Market İş İlanları

Ankara Market İş İlanları! Ankara Part Time Market İş Başvurusu 2024

Ankara Market iş ilanlarını ve market sektörünü takip edenler için hazırladığımız sayfamızda; Bim, A101 ve Şok Market gibi büyük firmaların yanı sıra Altunbilekler, Çağdaş Market, Yunus Market gibi mağazaları sizler için inceledik.

Yayınlanan Ankara iş ilanları ve personel alımı yapan firmaların belirtmiş olduğu; açık iş pozisyonları, iş başvurusu formu, çalışma koşulları ve personel maaşları ile ilgili birçok detayı “Ankara Market İş İlanları” sayfamızda bulabilirsiniz…

Ankara Market İş İlanları 2024

Market sektöründe kariyer yapmak istiyor ve Ankara da ikamet ediyorsanız eğer, muhakkak arama motorlarına “Ankara market iş ilanları” veya “Ankara Market iş olanakları” başlıklı aramalarda bulunmuşsunuzdur.

Bu yazımızda yaptığınız aramalar sonucunda sayfa sayfa gezerek kaybolmadan, bütün merak ettiğiniz konulara açıklık getirmeye çalıştık.

Ankara’ da irili ufaklı birçok market bulunmakla birlikte bunların bir çoğu kendini ispatlamış ve saygı gören firmalardan oluşmaktadır. Bim, A101 ve Şok Market gibi ulusal firmaların haricinde, şube sayısı 50′ nin üzerinde bulunan Çağdaş Market, Yunus market ve Altunbilekler market gibi gıda sektöründe deneyimli kurumlar dikkat çekmektedir.

Bu firmalar her yıl Ankara da ikamet eden binlerce kişiye kasiyer, depo sorumlusu, reyon görevlisi, part time ve engelli personel gibi birçok pozisyonda iş imkanları sağlamaktadır.

Ankara market iş ilanları ve personel alımı yapılan pozisyonları incelediğimizde,  kasiyer, depo personeli ve satış danışmanı iş ilanlarının çoğunlukta olduğu görülmektedir. Market sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan bu pozisyonların haricinde sırasıyla; bilgi işlem, satın alma, mağaza müdürü, muhasebe, insan kaynakları, engelli personel, part time eleman ve güvenlik görevlisi gibi pozisyonları içinde iş ilanları yayınlanmaktadır.

Ankara Marketleri ve Açık Pozisyonlar 2024

Daha öncede bahsettiğimiz gibi Ankara da birçok marketler zinciri bulunmaktadır. Bunlar arasında marka değeri en yüksek Ankara marketlerini sizler için incelemeye çalıştık. Ankara’daki market zincirleri ve yayınladıkları market iş ilanlarını tanıtmaya çalışırken, diğer ulusal market zincirlerinin yayınlamış olduğu iş ilanlarını da sayfamızda bulabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazımızın devamında detaylı bir şekilde inceleyeceğimiz, Ankara market iş ilanları başlıklı aramalarınızda karşınıza çıkacak belli başlı Ankara marketleri şu şekildedir.

 • A101 Marketler Zinciri
 • Bim Perakende Marketler Zinciri
 • Şok Marketler Zinciri
 • Altunbilekler Market
 • Çağdaş Market
 • Yunus Market
 • Başgimpa

İnsan Kaynakları Uzmanı NEV GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ankara / Macunköyde yer alan  Nevgross Toptan Market Şubemiz için;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme vb.) mezun,
 • Perakende Mağazacılık, İnsan Kaynakları süreçlerinde (işe alım, eğitim, bordro ve özlük işleri, organizasyonel gelişim vb.) en az 2 yıl deneyimli,
 • MS Office Programlarına (tercihen Excel) hâkim,
 • Güçlü iletişim yetkinliğine sahip, sorumluluk bilinci yüksek ve proaktif olarak çalışabilen,
 • İş takibi konusunda dikkatli, planlı ve titiz,
 • Takım çalışmasına yatkın ve raporlama yeteneğine sahip,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

“İnsan Kaynakları Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Departmanların insan kaynağı ihtiyacını karşılamak amacıyla; kadro ve personel talebi süreci ile ilgili kariyer portallarından ilan yayınlamak, pozisyona uygun aday kaynağını oluşturmak,
 • Mülakat organizasyonu yapmak ve yetkinlik bazlı mülakat sürecini yönetmek,
 • Personel bilgilerini veri tabanına işlemek ve güncel tutmak,
 • Personel Özlük dosyalarının yasal mevzuatlara uygun olarak oluşturmak ve güncellemek,
 • Personelin çalışma saatleri, fazla mesaileri, yıllık izinleri, tazminat ve özlük işlemleri ile ilgili esasları belirlemek, sisteme işlemek ve takibini yapmak,
 • İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve ilgili mevzuatlarda bilgi sahibi olmak,
 • Personel özlük işlemleri, puantaj, bordrolama, yasal bildirimleri ve yasal süreçleri (SGK, İŞKUR vb.) mevzuata uygun olarak, zamanında yerine getirebilmek,
 • Aylık İcra, BES kesintilerini ve ödemelerini yapmak.
Aday Kriterleri
 • Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
 • Askerlik Durumu: Yapıldı
 • Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)

A101 Ankara İş İlanları 2024

Ülkemizin en büyük marketler zinciri firmalarından olan A101, ülke genelini kapsayan mağazalarında görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapmakta ve tabiki Ankara’daki mağazaları içinde iş ilanları yayınlamaktadır.

A101 Ankara İş ilanları başlıklı firma ilanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve A101 İş Başvurusu formunu doldurarak, tercih ettiğiniz pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz.

A101 iş başvurusu
A101 İş İlanları

Ankara da dahil olmak üzere ülke genelinde binlerce şubesi bulunan A101, firma iş ilanlarını kurumsal internet sayfasından ve çeşitli interaktif iş ilan sitelerinden duyurmaktadır.

A101 insan kaynakları sayfasına giriş yaptığımızda Ankara için yayınlanan açık pozisyonlar ve iş ilanlarını; A101 Ankara Kasiyer İlanları, depo elemanı iş ilanları ve reyon görevlisi gibi başlıklar oluşturmaktadır.

Hem firma hakkında daha detaylı bilgi almak hem de A101 çalışma şartları, personel maaşları gibi konuları detaylandırdığımız A101 İş İlanları ve Personel Alımı 2024 başlıklı makalemizde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Ankara market iş ilanları başlıklı yazımızda belirteceğimiz en büyük firmaların başında yer alan A101 Ankara iş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilir ve A101 iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

A101 İş Başvurusu

Bim Ankara İş İlanları 2024

Ankara Market iş ilanları yazımızda bahsedeceğimiz firmalardan bir tanesi de Bim perakende marketler zinciri olacak. Hepimizin bileceği üzere ülkemizdeki en büyük market zincirleri arasında yer alan Bim, ülke genelinde olduğu gibi Ankara’daki şubelerinde değerlendirmek üzere, kasiyer, depo elemanı ve reyon personeli ilanlarının yanı sıra part time eleman ve engelli personel ilanları yayınlamaktadır.

Bim ankara iş başvurusu
Bim Ankara Şubeleri İş Başvurusu

Yayınladığı iş ilanlarıyla sadece ankara ile sınırlı kalmayan firmanın diğer iş ilanlarını Bim İş ilanları,Personel Alımı ve İş Başvurusu 2024 başlıklı yazımızda ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim İş Başvurusu

Şok Market Ankara İş İlanları 2024

Perakende Market sektöründeki iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer, Şok Market iş ilanlarıyla karşılaşmamanız neredeyse imkansızdır. Şok Market iş ilanlarına firmanın kurumsal sitesinden ulaşabileceğiniz gibi, çeşitli interaktif iş ilan siteleri üzerinden Şok Market iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Şok market iş başvurusu
Şok Market Ankara Şubeleri

Şehir bazlı birçok iş ilanı bulunan firmanın, Ankara ve çevre illerdeki şubelerinde çalışma imkanı yakalamak isteyenler, aşağıda paylaşmış olduğumuz linkten iş başvurusu yapabilirler.

Bünyesinde birçok iş pozisyonu bulunduran Şok Market, kasiyer, depo personeli, bilgi işlem ve reyon görevlisi gibi  iş pozisyonları için Ankara genelinde değerlendirmek üzere iş ilanları yayınlamıştır.

Dilerseniz, ŞOK MARKET Eleman – Personel Alımı ve İş Başvurusu 2024 başlıklı sayfamızda yer alan, şok market iş başvuru formundan çalışma şartlarına, açık iş pozisyonlarından personel alımlarında aranılan niteliklere kadar bir çok konuyu inceleyebilirsiniz.

Şok Market İş Başvurusu

Altunbilekler Ankara İş İlanları 2024

Ankara market iş ilanlarında bahsetmek istediğimiz bir diğer firma da Altunbilekler’dir. Ankara merkezli olan bu firma, Ankara’nın en köklü firmaları arasında yer almaktadır. Ankara marketleri arasında en güvenilir firmalardan birisi olan Altunbilekler, çok sayıda kasiyer, satış danışmanı ve reyon görevlisi aramakta olup personel alımı yapmaktadır.

Altunbilekler iş ilanları
Altunbilekler iş başvurusu

Altunbilekler iş ilanlarında belirtilen, personel alımlarında aranılan nitelikler şu şekilde belirtilmiş olup, Altunbilekler İş İlanları Yayınlanıyor! Mağaza Görevlisi Aranıyor! başlığıyla yayınladığımız yazımızda, firma ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Altunbilekler İş Başvurusu

Çağdaş Market Ankara İş İlanları 2024

Ankara merkezli köklü firmalardan bir diğeri de Çağdaş Markettir. Ankara ve çevre illerde birçok şubesi bulunan bu köklü firma, çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapmaktadır. Çağdaş Market iş ilanlarına Çağdaş Market İş İlanları Personel Alımı 2024 sayfamızdan ulaşabilir, çağdaş market iş başvurusu formunun yanı sıra birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Market İş Başvurusu

Yunus Market Ankara İş İlanları

Ankara Marketleri arasında adına sıkça rastlayacağınız bir diğer firmada Yunus Marketler Zinciridir. Her yıl düzenli aralıklar ile kasiyer, depo elemanı ve satış görevlisi gibi iş pozisyonları için iş başvurularını kabul eden Yunus Market, Ankara’nın birçok ilçesindeki şubelerine personel alımı yapmaktadır.

Yunus market iş ilanlarının yanı sıra personel alımı yapılan iş pozisyonları, iş başvurusu formu ve Yunus market eleman maaşları ile çalışma koşullarının yer aldığı, Yunus Market İş İlanları sayfamızdan firma ilanlarıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yunus Market İş Başvurusu

Başgimpa Ankara İş İlanları

90’lı yılların başında ankara’da kurulan Başgimpa, Ankara marketleri arasında en saygın ve kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Ankara genelinde 50’nin üzerinde şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam eden Başgimpa, çok sayıda personel alımı yapmaktadır.

Eleman alımı yaptığı pozisyonların çoğunluğunu Başgimpa kasiyer ilanları ile mağaza içerisindeki en önemli pozisyonlar arasında yer alan reyon personelleri için Başgimpa reyon görevlisi iş ilanları oluşturmaktadır.

Kasiyer ve reyon görevlisi pozisyonlarının yanında tezgahtar, depo personeli, part time eleman ve engelli personel alımları da gerçekleştiren firma ilanlarına Başgimpa İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2024! başlıklı sayfamız üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu