Market İş İlanları

Bauhaus Satış Danışmanı İş İlanları! 2022 Başvuru Formu ve Çalışma Şartları

Bauhaus Satış Danışmanı İş İlanları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Bauhaus Satış Danışmanı İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Bauhaus Satış Danışmanı iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Bauhaus Satış Danışmanı iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Bauhaus Satış Danışmanı iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

bauhaus satış danışmanı iş ilanları
Bauhaus Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Bauhaus Satış Danışmanı İş İlanları 2022

Bauhaus 19 ülkede 15 bini aşkın çalışanı ile Avrupa’da yer alan en başarılı şirketlerden biri haline gelmiştir. Sahip olduğu 300’ü aşkın atölye, ev ve bahçe ürünleri uzmanı satış merkezlerinde çeşitli sayıda ve özellikte kaliteli ürünler sunmakta ve müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bauhaus, müşterilerine vermek istediği iyi ve kaliteli hizmeti, bünyesinde bulunan çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Bu sebeple, sık sık eleman alımı yapmakta ve bu eleman alımlarını internet üzerinden yayınlamakta olduğu Bauhaus iş ilanları ile duyurmaktadır.

Bauhaus Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Bauhaus iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Bauhaus ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Bauhaus Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Bauhaus İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Bauhaus Satış Danışmanı İş Başvurusu 2022

Bauhaus Yapı Market iş ilanları, internet üzerinden online olarak yayınlanmaktadır. Satış danışmanı açık iş pozisyonları, part time ya da full time olarak planlanmaktadır. Bauhaus iş başvuru yapmak isteyen adaylar, firmanın satışını yaptığı ürünler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bu ürünler; el aletleri, ahşap (sanatsal) malzemeler, ev gereçleri, oto aksesuarları, hırdavatlar, seramik ve yapı malzemeleri, banyo ürünleri, vitrifiye ve sıhhi tesisat ürünleri, aydınlatma ve bahçe malzemeleridir.

Bauhaus satış danışmanı iş ilanları genellikle İstanbul (Kozyatağı, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Bakırköy, Kağıthane), Ankara (Söğütözü, Etlik, Yenimahalle), Bursa (Nilüfer) ve Antalya (Kepez) illeri için yayınlanmaktadır.

Boş Cv Örneği Doldur

Bauhaus iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Bauhaus Kariyer.net İş İlanları

Kariyerinize nasıl yön vereceğinize Kariyer.net aracılığı ile karar vermek mi istiyorsunuz? Kariyer.net adresinde bulunan ilanda aradığınız iş ile alakalı ücret bilgisine, ve eleman alımı sırasında dikkat edilecek kriterlere ulaşmanız mümkün. Eğer bilgi almak istiyorsanız Kariyer.net adresini ziyaret edin.

Eğer aradığınız size en uygun işi Bauhaus şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Bauhaus iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Bauhaus Satış Danışmanı Başvuru Şartları Nelerdir?

Bauhaus satış danışmanı iş başvurusu
Bauhaus Satış Danışmanı Başvuru Şartları

Bauhaus satış danışmanı iş ilanları için başvuru yapmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan Bauhaus başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemelidir. Firmanın insan kaynakları yetkilileri, gelen Bauhaus iş başvurusu taleplerini detaylı bir şekilde inceleyerek adaylara dönüş yapmaktadır.

Adaylar için başvuru şartları; marketçilik sektöründe deneyim sahibi olmak, en az lise mezunu olmak, insan ilişkilerinde başarılı ve azimli olmak, şubelere yakın alanlarda ikamet etmek ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaktır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız.

Diğer Bauhaus İş İlanları İçin Tıklayınız.

Bauhaus Satış Danışmanı Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIEskişehir Yolu 7. km adresindeki CEPA Alışveriş Merkezinde bulunan Söğütözü Şubesi için dinamik, konusunda deneyimli ve şirketimizin devam etmekte olan büyümesinde bundan sonrası için katkıda bulunacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip SATIŞ DANIŞMANLARININ başvurularını bekliyoruz.İŞ TANIMI
 • Uzmanlık bölümlerinden çalışacağı bölümde satılmakta olan ürün çeşitleri hakkında sahip olduğu bilgiler sayesinde müşterilerini en iyi şekilde aydınlatırken onlara en kaliteli hizmeti sunarak bölümü içinde şirketimizin hedeflerinin gerçekleşmesinde katkıda bulunacak.
 • Marketçilik ve perakende sektöründe deneyimli.
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli.
 • Uzmanlık bölümünde satılmakta olan ürün çeşitleri için şirketimizin her türlü tanzim-teşhir, sunuş ve satış tekniklerinin uygulanmasını yerine getirecek.
 • Lise, tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu.
Müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan şirketimizde güleryüzlü, müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve yaratıcı çalışan, öğrenmeye ve gelişime açık, iletişim becerisine sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak ve vardiya usulüne göre çalışacak adayların Sincan, Elvankent, Cebeci, Dikimevi, 100.Yıl, Mustafa Kemal Mah.,Etimesgut, Abidinpaşa, Natoyolu, Dikmen, Söğütözü semtlerinde ikamet ediyor olmaları ve erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Giyim, Mağazacılık (Tekstil), Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu
 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen yapı malzemeleri banyo ürünleri sektöründe satış konusunda deneyimli,
 • Perakende mağazacılık alanında en az 2 yıl deneyimli,
 • Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,
 • İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
 • Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına uygun niteliklerde, arkadaşlar arıyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Giyim, Mağazacılık (Tekstil), Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Bauhaus Satış Danışmanı İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Bauhaus Satış Danışmanı Kasiyer ilanları hakkında bilgiler sunduğumuz yazımızın sonlarına doğru gelirken, son derece basit bir dil ile iş başvurusu süreci ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık. Bauhaus Satış Danışmanı iş ilanları yazımızı yayınlamamızın hemen ardından konu ile ilgili birçok soru yöneltildiğini görmekteyiz.

“Bauhaus Satış Danışmanı Kasiyer İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Bauhaus Satış Danışmanı Kasiyer Maaşları Ne Kadar? gibi birçok soru geri dönüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımızın sonunda hem bu sorulara cevap vermek, hemde daha açıklayıcı bir rehber sunma açısından faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Bauhaus Satış Danışmanı Kasiyer İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bauhaus Satış Danışmanı kasiyer ilanlarının yayınlandığı birçok platform olduğundan bahsetmiştik. Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama sitelerinde yoğun olarak ilanlar yayınlayan Bauhaus Satış Danışmanı, personel alımlarını bu sayfalardan gerçekleştirmektedir.

Kullanacağınız siteye üye olduktan sonra, Kariyer.net gibi sitelerde yayınlanan tüm Bauhaus Satış Danışmanı ilanlarına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bauhaus Satış Danışmanı Maaşları Ne Kadar?

Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları gelmektedir. Bauhaus Satış Danışmanı Kasiyer maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu