LACOSTE İş İlanları! 3500 TL Maaşla İşe Başlama Fırsatı!

Lacoste iş ilanları
Lacoste İş başvurusu

Lacoste iş ilanları ve personel alımı yapılan Lacoste şubelerine ayırdığımız yazımızda; eleman ilanı yayınlanan pozisyonlar, çalışma koşulları, başvuru şartları, detaylı iş olanakları ve Lacoste iş başvurusu formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lacoste iş ilanları

Lacoste Şubesi – İş İlanları

Lacoste İş İlanları Güncellendi

1933 yılından bu yana hizmet veren Lacoste, dünyaca ünlü bir hazır giyim markasıdır. Türkiye’de Eren Holding tarafından yönetilmektedir ve genel merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Ürün kalitesi üretimine yansımış olan Lacoste, ürünlerini üreten çalışanlarının çalışma şartlarına, motivasyon ve memnuniyetine önem vermektedir. Çalışanlarına çok sayıda sosyal olanak sağlayan Lacoste, bu olanakları sağlarken aynı zamanda onları denetlemektedir. Böylece çalışan kitlesini sürekli olarak kontrol edebilme ve aynı zamanda onları memnun edebilme imkanı yakalamaktadır.

Lacoste İş Başvurusu Süreci Hakkında

Eğer sizde Lacoste iş başvurusu yaparak Lacoste ailesine katılmak kendinize marka bünyesinde bir kariyer oluşturmak istiyorsanız Lacoste iş ilanlarına bakarak kendinize uygun pozisyonu seçebilirsiniz.

İnternet’te bulunan çeşitli kariyer portallarından başvuru yapabilir ya da direkt olarak bir Lacoste mağazasına giderek Lacoste iş başvurusu formu talep edebilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak yetkililere teslim ettiğiniz takdirde Lacoste iş başvurusu için ilk adımı atmış olursunuz. Daha sonra,  başvurunuzun insan kaynakları yetkililerince değerlendirmesini beklemeniz gerekecektir. İnsan kaynakları yetkilileri başvurunuzu inceleyerek sizin için uygun bir pozisyon olup olmadığını araştırır. Uygun pozisyon bulunduğu takdirde size telefon ya da e-posta yoluyla geri dönüş yapacaklardır. Geri dönüş yaptıklarında sizlere görüşme teklifinde bulunurlar. Görüşmeniz olumlu sonuçlandığında ise işe başlayabilirsiniz.

Lacoste Kariyer.net İş İlanları

Lacoste iş ilanları için kapı kapı dolaşarak ayaklarınızı yormayacak bir çözüme ne dersiniz? Kariyer.net ile sadece parmaklarınızla bulabileceğiniz iş ilanlarını hemen bulabilirsiniz.

Kariyer.net, iş verenlerin ilan oluşturduğu ve iş arayanların bu ilanları inceleyip kolaylıkla başvuruda bulunabileceği, popüler genel ağ sitelerinden biridir. Kariyer.net’te amaç;

en kısa sürede, memnun kalacağınız bir iş ilanını kolaylıkla bulmanızı sağlamaktır.

Kariyer.net aracılığıyla iş başvurusunda bulunmak için öncelikle yapmanız gereken siteye üye olmaktır. Ücretsiz üyeliğiniz sonrasında site üzerinde Cv’nizi oluşturup Lacoste iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Dahası; sitedeki diğer iş ilanlarına da göz atmak isterseniz kayıtlı Cv’niz ile Kariyer.net üzerinde oluşturulan başka firmaların personel alım ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Lacoste İş İlanları Hakkında

Lacoste iş ilanları, çeşitli kariyer portallarında ulaşılabilir durumdadır. Bu ilanlar arasında full time ya da part time iş ilanlarına rastlayabilirsiniz. Böylece kendi programınızı oluşturabileceğiniz bir iş fırsatı yakalamış olursunuz. Lacoste markası bünyesinde çalışmak isteyen engelli adaylar için, engelli iş ilanları seçeneği de bulunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan mağazalarında çalışma imkanınız bulunmaktadır. Yalnızca iş ilanlarını inceleyerek kendiniz için en uygun pozisyona karar vermeniz ve başvuru sürecine başlamanız gerekmektedir. Açık pozisyon durumuna göre şekillenen bir yerleştirme süreci sonrasında seçeceğiniz iller arasından en uygun olanına yerleştirileceksiniz.

Lacoste bünyesinde çalışmak için başvurabileceğiniz pozisyonlar genellikle hazır giyimle alakalıdır. Bu pozisyonlardan bazıları koleksiyon sorumlusu, planlama sorumlusu, kalite müdürü, depo elemanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü ve satış danışmanı ilanıdır. Bunun yanında yazılım uzmanı, insan kaynakları yetkilisi gibi diğer alanlara hitap eden ilanlara rastlamak da mümkündür.

Lacoste iş ilanları, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz tüm adayların başvurularına açıktır. Lacoste markasına ilköğretim, lise, lisans ya da yüksek lisans mezunu olarak başvurabilirsiniz. İş başvurusunda bulunan adaylarda aranan özellikler; kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek, gelişime açık kişiler olmasıdır. Zaman zaman açık pozisyona göre yabancı dil ve bilgisayar bilgisine de başvurulabilir. Bu nedenle İngilizce biliyor olmanız ya da bilgisayar programlarına hakim olmanız işe alım sürecinde sizi öne çıkaracak özellikler olacaktır. Genç adaylar işe alım konusunda avantajlıdır. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları tercih edilmektedir.

Çalışanlara Sağlanan Olanaklar ve Ücretlendirme Sistemi

  • Lacoste, çalışanlarına çeşitli eğitim olanakları sunarak onlara kendilerini geliştirme fırsatı yaratmaktadır.
  • Çalışanlarının gün içinde ihtiyaçları olan yemek ve yol masraflarını karşılamaktadır.
  • Bazı pozisyonlar için pirim uygulaması bulunmaktadır. Ödenen primler piyasada ödenen primlere göre yüksektir.
  • Çalışanlarına disiplinli ancak keyifli bir çalışma ortamı sunmaktadır.
  • Lacoste maaşları, çalışılan pozisyona göre değişmekte olup uzman ekipler tarafından sektörün nabzı tutularak belirlenmektedir. Çalışanlarına verdikleri emeğin karşılığını vermeyi hedefleyen firma, iş yüküne göre belirlediği ücretlendirme sistemini kullanmaktadır.

Yazımızda sizlerle Lacoste iş başvurusu süreci hakkında gerekli olan bilgileri paylaştık. Siz de hemen başvuru sürecine başlayabilir ve Lacoste ailesine katılabilirsiniz

İş Başvurusu

Leave a Reply