Market İş İlanları

Mopaş Kasiyer İş İlanları! 2022 İş Başvurusu Formu ve Mopaş Maaşları

Mopaş Kasiyer İş İlanları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Mopaş Kasiyer İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Mopaş Kasiyer iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Mopaş Kasiyer iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Mopaş Kasiyer iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Mopaş Kasiyer İş İlanları
Mopaş Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu

Mopaş Kasiyer İş İlanları 2022

Bir aile şirketi olan Mopaş, zaman içerisinde birçok farklı yerde mağaza açmıştır. Köklü bir mağaza zinciri olan Mopaş zaman zaman kasiyer alımı yapmaktadır. Güncel Mopaş kasiyer ilanları internet üzerinden yayınlanmaktadır.

Kasiyer dışında şarküteri ve manav elemanı gibi çeşitli pozisyonlar için de personel alımı yapmaktadır. İş başvuru formu doldurarak İş başvurusunda bulunabilir. Mopaş’ta çalışabilmeniz için bazı niteliklere sahip olmanız gerekir.

Mopaş Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Mopaş iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Mopaş ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Mopaş Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Mopaş İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Mopaş Şubat 2022 İş İlanları

Ocak ayının ardından Şubat ayında da en fazla merak edilen konuların başında Mopaş Şubat ilanları gelmektedir. Mopaş Şubat 2022 ilanları içerisinde engelli personel adaylarının yanı sıra, part time ve staj başvurusu yapmak isteyenleri de kapsayan birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Başta Büyükşehirler olmak üzere Türkiye geneli personel alımları için duyurular yapan Mopaş, çeşitli kariyer sitelerinde Mopaş iş başvuru formunu kullanıma sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde de yer alan Mopaş İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettiğiniz iş pozisyonuna müracaatta bulunabilirsiniz.

Mopaş Mart 2022 İş İlanları

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan Mopaş, 2022 Ocak ve Şubat ayında olduğu gibi 2022 Mart ilanları da an itibari ile yayınlamıştır. Çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek olan Mopaş, personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi iş arama platformlarında iş başvuru formunu kullanıma sunmuştur.

Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları için birçok ilan yayınlayan firma, Muhasebe ve satın alma gibi iş pozisyonları için de oldukça fazla duyuru yapmaktadır.

Bu ve buna benzer tüm ilanlara ve detaylara sayfamızdan ulaşabilir, başvuru adreslerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mopaş Kariyer.net İş İlanları

Mopaş firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi Mopaş iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz Mopaş hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından Mopaş iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında Mopaş tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi Mopaş şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Mopaş iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Mopaş İş Başvurusu İçin Gerekli Olan Nitelikler

Mopaş Kasiyer İş İlanları
Mopaş Kasiyer Başvuru Şartları

Sık sık eleman alımı yapan Mopaş’ta kasiyer olarak işe girebilmek için genel olarak şu niteliklere sahip olmanız gerekir:

 • Güler yüzlü olmak ve insanlarla iyi bir şekilde iletişim kurabilmek
 • Hem kişisel bakımına hem de hijyene önem vermek
 • Ekip ile beraber uyumlu çalışabiliyor olmak
 • İş motivasyonunun yüksek olması
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
 • Kasiyerlik deneyiminin olması

Aranan nitelikler bazı durumlarda değişkenlik gösterse de genel olarak bu şekildedir. Aynı şekilde kasiyer maaşları da değişkenlik gösterebilir.

Boş Cv Örneği Doldur

Mopaş iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer MOPAŞ İş İlanları İçin Tıklayınız.

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

Personel Alımı Yapılan Mopaş Şubeleri

15 Temmuz Mağazası / İstanbul – Tuzla
Şifa Mahallesi, Şekerpınar Caddesi, No:66 Tuzla/İstanbul
0850 755 5858
17 Ağustos Mağazası / Kocaeli – Kartepe
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, 17 Ağustos Caddesi, No:4/A Kartepe/Kocaeli
0850 755 5858
23 Nisan Mağazası / Kocaeli – Gebze
Beylikbağı Mahallesi, Yaşar Doğu Caddesi, No:35 Gebze/Kocaeli
0850 755 5858
60 Evler Mağazası / Kocaeli – Derince
Yavuz Sultan Mahallesi, Tayfun Sokak, No: 3/1-2-3 Derince/Kocaeli
0850 755 5858
95 Evler Mağazası / Kocaeli – Körfez
Fatih Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:177 Körfez/Kocaeli
0850 755 5858

Mopaş Kasiyer İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIMağazalarımızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ' KASİYER' arıyor.İŞ TANIMIEn az lise mezunu,
 • Tercihen Kasiyerlik tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

İş Açıklaması

 • MOPAŞ Marketin Anadolu yakası şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Kasa ve Reyon personeli arıyoruz.
 • Deneyimli
 • Deneyimsiz

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı,
 • Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren,
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş,
 • Motivasyonu yüksek,
 • Deneyimli ve deneyimsiz,
 • 18 -35 yaş arası,
 • Bay-Bayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Mopaş Hakkında

Mopaş, İstanbul ve Kocaeli’nin önde gelen perakende zincirleri arasında yer almaktadır. Mağazalarının sayısı 100’ü aşmıştır ve bu mağazalarda birçok eleman çalışmaktadır. İnsanı ve insani değerleri ön planda tutmayı ilke edinen Mopaş, hem müşterilerine hem de çalışanları da büyük önem vermektedir. Bu tutumlarının karşılığını da fazla sayıda mutlu müşteriye sahip olarak almışlardır.

Mopaş perakende sektörünün dışında toplu konut projeleri ve süt üretim tesisleri ile de insanlara hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra jeotermal sera tesisleri ve lojistik üstleri de bulunmaktadır.

Mopaş Kasiyer iş ilanları takip edilip açılan ilanlara başvuru yaparak bu köklü şirketin bir parçası olabilirsiniz. Başvuru yaparken iş başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu