LACOSTE Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Lacoste Satış Danışmanı İş İlanları
Lacoste Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Lacoste Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Lacoste insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Lacoste 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Lacoste satış danışmanı iş ilanları başvurusu

Lacoste Satış Danışmanı İş İlanları ve Başvuru Formu

LACOSTE Satış Danışmanı İş İlanları

Lacoste, devamlı olarak belli zaman aralıklarında satış danışmanı alımı yapmaktadır. Bunun için Lacoste Satış Danışmanı iş ilanları ile kariyer sitelerinden ve kendi web adresinden personel alımı yapılmaktadır.

LACOSTE Hakkında

1933 yılından itibaren hizmet sunmaya başlayan Lacoste dünya çapında ünlü bir markadır. Türkiye’de Eren Holding’in yönettiği marka İstanbul’dadır. Ürünlerinin kalitesiyle çok kişi tarafından tercih edilen Lacoste, üretim aşamasında çalışmakta olan ve satışta çalışmakta olan personelinin motivasyonu’na ve çalışma şartları ile ilgili memnuniyete büyük özen göstermektedir.

Personelleri için sosyal olarak imkanlar yaratan marka bu olanaklar aracılığıyla elemanlarının denetimini yapmaktadır. Böylelikle personelinin devamlı olarak kontrolünü gerçekleştirmesinin yanında onlar için memnuniyet verici bir ortam yaratmaktadır.

Lacoste İşe Alım Süreci

Lacoste iş başvurusu için kariyer portallarını kullanabileceğiniz gibi mağazalarına giderek başvuru formlarını doldurabilmeniz mümkün olmaktadır. Başvuru formunun doldurulması ardından Lacoste idarecileri personel alımı için adayları değerlendirmeye almaktadır.

Yetkililer başvuruyu değerlendirmelerinin ardından adaylara e-mail yada telefonla ulaşıp geri bildirim yapmaktadırlar. Görüşmek için çağrılan adaylar başvuru olumlu sonuçlanınca işe başlama şansı yakalamaktadırlar.

Lacoste başvuru şartları

Lacoste İş İlanları ve İş Başvuru Şartları

Kariyer portalları aracılığıyla bazı dönemler Lacoste, part time iş başvurusu da almaktadır. Türkiye’de farklı illerde bulunan mağazaları için satış danışmanı arayışına  giren marka, adaylara çeşitli illerde iş imkanı sunabilmektedir.

Lacoste’nin iş ilanı açtığı pozisyonlar arasında koleksiyon yetkilisi, planlama yetkilisi, kalite yetkilisi, depo personeli, satış danışmanı ve temsilciliği, mağaza müdürlüğü gibi kadrolar bulunmaktadır.

LACOSTE Çalışma Şartları

Marka deneyime sahip olunsun ya da olunmasın adaylar için başvuru almaktadır. Satış danışmanlığı için en az lise mezuniyeti istenmektedir. Aranılan nitelikler arasında adayların kendine güveni yüksek olması, ikna kabiliyetinin olması gibi koşullar yer almaktadır. Genç adayların öncelikli olarak değerlendirildiği işe alım sürecinde erkeklerin askerliklerini tamamlaması önem taşımaktadır.

 • Marka personeline farklı eğitim olanaklarını sunmakta ve gelişimleri için fırsatlar sunmaktadır.
 • Personelin yemek, yol gibi masraflarını karşılayan marka satış danışmanlığı için prim imkanı sunmaktadır.
 • Çalışma şartları bakımından mesai saatlerinin dışına çıkılması söz konusu olursa firma ek mesai ücreti de ödemektedir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Firma İlanları İçin Tıklayınız

Leave a Reply