loader image

Bauhaus Personel Alımları ve İş Başvurusu Formu 2020

Bauhaus personel alımları ve iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Bauhaus insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Bauhaus İş Başvurusu Formu sayfamızda!

bauhaus personel alımları

Bauhaus İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Bauhaus iş ilanları ve iş başvurusu

Bauhaus personel alımları 2020 yılında da  devam etmektedir. Bauhaus Satış danışmanı başta olmak üzere reyon elemanı, temizlik işçisi gibi birçok iş kolunda değerlendirmek üzere çeşitli illerdeki Bauhaus mağazalarındaki açık iş pozisyonlarına personel alımı yapacaktır

Bauhaus personel alımları ve iş ilanlarıyla ilgili bilgi edinmek isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda; tüm personel adaylarının aklına gelebilecek; Bauhaus’a kimler başvurabilir, Bauhaus iş başvurusu nasıl yapılır, Bauhaus iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, Bauhaus iş başvuru sayfası nerede,  Bauhaus çalışma şartları nelerdir, Bauhaus maaşları ne kadar gibi birçok soruyu sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir.

 • Bauhaus İş İlanları
 • Bauhaus Açık İş Pozisyonları
 • Bauhaus İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Bauhaus İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Bauhaus Çalışma Şartları
 • Bauhaus Personel Maaşları

Bauhaus Personel Alımları

Bauhaus Personel Alımları ve iş İlanları

Bauhaus Personel Alımları

Sektörünün ve Türkiye’nin lider yapı marketi olan firma, çeşitli mercilerde yayınladığı Bauhaus iş ilanlarında, (Bauhaus kasiyer iş ilanları, satış danışmanı, depo personeli, bilgi işlem iş ilanları vb.)

 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Marketçilik sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Özelliklerde personel ve eleman alımları yapacağını belirtmiştir.

Mağazalarında binlerce ürün bulunduran Bauhaus,  bu devasa ürün yelpazesi yüzünden birçok iş pozisyonunu bünyesinde barındırmaktadır. Eğer sizde Bauhaus Yapı Market‘in bünyesinde bulunan iş pozisyonlarından herhangi birine iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız eğer, Sayfamızın sonunda bulunan Bauhaus iş başvuru formunu doldurup, tercih ettiğiniz şehir ve iş pozisyonunda Bauhaus çalışanı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bauhaus Açık İş Pozisyonları

Bauhaus on binlerce ürün çeşidiyle müşterilerinin olduğu kadar barındırdığı iş bölümleriyle, ” işsizim, iş arıyorum” diyen binlerce kişinin de ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Bauhaus yapı market’in hangi bölümlerde eleman alımı yaptığını, kasiyer, depo elemanı, bilgi işlem ve satış danışmanı gibi pozisyonlar için yapılan iş başvurularında aranılan özellikler ve görev tanımlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bauhaus personel alımı ilanlarında belirtilen açık iş pozisyonları aşağıdaki gibidir.

Satış Danışmanı ve Görev Tanımı Nedir?

Bauhaus Personel Alımı - Satış Danışmanı

Satış danışmanı

Bauhaus yapı marketin en çok işçi alımı yaptığı ve iskeletini oluşturduğu birim satış danışmanlarıdır. Müşterilerle sürekli irtibat halinde bulunan satış danışmanlarının ikna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde güler yüzlü ve başarılı olmaları gerekmektedir.

Satış danışmanı ne iş yapar? ” sorusuna cevap vermek gerekirse eğer, sorumlu olduğu alandaki ürünlerin görsel düzenlemelerini yapmak ve satış işlemini gerçekleştirmekle yükümlüdür.

Depo Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Buhaus personel alımları - depo personeli

Depo Personeli

Genellikle depocu da denilen depo personelleri, mağazanın ürün stoklarının muhafazasını ve sorumluluk alanının düzeni ve tertibatını sağlamakla görevlidirler. Bauhaus depo personeli iş ilanlarına başvuruda bulunacak adayların, yoğun iş temposunu organize edebilecek kabiliyetlerde ve tercihen tecrübeli olmaları gerekmektedir.

 

 

Bilgi İşlem Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Bilgi işlem mağazanın elektronik ortamdaki yükünü taşıyan iş bölümüdür. Alınan veya satılan ürünlerin elektronik ortama aktarılmasında kullanılan araç gereçlerden en basit bilgisayara varıncaya kadar, bütün işleyişi bilgi işlem çalışanlarının sağlaması gerekmektedir. Mağazadaki teknolojik alt yapının işlevselliğini organize eden bilgi işlem çalışanları, Bauhaus yapı marketin arka plandaki en önemli iş pozisyonlarından bir tanesidir.

 

Satın Alma Personeli ve Görev Tanımı Nedir?

Satın alma personeli ne iş yapar? ” sorusuna kısaca, satın alma işlemini en düşük maliyetle gerçekleştirmekle görevli birimdir” cevabını verebiliriz. Konumu gereği firma ihtiyaçlarını en düşük maliyetle en kaliteli ürünü temin etmek için piyasadaki birçok firma ile iletişim halinde bulunmaktadır. Ürünün piyasa araştırmasından firma bünyesine girene kadar ki bütün süreçlerin takibini yapma satın alma biriminin sorumluluğundadır.

Bauhaus İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bauhaus iş BaşvurusuHepimizin çevresinde “çalışmıyorum, iş arıyorum ama internetten nasıl iş başvurusu yapılır bilmiyorum” laflarını söyleyen en az birkaç kişiye rastlamışsınızdır. Korkulanın aksine Bauhaus iş başvuru formu doldurup, başvuruda bulunmak son derce kolaydır.

Bauhaus’un personel ve işçi alımları için yayınladığı iş ilanlarına, sayfamızın altında yayınladığımız Bauhaus iş başvuru formu ve iş başvurusu linkinden kolayca ulaşabilir ve belki de Bauhaus çalışanları arasında sizde yer alabilirsiniz.

Bauhaus personel alımlarını, bünyesine ulaştırılan özgeçmiş ve iş başvuru formlarından oluşan  havuzlarında saklamaktadırlar. Gerekli personel, eleman ve işçi pozisyonlarının açılması durumunda, başvuru sahipleriyle irtibata geçmektedirler. Firmanın işe alım sürecindeki mülakatları yazılı, sözlü ve yüz yüze olmak üzere 3 aşamalıdır. Yazılı iş başvuru formları olumlu karşılanan adaylarla, telefonda 2. mülakatını yapan insan kaynakları birimi, son aşama olan yüz yüze görüşmeyi gerçekleştirmek için iş başvurusu sahiplerini insan kaynakları ofisine davet etmektedir.

Yüz yüze mülakatı da başarıyla geçen başvuru sahiplerinden, özlük dosyasının oluşturulması ve firma kayıtlarının yapılması için gereken kişisel evrakların hazırlanıp teslim edilmesini istemektedir.

Bauhaus İş Başvuru Formu ve İş başvurusu İçin Burayı Tıklayınız.


Bauhaus İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Bauhaus personel alımlarında insan kaynakları biriminin hazırlanmasını istediği evraklar, çalışılan bölüme göre değişiklik gösterebilse de genel olarak e-devlet sisteminden temin edebileceğiniz belgelerin bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Bauhaus Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Bauhaus ta çalışmak ve kariyer hesaplarınızı bu firma içerinde yapıyorsanız eğer elbetteki Bauhaus çalışma şartları ve personel maaşlarını incelemeniz gerekecektir. Bauhaus çalışma şartları hakkında internet sitelerinde yayınlanan çeşitli kaynaklar olmasına rağmen Bauhaus çalışma koşulları bulunmuş olduğunuz pozisyon ve Bauhaus mağazasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda en sağlıklı bilgiyi Bauhaus çalışanlarının yapmış olduğu yorumları inceleyerek sağlıklı bir izlenime sahip olabilirsiniz.

Bauhaus’da sabah ve akşam olmak üzere vardiya sistemi tercih edilmektedir. Günlük çalışma süresi 8 saat ile sınırlı olup, haftada 1 gün izin verilirken, 1 senesini dolduran çalışanların 14 günlük yıllık izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Ayrıca firma bünyesindeki çalışanlarına, belirli dönemlerde yakacak ve gıda yardımında da bulunan Bauhaus, çeşitli periyotlarda ikramiye ve prim sistemiyle personellerini memnun etmektedir.

Bauhaus personel maaşları firma hakkında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bauhaus personel maaşları için sabit bir rakam vermek ne yazık ki mümkün değil. Personel maaşları ile ilgili çeşitli rakamlar söz konusu olsa da çalışılan iş pozisyonu ve çalışma süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Bize ulaşan maillerde sorulan soruların en başında, Bauhaus’da Kasiyerler, satış danışmanları ne kadar maaş alıyor konulu birçok mail gelmekte. Rakam vermeden kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse eğer, yeni işe başlayan satış danışmanı, kasiyer ve eş değer düzeydeki çalışanlar asgari ücret almakta olup, çalışma süresine göre asgari ücretin %10, %20 ve %30 oranında yüksek maaş almaktadırlar.Ayrıca Fazla mesai ve resmi tatil günlerinde yapılan çalışmalarda mesai ücreti ödenmektedir.

Bauhaus iletişim Adresleri

BAUHAUS İnşaat Malzemeleri ve Ev Gereçleri Ltd. Şti.

İçerenköy Mahallesi, Çayır Caddesi, No: 1A, D. 142

34752 Ataşehir – İstanbul

Mail adresi: [email protected]

Müşteri Hizmetleri : 0850 211 98 53

Leave a Reply