Personel Alımı

Sürat Kargo İş Başvurusu ve 2023 İş İlanları! Personel Maaşları

Sürat Kargo iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Sürat Kargo insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Sürat Kargo İş Başvurusu Formu sayfamızda!

sürat kargo iş ilanları
Sürat Kargo İş İlanları ve Personel Alımları

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Sürat Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2023

2003 yılında Temmuz ayında kurulmuş olan Sürat Kargo, kargoculuk sektöründe kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır. Günümüzde 750’ye yakın şube ve acentası, 15 adet bölge müdürlüğü, 25 adet transfer merkezi, 3000 araçlık dev filosu, 1100’ün üzerinde mobil dağıtım alanı ve 5 bini aşkın personeli ile hizmet vermektedir.

Sürat Kargo, müşterilerinin gönderilerini Türkiye’nin her yerine ve dünyanın 228 ülkesine özenle ve güvenle ulaştırmaktadır. Sürat Kargo, hizmetlerine hız kesmeden devam etme amacı ile zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği personel alımlarını internet üzerinden online olarak yayınlamakta olduğu iş ilanları aracılığı ile adaylara duyurmaktadır.

Kendisine Sürat Kargo bünyesinde kariyer imkanı yaratmak isteyen adaylar, yayınlanan Sürat Kargo iş ilanlarını takip edebilir.

Sürat Kargo 2023 İş İlanları

Sürat Kargo, 2023 yılında işe alım yapmaya devam ederek, birçok farklı departman için iş ilanları yayınlamaktadır. Bu sayede, iş arayanlar için çeşitli fırsatlar sunan Sürat Kargo, çalışanlarını kalifiye ve yetenekli kişiler arasından seçmeye özen gösterir.

Şirketin 2023 iş ilanları arasında özellikle sevkiyat ve kargo işlemleri için şoför pozisyonları öne çıkmaktadır. Sürat Kargo, bu pozisyonlarda çalışanların şirketin hizmet kalitesi ve başarısı için önemli bir rol oynadığını bilmektedir. Dolayısıyla, başvuru yapmak isteyen adayların ilanlarda belirtilen şartları karşılamaları gerekmektedir.

Ayrıca, Sürat Kargo’nun depo elemanı, müşteri hizmetleri temsilcisi, insan kaynakları uzmanı gibi farklı pozisyonlar için de iş ilanları yayınladığını belirtmek gerekir. Şirketin kargo ve lojistik sektöründeki faaliyetleri nedeniyle, daha çok depo ve operasyonel pozisyonlara odaklandığı bilinmektedir.

Bu nedenle, iş arayanlar için Sürat Kargo’nun ilanlarını takip etmek ve ilgili pozisyonlar için başvuru yapmak, kariyer hedeflerine ulaşmak için önemli bir adım olabilir.

Sürat Kargo Kariyer.net İlanları

Kariyer.net Türkiye’de iş veren ve iş arayanların buluştuğu en çok tercih edilen sitelerden biridir. Sitede neredeyse tüm sektörlerden iş ilanları bulunmaktadır. Sürat Kargo firmasının eleman alımı için gerekli kriterleri incelemek için Kariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer iş ilanı incelemenizi tamamlamış ve personel alımı için kendinizi uygun gördüyseniz ve size en uygun işi Sürat Kargo şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız. Ve başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından adaylar arasında incelenmek üzere sizler de yerinizi alırsınız.

Sürat kargo iş ilanları
Sürat Kargo İş İlanları ve İşe Giriş Süreci

Sürat Kargo İşe Alım Süreci Hakkında

Sürat Kargo, gerçekleştireceği iş ilanlarını internet üzerinde yer alan kariyer portalları aracılığı ile yayınlamaktadır. İş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, belirlenmiş olan kariyer portallarında üyelik hesabı oluşturmalıdır. Oluşturdukları üyelik hesaplarına giriş yaparak kendileri için bir online CV hazırlamaları gerekir.

 Kariyer portalında yer alan açık iş pozisyonlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kendileri için en uygun pozisyona başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunmak için kariyer portalında yer alan başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır.

Sürat Kargo insan kaynakları departmanı, tüm başvuruları detaylı olarak incelemektedir. Adayların, açık iş pozisyonlarının gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadığı konusunda bir inceleme yapılır. Yapılan incelemelerde, uygun bulunan adaylar yüz yüze görüşmeye davet edilmektedir. Gerçekleştirilen mülakatlarda, adaylar hakkında detaylı olarak inceleme yapılır. Mülakat esnasında adayların teknik yetkinlikleri de ölçülmektedir. Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylar işe girmeye hak kazanır.

Sürat Kargo Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Sürat Kargo iş ilanları; açık iş pozisyonlarını, işin tanımını ve pozisyona başvuran adaylarda aranan nitelikleri içermektedir. Sürat Kargo bünyesindeki açık iş pozisyonları genellikle; kurye, bilgisayar operatörü, şube yöneticisi, satış pazarlama sorumlusu, uzun hat sürücüsü, sürücü, bilgi işlem sorumlusu, araç ve kargo takip görevlisi, aktarma müdürü ve aktarma sorumlusu gibi pozisyonları içermektedir.

Sürat Kargo Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2023

Sürat Kargo’da haftalık çalışma saatleri, 45 saat olarak belirlenmiştir ve çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.30 arasında, cumartesi günleri ise 09.00 – 14.30 arasındadır. Pazar günleri, çalışanlar için tatil günüdür. Sürat Kargo, çalışanlarına yemek kartı imkanı sağlamakta ve çalışılan pozisyona bağlı olarak prim de ödemesi yapılmaktadır. Ayrıca, çalışanların kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla işe yeni başlayanlara iş başı eğitimleri ve oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Bunun yanı sıra, çalışanların sürekli eğitim desteği de sağlanmaktadır.

Sürat Kargo, tüm çalışanlarını sigortalı olarak istihdam etmektedir. Maaşlar ise sektörde ödenmekte olan maaş miktarlarına göre belirlenmektedir. Haftalık 45 saatlik çalışma saatinin haricindeki tüm çalışmalar mesai ücretine tabi tutulmakta ve çalışanlar mesai çalışmaları sayesinde ekstra kazanç sağlayabilmektedirler. Ayrıca, Sürat Kargo çalışanlarının ulaşım giderlerini de karşılamaktadır.

Sürat Kargo, çalışanlarına sağladığı koşullarla sektörde fark yaratmaktadır. Çalışanlarına uygun çalışma koşulları ve maaş imkanı sunan Sürat Kargo, iş arayanlar için cazip bir seçenek olmaya devam etmektedir.

Sürat Kargo İş Başvurusunda Aranılan Özellikler

Sürat Kargo, bünyesine yeni kazandıracağı çalışan adaylarında bazı özellikler aramaktadır. Bunlardan en önemlisi, çalışan adaylarının açık iş pozisyonunun gerektirdiği eğitim düzeyinde olmalarıdır. Genel olarak çalışan adaylarının; ekip çalışmasına yatkın, müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen adaylar olması beklenmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir. Açık iş pozisyonuna bağlı olarak çalışan adaylarında; MS Office programlarına hakim olmaları ya da İngilizce iletişim kurabilmeleri gibi özellikler de aranmaktadır.

Sürat Kargo Sıkça Sorulan Sorular

Sürat Kargo iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı  ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle;

 • Sürat Kargo iş başvurusu nasıl yapılır?
 • Sürat Kargo iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?
 • Sürat Kargo iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?
 • Ankara ve İstanbul için Sürat Kargo iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi pek çok soruyla karşılaştık. D r iş başvurusu ile ilgili sizden gelen soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo İş Başvurusu Yaptım, Üç Gündür Cevap Gelmedi

Bu bekleme süreci maalesef ki bir haftayı bulabilmektedir. Genellikle başvuru sahiplerine üç iş günü içerisinde geri dönüş yapan firma yetkilileri, yoğunluk oluşması durumunda bu süreyi bir haftaya uzatabilmek dedir.

Sürat Kargo Part Time İş Başvurusu Alıyor mu?

Evet. Özellikle öğrenci veya ek iş arayanların part time iş ilanlarına oldukça fazla ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz. Sitemizde yer 2023 Sürat Kargo iş başvurusu formu ile part time iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yüzde 40 Görme Engelliyim, İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Sürat Kargo engelli personel çalıştırma konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Sürat Kargo Engelli personel ilanlarını özellikle iskur.gov.tr üzerinden yayınlamaktadır. iskur.gov.tr üzerinden İşkur kaydı oluşturarak, Engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sürat Kargo İnsan Kaynakları Politikası

Mühim olan bugün son teknolojiyi kullanarak, süratli, kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetini, kargoculuğa değer katarak yapabilmek. Biz gece gündüz bunun için çalışıyoruz. Teknolojiyi sadece yakından takip etmiyor, teknoloji de geliştiriyoruz. İşimizin taşımaktan öte güvenilir olmak olduğunu iyi biliyoruz.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. İSMIM; ATAKAN KAÇMAZ, KDZ EREĞLİDE IKAMET EDIYORUM , 26.06.1996’DA DOĞDUM YAŞIM 23 , LİSEYI KDZ EREĞLİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK’TEN MEZUNUM. ŞİMDİ İSE, ATATÜRK ÜNİVERSİTESİN’DE HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM UZERINE LİSANS YAPIYORUM. AÇIK ÖGRETİMDEN. ASKERLİĞIM 31 ARALIK 2023’E KADAR TECİLLİ. DAHA ÖNCE İŞ HAYATIMDA SERBEST MESLEK ADIN’DA SATIS DANIŞMANLIĞI YAPTIM.(AVON VE HERBALİFE) AYRICA İŞ HAYATIMDA, ÖZEL BİR FABRİKA’DA YARDIMCI POZİSYONUN’DA ÇALIŞTIM. EVLİYIM 1 SENEDİR ÇOCUĞUM YOK. ÇALIŞMA ŞARTLARNA HER TÜRLÜ UYACAĞIMA KANAAT GETIREBİLİRIM. VARDİYALI KALMA, MESAİLI KALMA KONUSUNDA SORUN YARATMAM. İŞİ COK ÇABUK ÖGRENİRİM DİKSİYONUM GAYET NORMAL İNSAN İLİŞKILERİM GAYET İYİDİR .

  İRTİBAT HATLARIM
  TELEFON NUMARALARIM:
  0536 938 0973
  0537 793 5431
  E POSTA ADRESLERIM
  [email protected]
  [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu