CarrefourSA Reyon Personeli İş İlanları! 2021 İş Başvurusu ve İlan Detayları

Carreforsa reyon personeli iş ilanları
Carreforsa Reyon Personeli İş İlanları ve Başvuru Formu

Carrefoursa Reyon Personeli İş İlanları 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Carrefoursa Reyon Personeli İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Carrefoursa Reyon Personeli iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Carrefoursa Reyon Personeli iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Carrefoursa Reyon Personeli iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

carreforsa reyon personeli iş ilanları
Carrefoursa İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

CarrefourSA Reyon Personeli İş İlanları

İlk mağazası 1963 yılında Fransa’da açılmış olan CarrefourSA, günümüzde 35 farklı ülkede 15 bini aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. CarrefourSA, Türkiye’deki ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de hizmete açmıştır. 1996 yılında Sabancı Grubu‘nun iş birliği ile CarrefourSA adını almıştır.

CarrefourSA, toplamda 10750 çalışana sahip bir firmadır. Sık sık eleman alımı gerçekleştiren firma, CarrefourSA iş ilanlarını online olarak yayınlamaktadır. CarrefourSA bünyesinde pek çok açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastlanabilen ise reyon personeli iş pozisyonudur. Carrefoursa Reyon Personeli İş İlanları çok sayıda talep görmektedir.

CarrefourSa Reyon Personeli İş Başvurusu 

Carrefoursa Reyon Personeli İş İlanları, pek çok alanı içermektedir. Reyon personeli pozisyonuna başvuracak olan adaylar; kasap, şarküteri, pasta–ekmek, sebze–meyve, temizlik, gıda ve giyim gibi alanlarda çalışma fırsatı yakalayabilirler. İş pozisyonunun içeriği genellikle; ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzenin sağlanması, fiyat etiketlerinin düzenlenmesi, kontrollerin yapılması ve reyonlardaki malların takibi şeklindedir.

Reyon Personellerinde Aranılan Özellikler

Carrefoursa Reyon Personeli iş başvurusu
Carrefoursa Reyon Personeli Başvuru Şartları

CarrefourSA reyon personeli adaylarında; dinamik olmak, çağdaş bir yapıya sahip olmak, güvenilir olmak, özgüveni yüksek olmak, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, 18 yaşından büyük olmak ve en az lise mezunu olmak gibi özellikler aranmaktadır.

Boş Cv Örneği Doldur

CarrefourSA iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

CarrefourSA Kariyer.net İş İlanları

Kariyerinize nasıl yön vereceğinize Kariyer.net aracılığı ile karar vermek mi istiyorsunuz? Kariyer.net adresinde bulunan ilanda aradığınız iş ile alakalı ücret bilgisine, ve eleman alımı sırasında dikkat edilecek kriterlere ulaşmanız mümkün. Eğer bilgi almak istiyorsanız Kariyer.net adresini ziyaret edin.

Eğer aradığınız size en uygun işi CarrefourSA şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan CarrefourSA iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

CarrefourSA Çalışma Şartları 2021

CarrefourSA reyon personellerinin çalışma saatleri molalar dahil günlük 8.5 saattir. Çalışanların bir gün haftalık izin hakları vardır. Bir yılını dolduran çalışanlar 14 + 2 gün yıllık izin hakkına sahiptir. Genellikle vardiyalı sistem ile çalışan reyon personelleri, birim şeflerinin düzenlediği vardiya programına uymak zorundadır.

CarrefourSA personel maaşları, reyon personelleri için asgari ücret olarak belirlenmiştir. Çalışanlar ilk yıl, her üç ayda bir sahip oldukları maaş miktarının çeyreğini alırlar. Firmada üç yılını dolduran çalışanlar ise iki ay tek – üç ay çift maaş alarak çalışırlar.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Carrefoursa İş İlanları İçin Tıklayınız.

Carrefoursa İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Carrefoursa Reyon Personeli ilanları hakkında bilgiler sunduğumuz yazımızın sonlarına doğru gelirken, son derece basit bir dil ile iş başvurusu süreci ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık. Carrefoursa Reyon Personeli iş ilanları yazımızı yayınlamamızın hemen ardından konu ile ilgili birçok soru yöneltildiğini görmekteyiz.

“Carrefoursa Reyon Personeli İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Carrefoursa Reyon Personeli Maaşları Ne Kadar? gibi birçok soru geri dönüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımızın sonunda hem bu sorulara cevap vermek, hemde daha açıklayıcı bir rehber sunma açısından faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Carrefoursa Reyon Personeli İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefoursa Reyon Personeli ilanlarının yayınlandığı birçok platform olduğundan bahsetmiştik. Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama sitelerinde yoğun olarak ilanlar yayınlayan Carrefoursa Reyon Personeli, personel alımlarını bu sayfalardan gerçekleştirmektedir.

Kullanacağınız siteye üye olduktan sonra, Kariyer.net gibi sitelerde yayınlanan tüm Carrefoursa Reyon Personeli ilanlarına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Carrefoursa Reyon Personeli Maaşları Ne Kadar?

Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları gelmektedir. Carrefoursa Reyon Personeli maaşları 2021 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

5 yorum

 1. Acil işe ihtiyacım var avcılar pelikan CarrefourSA da7yil çalıştım kendi isteğimle ayrıldım ama şimdi işe ihtiyacım var tekrar sıfırdan başlamak istiyorum ustaogretici belgelerim var

 2. Acil işe ihtiyacım var avcılar pelikan CarrefourSA da7yil çalıştım kendi isteğimle ayrıldım ama şimdi işe ihtiyacım var tekrar sıfır dan CarrefourSA ailesinde çalışmak istiyorum pizza pide ustası ustaogretici belgelerim var

  • Merhaba Selma Hanım,
   öncelikle sitemiz üzerinden Carrefoursa Reyon Personeli İş ilanları‘na göstermiş olduğunuz ilgi sebebi ile teşekkür ederiz.
   CarrefourSA Reyon Personeli İş ilanları içerisinde niteliklerinize uygun iş pozisyonları bulunmaktadır. İlgili sayfamız üzerinden Carrefoursa İş Başvuru Formu’nu doldurarak iş başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede geri dönüş sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.