Market İş İlanları

CarrefourSA İş İlanları 2023! CarrefourSA İş Başvurusu Formu

Carrefoursa 2023 İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur? Carrefour İstanbul, Ankara ve İzmir Dahil 81 ilde Kasiyer ve Şoför Alımı Yapıyor. Tüm Detaylar Yazımızın Devamında.

CarrefourSA İş İlanları 2023 yılı için yayınlanmaya devam ediyor. CarrefourSA Personel alımlarını düzenli olarak güncellenirken, yeni iş fırsatları sunuyor. CarrefourSA  İş başvurusu formları ve pozisyonlar hakkında tüm bilgiler, insan kaynakları tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.

2023 yılında CarrefourSA’da çalışma fırsatları hakkında merak edilen soruların yanıtları yazımızın devamında bulunabilir. Başvuru süreci nasıl yapılır, hangi iş pozisyonları açık, başvuru formu nasıl doldurulur gibi konular hakkında detaylı bilgi sunuyoruz. Ayrıca çalışma şartları ve CarrefourSA personel maaşları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Carrefoursa iş ilanları 2023
Carrefoursa iş ilanları 2023

CarrefourSA Hakkında

CarrefourSA, Türkiye’de 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir perakende devi olarak, sürekli olarak personel kadrosunu güncelleyerek, nitelikli çalışanlar bulmayı hedeflemektedir. Şirketin menfaatleriyle uyumlu özelliklere sahip adaylar, CarrefourSA iş başvurusu formunu doldurarak başvuru yapabilirler.

CarrefourSA, 2023 iş ilanlarında deneyimli ve kariyer odaklı adaylara öncelik verirken aynı zamanda stajyerler ve engelli personel için açılan kontenjanlara da yer vermektedir. İş ilanlarında yer alan ana özellikler, adayların başvurdukları pozisyon için gereken nitelikleri açıkça belirtmektedir.

CarrefourSA’nın sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve yeni bir kariyer fırsatına adım atmak isteyen adaylar, şirketin resmi web sitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurabilirler. Nitelikli ve hedefli personel alımı ile ilgili en güncel bilgiler için CarrefourSA web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Carrefoursa İş İlanları 2023
Bim Market İş Başvurusu 2023
Şok Market İş İlanları 2023
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2023

2023 Carrefoursa İş İlanları ve Başvuru Bilgileri

Carrefoursa, 2023 yılında da istihdam olanağı sunarak çalışanları aramaya devam ediyor. Carrefoursa 2023 İş İlanları, farklı alanlarda yer alan muhasebe, depo elemanı, mağaza görevlisi ve kasiyer pozisyonlarını içermektedir.

Ayrıca, lojistik ve sevkiyat ihtiyaçlarını karşılamak üzere Şoför pozisyonları da Carrefoursa 2023 İş İlanları arasında yer almaktadır. Adaylar, iş başvurusunda bulunmak için sitemizdeki Carrefoursa Başvuru Formu’nu doldurabilirler ve başvurularını iletebilirler.

CarreFourSa İş İlanları

CarrefourSA, Türkiye’deki en büyük perakende zincirlerinden biridir ve müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu nedenle, şirketin iş ilanları da oldukça çeşitlidir. CarrefourSA iş ilanlarına baktığımızda, firma yıl boyunca farklı pozisyonlarda çalışacak personel aramaktadır. En sık ihtiyaç duyulan pozisyonlar arasında kasiyerler, reyon görevlileri ve depo görevlileri bulunmaktadır.

CarrefourSA Kasiyer İş İlanları

CarrefourSA kasiyer iş ilanları, perakende sektöründe iş arayanlar için ideal bir seçenektir. Kasiyerler, müşterilerin ürünleri satın alırken işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olurlar. Bunun için, iyi bir matematiksel yetenek, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gereklidir. CarrefourSA, kasiyer pozisyonu için tecrübeli veya tecrübesiz adayları kabul etmektedir. Başvuru yapmak için, CarrefourSA web sitesindeki iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

CarrefourSA Reyon Görevlisi İş İlanları

CarrefourSA reyon görevlisi iş ilanları, mağazanın farklı bölümlerinde çalışacak kişiler arasındadır. Reyon görevlileri, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünleri düzenleyip, stok takibi yaparlar. Bu pozisyon için, iyi bir işbirliği ve takım çalışması, müşteri memnuniyeti odaklı düşünme ve satış becerileri gereklidir. CarrefourSA, reyon görevlisi pozisyonu için tecrübeli veya tecrübesiz adayları kabul etmektedir. Başvuru yapmak için, CarrefourSA web sitesindeki iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

CarrefourSA Depo Görevlisi İş İlanları

CarrefourSA depo görevlisi iş ilanları, mağazanın arkasındaki depo alanında çalışacak kişiler arasındadır. Depo görevlileri, ürünlerin depolama, paketleme, sevkiyat ve stok takibini yaparlar. Bu pozisyon için, örgütlü ve dikkatli olmak, zaman yönetimi, takım çalışması ve sorun çözme becerileri gelişmiş olması gerekmektedir.

CarrefourSA İş Başvurusu

CarrefourSA, Türkiye’deki en büyük perakende zincirlerinden biridir ve yıl boyunca farklı pozisyonlarda çalışacak personel aramaktadır. CarrefourSA, iş başvurularını çevrimiçi olarak kabul eder ve başvurularınızı şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

CarrefourSA Kasiyer İş Başvurusu

CarrefourSA kasiyer iş başvurusu yapmak isteyenler, şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Kasiyer pozisyonu için, iyi bir matematiksel yetenek, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gereklidir. Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar başvurabilirler. Başvurunuzu yaparken, kendinizi tanıtan bir özgeçmiş ve kısa bir motivasyon mektubu eklemeyi unutmayın.

CarrefourSA Reyon Görevlisi İş Başvurusu

CarrefourSA reyon görevlisi iş başvurusu yapmak isteyenler, şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Reyon görevlisi pozisyonu için, iyi bir işbirliği ve takım çalışması, müşteri memnuniyeti odaklı düşünme ve satış becerileri gereklidir. Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar başvurabilirler. Başvurunuzu yaparken, kendinizi tanıtan bir özgeçmiş ve kısa bir motivasyon mektubu eklemeyi unutmayın.

CarrefourSA Depo Görevlisi İş Başvurusu

CarrefourSA depo görevlisi iş başvurusu yapmak isteyenler, şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Depo görevlisi pozisyonu için, örgütlü ve dikkatli olmak, zaman yönetimi, takım çalışması ve sorun çözme becerileri gereklidir. Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar başvurabilirler. Başvurunuzu yaparken, kendinizi tanıtan bir özgeçmiş ve kısa bir motivasyon mektubu eklemeyi unutmayın.

CarrefourSa iş Başvurusu

Carrefoursa İş Başvurusu İçin Cv Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, Carrefoursa iş başvurusu için Cv hazırlayabilirsiniz.

Carrefoursa iş başvurusu için Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dokümandır.

Carrefoursa İş Başvurusu Cv Doldur

2023 CarrefourSA İş Başvurusu: İstenilen Evraklar ve E-Devlet İşlemleri

2023 yılı için CarrefourSA iş başvurusu süreci, gerekli evrakların temin edilmesi konusunda kolaylaştırılmıştır. İşe kabul edilirken sunmanız gereken belgeler arasında, e-devlet sisteminden alabileceğiniz evraklar bulunmaktadır.

İşe alım işlemlerinin tamamlanması, personel kaydının oluşturulması ve çalışılacak pozisyona uygunluğunuzun belirlenmesi için istenen belgeler şunlardır:

 • E-Devlet Adli Sicil Kaydı
 • E-Devlet Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • E-Devlet İkametgah Belgesi
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • E-Devlet Nüfus Cüzdanı Sureti
 • Yetkili Sağlık Kuruluşundan Alınan Sağlık Raporu

Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra, e-devlet üzerinden bu belgeleri kolaylıkla temin ederek teslim etmeniz gerekmektedir.

E-Devlet Giriş

2023 Yılında CarrefourSA Çalışma Şartları: İyileştirilmeye Devam

Yeni bir iş yerinde çalışmaya başlamadan önce en öncelikli konuların başında çalışma şartları yer alır. Bu nedenle, CarrefourSA için çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olmak, iş başvurusu yaparken veya mevcut bir pozisyonunuzda kalıp kalmayacağınızı değerlendirmek için önemlidir.

CarrefourSA, 2018 ve 2019 yılından beri çalışma şartlarını iyileştirmeyi hedeflemiştir ve 2023 yılına geldiğimizde, bu sektörde diğer firmalara nazaran daha kaliteli bir seviye de çalışma şartlarına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

CarrefourSA, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışanlarına da değer verir. Şirketin mesai saatleri 2023 yılında hâlâ vardiya sistemine dayalıdır ve her hafta değişen sabah ve akşam grupları bulunur. Çalışma temponun yüksekliği nedeniyle fazla çalışma durumlarında mesai ücreti ödenmektedir.

CarrefourSA, iş ilanları sayfasında belirtilen diğer bir önemli konu olan sosyal ve sendikal haklar konusunda da çalışanlarına değer verir. Resmi tatil günlerinde de mesai ücreti ödenmekte, haftalık 1 gün izin hakkı tanınmaktadır. Ayrıca, şirket 1 sene çalışma süresini tamamlayan personellere 14 günlük yıllık izin hakkı verir.

CarrefourSA çalışanlarının faydalanabilecekleri diğer imkanlar şunlardır: Yol Parası (225 TL), Yemek Ücreti (yemekhanesi olmayan mağazalarda verilir), Yakacak Yardımı (kışın başında verilir), Okul Yardımı (çocuğu olanlara verilir), Gıda Çeki (her ay verilir, yıla göre değişebilir).

CarrefourSa Personel Maaşları Ne Kadar?

Çalışan memnuniyeti ve maaşlar, CarrefourSA için öncelikli konulardan biridir. 2023 yılında CarrefourSA personel maaşları, çalışılan yıl, pozisyon ve performansa göre değişebilmektedir. Yeni işe başlayan kasiyer, reyon personeli ve temizlik elemanı benzeri çalışanlar asgari ücret ile maaş alırken, kasap ve şarküteri sorumlularına %10-%15 arasında değişen miktarda ekstra ücret ödemesi yapılabilmektedir. Ayrıca, firma, belirlenen hedeflere ulaşıldığında prim sistemi de uygulamaktadır.

Carrefoursa İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Carrefoursa iş başvurusu ve 2023 iş ilanları ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın sonlarına doğru gelirken, iş başvurusu ile ilgili en çok sorulan soruları kısaca cevaplayarak yazımızı sonlandırırken, firmanın yayınladığı en son iş ilanlarından haberdar olmak için bildirimlere abone olabilirsiniz.

Carrefoursa Part Time Personel Alımı Yapıyor Mu?

Carrefoursa düzenli olarak part time personel alımı gerçekleştirmektedir. Kasiyer ve Depo elemanı gibi iş pozisyonları için part time eleman alımı yapan Carrefoursa, eleman alımlarını kendi internet adresi ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.

CarreFourSA Kariyer.net ve İskur.gov.tr de İş İlanlarını Bulamıyorum. Nereden Ulaşabilirim?

Kariyer.net ve iskur.gov.tr gibi adreslerde Carrefoursa iş ilanlarının tamamını görmeniz mümkün olmayabilir. Kullandığınız platformlardan verim alamıyorsanız eğer, www.Carrefoursa.com adresinden bulunduğunuz ili seçerek, il bazlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Carrefoursa Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Carrefoursa engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Carrefoursa İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Carrefoursa insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan Carrefoursa İş Başvurusu Formlarına en geç bir hafta içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Bu süre iş başvurusu yaptığınız platforma göre değişkenlik gösterse de, acil personel ihtiyacı oluşması durumunda, başvurunuz bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

CarrefourSa İnsan Kaynakları

CarrefourSA İnsan Kaynakları
CarrefourSA İnsan Kaynakları

CarrefourSA İnsan Kaynakları faaliyet gösterdiği her ülkede misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun olacak şekilde; Nitelikli iş gücünü şirketimize kazandırmak ve yatırım yapmak, Çalışanların gelişimine katkı sağlamak, Organizasyonu geliştirmek ve güçlendirmek, Ücret yönetimi ve ödüllendirme sistemini yönetmek, Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttırmak, adına yoğun ve etkili biçimde çalışmaktadır.

 

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Ordu unye carfur magazasi varsa orada calismk isterim reon isleri…ilk kez markt isi ypiyorum..ama bu isi ypacgimdan eminim…lise mezunuyum..yrdimci olursanir sevinirim..tskler edrim.

 2. Merhaba 12 yıldır market işinde çalışmaktayım kısaca market artık gercek bir mesleğim olmuştur şarküteri reyon dızılımi teşhir düzen ben kendımi bu işe atadım 05342280837 degerlendırme yapıp sızınle çalışmak isterim müşteri biZim baştacımızdır

 3. KİŞİSEL BİLGİLER

  Adı Soyadı : Reşat GÜŞ
  Doğum Tarihi : 27.09.1977
  Doğum yeri : İskenderun
  Uyruğu : T.C.
  Adres : Karaağaç mah.Şarkkonak Atatürk cad.Aytekin
  apt. no:250 /1 Arsuz
  E- mail : [email protected]
  Telefon Gsm : 0 535 506 3950
  Seyehat engeli : Yok
  Sigara kullanımı : Yok

  ÖĞRENİM DURUMU
  Ön Lisans : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi / Yönetim
  ve Organizasyon Bölümü
  Üniversite : ALMANYA Bayreuth Üniversitesi Nürünberg / İşletme

  KURS VE SEMİNERLER
  Tömer : Ankara Üniversitesi Yabancı
  Dil Öğretim Merkezi – ALMANCA
  Silingua Yabancı Dil Kursu : Almanca ve İngilizce

  YABANCI DİLLER
  İgilizce : Okuma yazma anlama iyi
  Almanca : Okuma yazma anlama iyi
  Arapça : Okuma yazma anlama çok iyi

  KARİYER BİLGİLERİ

  Ersin Manav : Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 3 yıl
  Feray Giyim mağazası : Satış danışmanı , Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 5 yıl
  Sara Kuyumculuk Alanya : Tezgahtarlık , Satış danışmanı
  İş Tecrübesi 3 yıl

  BİLGİSAYAR EĞİTİMİ
  Microsoft ,Word, Excel , Medisoft ve Elektra vb. programlar

  REFERANSLAR
  Ferhat GÜÇ Gsm : 0 537 890 8440 / Feray giyim Mağazası
  Ekrem ÖZEN Gsm : 0 533 446 1084 / Sara Kuyumculuk Sahibi.

  1. Merhaba Reşat Bey,
   Sitemizde yer alan CarrefourSa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   CarrefourSa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   CarrefourSa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan CarrefourSa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 4. Mrb ben 5 yil carrefoursada calistim evlilik nedeniyle ayrilmak zorunda kaldim suan acil ise ihtiyacim var tekrar sizinle calismak ıstiyorum

  1. Merhaba Mevlude Hanım,
   Sitemizde yer alan Carrefoursa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Carrefoursa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Carrefoursa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Carrefoursa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu