Mağaza İş İlanları

LACOSTE İş İlanları 2022! Lacoste İş Başvurusu Formu ve Çalışan Maaşları

Lacoste iş ilanları yayınlandı! 2022 Lacoste iş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Lacoste insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Lacoste 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Lacoste iş ilanları
Lacoste Şubesi – İş İlanları

Lacoste İş İlanları ve Lacoste İş Başvurusu

1933 yılından bu yana hizmet veren Lacoste, dünyaca ünlü bir hazır giyim markasıdır. Türkiye’de Eren Holding tarafından yönetilmektedir ve genel merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Ürün kalitesi üretimine yansımış olan Lacoste, ürünlerini üreten çalışanlarının çalışma şartlarına, motivasyon ve memnuniyetine önem vermektedir.

Çalışanlarına çok sayıda sosyal olanak sağlayan Lacoste, bu olanakları sağlarken aynı zamanda onları denetlemektedir. Böylece çalışan kitlesini sürekli olarak kontrol edebilme ve aynı zamanda onları memnun edebilme imkanı yakalamaktadır.

Satış Danışmanı Lacoste (Beyoğlu)

Beyoğlu’nda yer alan Lacoste mağazamız için “Satış Danışmanı” takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Satış hedeflerini iyi bilmek, bunları bireysel ve ekip olarak elde edip,aşma amacında olmak,
 • Marka bilincinde olup bu imajı yansıtacak şekilde görevini yerine getirmek,
 • Mağaza reyon düzenini sağlamak,
 • Belirlenen hedefler doğrultusunda satış yapmak,
 • Müşteriye en iyi hizmeti vererek satışını tamamlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen en az 1 yıl perakende satış tecrübesine sahip,
 • İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
 • Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
 • Prezentabl, dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
 • Beyoğlu lokasyonuna ulaşım problemi olmayan.

Lacoste İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer sizde Lacoste iş başvurusu yaparak Lacoste ailesine katılmak, kendinize marka bünyesinde bir kariyer oluşturmak istiyorsanız Lacoste iş ilanlarına bakarak kendinize uygun pozisyonu seçebilirsiniz.

İnternet’te bulunan çeşitli kariyer portallarından başvuru yapabilir ya da direkt olarak bir Lacoste mağazasına giderek Lacoste iş başvurusu formu talep edebilirsiniz.

Lacoste iş başvurusu formunu doldurarak yetkililere teslim ettiğiniz takdirde, Lacoste iş başvurusu için ilk adımı atmış olursunuz. Daha sonra,  başvurunuzun insan kaynakları yetkililerince değerlendirmesini beklemeniz gerekecektir.

İnsan kaynakları yetkilileri başvurunuzu inceleyerek sizin için uygun bir pozisyon olup olmadığını araştırır. Uygun pozisyon bulunduğu takdirde size telefon ya da e-posta yoluyla geri dönüş yapacaklardır. Geri dönüş yaptıklarında sizlere görüşme teklifinde bulunurlar. Görüşmeniz olumlu sonuçlandığında ise işe başlayabilirsiniz.

Lacoste Kariyer.net İş Başvurusu

Lacoste iş ilanları için kapı kapı dolaşarak ayaklarınızı yormayacak bir çözüme ne dersiniz? Kariyer.net ile sadece parmaklarınızla bulabileceğiniz iş ilanlarını hemen bulabilirsiniz.

Kariyer.net, iş verenlerin ilan oluşturduğu ve iş arayanların bu ilanları inceleyip kolaylıkla iş başvurusu yapabileceği, popüler genel ağ sitelerinden biridir. Kariyer.net’te amaç;

en kısa sürede, memnun kalacağınız bir iş ilanına kolaylıkla iş başvurusu yampanızı sağlamaktır.

Kariyer.net aracılığıyla Lacoste iş başvurusu yapmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz üyeliğiniz sonrasında site üzerinde Cv’nizi oluşturup Lacoste iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dahası; sitedeki diğer iş ilanlarına da göz atmak isterseniz, kayıtlı Cv’niz ile Kariyer.net üzerinde oluşturulan başka firmaların personel alım ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Lacoste İş Başvurusu Hakkında

Lacoste iş ilanları, çeşitli kariyer portallarında ulaşılabilir durumdadır. Bu ilanlar arasında full time ya da part time iş ilanlarına rastlayabilirsiniz. Böylece kendi programınızı oluşturabileceğiniz bir iş fırsatı yakalamış olursunuz.

Lacoste markası bünyesinde çalışmak isteyen engelli adaylar için, engelli iş ilanları seçeneği de bulunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan mağazalarında çalışma imkanınız bulunmaktadır.

Yalnızca iş ilanlarını inceleyerek kendiniz için en uygun pozisyona karar vermeniz ve iş başvurusu sürecine başlamanız gerekmektedir. Açık iş pozisyonu durumuna göre şekillenen bir yerleştirme süreci sonrasında, seçeceğiniz iller arasından en uygun olanına yerleştirileceksiniz.

Lacoste bünyesinde çalışmak için başvurabileceğiniz pozisyonlar genellikle hazır giyimle alakalıdır. Bu pozisyonlardan bazıları koleksiyon sorumlusu, planlama sorumlusu, kalite müdürü, depo elemanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü ve satış danışmanı ilanıdır. Bunun yanında yazılım uzmanı, insan kaynakları yetkilisi gibi diğer alanlara hitap eden ilanlara rastlamak da mümkündür.

Lacoste iş ilanları, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz tüm adayların başvurularına açıktır. Lacoste markasına ilköğretim, lise, lisans ya da yüksek lisans mezunu olarak başvurabilirsiniz.

Lacoste iş başvurusunda bulunan adaylarda aranan özellikler; kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek, gelişime açık kişiler olmasıdır. Zaman zaman açık pozisyona göre yabancı dil ve bilgisayar bilgisine de başvurulabilir. Bu nedenle İngilizce biliyor olmanız ya da bilgisayar programlarına hakim olmanız işe alım sürecinde sizi öne çıkaracak özellikler olacaktır. Genç adaylar işe alım konusunda avantajlıdır. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları tercih edilmektedir.

Çalışanlara Sağlanan Olanaklar ve Lacoste Çalışan Maaşları

 • Lacoste, çalışanlarına çeşitli eğitim olanakları sunarak onlara kendilerini geliştirme fırsatı yaratmaktadır.
 • Çalışanlarının gün içinde ihtiyaçları olan yemek ve yol masraflarını karşılamaktadır.
 • Bazı pozisyonlar için pirim uygulaması bulunmaktadır. Ödenen primler piyasada ödenen primlere göre yüksektir.
 • Çalışanlarına disiplinli ancak keyifli bir çalışma ortamı sunmaktadır.
 • Lacoste çalışan maaşları, çalışılan pozisyona göre değişmekte olup uzman ekipler tarafından sektörün nabzı tutularak belirlenmektedir. Çalışanlarına verdikleri emeğin karşılığını vermeyi hedefleyen firma, iş yüküne göre belirlediği ücretlendirme sistemini kullanmaktadır.

Yazımızda sizlerle Lacoste iş başvurusu süreci hakkında gerekli olan bilgileri paylaştık. Siz de hemen başvuru sürecine başlayabilir ve Lacoste ailesine katılabilirsiniz.

Lacoste İş Başvurusu Formu Doldur

Lacoste İş başvurusu Sıkça Sorulanlar

Lacoste iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle Lacoste iş başvurusu formu ile ilgili çok fazla geri dönüş sağlandığını belirtmeliyiz.

Gelin hem bu sorular neymiş? Hemde güncellenmesi gereken bilgiler var mı, birlikte bakalım.

Lacoste Ankara İs İlanlarına Başvurdum, Üç Gündür Cevap Gelmedi

Bu bekleme süreci maalesef ki bir haftayı bulabilmektedir. Genellikle başvuru sahiplerine üç iş günü içerisinde geri dönüş yapan firma yetkilileri, yoğunluk oluşması durumunda bu süreyi bir haftaya uzatabilmek dedir.

Özellikle Lacoste Ankara, İstanbul, Antalya, ve İzmir is ilanları yoğun ilgi görmesi sebebi ile iş başvurularına geri dönüşler uzayabilmektedir. 

Lacoste Part Time İş Başvurusu Alıyor mu?

Evet. Özellikle öğrenci veya ek iş arayanların part time iş ilanlarına oldukça fazla ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz. Sitemizde yer 2022 Lacoste iş başvurusu formu ile part time iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yüzde 40 Görme Engelliyim, İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Lacoste engelli personel çalıştırma konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Lacoste Engelli personel ilanlarını özellikle iskur.gov.tr üzerinden yayınlamaktadır. iskur.gov.tr üzerinden İşkur kaydı oluşturarak, Engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.


Lacoste Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIMağazalarımız da için değerlendirilmek üzere Sevkiyat Şoförü pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız;
 • Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 2-4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ),
 • Şehir dışı seyahat engeli olmayan,
 • Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan,
 • Genç, dinamik ve enerjik,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,
İŞ TANIMI
 • Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar.
 • Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir.
 • Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar,
SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIKaliteli, sürdürülebilir üretim anlayışı, yenilikçi ve tasarım gücü yüksek koleksiyonları ile Türkiye ve dünyada sektöre yön veren lüks hazır giyim markalarından biri haline gelen Firmamıza, '' Satış Danışmanı '' aramaktadır.
 • Marka Mağazacılıkta en az 2 yıl deneyimli,
 • Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş,
 • En az lise mezunu,
 • İletişim becerileri güçlü,
 • Modayı yakından takip eden
 • Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Enerjisi ve özgüveni yüksek,
 • Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan
İŞ TANIMI
 • Satış hedeflerini gerçekleştirmek
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak
 • Mağaza içi ürün stoklarını takip etmek
 • Mağazanın görsel düzenlemelere uygun olarak görünmesini sağlamak
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu