Belediye İş İlanları

Düzce Gümüşova Belediyesi Personel Alımı 2023 ve Kamu Memur İşçi İlanları

Gümüşova Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Gümüşova Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Düzce Gümüşova Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Düzce Gümüşova Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Düzce Gümüşova Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Düzce Gümüşova Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Düzce Gümüşova Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Düzce Gümüşova Belediyesi personel alımları ve 2023 iş ilanlarına başvurular devam etmektedir. Bu anlamda her yıl içerisinde olduğu gibi farklı meslek gruplarında boşluklara hitaben bu boşlukların doldurulabilmesi adına belirli işe alımlar düzenlenmiş ve hem internet hem de medya aracılığı ile halka sunulmuştur.

İşe alımlar için devletin çalışanlarına sağlamış olduğu hak ve fırsatlar, öncelikle sabit çalışma saatleri ve aynı anlamda devamlı maaşlar olarak karşımıza çıkar. Bu sayılanların dışında ise özel sektörler içerisinde size tanınmayabilecek haklar bulunur. Bu haklar ise şöyle bir liste içerisinde sıralanabilecektir;

 • AGİ Hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Sağlık hakları

Düzce Gümüşova Belediyesi Personel Alımı

Düzce Gümüşova Belediyesi personel alımı devam ederken bilmeniz gereken ilk durum, meslek grubu için yeterli olup olmadığınızdır. Her meslek grubu için gerekli görülen şartları bilmeniz ise oldukça önemlidir. Buna göre ilk olarak eğitim veya deneyim isteyen alanlar gelecektir. Bu alanlar için özellikle ilgili alanlardan mezuniyet ya da gerekli belgeler ve sertifikalar istenir. Aynı şekilde sözlü mülakat da zaman zaman talep edilmektedir.

Bunların dışında kalan alanlar için meslek grubuna özel oluşturulmuş sınavlar veya KPSS sınavından geçerli bir not almanız beklenecektir. Son olarak bir diğer grup da niteliksiz elemanlar yani beden işçileridir. Niteliksiz eleman alımları için istenen şartlar asıl olarak kısıtlıdır. Bu şartlar ise şu şekilde sıralanır;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Sabıka kaydının bulunmaması
 • En az ilkokul mezunu olma yani okur yazar konumunda olmak
 • Kamu haklarından herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamak

Düzce Gümüşova Belediyesi İş İlanları

Düzce Gümüşova Belediyesi iş ilanları için oluşturulan her bir ayrı meslek alanı kadroludur ve bu belirli kadrolar içerisinde alana uygun oluşturulmuş kontenjanlar vardır. Buna göre her grup için sınırlı sayıda işe alım yapılacağını bilmeniz gerekir. Bu kontenjanları doldurabilmeniz için ise diğer adaylar arasından öne çıkmanız gerekecektir. Düzce Gümüşova Belediyesi 2023 yılı işe alımları için açılmış meslek alanları ise şu şekilde verilmektedir;

 • Zabıta
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi
 • Memur
 • İşçi
 • Çaycı
 • Güvenlik Görevlisi

Düzce Gümüşova Belediyesi İşçi Alımı

Düzce Gümüşova Belediyesi işçi alımı yönetirken meslek alanı fark etmeksizin başvuru yapmak adına iki farklı durumu önermiştir. Buna göre başvuru sağlamak adına hem internet üzerinden alacağınız başvuru formunu doldurabilir hem de Düzce Gümüşova Belediye Binasını ziyaret edebilirsiniz. Bu anlamda başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız önemli bir detay olarak görülür.

Aynı anlamda birtakım evrakların da yanınızda bulunması gerekebilir. Bu evraklar ise, hem kimliğinizi hem de alan için yeterliliklerinizi kanıtlayacak şekilde istenmektedir.

Düzce Gümüşova Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Düzce Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Gümüşova Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Gümüşova Belediyesi Hangi Partiden?
Milliyetçi Hareket Partisi – MHP
Gümüşova Belediyesi Başkanı Kim?
Gümüşova Belediyesi Web Sayfası
https://www.gumusova.bel.tr
Gümüşova Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Gümüşova Belediyesi Haberler
Gümüşova Haberler
Gümüşova Belediyesi İletişim

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu