Doğuş Çay İş İlanları! Personel ve Eleman Alımları Başladı!

Doğuş Çay iş ilanları ve iş başvurusu formu yayınlandı! Çok sayıda pozisyona personel alımı, işçi alımı ve eleman alımları yapılırken, Doğuş Çay iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğuş çay iş ilanları

Doğuş Çay İş Başvurusu

Doğuş Çay İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Doğuş Çay, 1985 yılında kurulmuştur. Çay sektörüne yatırım yaparak hizmet vermeye başlamıştır. Üretimlerine çay ile başlamış olup şeker ve konserve faaliyetleri ile devam etmiştir. İleri görüşlü stratejilerle hızla gelişmiş ve çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Firmanın temel ilkeleri arasında kalite ve dürüstlük yer almaktadır. Bünyesinde, 800’ü beyaz yaka ve 1000 tanesi mavi yaka olmak üzere toplam 1800 çalışanı bulunmaktadır. Doğuş Çay iş ilanları çok sayıda başvuru almaktadır. Bunun sebebi ise firmanın benimsediği yenilikçi ve dürüst insan kaynakları politikasıdır.

 Doğuş Çay İş Başvurusu Süreci Hakkında

Doğuş Çay iş ilanları, sektörün en çok talep gören ilanları arasında yer almaktadır. Doğuş Çay iş başvurusu süreci, secretcv.com adresinden bir üyelik alarak başlatılabilir. Günümüzde firmaların büyük bir çoğunluğu ilanlarını çeşitli kariyer portallarında yayınlamaktadır. Ancak Doğuş Çay, iş başvurusu için yalnızca secretcv.com ile anlaşma yapmıştır.

Siteye giderek kendinize bir üye hesabı oluşturduğunuzda Doğuş Çay iş başvurusu süreci için ilk adımı atmış olursunuz. Doğuş Çay bünyesi için açılmış ilanları inceleyerek kendinize en uygun pozisyonu bulabilirsiniz. Daha önceden oluşturmuş olduğunuz CV’nizi kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek ilgili ilana yükleyebilirsiniz. Böylece Doğuş Çay iş başvurusu talebiniz alınmış olur. Doğuş Çay eleman alımı ve işçi alımı işlemleri insan kaynakları tarafından gerçekleştirilir. Başvuru talebiniz insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirilir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği takdirde, yetkililer tarafından geri dönüş alırsınız.

Doğuş Çay İşe Alım Politikası ve Çalışma Şartları

Doğuş Çay, işe alım sürecinde iş başvurusunda bulunan adayları adil bir şekilde değerlendirerek çalışanlarına tak ettikleri değeri vermeyi amaçlar. Çalışanları için mutlu ve huzurlu bir iş ortamı oluşturmak temel prensipler arasında yer almaktadır. Bireye saygının en üst planda tutulduğu bir iş ortamı yaratmak öncelikli amaçtır. Tüm çalışanlar birbirine saygı duyarak birbirlerinin hak ve özgürlüklerine olumsuz bir yaklaşımda bulunmamaktadır.

Doğuş Çay, çalışanlarının gelişimini önemsemektedir. Bu sebeple, çalışanları için çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır.

Doğuş Çay işe alım, ücretlendirme, performans değerlendirme, eğitim ve görevlendirme süreçlerini çalışanları arasında eşitlik sağlayarak sürdürmektedir. Böylece çalışanlar arasında fırsat eşitliğini sağlamış olacaktır. Doğuş Çay için yapılmış iş başvuruları, düşünce tarzı, dil, din, milliyet, etnik köken ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın profesyonel ekipler tarafından incelenmektedir.

Doğuş Çay bünyesinde yapılan şirket içi terfiler performans bazlıdır. Performans dışında herhangi bir özellik, çalışanların şirket içindeki konumunu etkilemeyecektir.

Doğuş Çay çalışma saatleri, hafta içi sabah 08.30 ile akşam 17.30 arasındadır. Cumartesi günleri ise 08.30 – 13.00 arasındadır. Pazar günleri çalışanlar için tatil günüdür. Böylece haftalık çalışma süresi 5 günden oluşmaktadır.

Doğuş Çay Maaşları Hakkında

 • Satış maaşları;

Yeni çalışanlar için 3600TL

Satış müdürü maaşları 13800TL

 • Pazarlama maaşları; 3600TL-8500TL
 • insan kaynakları maaşları; 3600TL-9600TL
 • Finans maaşları ve muhasebe maaşları; 3900TL-10600TL
 • Tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları; 3000TL-9700TL
 • Stajyer maaşları; 1000TL
 • Mağaza müdürü maaşı; 8500TL
 • Mağaza müdür yardımcısı maaşı; 4800 TL
 • Mühendis maaşları; 4800TL – 15500TL
 • Teknisyen maaşları; 3100-12800 TL
 • Çağrı merkezi maaşları; 2500 – 8200 TL
 • Denetçi maaşları; 2250TL – 9000 TL

Doğuş Çay Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Doğuş Çay bünyesinde çalışmak isteyen adaylarda aranan bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler çalışılacak olan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. İlk olarak, adayların çalışmak istedikleri pozisyonlarla ilgili eğitim düzeyine sahip olmaları beklenmektedir. İş birliği ve uyum içerisinde çalışabilen adaylar tüm pozisyonlarda öncelik sahibi olacaktır. Problem çözme, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş adaylar tercih edilecektir.

İletişim Adresleri

Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. No:94
Maltepe – İstanbul
T 0216 587 53 00 (PBX)
F 0216 367 53 00 – 518 31 42
M info@doguscay.com.tr

One Response

 1. özgür tuncel 19/05/2019

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks