Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları! Başvuru Formu Yayınlandı!

Dominos Pizza Yapım Elemanı iş ilanları
Dominos Pizza Yapım Elemanı İş İlanları ve Başvuru Formu

Domino’s Pizza Yapım Elemanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Domino’s insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Domino’s Pizza 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

dominos pizza yapım elemanı iş ilanları

Dominos Pizza Yapım Elemanı İş Başvurusu

Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları

Domino’s Pizza, dünyanın en büyük ve en gelişmiş evlere servis pizza zinciridir. 70 farklı ülkede 10 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Domino’s pizza lezzetini müşterilere ulaştıran pek çok çalışanın bulunması ile birlikte, Domino’s pizza yapım elemanı iş pozisyonu firmanın en çok önemsediği iş pozisyonlarından bir tanesidir.

Domino’s, gerçekleştireceği eleman alımı süreçlerinde ağırlıklı olarak pizza yapım elemanı açık iş pozisyonlarını tamamlamayı tercih etmektedir. Domino’s pizza yapım elemanı iş ilanları, en çok talep gören iş ilanları arasında yer almaktadır.

Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş Pozisyonu Hakkında

Domino’s pizza yapım elemanı iş pozisyonu, restoranın başlangıç pozisyonu niteliğindedir. Buradan başlayan çalışanlar daha sonra restoran müdürü, bölge müdürü ya da franchise sahibi olma imkanı elde edebilmektedir.

Domino’s pizza yapım elemanı iş ilanları, çalışan adaylarında aranan özellikleri de içermektedir. Bu pozisyon için başvuru şartları; hareketli bir tempoda çalışabilen, iletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasını seven kişiler olmasıdır. Ayrıca, pizza yapım alanında tecrübe sahibi olmak da oldukça önemlidir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Domino’s Pizza Çalışma Şartları Hakkında

Dominos pizza yapım elemanı iş başvurusu

Dominos Pizza Yapım Elemanı Başvuru Şartları

Domino’s pizza yapım elemanları çalışma saatleri, yasalara göre belirlenmiştir ve 10–12 saat civarındadır. Buna ek olarak, çalışma saatleri zaman zaman esneklik gösterebilmektedir. Domino’s personel maaşları, çalışma saatlerine göre belirlenmektedir. Çalışanların günde 10 saat çalışması durumunda, alacakları maaş asgari ücretin %10 üzerinde olmaktadır. Günde 12 saat çalışılması durumda ise alınan maaş asgari ücretin %30 üzerinde olacaktır.

Domino’s pizza yapım elemanları, aldıkları maaşa ek olarak yemek ve prim ödemesi de almaktadır. Çalışanlara yemek kartı verilmektedir. Domino’s pizza yapım elemanlarının haftalık izni hafta içi bir gün olmakla beraber yıllık izinleri 14 + 2 şeklindedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Dominos Pizza İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply