İş Bankası İş İlanları, 2021 Başvuru Formu ve Eleman Alımları Sayfamızda!

İş bankası iş ilanları
İş Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İş Bankası iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları İş Bankası insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki İş Bankası iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası iş ilanları
İş Bankası İş İlanları ve Personel Alımları

İş Bankası İş İlanları ve Personel Alımları

İş Bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün yörüngesinde kurulmuş bir bankadır. Ülkemizde bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunan özel bankalar arasında yer alır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürekli olarak devam ettirmiş ve günümüzde Türkiye’nin en büyük özel bankası unvanını almıştır.

Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan 1400’den fazla şubesi, 6 binden fazla bankamatiği ve 25 binden fazla personeli ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap vermeyi amaçlayan İş Bankası, bünyesine yeni çalışanlar kazandırarak yoluna devam etmektedir.

İş Bankası iş ilanları sürekli ve güncel olarak yayınlanmakta ve banka bünyesine personel alımı yapılmaktadır.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

İş Bankası İş Başvurusu Süreci Hakkında

İş Bankası iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, bankanın resmi internet sitesinde yer alan “İş Bankası Aday Kariyer Portalı” sayfasına giderek başvuru sürecini başlatabilirler. İş Bankası İş Başvurusu yapabilmek için kariyer portalına üye olmak gerekir. Adaylar, e-posta adresleri ve kendi belirledikleri bir şifre ile portala kolayca üye olabilmektedir. Üye olduktan sonra İş Bankası iş başvurusu formunu dolduran adaylar başvuru sürecini tamamlamış olurlar.

İş Bankaso İş İlanları
İş Bankası Şubesi – İş İlanları

İş Bankası iş başvurusu yapan adaylar, başvurulan pozisyona göre değişmekte olan farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alım sürecinde kullanılan tüm değerlendirme araçları uluslararası standartlardadır. Ayrıca, yetkili kurumlarca geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. İşe alım süreci değerlendirme araçları aşağıda listelenmiştir.

 • Yazılı Sınav;

İş başvurusunda bulunan adaylar; mesleki bilgi, sayısal – sözel yetenek vb. konularda sınavlara tabi tutulur.

 • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları;

İş Bankası insan kaynakları yetkilileri, adayların güçlü ve gelişime açık yönlerini tarafsız bir şekilde saptayabilmek adına değerlendirme merkezi uygulamalarını geliştirmiştir. Bu uygulamalar, yapılandırılmış iş simülasyonları aracılığı ile adayların performanslarını gözleme olanağı sağlamaktadır. Böylece, adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi sahibi olunabilir.

 • Yetkinlik Bazlı Mülakatlar;

İş başvurusunda bulunan adayların geçmişte yaptıkları işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. hususlar göz önüne alınarak gelecekteki performanslarının ön görülmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

 • Panel Mülakatlar;

Panel mülakatlar teknik ya da klasik mülakat şeklinde gerçekleştirilmektedir. En az iki kişinin katılımıyla gerçekleşen mülakatlar İş Bankası bünyesinde çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulanmasını amaçlamaktadır.

 • Kişilik Envanterleri;

Adaylardan bazı soruları yanıtlayarak yetkililere aktarmaları istenen bir araçtır. Adaylara kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdikleri, davranış ve eğilimleri ile ilgili sorular yöneltilmektedir.

 • Yabancı Dil Belgesi;

Yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlara başvuran adaylardan yabancı dil bilgilerini yetkililerle paylaşmaları talep edilmektedir.

İngilizce – TOEFL – 85

Almanca – GOETHE ENSTİTÜSÜ – C1

Fransızca – TEF – 699

İş Bankası Kariyer.net iş ilanları

Kariyer.net Türkiye çapında hizmet veren iş alan ve iş verenlerin buluştuğu büyük bir platformdur. Birçok sektörden iş verenler iş ilanlarını Kariyer.net aracılığıyla iş arayanlarla buluşturmaktadır.
Kariyer.net adresinden iş alanlarına erişmek ve iş başvurusunda bulunmak için ilk olarak siteye üye olmanız ve ardından CV oluşturmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunduğunuz firmalar ile yine Kariyer.net üzerinden iletişime geçer, personel alımı halinde firmalar size gerekli bilgilendirmeyi, başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgilerinizle yapacaktır.

İş Bankası da ülkemizin en köklü kuruluşlarından biridir. 1924 yılından beri ülkemizde hizmet veren İş Bankası çatısı altında çalışmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuru formunu doldurup iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Çalışanlarına Sağlanan Olanaklar Nelerdir?

İş Bankası çalışanları, performans yönetimi ve kariyer desteği almaktadır. Böylece, İş Bankası çalışanları kariyerlerinde sürekli olarak yükselebilme imkanına sahip olmaktadır.

İş Bankası ücretlendirme sistemi, çalışanların maddi ve sosyal hakları, BASİSEN ile İş Bankası arasında 2 yılda bir kez gerçekleştirilen “Toplu İş Sözleşmesi” ile belirlenmektedir. Piyasa ve günün şartları ücretlendirme sistemini etkilemektedir.

İş bankası iş ilanları
İş Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İş Bankası çalışanlarının sosyal güvenlikleri “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı” ve “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı” tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede, çalışanlara ilave emekli ikramiyesi ve ikinci bir maaş alma imkanı yaratılmaktadır.

Personal maaşları aylık olarak ödenmektedir. Bunun yanında, yıl içerisinde 4 maaş tutarında ikramiye alma imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca, çalışanlara sağlık, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımları yapılmaktadır. İş Bankası güncel personel maaşları aşağıda listelenmiştir.

Gişe Yetkilisi; 2.900 TL-3.200 TL

Güvenlik Görevlisi; 3.000 TL-3.500 TL

Gişe Görevlisi; 2.900 TL-3.500 TL

Gişe Asistanı; 2.900 TL-3.200 TL

Müşteri Temsilcisi; 2.900 TL-3.500 TL

Avukat; 3.000 TL-4.500 TL

Şube Müdürü; 5.000 TL-7.000 TL

Müfettiş; 3.000 TL-7.000 TL

Mühendis; 3.000 TL-10.000 TL

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

İletişim Adresleri

Şirket Ünvanı: T. İş Bankası A.Ş.
Genel Müdürlük Adresi: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul
E-Mail Adresi: İletişim Formu​
Telefon: 0850 724 0 724
Tebligata elverişli KEP adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr
Mersis Numarası: 0481005859000909

İş Bankası 2021 Güncel İş İlanları

Müşteri Danışmanı İş İlanları

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı İş İlanları – İstanbul

 • İletişim Merkezimizde görevlendirilmek üzere,
 • Müşterilerden gelen bireysel emeklilik, hayat sigortası ve işsizlik sigortası ile ilgili çağrıları cevaplayacak,
 • Müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli işlemleri gerçekleştirecek,
 • Ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi paylaşacak ‘İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi’ arayışındayız.

Bu ekibe nasıl birini arıyoruz?

 • Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Takım çalışmasına yatkın.

Dijitalleşen dünyada daha ön plana çıkan bu görev tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Garanti BBVA Emeklilik ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı  ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle;

İş Bankası işe alım sürecinde gerekli olan belgeler nelerdir?

İş Bankası iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?

İş Bankası iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?

Ankara ve İstanbul için İş Bankası iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi pek çok soruyla karşılaştık. İş Bankası iş başvurusu ile ilgili sizden gelen soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İş Bankası İş Başvurusu Yaptım, Üç Gündür Cevap Gelmedi

Daha önce bu süreçten bahsetmiştik fakat tekrar etmekte fayda var. İş Bankası insan kaynakları birimi gelen başvuruları incelemektedir ve bazı zamanlar başvuru yoğunluğu yaşanabilmektedir. Genel olarak 3 gün içerisinde kendilerine ulaşan iş başvurusu sahiplerine geri dönüş yapmaktadır. Yoğunluk gibi olası durumlar meydana geldiğinde ise en geç bir hafta içerisinde iş başvurularını sonuçlandırmaktadır

İş Bankası Part Time İş Başvurusu Alıyor mu?

İş bankası yapısı gereği büyük bir organizasyondur. Bu sebeple Tam zamanlı, part time, engelli personel ve stajyer alımları yapmaktadır. Yayınlanan İş Bankası ilanları içerisinden part time iş ilanları bulunmuyorsa eğer, en yakın İş Bankası şubesine giderek, part time iş başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yüzde 40 Görme Engelliyim, İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Bildiğiniz üzere yasalar gereği belli bir seviyede bulunan bankaların engelli personel çalıştırma zorunluluğu bulunmaktadır. İş Bankası de bu yükümlülüklerini yerine getiren saygın bir firmadır. Özel durumunuz ne olursa olsun, bankanın engelli personel alımı için ayırdığı kontenjanlardan faydalanarak banka bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

İş Bankası engelli personel ilanlarını işkur.gov.tr adresinde yayınlamakta olup, işkur üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için işkur kaydınızın olması gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.