yapılan Sultan Market şubelerini aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Şube AdıPozisyon
Kütahya / Karagöz Şb.Kasiyer – Orta Reyon Personeli- Manav
Kütahya / Yenidoğan Şb.Depo Elemanı – Manav-Şarküteri-Şoför
Kütahya / Fatih Şb.Şarküteri Elemanı – Kasiyer
Kütahya / Meydan Şb.Satış Elemanı-Kasap-Temizlik Elemanı
Kütahya / Bahçelievler Şb.Kasiyer – Üretim Personeli
Kütahya / Vefa Şb.Kasap – Kasiyer – Depo Elemanı
Kütahya / Dumlupınar Şb.Manav – Kasiyer – Kasap – Satış Elemanı
Kütahya / Atakent Şb.Manav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer
Kütahya / Pazar yeri Şb.Şarküteri Elemanı – Kasiyer
Kütahya / İstiklal Şb.Şarküteri Elemanı – Kasiyer – Manav
Kütahya / 75. Yıl Şb.Üretim Personeli – Kasiyer – Kasap
Kütahya / Meydan Şb.Kasap – Manav – Kasiyer – Şoför
Kütahya / Toki Şb.Manav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer

Sultan  Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sunulan iş olanakları ilginizi çekiyor ve belirtilen iş pozisyonlarından herhangi birine müracaatta bulunmak istiyorsanız eğer, aşağıdaki paylaşmış olduğumuz link üzerinden kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş ilanlarını kendi internet sayfasından ve çeşitli ilan siteleri üzerinden yayınlayan Sultan Market, bu platformlar üzerinden insan kaynaklarına ulaşan başvuruları personel havuzlarında biriktirmekte ve gerek görüldüğü taktirde sizinle irtibata geçmektedirler.

Elektronik ortamın dışında şubelere elden ulaştırılan cv ve iş başvurusu formları da firma tarafından kabul görmektedir. Sultan Market insan kaynakları birimi, yapılan iş başvurularına en geç 3 iş günü içerisinde geri dönüş yaparak, işlemleri mümkün olduğunca hızlı gerçekleştirmektedir.

Sultan Market İş Başvuru Formu

Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sultan Market iş ilanlarını takip ediyor ve başvuru yapma aşamasında iseniz,işe alınmanız da yardımcı olacak bir kaç tavsiyemiz olacak.

Öncelikle firma beklentileri ve sağladığı olanaklarla ilgili bilgi edinmenizde büyük fayda var. Özellikle çalışma şartları ve personel maaşlarıyla ilgili bilgi edinmeniz, firmanın ekonomik beklentilerinize uygunluğu konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Cv ve başvuru formu doldururken düzenli ve eksiksiz form doldurmaya dikkat etmelisiniz. Başvuru formunda belirteceğiniz referans ve kişisel bilgileriniz güncel olmalı, bildirilmesi istenen eğitim ve kurs sertifikalarını başvuru formunun yanında teslim etmeniz gerekmektedir.

Sultan Market Maaşları ve Çalışma Şartları

Sultan Market, müşteri memnuniyetinin yanı sıra personel dostu yaklaşımıyla, çalışmak isteyen ve iş arayan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Buna paralel olarak Sultan Market çalışma koşulları ve eleman maaşları, sektördeki birçok firmaya göre daha tatmin edicidir diyebiliriz.

sultan market çalışma şartları

Sultan Market Çalışma Koşulları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Çalışma şartlarından bahsedecek olursak, günlük 8 saat mesai süresi dolduran Sultan Market çalışanlarının, haftalık 1 gün izin hakları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 1 yıllık çalışma süresini dolduranların yaklaşık 2 hafta senelik izin hakları doğmaktadır.

Sultan Market personel maaşları için net rakamlar vermek mümkün değildir. Zira, Sultan Market eleman ücretleri çalışılan pozisyona ve çalışma süresine bağlı olarak değişmektedir ve prim sisteminin yanı sıra her yıl maaş iyileştirmeleri yapılmaktadır.

Sultan market çalışma koşulları ve personel ücretleri ile ilgili hazırladığımız tablomuzdan, çalışma saatlerinden kasiyer ve satış danışmanı maaşlarına kadar  merak edilen birçok konuyu öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

7 Comments

Müzeyyen Tanrıverdi

Ekim 8, 2018

Merhaba Deneyimim Yok 26 yaşındayım işe ihtiyacım var şimdiden Teşekkür ederm

Cevapla

Sema çevik

Ekim 23, 2018

Mrb kasiyerlik deneyimin yok hem öğrenmek istiyorum hemde çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Ekim 24, 2018

Merhaba Sema hanım,
Sultan Markette çalışmak için sitemizde bulunan iş başvurusu adresinden veya BURAYI tıklayarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla

Süleymab

Nisan 5, 2019

Ben gelen malzemeleri reonlara döşeme yapmak istiyorum yani orta reonlara yada sizin kararınızı göre çalışmak istiyorum

Cevapla

Süleyman

Nisan 5, 2019

Öncelikle selamunaleyküm ben 17 yaşındayım hem bu işleri ögrenmek istiyorum hem kariyer saibi olmak istiyorum ve böyle yerlerde kendimi başarılı buluyorum beni bu işe alırsanız çok sevinirim ihtiyacım var hem boş duranı Allahımız sevmezmiş lütfen beni bu işe alın orta reon benim için çok uygun olur gelen ürünleri dizerim sıra sıra yerlerine döşerim buna ihtiyacım var lütfen mayısta açık ögretime yazılıp 10 sınıftan devam ediyorum lütfen beni alın rica ediyorum iyi günler

Cevapla

sibel kaya

Ekim 24, 2019

reyon gorevlısı olarak calıssa bılırım

Cevapla

Muharrem Turgut

Ocak 26, 2020

Merhaba 22 yaşındayım işe ihtiyacım var uygun görülen her dalda çalışabilirim ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim

Cevapla

Leave a Reply