loader image

Doğuş Çay Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Doğuş Çay Çalışma Şartları ve personel maaşlarıyla ilgili tüm detaylara yazımızda ulaşabilirsiniz. Doğuş Çay maaşlarından mesai saatlerine, prim ve firmanın personellerine sağladığı sosyal haklar hakkında detaylı bilgi edinebilir, iş başvurusu formu doldurarak Doğuş Çay bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

doğuş Çay çalışma şartları

Doğuş Çay Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Doğuş Çay Hakkında

Doğuş Çay’ın Türkiye’de en büyük çay üreticilerinden biri olarak farklı şehirlerde bulunan üretim tesisleri, paketleme tesisleri bulunmaktadır. Şirket yalnızca fabrika olarak da değil farklı şehirlerde yer alan bölge müdürlükleriyle beyaz yakalı çalışanlara da imkan sunuyor. Bu yazımızda Doğuş çay çalışma şartları hakkında tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Açık İş Pozisyonları

Doğuş Çay 2013 senesinde Aksaray’da Türkiye’nin en büyük çağdaş cips fabrikasını kurmuştur. Buna ek olarak İzmir’de  çay fabrikası kurmuştur. Firma çalışmalarını sürdürmek amacıyla çok sayıda eleman alımı yapmaktadır. 

Doğuş Çay faaliyetlerini sürdürebilmek için teknik elemanlardan insan kaynakları uzmanlarına, üretim tesisleri için işçilerden satış şeflerine, iş sağlığı uzmanlarından satış temsilcilerine, mühendisten teknisyene çok farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır.

Doğuş Çay Maaşları

Doğuş Çay maaşları; pazarlama uzmanları için 4500 TL ile 9000 TL arasında, insan kaynakları uzmanları için 4500 TL ile 10.000 TL arasında, finans ve muhasebede çalışanları için 4500 TL ile 12.500 TL arasında, müdürler ve müdür yardımcıları için 6000 TL ile 10.000 TL arasında, mühendisler için 6000 TL ile 17.000 TL arasında, teknisyenler için 4500 TL ile 13.000 TL arasındadır. 

Doğuş Çay başvuru şartları

Doğuş Çay İş İlanları ve İş Başvuru Şartları

Doğuş Çay çalışma saatleri 08:30 ile 17:30 arasındadır. Üretimde çalışanlar 8’er saatlik vardiyada çalışmaktadırlar.

Adaylarda Aranılan Özellikler

Firmada çalışmak için aranılan özellikler arasında;

  • İlk olarak personelin çalışacağı pozisyona göre eğitim seviyesinin olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olunması,
  • Problemler karşısında pratik çözümler üretebilme ve planlamanın yanında organizasyon yeteneğinin iyi düzeyde olması,
  • İnsan ilişkilerinin güçlü olması,
  • İnsanlara saygılı ve iç disipline sahip olunması,
  • Dış görünümüne dikkat edilmesi yer almaktadır.

Doğuş Çay Türkiye’nin en büyük çay üreticilerinden biri olarak bünyesine kattığı personele kariyer basamaklarında önemli fırsatlar vermekte ve CV’leri için saygın bir markayla çalışmanın avantajlarını sunmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Doğuş Çay İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply