Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları! 2021 Başvuru Formu Yayınlandı!

Dominos Pizza Yapım Elemanı iş ilanları
Dominos Pizza Yapım Elemanı İş İlanları ve Başvuru Formu

Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Domino’s Pizza Yapım Elemanı iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Domino’s Pizza Yapım Elemanı iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Domino’s Pizza Yapım Elemanı iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

dominos pizza yapım elemanı iş ilanları
Dominos Pizza Yapım Elemanı İş Başvurusu

Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları

Domino’s Pizza, dünyanın en büyük ve en gelişmiş evlere servis pizza zinciridir. 70 farklı ülkede 10 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Domino’s pizza lezzetini müşterilere ulaştıran pek çok çalışanın bulunması ile birlikte, Domino’s pizza yapım elemanı iş pozisyonu firmanın en çok önemsediği iş pozisyonlarından bir tanesidir.

Domino’s, gerçekleştireceği eleman alımı süreçlerinde ağırlıklı olarak pizza yapım elemanı açık iş pozisyonlarını tamamlamayı tercih etmektedir. Domino’s pizza yapım elemanı iş ilanları, en çok talep gören iş ilanları arasında yer almaktadır.

Boş Cv Örneği Doldur

Domino’s Pizza iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Domino’s Pizza Kariyer.net İş İlanları

Kariyerinize nasıl yön vereceğinize Kariyer.net aracılığı ile karar vermek mi istiyorsunuz? Kariyer.net adresinde bulunan ilanda aradığınız iş ile alakalı ücret bilgisine, ve eleman alımı sırasında dikkat edilecek kriterlere ulaşmanız mümkün. Eğer bilgi almak istiyorsanız Kariyer.net adresini ziyaret edin.

Eğer aradığınız size en uygun işi Domino’s Pizza şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Domino’s Pizza iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

Pizza Yapım Elemanı İş Pozisyonu Hakkında

Domino’s pizza yapım elemanı iş pozisyonu, restoranın başlangıç pozisyonu niteliğindedir. Buradan başlayan çalışanlar daha sonra restoran müdürü, bölge müdürü ya da franchise sahibi olma imkanı elde edebilmektedir.

Domino’s pizza yapım elemanı iş ilanları, çalışan adaylarında aranan özellikleri de içermektedir. Bu pozisyon için başvuru şartları; hareketli bir tempoda çalışabilen, iletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasını seven kişiler olmasıdır. Ayrıca, pizza yapım alanında tecrübe sahibi olmak da oldukça önemlidir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Domino’s Pizza Çalışma Şartları Hakkında

Dominos pizza yapım elemanı iş başvurusu
Dominos Pizza Yapım Elemanı Başvuru Şartları

Domino’s pizza yapım elemanları çalışma saatleri, yasalara göre belirlenmiştir ve 10–12 saat civarındadır. Buna ek olarak, çalışma saatleri zaman zaman esneklik gösterebilmektedir. Domino’s personel maaşları, çalışma saatlerine göre belirlenmektedir. Çalışanların günde 10 saat çalışması durumunda, alacakları maaş asgari ücretin %10 üzerinde olmaktadır. Günde 12 saat çalışılması durumda ise alınan maaş asgari ücretin %30 üzerinde olacaktır.

Domino’s pizza yapım elemanları, aldıkları maaşa ek olarak yemek ve prim ödemesi de almaktadır. Çalışanlara yemek kartı verilmektedir. Domino’s pizza yapım elemanlarının haftalık izni hafta içi bir gün olmakla beraber yıllık izinleri 14 + 2 şeklindedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Dominos Pizza İş İlanları İçin Tıklayınız.

Domino’s Pizza İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Domino’s Pizza Yapım Elemanı ilanları hakkında bilgiler sunduğumuz yazımızın sonlarına doğru gelirken, son derece basit bir dil ile iş başvurusu süreci ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık. Domino’s Pizza Yapım Elemanı iş ilanları yazımızı yayınlamamızın hemen ardından konu ile ilgili birçok soru yöneltildiğini görmekteyiz.

“Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Domino’s Pizza Yapım Elemanı Maaşları Ne Kadar? gibi birçok soru geri dönüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımızın sonunda hem bu sorulara cevap vermek, hemde daha açıklayıcı bir rehber sunma açısından faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Domino’s Pizza Yapım Elemanı ilanlarının yayınlandığı birçok platform olduğundan bahsetmiştik. Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama sitelerinde yoğun olarak ilanlar yayınlayan Domino’s Pizza Yapım Elemanı, personel alımlarını bu sayfalardan gerçekleştirmektedir.

Kullanacağınız siteye üye olduktan sonra, Kariyer.net gibi sitelerde yayınlanan tüm Domino’s Pizza Yapım Elemanı ilanlarına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Domino’s Pizza Yapım Elemanı Maaşları Ne Kadar?

Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları gelmektedir. Domino’s Pizza Yapım Elemanı maaşları 2021 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.