Market İş İlanları

YUNUS Market İş İlanları ve 2022 Yunus Market İş Başvurusu Formu

Yunus Market iş ilanları yayınlandı! 2022 iş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Yunus Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Yunus Market 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Yunus Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Yunus Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Yunus Market iş ilanları - iş başvurusu formu
Yunus Market İş İlanları – İş Başvurusu Formu

İç Anadolu Bölgesi ve özellikle Ankara da 160 şubesi bulunan YUNUS Market, yayınladığı iş ilanlarıyla; kasiyer, satış danışmanı, mağaza görevlisi, şarküteri görevlisi ve depo elemanı alımı yapacaktır. YUNUS Market iş ilanlarıyla ilgili bilgiler sunduğumuz yazımızda;

 • Kimler başvurabilir?
 • Eleman ücretleri ne kadar?
 • İş başvuru formu nasıl doldurulur?
 • İş başvurusu sayfası nerede?
 • Personel alımı yapan şubeler hangileri?
 • Pozisyon tanımları nedir?

gibi birçok soruyu sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

YUNUS Market İş İlanları ve Başvuru Formu

Marketçilik sektörünün gelişen firmaları arasında yer alan Yunus Market yayınlamış olduğu iş ilanları ile 2022 yılının geri kalanında da eleman ve personel alımı yapılacağını duyurmuştur. İş başvurusu yapmak isteyen adayların 2022 Yunus Market başvuru formu ile şubelerden veya firmanın insan kaynakları sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak iş ilanlarına başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Yunus Market iş ilanlarına yapılan başvurular firmanın başvuru havuzunda değerlendirmeye alınıp, ihtiyaç duyulduğu taktirde başvuru sahipleri ile irtibata geçilmektedir. Firmanın iş başvurusu yapan adaylarda aradığı nitelikler aşağıda belirtildiği gibi olup, personel alımı yapılacak pozisyona göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Aday Kriterleri

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • En Az İlk Öğretim (Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

Yunus Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Yunus Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Yunus Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Yunus Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Yunus Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

YUNUS Market Açık İş Pozisyonları

Yunus Market iş ilanları içerisinde eleman alımı yapılan birçok iş pozisyonu yer almaktadır. Eleman alımı yapılan pozisyonlar içerisinde kasiyer, depo elemanı ve tezgahtarlar için açılan iş ilanları yoğunlukta olduğu görülmekte olup, part time ve engelli personel alımları için de yayınlanan iş ilanları bulunmaktadır.

YUNUS Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Buraya kadar anlattık peki, Yunus Market iş ilanlarına iş başvurusu nasıl yapacaksınız? Bunun için kullanabileceğiz birkaç alternatif bulunmaktadır. İlk olarak yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Yunus Market İnsan Kaynakları Sayfasında yer alan 2022 iş başvuru formunu doldurarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İzleyebileceğiniz bir başka başvuru yöntemi ise yine internet üzerinden yapabileceğiniz şekildedir. Bilindiği üzere internetin gelişmesi ile birlikte işverenler de personel alımı yapmak için kariyer.net gibi ilan sitelerinden faydalanmaktadır. İşverenlerle iş arayanları bir araya getiren bu platformlar, iki taraf içinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple Yunus Market iş ilanları da çeşitli iş arama sitelerinde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Firmanın yayınlamış olduğu profil sayfasında Yunus Markete ait tüm iş ilanlarını görebilir, tercih ettiğiniz şube ve pozisyon için iş başvuru formu gönderebilirsiniz.

YUNUS MARKET İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

İş başvurunuz olumlu sonuçlanıp mülakatlardan başarılı bir şekilde ayrıldıysanız eğer, personel kayıtlarınızın yapılabilmesi için sizden bir takım belgeler istenilmektedir. Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu evrakların geneli e-devlet sisteminden ulaşılabilmektedir. İş başvurusunda istenilen belgelerin bazıları şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Yunus Market Sıkça Sorulan Sorular

Yunus Market iş ilanlarına talep arttıkça firma hakkında yöneltilen sorularda hızla artmaktadır. Bunların bir kısmına yazımızda yer ayırsak da, özellikle 2022 Yunus Market maaşları ve çalışma saatleri ile ilgili birçok geri dönüş yapılmaktadır. Bizde bu sorulara kısaca cevaplar vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Yunus Market Maaşları Ne Kadar?

Yunus Market maaşları, 2020 yılında olduğu gibi 2022’de de asgari ücretten başlamaktadır. Firmadaki performans ve pozisyonunuza göre farklılık gösteren Yunus Market maaşları, fazla mesai ve primlerle birlikte asgari ücretin %50’si kadar yukarı çıkabilmektedir.

Yunus Market Çalışma Saatleri Nedir?

Firma ile ilgili en fazla yöneltilen sorular içerisinden bir diğeri de Yunus Market çalışma saatleriyle alakalı. Yunus Market çalışma saatlerini kısaca tablo içerisinde şu şekilde belirtebiliriz.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Yunus Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İŞ TANIMI
 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri ve siparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
GENEL NİTELİKLER 
 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Adana
İş Başvurusu
Genel NiteliklerTicari geçmişi 1989 yılına dayanan Yunus Market İşletmeleri Ticaret A.Ş'nin "Yunus Marketler Zinciri" markasıyla sektöre girişi 1995 yılında olmuştur. Ankara merkezli Ayhan Ailesi tarafından kurulan Yunus Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı Etimesgut Mağazası ile yakalamıştır. 26 yıllık süre içerisinde Türkiye genelinde 100 şube ve 3 binin üzerinde çalışan sayısıyla perakende sektörüne yön vermeye devam ediyoruz.Markamız Ankara, Düzce, Sakarya, İzmit, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Aksaray ve Sivas illerinde hizmet vermektedir.Kazan Merkez Depomuzda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip "Forklift Operatörü" aramaktayız;
 • Forklift Operatör Kullanım Sertifikası olan
 • Forklift kullanım konusunda tecrübeli
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Tercihen lise mezunu
İŞ TANIMIForklift ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kurallarına uygun olarak yükleme,boşaltma ve istifleme işlemlerini yapmak.Şehir/Ülke: Ankara Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
İş Başvurusu

YUNUS Market İletişim

 • İstanbul Yolu 24 km,Saray Mahallesi, Aygersan Kavşağı
 • 1023 sk. No:3 Kazan / ANKARA
 • 0312 815 47 47
 • www.yunusmarket.com

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu