Market İş İlanları

Bim Depo Elemanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022!

Bim depo elemanı iş ilanları güncellendi! Mevcut depo iş ilanlarına yeni şubelerini ekleyerek personel alımlarına devam eden firma, yayınladığı duyurularda; depo elemanı alımlarında aradığı nitelikleri, çalışma koşullarını ve bim iş başvuru formu ile bir çok bilgiyi paylaşmıştır. Bim depo elemanı iş ilanları ve iş başvuru formu ile ilgili detaylar yazımızın devamında!

Bim Depo Elemanı İş İlanları 2022

Bim Depo iş ilanları
Bim depo iş ilanları

Bilindiği üzere Bim Marketler Zinciri ülkemizdeki en büyük,  şube sayısı en fazla kurumların başında gelmektedir. Bu büyümeyle orantılı olarak, Türkiye genelindeki mağazalarında görevlendirmek üzere depo personeli alımı yapmaktadır. Bu doğrultuda “Bim Depo Elemanı İş İlanları” başlıklı duyurularını interaktif ilan sitelerinden ve Bim İnsan Kaynakları sayfasından yayınlayan firma, kendilerine ulaşan Bim iş başvuru formlarını değerlendirmek üzere kabul etmektedir. Firma ilanlarında belirtilen, personel adaylarında aranılan nitelikler aşağıdaki gibidir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonundave sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Bim Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu

Bim Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Bim Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Bim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Bim Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Bim Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Bim Depo Elemanı Görev Tanımı

Bim depo elemanı iş ilanları
Bim Depo Elemanı

Depo personeli iş ilanlarına başvuruda bulunacak olanlar şunu iyi bilmeliler ki, bu pozisyon için tecrübe sahibi olmak firmalar için tercih sebebi olmaktadır. Üretimden gelen veya tedarik edilen ürünlerin takibini yapmak, bu ürünleri uygun koşullarda muhafaza etmek, mal giriş çıkışlarının takibini yapmak depo elemanlarının sorumlulukları arasında yer almaktadır.

 • Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi
 • Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması
 • Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması
 • Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Bim Depo Elemanı İş Başvurusu 2022

Yoğun ilgi gören Bim depo elemanı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için, firmanın kurumsal sayfasında yer alan Bim iş başvurusu formunu doldurup göndermeniz yeterli olmaktadır. Bim insan kaynaklarına ulaşan iş başvurusu formunuz incelenip onaylandığı taktirde işe alım süreciniz başlamış olacaktır.

Firma ilanlarına başvuruda bulunabileceğiniz kanallardan bir tanesini de Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi interaktif ilan siteleri oluşturmaktadır. Bu siteler üzerinden gönderdiğiniz iş başvurusu formları, firma tarafından kabul edilmektedir.

İş başvurusunda bulunmadan önce, depo personeli arayan A101 ve Bim Market gibi firmaların iş ilanlarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Not: Market sektöründeki diğer depo elemanı iş ilanlarına göz atmak isterseniz eğer Market iş ilanları ve Depo Elemanı İş İlanları ve Personel Alımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İş Arama Süreciyle İlgili Tavsiyeler

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer Bim Market tarafından yayınlanan iş ilanlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşmış, hatta iş başvurusu yapmış bile olabilirsiniz. Firma hakkında çalışma şartları ve personel maaşlarıyla ilgili detaylı bir yazı hazırlamış olsak da, çalışma saatleri ve sosyal haklar bakımından bulunacağınız lokasyona göre değişkenler olabilmektedir.

Gerekli adımları takip ederek Bim Market’e müracaatınızı gerçekleştirdi iseniz, bu aşamadan sonra tabi ki firmadan geri dönüş beklemekten başka yapabileceğiniz fazla bir şey kalmamaktadır. Elbette bu bekleyiş çok fazla sürmeyecektir. En fazla 5 iş günü içerisinde yapılan iş başvurularına geri dönüş yapan Bim Market, yazılı başvuruların ardından personel alımı yaparken adayları mülakat için çağırmaktadır.

İşin birde olumsuz tarafı var tabi ki. Yapmış olduğunuz iş başvurusuna çeşitli sebepler yüzünden olumsuz sonuç alabilirsiniz. Bunun birçok sebebi olabilmesine rağmen, genel olarak Bim Market gibi firmalarda olumsuz cevapların nedeni başvuru yaptığınız iş pozisyonuyla ilgili eleman açığının dolmuş olmasıdır.

İşe alınmadık diye tabi ki hayata küsecek değiliz. Bu gibi firmaların iş anlamında bir avantajı ise mağaza sayısından ötürü yıl içerisinde çok fazla eleman alımı yapılmaktadır. Bim Market çalışma şartları size uygun geliyor ve firmada çalışmak için kararlıysanız eğer, sıklıkla güncellenerek yayınlanan iş ilanlarını takip ederek belirtilen iş pozisyonları için tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz ise marketçilik sektöründe deneyimli iseniz, bu iş kolundaki diğer firmalara yönelmeniz olacaktır. A101, Bim Market ve Bim Market gibi sektörün lider konumundaki firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, 2022 İş Başvuru Formu doldurarak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Bim Depo İş İlanları başlıklı ilanlarda belirtildiği üzere, iş başvurunuz onaylandığı taktirde,  sizden kayıtlarınızın yapılabilmesi için gerekli olan bir takım belgeler istenecektir. Bu belgeler E-devlet sayfasından kolayca ulaşabileceğiniz evraklar olup, sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Bim Depo Elemanı iş ilanları
İş Başvuru Belgeleri
 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Bim Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2022

Bim çalışma koşullarından kısaca bahsedecek olursak eğer, firmada vardiyalı çalışma sitemi mevcuttur. Haftada 1 gün izin kullanan Bim çalışanlarının, senelik 15 gün izin hakları bulunmaktadır. Resmi tatillerde çalışılması ve fazla mesai koşullarının oluşması durumunda, fazla mesai ücreti ay sonunda maaşlara yansıtılmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Bim depo personel maaşları çalışılan süreye ve performansa göre değişmektedir. Yeni işe başlayan birisine asgari ücret verilirken, prim ve ikramiyelerde hesaplandığında ay sonunda tatmin edici rakamlara ulaşan miktarlar kazanabilirsiniz. Bim Çalışma şartları ve eleman maaşlarının yer aldığı aşağıdaki tablomuzu yakından inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim depo elemanı iş ilanlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Bim İş ilanları,Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020 ve Bim Kasiyer İlanları ve İş Başvuru Formu 2020 başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bim Market Sıkça Sorulan Sorular

Bim Market iş ilanlarına her geçen gün ilgi artarken, Bim Market hakkında yöneltilen sorularda hız kesmeden artmaya devam etmektedir. Bim Market iş ilanları ile ilgili bize en fazla soruları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Bim Market Part Time İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bim Market part time iş ilanlarında ki başvuru süreci tam zamanlı başvuru süreci ile aynı şekildedir. İş başvurusu yaparken doldurmuş olduğunuz Bim Market İş Başvuru Formu’nda, part time eleman alımları için başvuru yaptığınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Bim Market İşkur Üzerinden Personel Alıyor mu?

Bim Market Depo elemanı alımlarını işkur üzerinden de yapmaktadır. Aktif olarak işkur üzerinden duyurular yayınlayan Bim Market, Depo elemanı, kasiyer ve stajyer alımları gerçekleştirmektedir.

Bim Depo Elemanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIKurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞİN TANIMI
 • Tercihen meslek yüksek okulu mezunu,
 • Forklift ehliyeti ve tecrübesi olan (min.3 yıl)
 • Üretim yapan işletmelerde lojistik bölümünde tercihen depo bölümünde en az 3 yıl çalışmış,
 • Depo ve raf düzenini sağlayacak,
 • Bilgisayar ve el terminali kullanmayı bilen, ERP sistemlerine hakim,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • 30 yaşını aşmamış,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Ankara 
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLERBaşarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Hızla gelişmesini sürdüren BİM, depolarımızda görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,erkek, en az lise mezunu, askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Eskişehir
İş Başvurusu

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. KİŞİSEL BİLGİLER

  Adı Soyadı : Reşat GÜŞ
  Doğum Tarihi : 27.09.1977
  Doğum yeri : İskenderun
  Uyruğu : T.C.
  Adres : Karaağaç mah.Şarkkonak Atatürk cad.Aytekin
  apt. no:250 /1 Arsuz
  E- mail : [email protected]
  Telefon Gsm : 0 535 506 3950
  Seyehat engeli : Yok
  Sigara kullanımı : Yok

  ÖĞRENİM DURUMU
  Ön Lisans : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi / Yönetim
  ve Organizasyon Bölümü
  Üniversite : ALMANYA Bayreuth Üniversitesi Nürünberg / İşletme

  KURS VE SEMİNERLER
  Tömer : Ankara Üniversitesi Yabancı
  Dil Öğretim Merkezi – ALMANCA
  Silingua Yabancı Dil Kursu : Almanca ve İngilizce

  YABANCI DİLLER
  İgilizce : Okuma yazma anlama iyi
  Almanca : Okuma yazma anlama iyi
  Arapça : Okuma yazma anlama çok iyi

  KARİYER BİLGİLERİ

  Ersin Manav : Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 3 yıl
  Feray Giyim mağazası : Satış danışmanı , Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 5 yıl
  Sara Kuyumculuk Alanya : Tezgahtarlık , Satış danışmanı
  İş Tecrübesi 3 yıl

  BİLGİSAYAR EĞİTİMİ
  Microsoft ,Word, Excel , Medisoft ve Elektra vb. programlar

  REFERANSLAR
  Ferhat GÜÇ Gsm : 0 537 890 8440 / Feray giyim Mağazası
  Ekrem ÖZEN Gsm : 0 533 446 1084 / Sara Kuyumculuk Sahibi.

  1. Merhaba Reşat Bey,
   Sitemizde yer alan Bim Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Bim Market çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Bim Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Bim Market iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu