Belediye İş İlanları

Çanakkale Çan Belediyesi Personel Alımı ve Memur İşçi İş Başvurusu

Çan Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çanakkale Çan Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çanakkale Çan Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çanakkale Çan Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Çanakkale Çan Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çanakkale Çan Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çanakkale Çan Belediyesi personel alımları 2023 iş ilanları belirlenmiştir. Buna göre her yıl içerisinde yürütüldüğü gibi farklı meslek gruplarına ilgili olarak boşluklar oluşmuş ve bu boşlukların tamamlanabilmesi için belirli meslek grubu listeleri, hem internet hem de medya aracılığı ile halka duyurulmuştur.

Aynı anlamda her bir meslek grubu için farklı bir kontenjan bulunduğunu ve işe alıma hak kazanan kişilerin devlet bünyesinde çalışacağından dolayı belirli haklardan da faydalanabileceğini söylememiz gerekir.

Yürütülmekte olan işe alımlar için devletin çalışanlarına sağlamış olduğu bazı hak ve fırsatlar bulunduğundan bu listede ilk olarak sabit çalışma saatleri ve aynı anlamda devamlı maaşlardan bahsedebiliriz. Bunların dışında kalan haklar, özel sektörler içerisinde size tanınması zor olabilecek olanlardır. Bu haklar ise liste içerisinde şöyle listelenmektedir;

 • AGİ Hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Sağlık hakları

Çanakkale Çan Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Çan Belediyesi personel alımı devam ederken haberdar olmanız şart olan ilk durum, meslek grubu için yeterli olup olmayacağınızdır. Bu da bazı başvuru şartlarını karşılamanız ile doğrudan ilgilidir. Ancak bunun için de her meslek grubu için gerekli görülen şartları da bilmeniz gerekir.

Bununla birlikte öncelikle eğitim veya deneyim isteyen alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar için özellikle bazı alanlardan mezun olmuş olmak ya da gerekli belgeler ve sertifikaları almış olmak şart koşulabilir. Aynı şekilde sözlü mülakat da istenebileceğini bilmeniz gerekir.

Bunların dışında kalan alanlar için ise meslek alanına özel olarak oluşturulmuş sınavlar veya KPSS sınavından geçerli bir not almanız gerekecektir. Ayrıca bir diğer grup da niteliksiz elemanlar olarak sayılabilir.

Niteliksiz eleman alımları için beklenen şartlar asıl olarak hem kısıtlı hem de oldukça basittir. Bu şartlar ise şöyle listelenebilir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Sabıka kaydının bulunmaması
 • En az ilkokul mezunu olma yani okur yazar konumunda olmak
 • Kamu haklarından herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamak

Çanakkale Çan Belediyesi İş İlanları

Çanakkale Çan Belediyesi iş ilanları için oluşturulan her ayrı meslek alanı kadrolu olarak oluşturulmuş ve kadrolar içerisinde belirli kontenjanlar bulundurulmuştur. Bu kontenjanları sizin doldurabilmeniz ve işe girebilmeniz için ise diğer adaylar arasından öne çıkmanız beklenir. Çanakkale Çan Belediyesi 2023 yılı işe alımları için açılmış meslek grupları ise şu şekilde listelenmektedir;

 • Zabıta
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Bekçi
 • Memur
 • İşçi
 • Güvenlik Görevlisi

Çanakkale Çan Belediyesi İşçi Alımı

Çanakkale Çan Belediyesi işçi alımı yapmak için hem internet üzerinden alınabilecek başvuru formu hem de Çanakkale Çan Belediye Binasından başvuru olanağı oluşturmuştur. Buna göre başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız oldukça önemli bir husustur. Aynı anlamda bazı evrakların da yanınızda bulunması gerekebilir.

Çanakkale Çan Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Çanakkale Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çanakkale İlçe Belediyeleri
Ayvacık Belediyesi
Bayramiç Belediyesi
Biga Belediyesi
Bozcaada Belediyesi
Çan Belediyesi
Eceabat Belediyesi
Ezine Belediyesi
Gelibolu Belediyesi
Gökçeada Belediyesi
Lapseki Belediyesi
Yenice Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu