Market İş İlanları

CarrefourSA İş İlanları ve 2022 Carreforsa İş Başvurusu Formu Doldurma

Carrefoursa 2022 İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur? Carrefour İstanbul, Ankara ve İzmir Dahil 81 ilde Kasiyer ve Şoför Alımı Yapıyor. Tüm Detaylar Yazımızın Devamında.

CarrefourSA iş ilanları yayınlandı! 2021 – 2022 Carrefoursa İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları CarrefourSA insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve 2022 CarrefourSA İş Başvurusu Formu sayfamızda!

CarrefourSA iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? Carrefoursa iş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve CarrefourSA personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz. Carrefoursa iş ilanları

Hizmet ve sektöründeki yenilikçi yapısıyla modern market anlayışının öncü yapılanması, kurumun resmi yayın organı CarrefourSA iş başvurusu sayfasındaki personel alımı yapacağı açık pozisyonlarla ilgili güncellemeleri yapmaya devam etmektedir. Yazımızın devamında alt başlıklar olarak detaylı olarak bilgilendireceğimiz CarrefourSA iş ilanları ve Carrefour iş başvuru formu ile ilgili konu başlıkları şu şekildedir.

 • CarrefourSA İş İlanları
 • CarrefourSA Açık İş Pozisyonları
 • CarrefourSA İş Başvurusu Nasıl Yapılır
 • CarrefourSA İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • CarrefourSA Çalışma Saatleri
 • CarrefourSA Personel Maaşları Ne Kadar?

CarrefourSA İş Başvurusu ve 2022 İş İlanları

Türkiye’deki aktivitelerine 90’lı senelerin başında başlamış olsa da, yarım asırlık iş tecrübesi bulunan CarrefourSA, şirket menfaatlerine uygun özellikleri bulunan personel alımı yapacaktır.

Sürekli eleman kadrolarını güncelleyen CarrefourSA, nitelikli personel temin edebilmek için Carreforsa iş başvurusu formu dolduranların müracaatlarını titizlikle incelemektedir. Yayınladığı iş ilanlarında, personel alımı yaparken dikkat ettikleri temel özelliklerden bahsedilmektedir. İş başvurusunda bulunulan pozisyon için deneyimli ve kariyer hedefi olan adayların tercih sebebi olduğunu belirtilirken, stajyer ve engelli personeller için açılan kontenjanlarda CarrefourSA iş ilanlarında göze çarpan bir diğer önemli noktadır.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Carrefoursa İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

Carrefoursa Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Carrefoursa iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Carrefoursa ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Carrefoursa Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Carrefoursa İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Carrefoursa Şubat 2022 İş İlanları

Ocak ayının ardından Şubat ayında da en fazla merak edilen konuların başında Carrefoursa Şubat ilanları gelmektedir. Carrefoursa Şubat 2022 ilanları içerisinde engelli personel adaylarının yanı sıra, part time ve staj başvurusu yapmak isteyenleri de kapsayan birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Başta Büyükşehirler olmak üzere Türkiye geneli personel alımları için duyurular yapan Carrefoursa, çeşitli kariyer sitelerinde Carrefoursa iş başvuru formunu kullanıma sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde de yer alan Carrefoursa İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatta bulunabilirsiniz.

Carrefoursa Mart 2022 İş İlanları

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan Carrefoursa, 2022 Ocak ve Şubat ayında olduğu gibi 2022 Mart ilanları da an itibari ile yayınlamıştır. Çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek olan Carrefoursa, personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi iş arama platformlarında iş başvuru formunu kullanıma sunmuştur.

Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları için birçok ilan yayınlayan firma, Muhasebe ve satın alma gibi iş pozisyonları için de oldukça fazla duyuru yapmaktadır.

Bu ve buna benzer tüm ilanlara ve detaylara sayfamızdan ulaşabilir, başvuru adreslerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Carrefoursa Nisan 2022 İş İlanları

Mart ayının sona ermesinin ardından, Nisan ayı için yayınlanacak Carrefoursa ilanları meraklıları tarafından beklenmekteydi. Carrefoursa 2022 Nisan ilanları içerisinde birçok il ve iş pozisyonu bulunmaktadır. Yayınlanan duyurular içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler başı çekmektedir.

Personel Alımı yapılan pozisyonlar içerisinde;

 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Şube Müdürü
 • Bölge Sorumlusu
 • Muhasebe Elemanı
 • Satın Alma Personeli
 • Halkla İlişkiler
 • İnsan Kaynakları
 • Şoför
 • Hukuk Departmanı
 • Satış Temsilcisi

yer almaktadır.

İş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Carrefoursa başvuru sayfası kullanabilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için müracaat edebilirsiniz.

CarrefourSA İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Ülke çapında yayılma politikasıyla Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmayı, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeyi başaran CarrefourSA, oluşan eleman boşluklarını doldurmak için çalışmalarına ara vermeden personel alımlarına devam etmektedir. Özellikle; Carrefoursa Ordu İş Başvurusu, Carrefoursa Afyon İş Başvurusu, Carrefoursa İş Başvurusu Ankara ve Van Carrefoursa İş Başvurusu başlıklı duyurularda belirtilen açık iş pozisyonlarını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

 • Depo personeli
 • Bilgi işlem
 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Satın alma

CarrefourSA iş başvurusunda bulunacak adayların tecrübeli olmaları tercih sebebi olsa da, vasıflı – vasıfsız eleman gözetmeksizin yeni işe başlayan tüm kişileri kısa süre süren deneme ve eğitim sürecinden geçirmektedir. Bu eğitim sürecinde CarrefourSA ile ilgili temel bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Carrefour çalışma koşulları, personel beklentileri ve müşteri ilişkileriyle ilgili bilgilerin yanı sıra, elemanların çalıştıkları iş pozisyonlarıyla ilgili sorumlulukları ve teknik bilgiler verilmektedir.

Carrefoursa’nın, daha önce kısa başlıklar halinde bahsettiğimiz eleman alımı yapacağı bölümlerden bahsetmiştik. Yayınlanan CarrefourSA iş ilanları ve başvuru formu sayfasında belirtilen iş pozisyonlarıyla ilgili Kasiyer, depo elemanı, reyon personeli, tezgahtar, bilgi işlem ve satın alma personelleriyle ilgili detaylı bilgi ve görev tanımları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kasiyer ve Görev Tanımı Nedir?

Sanırım hepimizin “ kasiyer nedir? ” sorusuna tatmin edici cevaplar vermesi kaçınılmazdır. Fakat detaylandıracak olursak ve soruyu “ iyi bir kasiyer nasıl olmalıdır” diye sormalıyız. Carrefoursa iş başvurusu formu dolduran birçok kişinin müracaatlarını istatistiklere vurduğumuzda, kasiyer iş ilanlarına yapılan başvuruların diğer pozisyonlara göre daha fazla olduğu açıkça görülmektedir.

Kasiyer ilanlarına talep bu kadar fazla iken tabi ki pozisyon hakkında detaylı bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Carrefousa kasiyer iş ilanlarında belirtilen görev tanımını özetleyecek olursak eğer; sanılanın aksine sadece tahsilat görevi üstlenmemektedirler. Müşteriyi ilk karşılayan ve uğurlayan kasiyerler, insan ilişkilerinde başarılı ve sıcakkanlı olmak zorundadırlar. Müşteri istekleri doğrultusunda çözüm odaklı ve yoğun müşteri trafiğini başarılı bir şekilde idare edebilmelidirler. Müşteri ilişkileri dışında mağaza içi organizasyonlarında da aktif olmalıdır. Sorumluluk alanının temizliği ve yazar kasa, pos cihazı gibi elektronik cihazların bakım ve eksiklerini temin edebilmelidirler.

Tezgahtar ve Görev Tanımı Nedir?

Carrefour iş ilanlarında en fazla duyurusu yapılan pozisyonlardan bir diğeri ise tezgahtar gelmektedir. Kısaca satış personeli de diyebileceğimiz tezgahtarlar, Ürün hakkında bilgili ve müşteriyi yönlendirme kabiliyeti yüksek olmalıdır. Yapılan kampanyalar, indirimler ve mağaza avantajlarını gelenlere aktarmalıdırlar. Ürünle ilgili kullanma tarihleri ve kusurlu ürünlerin takibini yapan tezgahtar, gerekli ürünler ve stok takibini başarıyla gerçekleştirmelidir.

Depo Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Depo personeli, mağazaya gelen üretim mallarının takibi, depo düzeni ve malların muhafazasını sağlamakla sorumludur. Depoya giren – çıkan ürünleri belgelendirerek mağaza ihtiyaçlarının belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda sorumlu olduğu pozisyonun ihtiyaçlarını ve temizlik koşullarını temin etmekle görevli olan depo elemanı, CarrefourSA iş pozisyonları içerisinde belki de en büyük öneme sahip olanlarındandır.

Bilgi İşlem ve Görev Tanımı Nedir?

Bilgi işlem, Mağazadaki elektronik alt yapının sağlıklı işleyişi sağlamakla görevlidir. Teknolojik yeniliklerin mağazaya entegrasyonu konusunda yetkili olan bilgi işlem personeli, çağımızın yeniliklerini takip etmekle yükümlüdür. Bunun yanında mağazada bulunan bilgisayar, güvenlik sistemi ve mağaza işleyişinde kullanılan elektronik cihazların bakımı yapmakla sorumludur.

Satın Alma ve Görev Tanımı Nedir?

Satın alma pozisyonu bir ekip işidir. Mağazanın ihtiyaçlarını en ucuza tedarik etmekle ve şube maliyetlerini en aza indirmekle sorumludur. Bu ciddi sorumluluklar büyük riskleri de beraberinde getirdiği için, mükemmel bir takım çalışmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Piyasadaki tedarikçilerle sürekli irtibat halinde ve iyi ilişkiler kurarak, ürün sevkiyatlarını hızlandırmalıdır. Satın alma personeli alımlarında çok Titiz davranan CarrefourSA, satın alma pozisyonu için yapan iş başvurularında tecrübeli personel adaylarına öncelik tanımaktadır.

CarrefourSA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer, Carrefoursa ve yayınladığı iş ilanları hakkında detaylı ve güvenilir bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Carrefoursa iş ilanları hakkında yeteri kadar bilgi edindik fakat, iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmeli?

Bize yapılan geri dönüşlerde; Carrefoursa iş başvurusu formu’na nereden ulaşabilirim? Carrefoursa iş başvurusu için Cv göndermek yeterli mi? gibi buna benzer bir çok soru yöneltilmek de olup, kısaca sizler için yanıt vermeye çalışacağız.

Carreforsa iş başvurusu formu doldurmak için kullanabileceğiniz birçok internet tabanlı başvuru kanalı bulunmaktadır. 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da birçok popüler iş arama sitelerinde Carreforsa iş başvurusu formu yayınlanmaktadır. Özellikle kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş bulma siteleri bu konuda sıklıkla kullanılırken, başvuru sürecini hızlandırmaktadır.

Elbetteki personel alımı duyuruları bu platformlarla sınırlı kalmamaktadır. Firmanın kendi resmi sayfasından güncel olarak takip edilebilen Carrefour ilanlarına, site üzerinde yer alan 2022 CarrefourSA iş başvurusu formunu doldurup iş başvurusunda bulunabilirler.

Kurumsal CarrefourSA internet sitesinden iş başvurusunda bulunabileceğiniz gibi yetkili CarrefourSA şubelerinden de iş başvuru formuna ulaşabilir ve çalışmak istediğiniz pozisyon için, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

CarrefourSa iş Başvurusu

Carrefoursa İş Başvurusu İçin Cv Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, Carrefoursa iş başvurusu için Cv hazırlayabilirsiniz.

Carrefoursa iş başvurusu için Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dokümandır.

Carrefoursa İş Başvurusu Cv Doldur

CarrefourSA İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Başvuru formu doldurdunuz ve olumlu geri dönüş aldıysanız eğer elbetteki başvuru süreciyle ilgili en zor kısmı atlattınız demektir. Bundan sonraki süreç ise son derece kolay olmasına rağmen kafanızda soru işareti bırakan bir süreç olabilir. Bu süreçte Carrefoursa işe girerken istenen belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Bu belgeler işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi gerekli olup, personel kaydınızın oluşturulabilmesi için aciliyeti bulunmaktadır. İstenilen evraklar çalışılacak pozisyonlara göre değişiklik gösterse de, genel olarak e-devlet sitesinden çıkarabileceğiz evraklar şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( e-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( e-Devlet )
 • İkametgah ( e-Devlet )
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Cüzdanı Sureti ( e-Devlet )
 • Sağlık Raporu ( Yetkili Sağlık Kuruluşları )

E-Devlet Giriş

CarrefourSA Çalışma Şartları 2022

Bir yerde yeni bir işe başlıyorsanız eğer tabi ki ilk uyum sağlamanız gereken konuların başında çalışma şartları gelmektedir. Bu konu o kadar önemlidir ki belkide iş başvurusu yaparken tercih sebebiniz olmasında ki en önemli konu firmanın çalışma koşulları olabilmektedir. Carrefoursa çalışma şartları da tabi ki bu yazının konusu olacaktır.

Konuya geçmeden önce kısa bir bilgilendirme yaparsak eğer, Carrefoursa çalışma şartları 2018 ve 2019 yılından itibaren firma tarafından düzenlemeye gidilerek iyileştirilmektedir. 2022 yılına geldiğimiz şu günlerde Carrefoursa çalışma koşullarının sektördeki diğer firmalara nazaran daha kaliteli bir seviye de olduğunu belirtebiliriz.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

CarrefourSA mesai saatleri vardiya sistemine dayalı olup, her hafta değişen sabah ve akşam grupları vardır. İş temposu gereği yapılan fazla çalışmalarda, mesai ücreti ödenmektedir.

CarrefourSA iş ilanları sayfasında belirtilen önemli başka bir konuda sosyal ve sendikal haklardır. Sosyal ve sendikal haklar bakımından personel dostu olan CarrefourSA, resmi tatil günlerinde de mesai ücreti ödemektedir. Haftalık 1 gün izin izin hakkı tanıyan firma, yıllık izin için gerekli olan 1 seneyi dolduran personellerine 14 günlük yıllık izin imkanı tanımaktadır.

CarrefourSA personellerinin faydalandığı diğer imkanları maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz. Yol Parası ( 225 TL) Yemek Ücreti (Yemekhanesi olmayan mağazalarda verilir) Yakacak Yardımı (Kışın başında verilir) Okul Yardımı (Çocuğu olanlara verilir) Gıda Çeki (Her ay verilir yıla göre değişir)

CarrefourSA Personel Maaşları Ne kadar?

Çalışma koşullarından bahsettik, işin birde ekonomik boyutu var tabi ki. Bize gelen bildirimlerde cevap beklenen en fazla soru CarrefourSa maaşlarıyla ilgili. Carreforsa personel maaşları ne kadar? Kasiyer maaşları, part time çalışan ücretleri ve stajyer maaşlarıyla ilgili birçok soru yöneltilmekte. CarrefourSA personel maaşları Çalışılan yıl ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Yeni işe başlayan Kasiyer, reyon personeli ve temizlik elemanı benzeri çalışanlarına asgari ücret ödemesi gerçekleştirirken, kasap ve şarküteri sorumlularına % 10 – %15 arasında değişen miktarda ücret ödemesi gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde prim sistemi de uygulanmaktadır. Belirlenen mağaza hedeflerinin yakalanması durumunda, alınan maaş oranında ödeme yapılmaktadır.

Carrefoursa İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Carrefoursa iş başvurusu ve 2022 iş ilanları ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın sonlarına doğru gelirken, iş başvurusu ile ilgili en çok sorulan soruları kısaca cevaplayarak yazımızı sonlandırırken, firmanın yayınladığı en son iş ilanlarından haberdar olmak için bildirimlere abone olabilirsiniz.

Carrefoursa İş Başvurusu Formu ve Cv Gibi Belgeleri Nereden Bulabilirim?

2022 Carreforsa İş Başvurusu Formu, Cv Örneği ve İşe Girerken İstenilen Belgeler Listesi gibi gerekli belgelerin tamamına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Carrefoursa Part Time Personel Alımı Yapıyor Mu?

Carrefoursa düzenli olarak part time personel alımı gerçekleştirmektedir. Kasiyer ve Depo elemanı gibi iş pozisyonları için part time eleman alımı yapan Carrefoursa, eleman alımlarını kendi internet adresi ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.

Kariyer.net ve İskur.gov.tr de Van ilanlarını Bulamıyorum. Nereden Ulaşabilirim?

Kariyer.net ve iskur.gov.tr gibi adreslerde Carrefoursa iş ilanlarının tamamını görmeniz mümkün olmayabilir. Kullandığınız platformlardan verim alamıyorsanız eğer, www.Carrefoursa.com adresinden bulunduğunuz ili seçerek, il bazlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Son yayınlanan iş ilanlarını kontrol ettiğimizde, iş başvurusu yapılabilecek ilanlar içerisinde; 

 • Carrefoursa Ordu İş Başvurusu
 • Carrefoursa Afyon İş Başvurusu
 • Carrefoursa İş Başvurusu Ankara
 • Van Carrefoursa İş Başvurusu

gibi şehir başlıklı duyurular yapıldığı görülmektedir.

Carrefoursa Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Carrefoursa engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Carrefoursa İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Carrefoursa insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan Carrefoursa İş Başvurusu Formlarına en geç bir hafta içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Bu süre iş başvurusu yaptığınız platforma göre değişkenlik gösterse de, acil personel ihtiyacı oluşması durumunda, başvurunuz bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

CarrefourSA Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Bilgi Sistemleri & CRM Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 • Tercihen Üniversitelerin Endürstri, Matematik, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı Bölümlerinden mezun,
 • Minimum 8 yıl tecrübeli,
 • Proje Yönetim ve Uygulama Metodolojilerine hakim,
 • Proje Yönetimi araçlarında iyi seviye kullanım becerisine sahip (MS Project, Jira, SAP Solman vb.),
 • Microsoft Office programlarına hakim,
 • SAP mimarisi ve ürünlerine hakim, yenilikleri takip eden,
 • SAP HR temel seviyede uyarlama yapabilen, SAP WM, RE, MM ve SD modüllerinde iş analizliği tecrübesi olan,
 • .Net ve Andoid - IOS Mobil uygulamalarında iş geliştirme ve test tecrübesine sahip,
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,
 • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,

SAP Kıdemli Uzmanı aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Projelerin yönetiminde görev alarak; projelerdeki danışmanlarla, iş birimleriyle ve BS bölümündeki ilgili paydaşlarla ilişkilerinin yürütülmesinden ve iş koordinasyonundan sorumlu olacak,
 • Aday projeler için teknik, kapsam ve finansal değerlendirme sürecini yürütecek; yürütülen projelerde, proje planlarını takip edip raporlayacak,
 • Projelerin analiz, tasarım, dokümantasyon ve test konularında destek verecek,
 • Projelerin hedeflerinin gerçekleştirilmesi konusunda gereken aksiyonları alarak, üst yönetime gerekli raporlamaların yapılması görevlerini yürütecek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Minimum 8 Yıl Tecrübeli Adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Bilgi Teknolojileri
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İşe alım konusunda deneyimli,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dinamik, takım olarak çalışmaya yatkın,
 • Temsil becerisi güçlü, analitik düşünebilen,
 • Yoğun tempolu esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Anadolu yakasında ikamet eden,
 • Aktif olarak araç kullanabilen.
İŞ TANIMI
 • Görev aldığı bölgenin tüm işe alım süreçlerini yürütmek,
 • Hedeflenen süreler içinde açık pozisyonların kapatılmasını sağlamak,
 • Yeni açılacak mağazalar için çevre analizi yapmak, verimli kaynak ve işe alım planları hazırlamak,
 • Mevcut aday kanallarını etkin kullanmak ve alternatif kanallar geliştirmek,
 • Personel yedekleme faaliyetlerini yürütmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: İnsan Kaynakları
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER ve İŞ TANIMITürkiye'nin ilk dijital süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü:Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde  E – Ticaret Grup Müdürlüğü’nde görev alacak;

 • Lisans mezunu,
 • SAP Muhasebe işlemleri konusunda bilgi sahibi,
 • E-Ticaret ödeme sistemleri konusunda bilgi sahibi,
 • Tercihen geçmişte e-ticaret alanında deneyimli,
 • Dikkatli ve titiz çalışan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
 • MS Office programlarını ve SAP sistemini aktif kullanabilen,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Online ödeme sistemlerinin işleyişini kontrol etmek, herhangi bir hata oluşması durumunda bankalarla ve ödeme sistemi ile iletişime geçerek süreci takip etmek,
 • Sipariş ödemelerinde oluşan hataları günlük olarak kontrol ederek ödemeleri tahsil etmek,
 • Online olarak tahsil edilemeyen siparişler için ödeme alınması için mağazalara bilgi vererek süreci takip etmek,
 • Yeni açılacak e-ticaret mağazaları için bankalara talepte bulunarak sanal pos tedarik etmek ve sanal posların MSU üzerinde tanımını yapmak,
 • Ödeme sistemlerine ait tüm geliştirme sürecini yönetmek,
 • Müşterilerden gelen ödeme şikayetlerini çözümlemek,
 • Kampanyalar için bankalarla iletişime geçerek süreci yönetmek, bütçesinin kontrolünü yapmak ve kampanya sonrası raporlamalarını yapmak.
Aday Kriterleri
Tecrübe En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Bilgi Teknolojileri / IT
Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Carrefoursa Kasiyer İlanı - İstanbul

 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
Aday Kriterleri
Tecrübe Tecrübeli veya Tecrübesiz Adaylar
Eğitim Seviyesi Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: satış
Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
İş Başvurusu

İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

CarrefourSA İnsan Kaynakları faaliyet gösterdiği her ülkede misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun olacak şekilde; Nitelikli iş gücünü şirketimize kazandırmak ve yatırım yapmak, Çalışanların gelişimine katkı sağlamak, Organizasyonu geliştirmek ve güçlendirmek, Ücret yönetimi ve ödüllendirme sistemini yönetmek, Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttırmak, adına yoğun ve etkili biçimde çalışmaktadır.

  • İletişim Adres : CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul
  • Telefon: 0850 755 10 00
  • Fax : 0 216 655 00 50
  • E-mail : [email protected]
  • Çağrı Merkezi: 444 10 00

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Ordu unye carfur magazasi varsa orada calismk isterim reon isleri…ilk kez markt isi ypiyorum..ama bu isi ypacgimdan eminim…lise mezunuyum..yrdimci olursanir sevinirim..tskler edrim.

 2. Merhaba 12 yıldır market işinde çalışmaktayım kısaca market artık gercek bir mesleğim olmuştur şarküteri reyon dızılımi teşhir düzen ben kendımi bu işe atadım 05342280837 degerlendırme yapıp sızınle çalışmak isterim müşteri biZim baştacımızdır

 3. KİŞİSEL BİLGİLER

  Adı Soyadı : Reşat GÜŞ
  Doğum Tarihi : 27.09.1977
  Doğum yeri : İskenderun
  Uyruğu : T.C.
  Adres : Karaağaç mah.Şarkkonak Atatürk cad.Aytekin
  apt. no:250 /1 Arsuz
  E- mail : [email protected]
  Telefon Gsm : 0 535 506 3950
  Seyehat engeli : Yok
  Sigara kullanımı : Yok

  ÖĞRENİM DURUMU
  Ön Lisans : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi / Yönetim
  ve Organizasyon Bölümü
  Üniversite : ALMANYA Bayreuth Üniversitesi Nürünberg / İşletme

  KURS VE SEMİNERLER
  Tömer : Ankara Üniversitesi Yabancı
  Dil Öğretim Merkezi – ALMANCA
  Silingua Yabancı Dil Kursu : Almanca ve İngilizce

  YABANCI DİLLER
  İgilizce : Okuma yazma anlama iyi
  Almanca : Okuma yazma anlama iyi
  Arapça : Okuma yazma anlama çok iyi

  KARİYER BİLGİLERİ

  Ersin Manav : Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 3 yıl
  Feray Giyim mağazası : Satış danışmanı , Tezgahtarlık
  İş Tecrübesi 5 yıl
  Sara Kuyumculuk Alanya : Tezgahtarlık , Satış danışmanı
  İş Tecrübesi 3 yıl

  BİLGİSAYAR EĞİTİMİ
  Microsoft ,Word, Excel , Medisoft ve Elektra vb. programlar

  REFERANSLAR
  Ferhat GÜÇ Gsm : 0 537 890 8440 / Feray giyim Mağazası
  Ekrem ÖZEN Gsm : 0 533 446 1084 / Sara Kuyumculuk Sahibi.

  1. Merhaba Reşat Bey,
   Sitemizde yer alan CarrefourSa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   CarrefourSa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   CarrefourSa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan CarrefourSa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

 4. Mrb ben 5 yil carrefoursada calistim evlilik nedeniyle ayrilmak zorunda kaldim suan acil ise ihtiyacim var tekrar sizinle calismak ıstiyorum

  1. Merhaba Mevlude Hanım,
   Sitemizde yer alan Carrefoursa İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Carrefoursa çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Carrefoursa iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Carrefoursa iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu