BANVİT 2020 İş ilanları ve Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar!

banvit iş ilanları
Banvit iş başvurusu

Banvit iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda; kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, 2020 personel maaşlarından, vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Banvit iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Banvit iş ilanları

Banvit İş İlanları ve İş Başvurusu

Banvit İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1968 yılında yem üreticisi olarak faaliyete başlayan Banvit, 1984 yılında piliç eti üretimi yapmaya başlamıştır. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren banvit, poşetlenmiş ve temizlenmiş piliç eti üretmiştir. Daha sonra 2001 yılında hindi eti ve diğer hazır gıdaları üretmeye başlamıştır. 2005 yılında kırmızı et üretimine geçerek tüketicisine farklı tatlarda hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Bugün bünyesinde bulunan binlerce çalışanıyla öncü üretim anlayışına sahiptir. Kalite odaklı bir üretim ile yoluna devam etmektedir. Avrupa’nın en önce gelen firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır. Gelecek vaat eden bir firma olması dolayısıyla, Banvit iş ilanları oldukça fazla sayıda talep görmektedir. Peki ama Banvit ailesine katılmak için neler yapılmalıdır? Banvit işe alım süreci nasıl işlemektedir?

Banvit İş Başvurusu Süreci Hakkında

 • Banvit ailesinde bir kariyer fırsatı yaratmak isteyen adayların yapması gereken ilk şey, firmanın resmi internet sitesinin insan kaynakları sayfasına gitmektir.
 • Burada ihtiyaç duyulan pozisyonlar listelenmek dedir.
 • Açık bulunan pozisyonlara tıklayarak iş tanımı ve genel bilgiler hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
 • Firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan tüm başvurular insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenmektedir.
 • Yetkililer, Banvit iş başvurusu olumlu görülen adaylara telefon yoluyla ulaşmaktadır. İş başvurusu süreci olumlu olmayan adaylar ise ileride uygun bir pozisyon oluşabilmesi ihtimaline karşı firma bankasında biriktirilmektedir.

Banvit Kariyer.net İş İlanları

Banvit bünyesinde çalışmak istiyorsanız, güvenilir ve sizlere birçok imkan sunan Kariyer.net üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için siteye ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra, başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Banvit’in sunduğu imkanlara bakmanın yanında diğer eleman alımı yapan şirketlerin iş imkanları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. İnternet erişimini sağladıktan sonra, bu erişim günümüzde çoğu şeyi gerçekleştirdiği gibi personel alımını ve iş bulmanızı Kariyer.net’e girmenizle sağlayacaktır.

İş başvurusu yapabileceğiniz çeşitli siteler bulunmaktadır. Bu sitelerde aramamız gereken önemli unsurlardan biri, güvenilirlik olmalıdır. Çünkü, cvinizi başvuruda bulunduğunuz platforma yükleyerek bilgilerinizi paylaşmış olacaksınız. Bu yüzden Kariyer.net günümüzde en çok tercih edilen platformlardan olmuştur.

Banvit İş Başvurusu Formu Hakkında

 • Banvit iş başvurusu formu, firmanın resmi internet sitesinde herkesin ulaşabileceği bir konumdadır.
 • Başvuru formunun il bölümünü kişisel bilgiler oluşturmaktadır. Ad – soyad dan başlayan ve kan grubuna kadar uzanan bu bilgiler firma için oldukça önemlidir.
 • İkinci bölümde ise eğitim durumu ve mesleki bilgileri içermektedir. Burada mesleğinizi, çalışmak istediğiniz bölümü ve çalışmak istediğiniz tarihi belirtmeniz istenir.
 • Banvit bünyesinde ilkokuldan üniversiteye kadar geniş eğitim seviyesinde insanlara uygun pozisyonlar bulmak mümkündür. Bu sebeple başvuru formunda ilkokul ve üniversite seçeneğini aynı anda görebilmek mümkündür.
 • Daha sonraki bölümde ise iş deneyimleriniz sorgulanmaktadır. Daha önce çalıştığınız işyerinin adı, göreviniz, aldığınız brüt maaş ve ayrılma nedeniniz oldukça önemlidir.
 • Son olarak referans listesi bölümüyle karşılaşacaksınız. Referans listesi sizin hakkınızda bilgi alabilecekleri kişilerden oluşmalıdır. Akrabalarınız haricinde 3 kişi belirtmeniz istenmektedir.

Banvit İş İlanları Hakkında

Banvit iş ilanları genellikle ful time ilanlardan oluşmaktadır. Bu sebeple part time iş ilanlarına rastlamak oldukça zordur. Banvit iş ilanları, elektrikçi, makinacı, gıda mühendisi, insan kaynakları, tüccar dağıtım elemanı, satış uzmanı gibi çeşitli çalışma bölümleri için verilmiş ilanlardan oluşmaktadır.

banvit iş ilanları

Banvit iş başvurusu

Banvit Çalışanlarına Sağlanan Olanaklar

Banvit çalışanları, her gün gelişen ve ilerleyen bir firma bünyesinde çalışmanın yanı sıra birçok olanağa sahiptir. Firma tarafından çalışanlara sağlanan olanaklar aşağıda listelenmiştir.

 • Banvit personel maaşları; genellikle asgari ücret + kıdem ücretidir. (yıllık 20 TL)
 • Ücretsiz öğle yemeği imkanı bulunmaktadır.
 • Servis imkanı bulunmaktadır.
 • Çalışılan pozisyona göre değişmekte olan prim uygulaması yer almaktadır.
 • Banvit bünyesinde bulunanların tümü sigortalı çalışanlardır.
 • Maaşlar düzenli olarak ödenmektedir.
 • Özel zamanlarda yarım maaş ikramiye uygulaması yapılmaktadır.
 • Çalışanların gün içinde çay ve sigara molası bulunmaktadır.
 • Banvit çalışma saatleri vardiya sistemiyle belirlenmektedir. Vardiya saatleri sektörde uygulanan vardiya saatlerine göre oldukça uygundur.
 • Banvit, çalışanlarına titiz ve sıcak bir çalışma şartları sağlamaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı sizler de hemen Banvit resmi internet sitesine girip Banvit iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İletişim Adresleri

Şirket Merkezi:
Ömerli Mah. Ömerli Sok. No: 208 Bandırma / Balıkesir

Tel: (0266) 733 86 00 Pbx
Faks: (0266) 733 86 18 Pbx
E-posta: bilgi@banvit.com
Tüketici Danışma Hattı: (0800) 297 94 94 – (0850) 288 86 00

Leave a Reply