Türkiye İş Bankası Çalışma Saatleri 2021

iş bankası çalışma şartları
İş Bankası Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları

İş Bankası Çalışma Saatleri ve personel koşullarını değerlendirdiğimiz yazımızda; mesai saatlerinden insan kaynaklarına, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından Türkiye İş Bankası iş ilanlarına kadar bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Çalışma Saatleri ve İzin Günleri

İş Bankası Çalışma Saatleri sektörün standartlarıyla aynı çizgide bulunmaktadır. 8 saatlik mesai süresi dolduran İş bankası personelleri, 12:30 ile 13.30 saatlerinde öğle arası yapmaktadır. Hafta sonu ( Cumartesi – Pazar ) izin yapan İş Bankası personellerinin, 14 günlük senelik izin yapma hakkı bulunmaktadır.

iş bankası çalışma şartları
Türkiye İş Bankası ve Çalışma Şartları

Not: İş Bankası çalışma saatleri stajyer ve eğitim sürecinde olan personeller için değişkenlik gösterebilmektedir.

Bankanın düzenli olarak yaptığı personel alımlarından bahsedecek olursak eğer; İş Bankası insan kaynakları politikasının bir parçası olan sınav ve mülakat sistemi, iş ilanlarını takip edenleri karşılamaktadır. İlk etapta bankanın www.isbank.com.tr internet adresinin kariyer ve iş ilanları kısmından özgeçmiş ( CV ) göndermek zorunda olan personel adayları, olumlu geri dönüş alındığı taktirde bankanın belirleyeceği takvim programında sınav ve yüz yüze mülakata girmeleri gerekecektir. Tüm bu süreçlerden başarılı şekilde ayrılan kişiler, kurum bünyesine dahil olmaktadırlar.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

İş Bankası Şubeleri Açılış – Kapanış Saatleri

iş bankası açılış - kapanış saatleri
Türkiye İş Bankası Şubeleri Açılış – Kapanış Saatleri

İş Bankası şubeleri Açılış – Kapanış saatleri bankalar kanunu gereği sabah 08:30 ile 17:30 arasındadır. Kapılarını belirttiğimiz süre zarfı içinde müşterilerine açık tutan kurum çalışanları, şube içi düzenleme ve çalışmalar olması durumunda mesai yapabilmektedir.

17:30 sonrası Şubeler kapılarını kapatsa da, işlemi tamamlanmayan yada sırası gelmemiş olan müşterilerine hizmet vermeye devam eden şube görevlileri, en son işlemin ardından kapanış yapmaktadır

Belirtmiş olduğumuz İş Bankası saatleri Yaz – Kış saati uygulaması nedeniyle değişkenlik gösterebilirken, güncel çalışma saatlerini İş Bankası insan kaynakları sayfasından ve iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Bankamız Türkiye Bankalar Birliği üyesidir. Bankamızın faaliyetleri 5411 sayılı Bankacılık Kanunu ve ilgili mevzuatta yer alan düzenlemelere tabi olup, bu düzenlemelere Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun internet si​tesinden​​ ve Türkiye Bankalar Birliği’nin internet sitesinden​ ulaşılabilir.

Ürün ve hizmetlerimize ilişkin her türlü görüş ve önerinizi;
İletişim Formunu doldurarak internetten,
0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizi arayarak,
Şubelerimiz aracılığıyla veya
Genel Müdürlüğümüzün aşağıda belirtilen posta adresine yazılı olarak
iletebilirsiniz.
Şirket Ünvanı: T. İş Bankası A.Ş.
Genel Müdürlük Adresi: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul
E-Mail Adresi: İletişim Formu​
Telefon: 0850 724 0 724
Tebligata elverişli KEP adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr
Mersis Numarası: 0481005859000909
Yer Sağlayıcı
Türkiye İş Bankası A.Ş. (Yer Sağlayıcı Belge No:944)

İş Bankası İş İlanları ve Diğer Yazılarımız İçin Tıklayınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.