SÜRAT Kargo Çalışma Saatleri 2021! Sürat Kargo Cumartesi Kaçta Kapanıyor

sürat kargo çalışma saatleri
Sürat Kargo Çalışma Saatleri - Sürat Kargo Tatil Günleri

Sürat Kargo çalışma saatleri ve Sürat Kargo şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Kargo sektörünün en genç markalarından biri olan Sürat Kargo, 2003 yılı Temmuz ayında taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde henüz genç bir firma olmasına karşın, kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yer aldı. Türkiye genelinde 700’e yakın şubesi, 24 transfer merkezi, 1.600 araçlık filosu, 1.100’ün üzerinde mobil dağıtım alanı ve 5.000’i aşkın çalışanıyla, dünyanın 228 ülkesinde ve Türkiye genelinde gönderileri güvenle taşımaktadır.

sürat kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo özellikle diğer kargo firmalarının kabul etmediği ağırlıktaki paketleri kabul ederek ağır yük taşımacılığında lider konumundadır. Sunduğu kaliteli hizmetler nedeniyle Sürat Kargo açılış-kapanış saati, kargo göndermek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Sürat Kargo kurye çağırma hizmetinden faydalanmak için ya web sitesi kullanılmalı ya da müşteri hizmetleri numarasından arama yapılmalıdır.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Sürat Kargo Mesai Saatleri! Sürat Kargo Kaçta Açılıyor

Taşımacılık sektöründe çeşitli kargo firmaları arasında kaliteli hizmet sunan ve ağır yük taşımacılığı yapan Sürat Kargo çalışma saatleri sabah 08.30’da başlar ve akşam 18.00’de sona erer. Hafta içi 5 gün mesai süresi 9,5 saat olarak belirlenmiştir. Öğle tatili yapmayan Sürat Kargo öğle arası kargo teslimi ve alımı yapmaktadır.

sürat kargo çalışma saatleri

Hafta içi kargo alımı saat 18.00’e kadar sürmektedir. Ancak bazı dönemlerde yoğunluk olabileceğinden dolayı, önceden şubeyi telefonla arayarak kargo alım saatinin en geç kaça kadar yapıldığını sormak ta fayda vardır.

Sürat Kargo Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta sonları Sürat Kargo çalışma saatleri diğer kargolara göre biraz daha uzundur. Hafta sonu Cumartesi günleri, Sürat kargo açılış-kapanış saati sabah 08.30’da başlar ve öğleden sonra saat 15.00 gibi son bulur. Pazar günleri kargo şubeleri hizmet vermemektedir.  Resmi tatillerde, dini ve milli bayramlarda kargo şubeleri hizmet vermemektedir. Arife günleri şubelerin çalışma saatleri müşteri hizmetleri telefonlarından öğrenilmelidir.

Firmanın çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, Sürat Kargoyla ilgili ilginizi çekebilecek Sürat Kargo İş ilanları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sürat Kargo Hakkında

2003 yılının Temmuz ayında kurulan Sürat Kargo 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altına girmiştir. Kısa süre içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini almıştır.

Sürat Kargo, 700’den fazla şubesi, 17 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 2000’den fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 6000’den fazla çalışanı ile kargolarınızı Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşımaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiği iş birliktelikleri ile müşterilerinin kargolarını dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine taşımaya devam eden Sürat Kargo her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Mahmutbey Mahallesi, Soğuksu Caddesi No: 31
Bağcılar/İstanbul
0850 202 02 02

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.