Bim Depo Elemanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020!

Bim iş ilanları
Bim İş İlanları

Bim depo elemanı iş ilanları güncellendi! Mevcut depo iş ilanlarına yeni şubelerini ekleyerek personel alımlarına devam eden firma, yayınladığı duyurularda; depo elemanı alımlarında aradığı nitelikleri, çalışma koşullarını ve bim iş başvuru formu ile bir çok bilgiyi paylaşmıştır. Bim depo elemanı iş ilanları ve iş başvuru formu ile ilgili detaylar yazımızın devamında!

Bim Depo Elemanı İş İlanları Yayınlandı

Bim Depo iş ilanları

Bim depo iş ilanları

Bilindiği üzere Bim Marketler Zinciri ülkemizdeki en büyük,  şube sayısı en fazla kurumların başında gelmektedir. Bu büyümeyle orantılı olarak, Türkiye genelindeki mağazalarında görevlendirmek üzere depo personeli alımı yapmaktadır. Bu doğrultuda “Bim Depo Elemanı İş İlanları” başlıklı duyurularını interaktif ilan sitelerinden ve Bim İnsan Kaynakları sayfasından yayınlayan firma, kendilerine ulaşan Bim iş başvuru formlarını değerlendirmek üzere kabul etmektedir. Firma ilanlarında belirtilen, personel adaylarında aranılan nitelikler aşağıdaki gibidir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonundave sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Bim Depo Elemanı Görev Tanımı

Bim depo elemanı iş ilanları

Bim Depo Elemanı

Depo personeli iş ilanlarına başvuruda bulunacak olanlar şunu iyi bilmeliler ki, bu pozisyon için tecrübe sahibi olmak firmalar için tercih sebebi olmaktadır. Üretimden gelen veya tedarik edilen ürünlerin takibini yapmak, bu ürünleri uygun koşullarda muhafaza etmek, mal giriş çıkışlarının takibini yapmak depo elemanlarının sorumlulukları arasında yer almaktadır.

 • Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi
 • Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması
 • Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması
 • Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Bim Depo Elemanı İş Başvurusu

Yoğun ilgi gören Bim depo elemanı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için, firmanın kurumsal sayfasında yer alan Bim iş başvurusu formunu doldurup göndermeniz yeterli olmaktadır. Bim insan kaynaklarına ulaşan iş başvurusu formunuz incelenip onaylandığı taktirde işe alım süreciniz başlamış olacaktır.

Firma ilanlarına başvuruda bulunabileceğiniz kanallardan bir tanesini de Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi interaktif ilan siteleri oluşturmaktadır. Bu siteler üzerinden gönderdiğiniz iş başvurusu formları, firma tarafından kabul edilmektedir.

İş başvurusunda bulunmadan önce, depo personeli arayan A101ve Bim Market gibi firmaların iş ilanlarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Not: Market sektöründeki diğer depo elemanı iş ilanlarına göz atmak isterseniz eğer Market iş ilanları ve Depo Elemanı İş İlanları ve Personel Alımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İş Arama Süreciyle İlgili Tavsiyeler

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer Bim Market tarafından yayınlanan iş ilanlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşmış, hatta iş başvurusu yapmış bile olabilirsiniz. Firma hakkında çalışma şartları ve personel maaşlarıyla ilgili detaylı bir yazı hazırlamış olsak da, çalışma saatleri ve sosyal haklar bakımından bulunacağınız lokasyona göre değişkenler olabilmektedir.

Gerekli adımları takip ederek Bim Market’e müracaatınızı gerçekleştirdi iseniz, bu aşamadan sonra tabi ki firmadan geri dönüş beklemekten başka yapabileceğiniz fazla bir şey kalmamaktadır. Elbette bu bekleyiş çok fazla sürmeyecektir. En fazla 5 iş günü içerisinde yapılan iş başvurularına geri dönüş yapan Bim Market, yazılı başvuruların ardından personel alımı yaparken adayları mülakat için çağırmaktadır.

İşin birde olumsuz tarafı var tabi ki. Yapmış olduğunuz iş başvurusuna çeşitli sebepler yüzünden olumsuz sonuç alabilirsiniz. Bunun birçok sebebi olabilmesine rağmen, genel olarak Bim Market gibi firmalarda olumsuz cevapların nedeni başvuru yaptığınız iş pozisyonuyla ilgili eleman açığının dolmuş olmasıdır.

İşe alınmadık diye tabi ki hayata küsecek değiliz. Bu gibi firmaların iş anlamında bir avantajı ise mağaza sayısından ötürü yıl içerisinde çok fazla eleman alımı yapılmaktadır. Bim Market çalışma şartları size uygun geliyor ve firmada çalışmak için kararlıysanız eğer, sıklıkla güncellenerek yayınlanan iş ilanlarını takip ederek belirtilen iş pozisyonları için tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz ise marketçilik sektöründe deneyimli iseniz, bu iş kolundaki diğer firmalara yönelmeniz olacaktır. A101, Bim Market ve Bim Market gibi sektörün lider konumundaki firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, 2020 İş Başvuru Formu doldurarak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Bim Depo İş İlanları başlıklı ilanlarda belirtildiği üzere, iş başvurunuz onaylandığı taktirde,  sizden kayıtlarınızın yapılabilmesi için gerekli olan bir takım belgeler istenecektir. Bu belgeler E-devlet sayfasından kolayca ulaşabileceğiniz evraklar olup, sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Bim Depo Elemanı iş ilanları

İş Başvuru Belgeleri

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Bim Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Bim çalışma koşullarından kısaca bahsedecek olursak eğer, firmada vardiyalı çalışma sitemi mevcuttur. Haftada 1 gün izin kullanan Bim çalışanlarının, senelik 15 gün izin hakları bulunmaktadır. Resmi tatillerde çalışılması ve fazla mesai koşullarının oluşması durumunda, fazla mesai ücreti ay sonunda maaşlara yansıtılmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Bim depo personel maaşları çalışılan süreye ve performansa göre değişmektedir. Yeni işe başlayan birisine asgari ücret verilirken, prim ve ikramiyelerde hesaplandığında ay sonunda tatmin edici rakamlara ulaşan miktarlar kazanabilirsiniz. Bim Çalışma şartları ve eleman maaşlarının yer aldığı aşağıdaki tablomuzu yakından inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim depo elemanı iş ilanlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Bim İş ilanları,Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019 ve Bim Kasiyer İlanları ve İş Başvuru Formu 2019 başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply