Market İş İlanları

Praktiker İş Başvurusu 2023: Kariyerinize Yön Vermek İçin İlanları İnceleyin

Praktiker, 2023 yılının geri kalanında da eleman ve personel alımı yapmaya devam ediyor. Şirket, çalışanlarının işinde yükselmesi için fırsatlar sunan ve çalışan memnuniyetine önem veren bir firma olarak öne çıkıyor. Praktiker iş ilanlarını takip etmek ve iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesinde yer alan Praktiker İş Başvurusu Formu’nu doldurabilirsiniz. Farklı pozisyonlar için açık olan iş ilanlarına başvurabilir ve iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Praktiker iş başvurusu süreci hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, şirketin web sitesinde yer alan ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz. Şirketin iş ilanları sayfasından güncel pozisyonları takip edebilir, işe alım sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Praktiker, çalışanlarına sağladığı imkanlarla ve profesyonel çalışma ortamıyla sektörde öne çıkan bir firma olarak çalışanlarını memnun etmeye devam ediyor.

Praktiker iş ilanları
Praktiker İş İlanları ve İş Başvurusu

Praktiker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Praktiker, kendin yap anlayışıyla ev ürünleri satan ve dünya genelinde 440 mağazası olan bir firma olarak iş ilanlarına devam ediyor. Şirket, özellikle teknik alanlarda işe alımlar yapıyor ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için birçok fırsat sunuyor. Praktiker iş başvurusu sürecini başarıyla geçen adaylar, dünya çapında tanınan ve kalitesiyle öne çıkan bir firmanın kariyerlerine büyük katkı sağlayabilirler.

Praktiker iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar, yardımcı siteleri kullanarak ilgili pozisyonlar için uygunluklarını değerlendirebilirler. Şirketin teknik alanlarda özellikle aradığı elemanlar, sektördeki deneyim ve bilgi birikimlerine göre değişebilir. Praktiker, çalışanlarına geniş bir yelpaze sunan bir firma olarak kariyer fırsatları açısından da oldukça zengindir. Bu nedenle, Praktiker iş ilanlarına başvurarak, dünya genelinde tanınan bir firmanın büyük bir parçası olabilir ve kariyerinizde önemli bir adım atabilirsiniz.

Praktiker  2023 İş İlanları

Praktiker, 2023 için de iş arayanlar için kapılarını açmaya devam ediyor. 2023 yılında yayınlanacak olan Praktiker iş ilanlarına başvurmak için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan Praktiker Başvuru Formunu doldurmak.

Farklı pozisyonlar için açık iş ilanlarına yer veren Praktiker, özellikle şoför pozisyonlarına öncelik veriyor. Firmaların sevkiyat ve kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmesi, bu pozisyonlara ilgiyi arttırıyor. Ayrıca mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanlarına yer veren Praktiker, sizlere geniş bir iş olanakları sunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Praktiker Şubat 2023 İş İlanları

Praktiker, Türkiye genelinde yeni iş fırsatları sunmaya devam ediyor! Şubat ayı başladı ve Praktiker Şubat 2023 ilanları tüm hızıyla devam ediyor. Bu ilanlar arasında, engelli adaylara öncelik verildiği gibi, part-time çalışma veya staj fırsatlarından yararlanmak isteyenler için de birçok seçenek mevcut.

Türkiye’deki tüm büyükşehirlerde personel alımları için ilanlar veren Praktiker, kariyer sitelerinde ve kendi web sitesinde de iş başvuru formu sunmaktadır. Praktiker ailesine katılmak isteyen adaylar, web sitemizde yer alan Praktiker İş Başvurusu Formunu doldurarak tercih ettikleri pozisyonlara başvurabilirler. Bu fırsatları kaçırmayın, hemen başvurun ve kariyerinizi Praktiker ile birlikte yükseltin!

Praktiker Mart 2023 İş İlanları

Praktiker, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak 2023 yılında da büyüme yolunda ilerliyor. Mart ayı iş ilanlarına ilişkin yayınladığı duyurularla, birçok pozisyonda yeni personellerle ekibini güçlendirmeye hazırlanıyor. Mağaza personeli ve kasiyer pozisyonları başta olmak üzere, muhasebe ve satın alma gibi çeşitli iş alanlarında iş imkanları sunuyor. Başvuru yapmak için personelalimi.web.tr ve kariyer.net gibi platformlardaki iş başvuru formunu kullanabilirsiniz. Kendinizi Praktiker ekibinde bulmak ve iş hayatınızda yeni bir sayfa açmak için hemen başvurun!

Praktiker’in 2023 Mart ayı iş ilanları, iş arayanlara oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Firma, kalifiye personellerle ekibini güçlendirerek büyüme yolunda hızla ilerliyor. Çeşitli iş pozisyonlarında açık bulunuyor ve bu pozisyonlar için iş başvuru formu kolayca ulaşılabilir durumda. Mağaza personeli, kasiyer, muhasebe ve satın alma gibi farklı iş alanlarında Praktiker ailesine katılmak isteyenler, detaylı bilgi ve başvuru için personelalimi.web.tr ve kariyer.net’i ziyaret edebilirler. Başvurularınızı hemen yapın ve iş hayatınızda yeni bir sayfa açarak Praktiker ile büyümeye katılın.

Praktiker Nisan 2023 İş İlanları

Praktiker’in 2023 yılında yayınladığı Nisan iş ilanlarıyla birlikte, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz yeni fırsatlar sunuluyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve birçok ildeki mağazalarımızda, Kasiyer, Depo Personeli, Şube Müdürü, Bölge Sorumlusu, Muhasebe Elemanı, Satın Alma Personeli, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Şoför, Hukuk Departmanı ve Satış Temsilcisi pozisyonları için arayışımız devam ediyor.

Praktiker’de çalışarak, dinamik bir iş ortamında kendinizi geliştirebilir, liderlik becerilerinizi arttırabilir ve öğrenme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İş başvurularınızı sitemizdeki Praktiker başvuru sayfası üzerinden kolayca yapabilir ve tercih ettiğiniz pozisyonlar için başvuruda bulunabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için siz de Praktiker ailesine katılın!

Praktiker Güncel İş İlanları

İş Tanımı

Merkezi İstanbul'da bulunan perakende sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin Gaziantep Mağazasında satış alanında görevlendirmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.
Satış Danışmanı, Praktiker Yapı Marketleri ilkelerine bağlı olarak görev aldığı bölümün satışına katkıda bulunur ve mükemmel müşteri hizmeti sunar.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen meslek lisesi ve meslek yüksek okulu mezunu
 • Perakende sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesine sahip
 • Mobilya, elektro, banyo, hırdavat, boya, bahçe ürünlerinden en az birinde bilgi sahibi
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
 • Esnek çalışma saatlerine ve vardiya sistemine göre çalışacak
 • İkna kabiliyeti güçlü
 • İletişim becerilerine sahip & güler yüzlü
 • Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş
 • Çözüm odaklı ve değişime açık
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Aday Kriterleri
Tecrübe
En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Tekstil
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Gaziantep

İş Açıklaması

Ev geliştirme Sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Praktiker Yapı Marketleri’nin İstanbul Torıum Avm mağazasında görevlendirilmek üzere satış, ürün bilgisi veya iş deneyimine sahip Mağaza Satış Danışmanları alınacaktır.Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 • Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek, ürün hakkındaki teknik bilgileri aktarıp satışı gerçekleştirmek,
 • Mağaza içi ve depo düzenini sağlamak,
 • Kendisini ürün bilgisi ve kişisel gelişim anlamında yetiştirmek,
 • Kişisel bakım ve üniforma konusunda firma standartları çerçevesinde hareket etmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Tercihen perakende sektöründe "Satış Danışmanı" olarak deneyimli,
 • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen,
 • Yeni tasarımları ve modayı takından takip eden,
 • İletişimi güçlü, etkileme ve ikna etme becerisi yüksek,
 • Dinamik, pozitif, uyumlu,
 • Kişisel bakımına dikkat eden,
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Tekstil
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Part Time / Yarı zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul 
İş Başvurusu
 

Praktiker Aranılan Nitelikler

Türkiye’nin birçok ilinde mağazası olan firma, bu mağazalar için işçi alımı yapmaktadır. Bu açık iş pozisyonları şartlar şu şekildedir.

Mağaza Müdürü başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

 • Tercihen ön lisans/lisans mezunu,
 • Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl tecrübe,
 • Satış ve Pazarlama alanında deneyimli,
 • Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu,
 • Askerliğini tamamlamış,
 • Personel yönetimi, mağaza görsel düzeni ve stok yönetimi konularına vakıf olan eleman alımı yapılacaktır.

Reyon Görevlisi başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

 • Benzer pozisyonda çalışmış,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Müşteri odaklı,
 • Güler yüzlü,
 • Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan,
 • Kişisel bakımına özen gösteren,
 • Ekip çalışmasına uyumlu alımlar yapılacaktır.

Firma reyon görevlisi kısmında kasap, şarküteri, manav ve kasa görevlisi gibi personel alımı yapmaktadır.  Ayrıca stajyer ve engelli personel adaylarının staj başvurusu ve gerekli evrakları, insan kaynakları kısmına iletmesi yeterlidir. Firmanın kendi web sitesinde en alt kısımda bulunan kariyer kısmını kullanarak da iş başvurusu yapabilirsiniz. Praktiker başvuru formu doldurarak bulunduğunuz ilde açılan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Praktiker Çalışma Şartları 2023

Praktiker, güncel çalışma şartlarıyla 2023 yılında da çalışanlarına fırsatlar sunmaya devam ediyor. Firma, seçilen pozisyona göre belirlediği maaşlarıyla birlikte birçok pozisyon için prim imkanı sağlamaktadır. Ayrıca çalışanlarına servis, yemek kartı, yol yardımı ve araç tahsisi gibi avantajlar sunarak işlerini kolaylaştırmaktadır. Tam zamanlı çalışma yanı sıra part time çalışmak isteyenler de Praktiker bünyesinde iş olanaklarından yararlanabilirler.

Praktiker, düzenli olarak iş ilanları açarak büyüyen yapısıyla işçi istihdamını arttırmaktadır. Dünyanın köklü firmalarından biri olan Praktiker’de kariyer gelişim şansını yakalamak isteyenler, iş başvurusu yaparak kendilerine bir adım önde bir gelecek kurabilirler. Praktiker’in modern çalışma şartları ve fırsatlarını keşfetmek için hemen iş başvurusu yapın ve kariyerinizi Praktiker ile şekillendirin!

Praktiker Kariyer.net İş İlanları

Praktiker Türkiye, yılların tecrübesi ve köklü geçmişiyle binlerce insana hizmet sunan bir firma olarak, iş dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. Eğer siz de Praktiker ailesine katılmak ve kariyerinize bu güçlü marka altında devam etmek istiyorsanız, Kariyer.net adresinden iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kariyer.net, iş arayanların iş alanlarına kolayca erişebilmesi ve başvurularını hızlıca tamamlayabilmesi için tasarlanmış bir platformdur. Üye olduktan sonra kısa sürede CV oluşturabilir ve başvuruda bulunacağınız firmaların sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Praktiker gibi seçkin firmaların da personel alımlarını Kariyer.net üzerinden gerçekleştirdiğini unutmayın. Doğru bilgilerle hazırlanmış bir CV, sizi istediğiniz kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracaktır.

Boş Cv Örneği Doldur

Praktiker, yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle ev dekorasyonu, bahçe, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, züccaciye ve daha birçok alanda müşterilerine kaliteli çözümler sunan bir perakende markasıdır. Siz de Praktiker ailesine katılmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, iş başvurusu yapmanın ilk adımı olan iyi bir CV hazırlığına dair örnekleri sitemiz üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından hazırlanan örnek CV’ler, iş arama sürecinizi kolaylaştıracak ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Hayalinizdeki işe ulaşmak için Praktiker’in güçlü ve dinamik ekibine katılmak için hemen sitemizi ziyaret edin ve başvurunuzu yapın!

Praktiker’in her zaman yenilikçi ve müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediği bilinmektedir. Siz de Praktiker’e katılarak bu dinamik ekibin bir parçası olabilir ve bu yaklaşımı benimseyerek kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için öncelikle iyi bir CV hazırlamanız gerektiğinin farkındayız ve bu sebeple sizin için örnek CV’ler hazırladık. Örnek CV’lerimiz, deneyimlerinizi, becerilerinizi ve kişisel özelliklerinizi öne çıkartarak işverenlerin dikkatini çekmenizi sağlayacak. Praktiker’de çalışarak kendinizi geliştirebilir, iş deneyimi kazanabilir ve sektördeki en iyi isimlerle birlikte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayallerinize bir adım daha yakın olmak için sitemizi ziyaret edin ve başvurunuzu yapın!

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

İş hayatına adım atmak için ihtiyacınız olan işe giriş belgeleri hakkında bilgi sahibi olmak, süreci daha rahat geçirmenizi sağlayacak bir adımdır. Çünkü her firma, işe alım sürecinde farklı belgeler talep edebilir. Ancak endişe etmeyin, genel olarak istenilen belgeleri E-devlet üzerinden temin edebilirsiniz. Nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesi, sağlık raporu, kan grubu kartı, sabıka kaydı ve adli sicil kaydı, vesikalık fotoğraf, aile durum bildirim formu, askerlik durum belgesi, iş sözleşmesi ve hizmet sözleşmesi, SGK tescil ve hizmet dökümü gibi belgeler, işe giriş işlemleri için genel olarak talep edilen belgeler arasındadır. İşe başlama sürecinizi kolaylaştırmak için işvereninizin istediği belgeleri önceden hazırlayarak işe hazır hale gelebilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

Praktiker İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Praktiker, iş arayanlar tarafından güvenilirliği ve kalitesiyle tercih edilen bir firma olarak bilinmektedir. İş başvuru sürecindeki sıkça sorulan soruların cevaplarını Praktiker İş Başvurusu yazımızda bulabilirsiniz. Başvuru süreci hakkında aklınıza takılan tüm soruları yanıtladığımız yazımız sayesinde, iş başvurunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Praktiker’in profesyonel ekibi, iş başvurunuzun tüm süreçlerinde size destek olacak ve en iyi aday olmanızı sağlayacaktır.

Praktiker İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Praktiker, iş arayanların en çok tercih ettiği mağazalardan biri haline gelmiştir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Praktiker’in sunduğu birçok avantajdan yararlanarak, kariyerlerini şekillendirebilirler. Praktiker, iş başvurularına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vererek, adayların beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Başvuru sonuçları en geç 1 hafta içinde açıklanmakta ve adaylar, hangi platform üzerinden başvuru yaptılarsa, o platform üzerinden bilgilendirilmektedirler. Siz de Praktiker ailesine katılmak için hemen iş başvurusunda bulunabilir, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

Praktiker İletişim

İnkılap, Küçüksu Cd. No: 115, 34768 Ümraniye/İstanbul

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu