Market İş İlanları

Çağdaş Market İş İlanları ve Çağdaş Market İş Başvurusu Formu 2022

Çağdaş Market iş ilanları yayınlandı! 2022 Çağdaş Market İş Başvurusu Formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Çağdaş Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve 2022 Çağdaş Market İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Çağdaş Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? Çağdaş Market iş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Çağdaş Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Çağdaş Market iş ilanları - iş başvurusu
Çağdaş Market Mağazası – Çağdaş Market İş İlanları

Özellikle Ankara ve Eskişehir çevresinde 100’ün şubesi bulunan ÇAĞDAŞ Market, yayınladığı iş ilanlarıyla; kasiyer, satış danışmanı, mağaza görevlisi, şarküteri görevlisi ve depo elemanı alımı yapacaktır. ÇAĞDAŞ Market iş ilanlarıyla ilgili bilgiler sunduğumuz yazımızda;

 • Kimler başvurabilir?
 • Eleman ücretleri ne kadar?
 • İş başvuru formu nasıl doldurulur?
 • İş başvurusu sayfası nerede?
 • Personel alımı yapan şubeler hangileri?
 • Pozisyon tanımları nedir?

Gibi birçok soruyu sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

ÇAĞDAŞ Market İş İlanları 2022

Özellikle Ankara ve çevresinde market sektörünün en önemli aktörlerinden olan Çağdaş Market, yayınlamış olduğu iş ilanları ile 2022 yılının geri kalanında da personel ve eleman alımı yapmaya devam etmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarını, firmanın internet sayfasında yer alan 2022 Çağdaş Market İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak müracaat edebilirler.

Çağdaş Market insan kaynakları birimine ulaşan iş başvurularını personel havuzlarında tutan firma, size uygun iş pozisyonlarında eleman açığı oluştuğu taktirde sizinle irtibata geçmektedir. Yazımızın devamında yer alan 2022 Çağdaş Market İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak Çağdaş Market iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Aday Kriterleri

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • En Az İlk Öğretim (Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

ÇAĞDAŞ Market Açık İş Pozisyonları

Çağdaş Market bünyesinde iş başvurusu yapabileceğiniz pek çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Personel alımı yapılan pozisyonlar içerisinde kasiyer ve depo elemanı pozisyonları başı çekerken, tezahtar, şarküteri ve manav pozisyonları içinde iş ilanları yayınlanmaktadır. Çağdaş Market iş ilanları içerisinde mağaza personeli haricinde muhasebe, satın alma, bilgi işlem ve engelli personeli ilanları ile çalışan kadrolarını güçlendirmektedir.

ÇAĞDAŞ Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çağdaş Market iş ilanları kariyer.net gibi iş arama siteleri üzerinden sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden personel alımı yapılan pozisyonlar için ayrı ayrı iş ilanları yayınlayan Çağdaş Market, iş başvurusu yapan personel adaylarına bu platformlar üzerinden geri dönüş sağlamaktadır. İnternet ortamına yabancıysanız, iş başvurusu yapmak için tabi ki Çağdaş Market şubelerine gidebilirsiniz. Yapmanız gereken şubede görevli kişilerden temin ederek, Çağdaş Market İş Başvuru Formu doldurabilirsiniz.

ÇAĞDAŞ MARKET İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

ÇAĞDAŞ Market İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

İş başvurunuz olumlu sonuçlanıp mülakatlardan başarılı bir şekilde ayrılmışsanız eğer, personel kayıtlarınızın yapılabilmesi için sizden bir takım belgeler istenilmektedir. Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu evrakların geneli e-devlet sisteminden ulaşılabilmektedir. İş başvurusunda istenilen belgelerin bazıları şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Çağdaş Market İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Çağdaş Market iş ilanları ve iş başvurusu sürecine değindiğimiz yazımızın sonlarına gelirken, sizlere Çağdaş iş başvurusu ve firma hakkındaki bilgileri en güvenilir kaynaklardan aktarmaya çalıştık.

Her geçen gün gelişerek şube sayısını arttıran Çağdaş Market, kaliteden ödün vermeden çalışma hayatına devam etmektedir. 

Artan şube sayısı ve bilinirliği ile iş arayanların da ilgi odağı haline gelmesiyle birlikte, iş başvurusu yapmak isteyenlerin kafasında firma ile ilgili birçok soru oluşmaktadır.

Çağdaş Market iş başvurusu ne zaman sonuçlanır? Çağdaş iş başvurusu şubelerden yapılabilir mi? Çağdaş Market Ankara iş ilanları ne zaman yayınlanır? gibi birçok soruya kısaca cevap vermeye çalışacağız.

Çağdaş Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

İnsan kaynaklarına ulaşan 2022 Çağdaş İş Başvurusu Formları yaklaşık 1 hafta içerisinde incelenip, başvuru sahiplerine geri dönüş sağlanmaktadır. Hangi platform üzerinden iş başvurusu yaptıysanız, yine aynı platform üzerinden size geri dönüş sağlanmaktadır.

Çağdaş İş Başvurusu Şubelerden Yapılabilir mi?

Kısa ve net cevap vermek gerekirse “EVET” diyebiliriz. Tek yapmanız gereken Çağdaş Market şubelerine giderek, iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Çağdaş Market Ankara İş İlanları Ne Zaman Yayınlanır?

Çağdaş Market bildiğiniz üzere Ankara merkezli bir firmadır. Eleman ve personel alımları ile ilgili duyurular genellikle Ankara ve Eskişehir odaklı yayınlayan firma, Ankara’da ki şubelerinde oluşan eleman ihtiyaçları için anlık olarak iş ilanları yayınlamaktadır.

Çağdaş Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu
Genel NiteliklerTicari geçmişi 1989 yılına dayanan Çağdaş Market İşletmeleri Ticaret A.Ş'nin "Çağdaş Marketler Zinciri" markasıyla sektöre girişi 1995 yılında olmuştur. Ankara merkezli Ayhan Ailesi tarafından kurulan Çağdaş Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı Etimesgut Mağazası ile yakalamıştır. 26 yıllık süre içerisinde Türkiye genelinde 100 şube ve 3 binin üzerinde çalışan sayısıyla perakende sektörüne yön vermeye devam ediyoruz.Markamız Ankara, Düzce, Sakarya, İzmit, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Aksaray ve Sivas illerinde hizmet vermektedir.Kazan Merkez Depomuzda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip "Forklift Operatörü" aramaktayız;
 • Forklift Operatör Kullanım Sertifikası olan
 • Forklift kullanım konusunda tecrübeli
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Tercihen lise mezunu
İŞ TANIMIForklift ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kurallarına uygun olarak yükleme,boşaltma ve istifleme işlemlerini yapmak.Şehir/Ülke: Ankara Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

ÇAĞDAŞ Market İletişim

Ankara

 • Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisler Binası 176.Sokak Kat :2 No:27 06370 Macunköy – ANKARA
 • Satın alma ve Muhasebe: Tel: +90 312 397 69 96  – Faks: +90 312 397 17 00 İnsan Kaynakları: Tel: +90 312 397 71 72  – Faks: +90 312 397 70 65
 • Tel:   +90 312 397 71 72 Faks: +90
Eskişehir
 • Organize Sanayi Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı No:1 Odunpazarı/Eskişehir
 • Satınalma ve Muhasebe: Tel: 0212232312  – Faks:
 • Tel:   +90 222 234 38 22 Faks: +90 222 221 62 03

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. İyi günler ben kasab,ım şubenizde iş ilanı gördüm müracaat etmek istedim yurt dışında,da kasaplık yaptım iş yeri çalıştırdım tecrübem vardır teşekkürler.Eskişehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu